Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 28:22 | 43.6% 123/282 | 27.9% 24/86 | 66.7% 88/132 | 3.2 0.6/2.6 | 3.7 | 1.5 | 2.9 | 0 | 0 | 2.2 | 0 | 9 | 6.5 | 45 » |
2011-2012: Šarūno Marčiulionio krepšinio akademija (NKL), gruodį perėjo į Molėtų Ežerūną-Karį (NKL)
2012-2013: Molėtų Ežerūnas-Karys (NKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 25:15 | 57.1% 4/7 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 1 0/1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 | 10 | 6 | 1 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 28:22 | 43.6% 123/282 | 27.9% 24/86 | 66.7% 88/132 | 3.2 0.6/2.6 | 3.7 | 1.5 | 2.9 | 0 | 0 | 2.2 | 0 | 9 | 6.5 | 45 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-27 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 79-70 | 17 | 33.3% 1/3 | 0% 0/2 | - 0/0 | 4 2/2 | 1 | 3 | 8 | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 | -6 | |
| 03-24 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 62-72 | 30 | 66.7% 4/6 | 0% 0/5 | 100% 3/3 | 3 1/2 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 11 | 9 | |
| 03-22 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 74-77 | 28 | 50% 4/8 | - 0/0 | 66.7% 4/6 | 5 1/4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 16 | |
| 03-17 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 95-87 | 27 | 30% 3/10 | 50% 1/2 | - 0/0 | 4 0/4 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 9 | |
| 03-16 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 83-73 | 23 | 75% 3/4 | 100% 1/1 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 4 | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 11 | 7 | |
| 03-10 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 66-73 | 13 | 25% 1/4 | 0% 0/2 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | |
| 03-09 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 85-72 | 29 | 33.3% 1/3 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 3 | |
| 03-03 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 77-66 | 27 | 62.5% 5/8 | - 0/0 | 66.7% 2/3 | 1 0/1 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 12 | 13 | |
| 03-02 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 86-75 | 40 | 28.6% 4/14 | 50% 1/2 | 50% 2/4 | 5 1/4 | 2 | 4 | 3 | 0 | 0 | 5 | 0 | 13 | 3 | |
| 02-25 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 80-92 | 28 | 0% 0/4 | 0% 0/2 | 75% 3/4 | 0 0/0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | -3 | |
| 02-24 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 76-99 | 20 | 62.5% 5/8 | 0% 0/2 | - 0/0 | 2 0/2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 10 | 5 | |
| 02-18 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 73-82 | 27 | 57.1% 4/7 | 100% 1/1 | 100% 6/6 | 6 0/6 | 2 | 3 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 17 | 20 | |
| 02-17 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 66-56 | 29 | 33.3% 1/3 | 50% 2/4 | - 0/0 | 4 0/4 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 6 | |
| 02-11 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 78-72 | 28 | 60% 3/5 | 0% 0/1 | 100% 4/4 | 4 0/4 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 10 | 13 | |
| 02-10 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 74-59 | 29 | 66.7% 4/6 | 0% 0/1 | - 0/0 | 2 1/1 | 4 | 3 | 5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 8 | 7 | |
| 02-04 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 66-74 | 24 | 55.6% 5/9 | - 0/0 | 100% 4/4 | 1 0/1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 14 | 7 | |
| 02-03 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 94-88 | 41 | 50% 3/6 | 20% 1/5 | 40% 2/5 | 3 1/2 | 10 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 11 | 11 | |
| 01-28 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 98-95 | 31 | 33.3% 3/9 | - 0/0 | 100% 2/2 | 5 2/3 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 8 | 5 | |
| 01-27 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 76-72 | 30 | 50% 4/8 | 0% 0/4 | 100% 1/1 | 4 1/3 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 9 | 9 | |
| 01-21 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 85-80 | 31 | 33.3% 3/9 | 0% 0/3 | 75% 3/4 | 3 1/2 | 5 | 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 9 | 4 | |
| 01-20 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 84-79 | 32 | 42.9% 3/7 | 80% 4/5 | 100% 2/2 | 5 0/5 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 20 | 20 | |
| 01-14 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 76-75 | 24 | 60% 3/5 | 0% 0/1 | 75% 3/4 | 3 0/3 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 8 | |
| 01-13 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 92-85 | 31 | 55.6% 5/9 | 0% 0/2 | 77.8% 7/9 | 5 1/4 | 5 | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 17 | 17 | |
| 01-07 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 74-84 | 37 | 36.4% 4/11 | 0% 0/2 | 57.1% 4/7 | 7 0/7 | 6 | 4 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 12 | 11 | |
| 01-06 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 60-64 | 32 | 60% 3/5 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 0 0/0 | 4 | 1 | 6 | 0 | 0 | 3 | 0 | 8 | 1 | |
| 12-17 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 76-88 | 42 | 55.6% 5/9 | 40% 2/5 | 66.7% 4/6 | 8 0/8 | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 20 | 25 | |
| 12-16 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 75-70 | 34 | 60% 3/5 | - 0/0 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 8 | 6 | |
| 12-10 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 72-46 | 31 | 33.3% 1/3 | 0% 0/2 | 0% 0/1 | 4 1/3 | 6 | 3 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 5 | |
| 12-09 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 69-73 | 35 | 25% 1/4 | - 0/0 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 6 | 1 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 2 | |
| 12-03 | Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas | 73-76 | 28 | 33.3% 1/3 | 25% 1/4 | 50% 1/2 | 6 1/5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | 6 | |
| 12-02 | Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas | 81-75 | 32 | 37.5% 3/8 | 50% 2/4 | 50% 2/4 | 3 1/2 | 8 | 2 | 4 | 0 | 0 | 5 | 0 | 14 | 9 | |
| 11-19 | Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas | 72-73 | 30 | 25% 1/4 | - 0/0 | 37.5% 3/8 | 3 1/2 | 4 | 2 | 3 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | -2 | |
| 11-18 | Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas | 73-77 | 32 | 33.3% 2/6 | 0% 0/2 | 57.1% 4/7 | 8 2/6 | 5 | 3 | 9 | 0 | 0 | 3 | 0 | 8 | 3 | |
| 11-12 | Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas | 92-65 | 25 | 50% 2/4 | 100% 2/2 | - 0/0 | 4 2/2 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 2 | 0 | 10 | 5 | |
| 11-11 | Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas | 61-68 | 20 | 16.7% 1/6 | 0% 0/2 | 33.3% 1/3 | 3 1/2 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 5 | 0 | 3 | -9 | |
| 11-05 | Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas | 73-67 | 14 | 50% 1/2 | - 0/0 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | |
| 11-04 | Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas | 89-78 | 29 | 42.9% 3/7 | 100% 2/2 | 50% 1/2 | 2 0/2 | 4 | 0 | 5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13 | 7 | |
| 10-29 | Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas | 100-95 | 32 | 55.6% 5/9 | 50% 1/2 | - 0/0 | 4 1/3 | 9 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 13 | 23 | |
| 10-28 | Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas | 81-62 | 26 | 83.3% 5/6 | 66.7% 2/3 | 20% 1/5 | 4 1/3 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 17 | 10 | |
| 10-22 | Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas | 101-96 | 29 | 25% 2/8 | 0% 0/2 | 0% 0/2 | 0 0/0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | -7 | |
| 10-21 | Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas | 72-91 | 19 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | |
| 10-15 | Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas | 94-88 | 31 | 22.2% 2/9 | 33.3% 1/3 | 100% 2/2 | 1 0/1 | 6 | 2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 9 | 1 | |
| 10-14 | Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas | 81-76 | 24 | 50% 2/4 | 0% 0/3 | 50% 1/2 | 2 1/1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | -3 | |
| 10-08 | Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas | 97-88 | 20 | - 0/0 | 0% 0/1 | 75% 3/4 | 1 0/1 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | |
| 10-07 | Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas | 96-90 | 36 | 18.2% 2/11 | - 0/0 | 75% 3/4 | 5 2/3 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | 7 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 29:10 | 41.4% 72/174 | 30.9% 17/55 | 60.7% 54/89 | 3.4 0.7/2.7 | 4.1 | 1.5 | 3.3 | 0 | 0 | 2.2 | 0 | 8.9 | 6.2 | 28 » |
| Antrasis etapas | 27:30 | 46.2% 42/91 | 29.2% 7/24 | 79.4% 27/34 | 2.8 0.4/2.4 | 3.1 | 1.4 | 2.2 | 0 | 0 | 2.3 | 0 | 9.4 | 7.1 | 14 » |
| Atkrintamosios varžybos | 25:00 | 52.9% 9/17 | 0% 0/7 | 77.8% 7/9 | 4 1.3/2.7 | 2.7 | 2.3 | 3 | 0 | 0 | 2.3 | 0 | 8.3 | 6.3 | 3 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 25 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2011-12-17 | |
| Taškai | 20 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2011-12-17 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 2 | Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas | 2011-10-07 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 8 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2011-12-17 | |
| Atkovoti kamuoliai | 8 | Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas | 2011-11-18 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 10 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2012-02-03 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas | 2011-10-29 | |
| Blokuoti metimai | 0 | Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas | 2011-10-07 | |
| Minutės | 42 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2011-12-17 | |
| Dvitaškių pataikė | 5 | Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas | 2011-10-28 | |
| Dvitaškių metė | 14 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2012-03-02 | |
| Tritaškių pataikė | 4 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2012-01-20 | |
| Tritaškių metė | 5 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2011-12-17 | |
| Baudų pataikė | 7 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2012-01-13 | |
| Baudų metė | 9 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2012-01-13 | |
| Pražangos | 5 | Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas | 2011-11-11 | |
| Išprovokuotas pražangos | 3 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2012-10-05 | |
| Prarasti kamuoliai | 9 | Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas | 2011-11-18 | |
| Gauti blokai | 0 | Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas | 2011-10-07 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.