Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:00 | 38.2% 13/34 | 16.7% 1/6 | 75% 3/4 | 3 2.3/0.7 | 5 | 1.7 | 2.7 | 0.3 | 0 | 3.3 | 0 | 10.7 | 5.7 | 3 » |
| Data | Varžovas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-12 | 32 | 35.7% 5/14 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 4 3/1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 12 | 7 | |
| 03-11 | 23 | 42.9% 6/14 | 50% 1/2 | - 0/0 | 4 4/0 | 6 | 2 | 3 | 0 | 0 | 5 | 0 | 15 | 10 | |
| 03-05 | 17 | 33.3% 2/6 | 0% 0/3 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 5 | 2 | 4 | 1 | 0 | 2 | 0 | 5 | 0 |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:00 | 38.2% 13/34 | 16.7% 1/6 | 75% 3/4 | 3 2.3/0.7 | 5 | 1.7 | 2.7 | 0.3 | 0 | 3.3 | 0 | 10.7 | 5.7 | 3 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-12 | Anykščių Puntukas | 77-83 | 32 | 35.7% 5/14 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 4 3/1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 12 | 7 | |
| 03-11 | Anykščių Puntukas | 75-87 | 23 | 42.9% 6/14 | 50% 1/2 | - 0/0 | 4 4/0 | 6 | 2 | 3 | 0 | 0 | 5 | 0 | 15 | 10 | |
| 03-05 | Anykščių Puntukas | 72-83 | 17 | 33.3% 2/6 | 0% 0/3 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 5 | 2 | 4 | 1 | 0 | 2 | 0 | 5 | 0 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Antras etapas | 24:00 | 38.2% 13/34 | 16.7% 1/6 | 75% 3/4 | 3 2.3/0.7 | 5 | 1.7 | 2.7 | 0.3 | 0 | 3.3 | 0 | 10.7 | 5.7 | 3 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 10 | Anykščių Puntukas | 2011-03-11 | |
| Taškai | 15 | Anykščių Puntukas | 2011-03-11 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 4 | Anykščių Puntukas | 2011-03-11 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 1 | Anykščių Puntukas | 2011-03-05 | |
| Atkovoti kamuoliai | 4 | Anykščių Puntukas | 2011-03-11 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 6 | Anykščių Puntukas | 2011-03-11 | |
| Perimti kamuoliai | 2 | Anykščių Puntukas | 2011-03-05 | |
| Blokuoti metimai | 1 | Anykščių Puntukas | 2011-03-05 | |
| Minutės | 32 | Anykščių Puntukas | 2011-03-12 | |
| Dvitaškių pataikė | 6 | Anykščių Puntukas | 2011-03-11 | |
| Dvitaškių metė | 14 | Anykščių Puntukas | 2011-03-11 | |
| Tritaškių pataikė | 1 | Anykščių Puntukas | 2011-03-11 | |
| Tritaškių metė | 3 | Anykščių Puntukas | 2011-03-05 | |
| Baudų pataikė | 2 | Anykščių Puntukas | 2011-03-12 | |
| Baudų metė | 2 | Anykščių Puntukas | 2011-03-05 | |
| Pražangos | 5 | Anykščių Puntukas | 2011-03-11 | |
| Išprovokuotas pražangos | 0 | Anykščių Puntukas | 2011-03-05 | |
| Prarasti kamuoliai | 4 | Anykščių Puntukas | 2011-03-05 | |
| Gauti blokai | 0 | Anykščių Puntukas | 2011-03-05 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.