Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 17:20 | 55.6% 10/18 | 26.7% 4/15 | 50% 2/4 | 1.3 0.2/1.2 | 0.8 | 0.7 | 3.3 | 0.2 | 0 | 1.7 | 0 | 5.7 | 0.2 | 6 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 17:20 | 55.6% 10/18 | 26.7% 4/15 | 50% 2/4 | 1.3 0.2/1.2 | 0.8 | 0.7 | 3.3 | 0.2 | 0 | 1.7 | 0 | 5.7 | 0.2 | 6 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02-11 | Anykščių Puntukas | 91-70 | 11 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 2 1/1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | |
| 02-08 | Anykščių Puntukas | 62-74 | 13 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | |
| 02-04 | Anykščių Puntukas | 93-90 | 15 | 50% 1/2 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -1 | |
| 01-21 | Anykščių Puntukas | 53-128 | 12 | 50% 1/2 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -9 | |
| 01-15 | Anykščių Puntukas | 103-95 | 29 | 66.7% 4/6 | 60% 3/5 | 0% 0/2 | 3 0/3 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 17 | 12 | |
| 01-14 | Anykščių Puntukas | 61-86 | 24 | 66.7% 4/6 | 0% 0/5 | - 0/0 | 3 0/3 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 8 | -2 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 21:40 | 64.3% 9/14 | 27.3% 3/11 | 0% 0/2 | 2 0/2 | 1.3 | 1 | 5.3 | 0 | 0 | 2.7 | 0 | 9 | 0.3 | 3 » |
| Antras etapas | 13:00 | 25% 1/4 | 25% 1/4 | 100% 2/2 | 0.7 0.3/0.3 | 0.3 | 0.3 | 1.3 | 0.3 | 0 | 0.7 | 0 | 2.3 | 0 | 3 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 12 | Anykščių Puntukas | 2011-01-15 | |
| Taškai | 17 | Anykščių Puntukas | 2011-01-15 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 1 | Anykščių Puntukas | 2011-02-11 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 3 | Anykščių Puntukas | 2011-01-14 | |
| Atkovoti kamuoliai | 3 | Anykščių Puntukas | 2011-01-14 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 2 | Anykščių Puntukas | 2011-01-15 | |
| Perimti kamuoliai | 3 | Anykščių Puntukas | 2011-01-15 | |
| Blokuoti metimai | 1 | Anykščių Puntukas | 2011-02-08 | |
| Minutės | 29 | Anykščių Puntukas | 2011-01-15 | |
| Dvitaškių pataikė | 4 | Anykščių Puntukas | 2011-01-14 | |
| Dvitaškių metė | 6 | Anykščių Puntukas | 2011-01-14 | |
| Tritaškių pataikė | 3 | Anykščių Puntukas | 2011-01-15 | |
| Tritaškių metė | 5 | Anykščių Puntukas | 2011-01-14 | |
| Baudų pataikė | 2 | Anykščių Puntukas | 2011-02-11 | |
| Baudų metė | 2 | Anykščių Puntukas | 2011-01-15 | |
| Pražangos | 4 | Anykščių Puntukas | 2011-01-15 | |
| Išprovokuotas pražangos | 0 | Anykščių Puntukas | 2011-01-14 | |
| Prarasti kamuoliai | 8 | Anykščių Puntukas | 2011-01-21 | |
| Gauti blokai | 0 | Anykščių Puntukas | 2011-01-14 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.