Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 17:28 | 55.4% 46/83 | 0% 0/2 | 54.4% 31/57 | 5.6 2.6/2.9 | 1.2 | 0.8 | 1 | 0.1 | 0.3 | 2.5 | 4.1 | 7.7 | 11.6 | 16 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 17:28 | 55.4% 46/83 | 0% 0/2 | 54.4% 31/57 | 5.6 2.6/2.9 | 1.2 | 0.8 | 1 | 0.1 | 0.3 | 2.5 | 4.1 | 7.7 | 11.6 | 16 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12-04 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 88-90 | 6 | - 0/0 | - 0/0 | 100% 2/2 | 3 0/3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 2 | -1 | |
| 11-29 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 81-84 | 9 | 0% 0/3 | - 0/0 | - 0/0 | 2 1/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | -3 | |
| 11-27 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 80-89 | 17 | 40% 2/5 | - 0/0 | 40% 2/5 | 10 2/8 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 6 | 15 | |
| 11-22 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 94-89 | 23 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 80% 4/5 | 10 6/4 | 3 | 2 | 2 | 0 | 1 | 2 | 5 | 6 | 18 | |
| 11-20 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 105-91 | 17 | 80% 4/5 | - 0/0 | 66.7% 2/3 | 5 0/5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | 10 | 18 | |
| 11-15 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 96-81 | 19 | 100% 4/4 | - 0/0 | 50% 1/2 | 8 5/3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 5 | 9 | 16 | |
| 11-08 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 74-94 | 15 | 72.7% 8/11 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | 7 4/3 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 16 | 14 | |
| 11-06 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 95-91 | 26 | 66.7% 4/6 | 0% 0/1 | 50% 6/12 | 3 2/1 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4 | 10 | 14 | 21 | |
| 10-25 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 94-82 | 22 | 83.3% 5/6 | - 0/0 | 50% 3/6 | 8 5/3 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 8 | 13 | 21 | |
| 10-23 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 89-87 | 15 | 25% 1/4 | - 0/0 | 66.7% 4/6 | 5 1/4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 7 | 6 | 10 | |
| 10-18 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 100-107 | 17 | 71.4% 5/7 | - 0/0 | 100% 2/2 | 5 4/1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 12 | 19 | |
| 10-16 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 87-89 | 21 | 60% 3/5 | - 0/0 | 75% 3/4 | 5 2/3 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 9 | 16 | |
| 10-11 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 62-92 | 13 | 0% 0/5 | - 0/0 | 50% 2/4 | 3 2/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | 2 | -2 | |
| 10-09 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 106-98 | 24 | 44.4% 4/9 | - 0/0 | 0% 0/2 | 8 4/4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 8 | 14 | |
| 10-04 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 87-81 | 25 | 55.6% 5/9 | - 0/0 | 0% 0/3 | 7 4/3 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 4 | 6 | 10 | 11 | |
| 10-02 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 91-81 | 2 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 17:28 | 55.4% 46/83 | 0% 0/2 | 54.4% 31/57 | 5.6 2.6/2.9 | 1.2 | 0.8 | 1 | 0.1 | 0.3 | 2.5 | 4.1 | 7.7 | 11.6 | 16 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 43 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 2024-03-02 | |
| Taškai | 29 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 2023-10-25 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 9 | Vilniaus Rytas-2 | 2020-02-20 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 14 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 2024-03-02 | |
| Atkovoti kamuoliai | 18 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 2024-03-02 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 6 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2024-12-12 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2020-11-28 | |
| Blokuoti metimai | 5 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2020-10-17 | |
| Minutės | 39 | Vilniaus Rytas-2 | 2020-03-05 | |
| Dvitaškių pataikė | 12 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2024-12-07 | |
| Dvitaškių metė | 16 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2021-01-14 | |
| Tritaškių pataikė | 2 | Vilniaus Rytas-2 | 2020-03-05 | |
| Tritaškių metė | 3 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 2023-11-30 | |
| Baudų pataikė | 11 | Kauno r. Atletas | 2021-10-21 | |
| Baudų metė | 18 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2025-03-06 | |
| Pražangos | 5 | Vilniaus Rytas-2 | 2020-02-13 | |
| Išprovokuotas pražangos | 13 | Kauno r. Atletas | 2021-10-21 | |
| Prarasti kamuoliai | 8 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 2023-10-05 | |
| Gauti blokai | 3 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2021-01-14 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.