Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 20:35 | 56.4% 123/218 | 50% 2/4 | 83.7% 41/49 | 8.1 3/5.1 | 0.8 | 0.6 | 1.6 | 0.6 | 0 | 2.9 | 2.6 | 10.5 | 14.9 | 28 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 20:35 | 56.4% 123/218 | 50% 2/4 | 83.7% 41/49 | 8.1 3/5.1 | 0.8 | 0.6 | 1.6 | 0.6 | 0 | 2.9 | 2.6 | 10.5 | 14.9 | 28 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-24 | Marijampolės Sūduva | 85-80 | 14 | 50% 4/8 | - 0/0 | - 0/0 | 4 2/2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 8 | 7 | |
| 04-23 | Marijampolės Sūduva | 81-47 | 11 | 60% 3/5 | - 0/0 | - 0/0 | 2 1/1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 6 | 2 | |
| 04-09 | Marijampolės Sūduva | 69-81 | 8 | 50% 1/2 | - 0/0 | - 0/0 | 4 2/2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | |
| 02-19 | Marijampolės Sūduva | 71-85 | 7 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -4 | |
| 01-23 | Marijampolės Sūduva | 80-69 | 25 | 66.7% 4/6 | - 0/0 | 100% 6/6 | 7 3/4 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 6 | 14 | 22 | |
| 01-16 | Marijampolės Sūduva | 69-93 | 28 | 70% 7/10 | - 0/0 | 100% 5/5 | 16 5/11 | 1 | 1 | 7 | 0 | 0 | 2 | 6 | 19 | 31 | |
| 01-15 | Marijampolės Sūduva | 82-52 | 20 | 60% 3/5 | - 0/0 | 100% 1/1 | 5 3/2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 | 7 | 15 | |
| 01-08 | Marijampolės Sūduva | 70-86 | 16 | 100% 4/4 | 0% 0/1 | - 0/0 | 6 1/5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 3 | 8 | 10 | |
| 12-19 | Marijampolės Sūduva | 86-79 | 14 | 57.1% 4/7 | - 0/0 | - 0/0 | 7 3/4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | 1 | 8 | 8 | |
| 12-18 | Marijampolės Sūduva | 79-60 | 34 | 60% 9/15 | 0% 0/1 | 100% 4/4 | 15 6/9 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 5 | 22 | 34 | |
| 12-12 | Marijampolės Sūduva | 50-87 | 24 | 55.6% 5/9 | 100% 1/1 | - 0/0 | 13 1/12 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 | 13 | 25 | |
| 12-11 | Marijampolės Sūduva | 93-71 | 25 | 63.6% 7/11 | - 0/0 | 100% 1/1 | 7 2/5 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 3 | 15 | 19 | |
| 12-05 | Marijampolės Sūduva | 78-112 | 20 | 72.7% 8/11 | - 0/0 | - 0/0 | 6 1/5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3 | 16 | 19 | |
| 12-04 | Marijampolės Sūduva | 85-77 | 20 | 42.9% 6/14 | - 0/0 | - 0/0 | 9 7/2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 3 | 12 | 14 | |
| 11-28 | Marijampolės Sūduva | 77-75 | 30 | 63.6% 7/11 | - 0/0 | 83.3% 5/6 | 11 4/7 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 3 | 4 | 19 | 26 | |
| 11-27 | Marijampolės Sūduva | 69-74 | 19 | 42.9% 3/7 | - 0/0 | - 0/0 | 10 5/5 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 13 | |
| 11-21 | Marijampolės Sūduva | 88-66 | 32 | 40% 4/10 | - 0/0 | 0% 0/2 | 17 8/9 | 2 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 8 | 22 | |
| 11-20 | Marijampolės Sūduva | 82-67 | 13 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | - 0/0 | 3 3/0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 1 | |
| 11-14 | Marijampolės Sūduva | 112-82 | 29 | 58.3% 7/12 | 100% 1/1 | 100% 1/1 | 16 4/12 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 18 | 32 | |
| 11-13 | Marijampolės Sūduva | 85-74 | 14 | 50% 2/4 | - 0/0 | 0% 0/1 | 5 0/5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3 | 4 | 4 | |
| 11-07 | Marijampolės Sūduva | 66-115 | 17 | 41.7% 5/12 | - 0/0 | 100% 7/7 | 7 2/5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 17 | 22 | |
| 11-06 | Marijampolės Sūduva | 106-67 | 20 | 61.5% 8/13 | - 0/0 | - 0/0 | 13 8/5 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 16 | 22 | |
| 10-23 | Marijampolės Sūduva | 52-82 | 23 | 63.6% 7/11 | - 0/0 | - 0/0 | 8 2/6 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 1 | 14 | 17 | |
| 10-17 | Marijampolės Sūduva | 79-64 | 29 | 42.9% 3/7 | - 0/0 | 100% 3/3 | 15 7/8 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 | 5 | 9 | 22 | |
| 10-16 | Marijampolės Sūduva | 73-69 | 23 | 50% 2/4 | - 0/0 | 83.3% 5/6 | 5 2/3 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 5 | 0 | 9 | 7 | |
| 10-10 | Marijampolės Sūduva | 90-79 | 17 | 57.1% 4/7 | - 0/0 | - 0/0 | 7 2/5 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 8 | 13 | |
| 10-09 | Marijampolės Sūduva | 74-93 | 12 | 20% 1/5 | - 0/0 | 50% 1/2 | 2 0/2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 3 | 3 | 1 | |
| 10-03 | Marijampolės Sūduva | 62-92 | 21 | 75% 3/4 | - 0/0 | 50% 2/4 | 8 1/7 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 4 | 8 | 12 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 22:09 | 56.6% 111/196 | 50% 2/4 | 81.4% 35/43 | 9.2 3.3/5.8 | 0.8 | 0.7 | 1.6 | 0.7 | 0 | 3 | 2.8 | 11.4 | 16.9 | 23 » |
| Antrasis etapas | 16:13 | 57.1% 4/7 | - 0/0 | 100% 6/6 | 3.5 1.5/2 | 0.5 | 0 | 1.5 | 0 | 0 | 2 | 3 | 7 | 9 | 2 » |
| Atkrintamosios varžybos | 11:29 | 53.3% 8/15 | - 0/0 | - 0/0 | 3.3 1.7/1.7 | 0.7 | 0 | 1.7 | 0.3 | 0 | 2.7 | 0.7 | 5.3 | 3.7 | 3 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 35 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2013-12-20 | |
| Taškai | 24 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2014-02-27 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 8 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2011-10-15 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 12 | Marijampolės Sūduva | 2015-11-14 | |
| Atkovoti kamuoliai | 17 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2011-10-15 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 5 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2013-12-13 | |
| Perimti kamuoliai | 3 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2011-10-22 | |
| Blokuoti metimai | 6 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2014-03-22 | |
| Minutės | 34 | Marijampolės Sūduva | 2015-12-18 | |
| Dvitaškių pataikė | 11 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2014-02-27 | |
| Dvitaškių metė | 15 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2014-02-27 | |
| Tritaškių pataikė | 1 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2011-03-10 | |
| Tritaškių metė | 1 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2011-02-12 | |
| Baudų pataikė | 9 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2013-12-20 | |
| Baudų metė | 9 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2012-01-21 | |
| Pražangos | 5 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2011-11-12 | |
| Išprovokuotas pražangos | 6 | Marijampolės Sūduva | 2016-01-16 | |
| Prarasti kamuoliai | 7 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2011-10-15 | |
| Gauti blokai | 1 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2014-01-11 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.