Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 29:04 | 45.3% 78/172 | 30.8% 48/156 | 69.7% 23/33 | 8.8 1.5/7.2 | 2.2 | 1 | 1.2 | 0.9 | 0 | 3 | 0 | 12.9 | 13.2 | 25 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 29:04 | 45.3% 78/172 | 30.8% 48/156 | 69.7% 23/33 | 8.8 1.5/7.2 | 2.2 | 1 | 1.2 | 0.9 | 0 | 3 | 0 | 12.9 | 13.2 | 25 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-17 | Mažeikių M Basket | 68-77 | 39 | 37.5% 3/8 | 50% 5/10 | 50% 4/8 | 13 2/11 | 5 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 25 | 27 | |
| 04-16 | Mažeikių M Basket | 77-87 | 35 | 50% 3/6 | 37.5% 3/8 | - 0/0 | 10 1/9 | 7 | 1 | 4 | 1 | 0 | 2 | 0 | 15 | 20 | |
| 04-06 | Mažeikių M Basket | 83-62 | 31 | 33.3% 2/6 | 75% 3/4 | 50% 1/2 | 13 2/11 | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 3 | 0 | 14 | 21 | |
| 04-01 | Mažeikių M Basket | 84-77 | 31 | 20% 1/5 | 14.3% 1/7 | 0% 0/2 | 4 0/4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 5 | -1 | |
| 03-30 | Mažeikių M Basket | 85-66 | 29 | 85.7% 6/7 | 25% 1/4 | 100% 1/1 | 7 1/6 | 7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 16 | 23 | |
| 03-19 | Mažeikių M Basket | 76-59 | 22 | 70% 7/10 | 0% 0/1 | - 0/0 | 6 3/3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 14 | 20 | |
| 03-18 | Mažeikių M Basket | 66-64 | 33 | 33.3% 4/12 | 25% 1/4 | 50% 1/2 | 12 4/8 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 5 | 0 | 12 | 10 | |
| 03-12 | Mažeikių M Basket | 86-69 | 31 | 50% 4/8 | 0% 0/4 | - 0/0 | 6 0/6 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 8 | 3 | |
| 03-11 | Mažeikių M Basket | 67-86 | 31 | 57.1% 4/7 | 16.7% 1/6 | - 0/0 | 9 3/6 | 5 | 2 | 2 | 3 | 0 | 3 | 0 | 11 | 17 | |
| 03-05 | Mažeikių M Basket | 100-59 | 23 | 75% 3/4 | 57.1% 4/7 | - 0/0 | 10 1/9 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 18 | 24 | |
| 03-04 | Mažeikių M Basket | 90-72 | 16 | 0% 0/1 | 33.3% 1/3 | 0% 0/2 | 1 1/0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 5 | 0 | 3 | -2 | |
| 02-26 | Mažeikių M Basket | 79-87 | 36 | 33.3% 3/9 | 20% 2/10 | - 0/0 | 12 1/11 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 12 | 9 | |
| 02-25 | Mažeikių M Basket | 83-76 | 32 | 62.5% 5/8 | 14.3% 1/7 | - 0/0 | 9 1/8 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 13 | 13 | |
| 02-19 | Mažeikių M Basket | 75-73 | 31 | 75% 3/4 | 44.4% 4/9 | 100% 2/2 | 13 3/10 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 20 | 26 | |
| 02-18 | Mažeikių M Basket | 85-77 | 33 | 28.6% 2/7 | 42.9% 3/7 | - 0/0 | 13 2/11 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 13 | 18 | |
| 02-12 | Mažeikių M Basket | 58-70 | 23 | 37.5% 3/8 | 33.3% 2/6 | - 0/0 | 7 3/4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 12 | 8 | |
| 02-11 | Mažeikių M Basket | 79-57 | 25 | 33.3% 3/9 | 14.3% 1/7 | 100% 4/4 | 12 2/10 | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 13 | 15 | |
| 02-05 | Mažeikių M Basket | 101-95 | 31 | 28.6% 2/7 | 11.1% 1/9 | - 0/0 | 7 1/6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 7 | 0 | |
| 02-04 | Mažeikių M Basket | 80-75 | 29 | 44.4% 4/9 | 25% 1/4 | 100% 2/2 | 2 1/1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 13 | 6 | |
| 01-27 | Mažeikių M Basket | 70-63 | 39 | 28.6% 2/7 | 22.2% 2/9 | 100% 3/3 | 9 0/9 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 13 | 7 | |
| 01-22 | Mažeikių M Basket | 67-88 | 28 | 37.5% 3/8 | 42.9% 3/7 | 100% 2/2 | 8 0/8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 17 | 17 | |
| 01-21 | Mažeikių M Basket | 79-57 | 33 | 66.7% 6/9 | 14.3% 1/7 | 100% 3/3 | 11 1/10 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 18 | 23 | |
| 01-15 | Mažeikių M Basket | 86-89 | 33 | 37.5% 3/8 | 75% 3/4 | - 0/0 | 13 2/11 | 1 | 2 | 6 | 2 | 0 | 3 | 0 | 15 | 18 | |
| 01-14 | Mažeikių M Basket | 72-80 | 19 | 50% 1/2 | 28.6% 2/7 | - 0/0 | 6 2/4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 8 | 5 | |
| 01-08 | Mažeikių M Basket | 78-96 | 14 | 33.3% 1/3 | 40% 2/5 | - 0/0 | 6 1/5 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 8 | 4 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 27:40 | 43.2% 16/37 | 33.3% 13/39 | 100% 8/8 | 8.8 1/7.8 | 1.5 | 0.7 | 1.7 | 0.5 | 0 | 2.8 | 0 | 13.2 | 12.3 | 6 » |
| Antras etapas | 28:17 | 45.6% 47/103 | 26.2% 22/84 | 75% 9/12 | 8.5 1.9/6.6 | 1.6 | 1.1 | 0.7 | 1.1 | 0 | 3.1 | 0 | 12.1 | 11.9 | 14 » |
| Atkrintamosios varžybos | 30:20 | 50% 9/18 | 33.3% 5/15 | 40% 2/5 | 8 1/7 | 3.7 | 1.3 | 1.3 | 1 | 0 | 2.7 | 0 | 11.7 | 14.3 | 3 » |
| Finalo ketvertas | 37:00 | 42.9% 6/14 | 44.4% 8/18 | 50% 4/8 | 11.5 1.5/10 | 6 | 1 | 2.5 | 1 | 0 | 2.5 | 0 | 20 | 23.5 | 2 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 27 | Mažeikių M Basket | 2011-04-17 | |
| Taškai | 25 | Mažeikių M Basket | 2011-04-17 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 4 | Mažeikių M Basket | 2011-03-18 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 11 | Mažeikių M Basket | 2011-01-15 | |
| Atkovoti kamuoliai | 13 | Mažeikių M Basket | 2011-01-15 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 7 | Mažeikių M Basket | 2011-03-30 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Mažeikių M Basket | 2011-02-11 | |
| Blokuoti metimai | 3 | Mažeikių M Basket | 2011-03-11 | |
| Minutės | 39 | Mažeikių M Basket | 2011-01-27 | |
| Dvitaškių pataikė | 7 | Mažeikių M Basket | 2011-03-19 | |
| Dvitaškių metė | 12 | Mažeikių M Basket | 2011-03-18 | |
| Tritaškių pataikė | 5 | Mažeikių M Basket | 2011-04-17 | |
| Tritaškių metė | 10 | Mažeikių M Basket | 2011-02-26 | |
| Baudų pataikė | 4 | Mažeikių M Basket | 2011-02-11 | |
| Baudų metė | 8 | Mažeikių M Basket | 2011-04-17 | |
| Pražangos | 5 | Mažeikių M Basket | 2011-02-05 | |
| Išprovokuotas pražangos | 0 | Mažeikių M Basket | 2011-01-08 | |
| Prarasti kamuoliai | 6 | Mažeikių M Basket | 2011-01-15 | |
| Gauti blokai | 0 | Mažeikių M Basket | 2011-01-08 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.