Skip to main content

URBO-NKL

Matas
Budrys

STATISTIKA / 2020/2021
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL11:4239.5%
15/38
26.1%
6/23
55.6%
5/9
1.4
0.7/0.7
0.60.60.500.20.70.84.12.613 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
02-16 1942.9%
3/7
25%
1/4
-
0/0
2
2/0
510011098
02-11 1566.7%
2/3
50%
2/4
-
0/0
2
1/1
0000101109
02-04 966.7%
2/3
0%
0/1
-
0/0
1
0/1
010000044
02-02 550%
1/2
0%
0/1
-
0/0
1
0/1
000000122
01-30 933.3%
1/3
0%
0/2
66.7%
2/3
1
1/0
021000243
01-26 60%
0/1
-
0/0
-
0/0
0
0/0
000000100
01-23 433.3%
1/3
-
0/0
-
0/0
1
0/1
001000020
01-21 2-
0/0
0%
0/1
-
0/0
0
0/0
00000000-1
01-19 1933.3%
1/3
0%
0/4
50%
1/2
2
0/2
00100223-3
01-16 2416.7%
1/6
100%
2/2
50%
1/2
1
0/1
113002192
APIE
Nėra duomenų apie žaidėją.
NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA / 2020/2021
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL11:4239.5%
15/38
26.1%
6/23
55.6%
5/9
1.4
0.7/0.7
0.60.60.500.20.70.84.12.613 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 20/21
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
02-16 Šilalės Lūšis 62-901942.9%
3/7
25%
1/4
-
0/0
2
2/0
510011098
02-11 Šilalės Lūšis 82-1011566.7%
2/3
50%
2/4
-
0/0
2
1/1
0000101109
02-04 Šilalės Lūšis 81-80966.7%
2/3
0%
0/1
-
0/0
1
0/1
010000044
02-02 Šilalės Lūšis 64-63550%
1/2
0%
0/1
-
0/0
1
0/1
000000122
01-30 Šilalės Lūšis 91-90933.3%
1/3
0%
0/2
66.7%
2/3
1
1/0
021000243
01-26 Šilalės Lūšis 88-7660%
0/1
-
0/0
-
0/0
0
0/0
000000100
01-23 Šilalės Lūšis 85-65433.3%
1/3
-
0/0
-
0/0
1
0/1
001000020
01-21 Šilalės Lūšis 71-762-
0/0
0%
0/1
-
0/0
0
0/0
00000000-1
01-19 Šilalės Lūšis 59-671933.3%
1/3
0%
0/4
50%
1/2
2
0/2
00100223-3
01-16 Šilalės Lūšis 53-902416.7%
1/6
100%
2/2
50%
1/2
1
0/1
113002192
01-14 Šilalės Lūšis 106-861960%
3/5
33.3%
1/3
50%
1/2
3
2/1
13000321011
01-07 Šilalės Lūšis 47-77130%
0/2
0%
0/1
-
0/0
4
3/1
101010000
12-30 Šilalės Lūšis 73-703-
0/0
-
0/0
-
0/0
0
0/0
00000100-1
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas11:4239.5%
15/38
26.1%
6/23
55.6%
5/9
1.4
0.7/0.7
0.60.60.500.20.70.84.12.613 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas18 2016-10-07
Taškai15 2016-10-07
Atkovoti kamuoliai puolime3 Šilalės Lūšis 2021-01-07
Atkovoti kamuoliai gynyboje5 2016-10-20
Atkovoti kamuoliai6 2016-10-08
Rezultatyvūs perdavimai5 2016-11-18
Perimti kamuoliai3 Šilalės Lūšis 2021-01-14
Blokuoti metimai2 2016-10-15
Minutės27 2016-10-20
Dvitaškių pataikė3 2013-10-19
Dvitaškių metė7 2016-10-29
Tritaškių pataikė3 2016-10-07
Tritaškių metė6 2016-11-18
Baudų pataikė2 2016-10-20
Baudų metė3 2016-10-20
Pražangos3 2016-10-14
Išprovokuotas pražangos3 2016-10-14
Prarasti kamuoliai3 2013-10-05
Gauti blokai3 2016-10-29
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2020/2021 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.