Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 19:52 | 49.7% 71/143 | 26.7% 12/45 | 56.9% 33/58 | 1.9 0.5/1.4 | 1.9 | 1 | 1.5 | 0 | 0 | 2.3 | 0 | 8.8 | 4.4 | 24 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 19:52 | 49.7% 71/143 | 26.7% 12/45 | 56.9% 33/58 | 1.9 0.5/1.4 | 1.9 | 1 | 1.5 | 0 | 0 | 2.3 | 0 | 8.8 | 4.4 | 24 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-17 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 68-77 | 24 | 80% 4/5 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 2 0/2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 14 | 14 | |
| 04-16 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 87-73 | 29 | 44.4% 4/9 | 33.3% 1/3 | 44.4% 4/9 | 7 1/6 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 15 | 7 | |
| 04-01 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 97-109 | 13 | 50% 1/2 | 0% 0/1 | 50% 4/8 | 2 0/2 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | -2 | |
| 03-30 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 92-71 | 9 | 0% 0/2 | - 0/0 | - 0/0 | 1 1/0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | -6 | |
| 03-19 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 103-55 | 25 | 66.7% 4/6 | 20% 1/5 | 42.9% 3/7 | 1 0/1 | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 14 | 8 | |
| 03-18 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 81-87 | 19 | 71.4% 5/7 | - 0/0 | - 0/0 | 4 1/3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 10 | 10 | |
| 03-12 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 83-59 | 20 | 50% 6/12 | 0% 0/2 | 66.7% 2/3 | 1 0/1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | 7 | |
| 03-11 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 80-83 | 13 | 40% 2/5 | 0% 0/1 | 50% 2/4 | 0 0/0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | -1 | |
| 03-05 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 83-73 | 27 | 42.9% 3/7 | 50% 1/2 | 66.7% 2/3 | 1 1/0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 11 | 4 | |
| 03-04 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 76-95 | 20 | 50% 3/6 | 33.3% 1/3 | 25% 1/4 | 1 0/1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 10 | 2 | |
| 02-26 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 79-87 | 17 | 33.3% 2/6 | 50% 1/2 | 0% 0/1 | 1 0/1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | -2 | |
| 02-25 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 83-76 | 21 | 66.7% 2/3 | 50% 1/2 | - 0/0 | 1 1/0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7 | 6 | |
| 02-19 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 85-93 | 14 | 33.3% 2/6 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | 0 0/0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 5 | -5 | |
| 02-18 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 76-67 | 19 | 50% 2/4 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 1 | |
| 02-12 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 68-85 | 36 | 33.3% 3/9 | 66.7% 2/3 | 100% 1/1 | 2 1/1 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 13 | 8 | |
| 02-11 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 73-69 | 4 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -4 | |
| 02-05 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 77-89 | 30 | 36.4% 4/11 | 0% 0/3 | 100% 3/3 | 2 1/1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 11 | 1 | |
| 02-04 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 103-61 | 22 | 60% 6/10 | 0% 0/3 | 50% 1/2 | 6 2/4 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13 | 14 | |
| 01-29 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 86-60 | 26 | 55.6% 5/9 | - 0/0 | - 0/0 | 3 1/2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 10 | 8 | |
| 01-28 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 67-87 | 21 | 85.7% 6/7 | 0% 0/2 | 66.7% 2/3 | 3 0/3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 14 | 17 | |
| 01-22 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 99-84 | 9 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | -5 | |
| 01-21 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 53-128 | 20 | 50% 2/4 | 100% 2/2 | 83.3% 5/6 | 1 1/0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 18 | |
| 01-15 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 94-71 | 17 | 33.3% 2/6 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | |
| 01-14 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 72-80 | 22 | 60% 3/5 | 0% 0/3 | 100% 2/2 | 4 1/3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 8 | 6 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 19:10 | 56.3% 18/32 | 22.2% 2/9 | 81.8% 9/11 | 2.2 0.5/1.7 | 2.8 | 1.2 | 1.2 | 0 | 0 | 2.3 | 0 | 8.5 | 7.3 | 6 » |
| Antras etapas | 20:30 | 47.3% 44/93 | 24.1% 7/29 | 53.3% 16/30 | 1.5 0.5/1 | 1.6 | 1.1 | 1.6 | 0.1 | 0 | 2.1 | 0 | 8.9 | 3.5 | 14 » |
| Atkrintamosios varžybos | 11:00 | 25% 1/4 | 0% 0/1 | 50% 4/8 | 1.5 0.5/1 | 0.5 | 0.5 | 3 | 0 | 0 | 2.5 | 0 | 3 | -4 | 2 » |
| Finalo ketvertas | 26:30 | 57.1% 8/14 | 50% 3/6 | 44.4% 4/9 | 4.5 0.5/4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2.5 | 0 | 14.5 | 10.5 | 2 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 18 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2011-01-21 | |
| Taškai | 15 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2011-01-21 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 2 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2011-02-04 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 6 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2011-04-16 | |
| Atkovoti kamuoliai | 7 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2011-04-16 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 4 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2011-01-28 | |
| Perimti kamuoliai | 3 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2011-02-04 | |
| Blokuoti metimai | 1 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2011-03-19 | |
| Minutės | 36 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2011-02-12 | |
| Dvitaškių pataikė | 6 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2011-01-28 | |
| Dvitaškių metė | 12 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2011-03-12 | |
| Tritaškių pataikė | 2 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2011-01-21 | |
| Tritaškių metė | 5 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2011-03-19 | |
| Baudų pataikė | 5 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2011-01-21 | |
| Baudų metė | 9 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2011-04-16 | |
| Pražangos | 4 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2011-01-14 | |
| Išprovokuotas pražangos | 0 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2011-01-14 | |
| Prarasti kamuoliai | 4 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2011-04-01 | |
| Gauti blokai | 0 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2011-01-14 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.