Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 18:23 | 54.5% 24/44 | 14.3% 1/7 | 68.8% 11/16 | 1.2 0.2/1 | 3.3 | 1 | 2.3 | 0 | 0.2 | 2.2 | 2.4 | 6.9 | 6.7 | 9 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 18:23 | 54.5% 24/44 | 14.3% 1/7 | 68.8% 11/16 | 1.2 0.2/1 | 3.3 | 1 | 2.3 | 0 | 0.2 | 2.2 | 2.4 | 6.9 | 6.7 | 9 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-09 | Kauno KTU | 74-85 | 17 | 33.3% 1/3 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 2 0/2 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 4 | 3 | 4 | 2 | |
| 03-02 | Kauno KTU | 101-86 | 22 | 66.7% 2/3 | 0% 0/3 | - 0/0 | 0 0/0 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 2 | |
| 02-15 | Kauno KTU | 91-73 | 21 | 75% 3/4 | - 0/0 | 66.7% 4/6 | 2 0/2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 6 | 10 | 13 | |
| 02-09 | Kauno KTU | 88-72 | 23 | 60% 3/5 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 3 0/3 | 6 | 2 | 2 | 0 | 1 | 3 | 2 | 7 | 10 | |
| 02-08 | Kauno KTU | 76-91 | 14 | 20% 1/5 | - 0/0 | - 0/0 | 1 1/0 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | |
| 02-01 | Kauno KTU | 66-76 | 14 | 66.7% 4/6 | 100% 1/1 | 100% 1/1 | 2 0/2 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 12 | 15 | |
| 01-19 | Kauno KTU | 97-112 | 12 | 60% 3/5 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | 9 | |
| 01-18 | Kauno KTU | 87-80 | 16 | 25% 1/4 | - 0/0 | 66.7% 2/3 | 0 0/0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -1 | |
| 01-11 | Kauno KTU | 69-84 | 21 | 66.7% 6/9 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 1 1/0 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 | 3 | 4 | 13 | 7 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas – I etapas | 17:14 | 55.6% 10/18 | 0% 0/1 | 60% 3/5 | 0.3 0.3/0 | 2.7 | 0.3 | 2.7 | 0 | 0.3 | 2 | 2.7 | 7.7 | 5 | 3 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 18:58 | 53.8% 14/26 | 16.7% 1/6 | 72.7% 8/11 | 1.7 0.2/1.5 | 3.7 | 1.3 | 2.2 | 0 | 0.2 | 2.3 | 2.3 | 6.5 | 7.5 | 6 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 26 | Kauno KTU | 2016-12-03 | |
| Taškai | 18 | Kauno KTU | 2016-11-12 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 5 | Kauno KTU | 2016-10-22 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 6 | Kauno KTU | 2016-11-19 | |
| Atkovoti kamuoliai | 8 | Kauno KTU | 2016-10-22 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 11 | Kauno KTU | 2017-12-01 | |
| Perimti kamuoliai | 6 | Kauno KTU | 2017-12-16 | |
| Blokuoti metimai | 2 | Kauno JAZZ-Diremta | 2013-11-23 | |
| Minutės | 35 | Kauno JAZZ-Diremta | 2013-12-21 | |
| Dvitaškių pataikė | 6 | Kauno JAZZ-Diremta | 2013-12-14 | |
| Dvitaškių metė | 10 | Kauno JAZZ-Diremta | 2013-12-20 | |
| Tritaškių pataikė | 3 | Kauno JAZZ-Diremta | 2014-02-08 | |
| Tritaškių metė | 4 | Kauno KTU | 2016-11-11 | |
| Baudų pataikė | 9 | Kauno KTU | 2016-12-23 | |
| Baudų metė | 12 | Kauno KTU | 2016-12-23 | |
| Pražangos | 5 | Kauno JAZZ-Diremta | 2014-01-18 | |
| Išprovokuotas pražangos | 7 | Kauno KTU | 2016-12-03 | |
| Prarasti kamuoliai | 8 | Kauno JAZZ-Diremta | 2013-12-21 | |
| Gauti blokai | 3 | Kauno KTU | 2018-02-10 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.