| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 26:46 | 42.3% 22/52 | 43.8% 106/242 | 90% 27/30 | 2.9 0.8/2.1 | 2.1 | 1 | 1.7 | 0.2 | 0 | 2.7 | 1.3 | 9.5 | 8.5 | 41 » |
2008-2009: Kauno LKKA-Atletas (NKL)
2009-2010: Kauno LKKA-Atletas (NKL)
2010-2011: Kauno LKKA-Atletas (NKL)
2011-2012: Kauno LKKA-Atletas (NKL)
2012-2013: Radviliškio Radviliškis-Juodeliai (NKL)
2013-2014: Radviliškio Radviliškis-Juodeliai (NKL)
2014-2015: Raseinių Rasai (NKL)
2015-2016: Raseinių Rasai (NKL)
2016-2017: Raseinių Rasai (NKL)
2024-2025: Raseinių Raseiniai-KKSC (Mažų miestelių krepšinio lyga)
2025-2026: Raseinių Raseiniai-KKSC (Mažų miestelių krepšinio lyga)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 10:16 | 35.3% 6/17 | 37.7% 49/130 | 84.6% 11/13 | 1 0.3/0.8 | 0.5 | 0.2 | 0.5 | 0.2 | 0.1 | 1.3 | 0.3 | 4.6 | 2.4 | 37 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 26:46 | 42.3% 22/52 | 43.8% 106/242 | 90% 27/30 | 2.9 0.8/2.1 | 2.1 | 1 | 1.7 | 0.2 | 0 | 2.7 | 1.3 | 9.5 | 8.5 | 41 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 20:18 | 58.1% 36/62 | 35.5% 61/172 | 74.5% 35/47 | 1.9 0.4/1.4 | 1.2 | 0.6 | 0.7 | 0.1 | 0.1 | 2.3 | 1.4 | 6.2 | 5.2 | 47 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 22:55 | 26.7% 8/30 | 40.2% 35/87 | 77.8% 14/18 | 2.6 0.7/1.9 | 1 | 0.5 | 1.2 | 0.1 | 0.2 | 2.2 | 2.1 | 6.8 | 5.5 | 20 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 14:39 | 0% 0/3 | 16.7% 1/6 | - 0/0 | 1 0.5/0.5 | 0 | 0 | 0.5 | 0 | 0.5 | 1.5 | 0.5 | 1.5 | -3.5 | 2 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:40 | 37% 40/108 | 41.7% 80/192 | 77.6% 45/58 | 2.7 0.8/2 | 1.5 | 0.7 | 1.4 | 0.1 | 0 | 2.1 | 0 | 8.9 | 5.7 | 41 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 30:12 | 32.1% 50/156 | 37.8% 129/341 | 83.1% 54/65 | 3.8 1.2/2.6 | 1.7 | 0.9 | 1.9 | 0.2 | 0 | 2.5 | 0 | 12.3 | 7 | 44 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-26 | Raseinių Rasai | 72-61 | 33 | - 0/0 | 20% 1/5 | - 0/0 | 6 0/6 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2 | |
| 03-24 | Raseinių Rasai | 72-80 | 30 | 100% 1/1 | 40% 2/5 | - 0/0 | 5 1/4 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | 8 | 6 | |
| 03-22 | Raseinių Rasai | 87-52 | 25 | 0% 0/2 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 3 2/1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | 2 | |
| 03-19 | Raseinių Rasai | 67-85 | 31 | 33.3% 1/3 | 33.3% 3/9 | - 0/0 | 1 1/0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 11 | 0 | |
| 03-18 | Raseinių Rasai | 63-76 | 16 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 1/0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | -1 | |
| 03-12 | Raseinių Rasai | 83-80 | 29 | 100% 1/1 | 50% 5/10 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 | 17 | 13 | |
| 03-11 | Raseinių Rasai | 96-76 | 28 | - 0/0 | 66.7% 4/6 | - 0/0 | 4 1/3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 12 | 12 | |
| 03-02 | Raseinių Rasai | 73-77 | 29 | 0% 0/1 | 33.3% 2/6 | - 0/0 | 3 1/2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 5 | |
| 02-20 | Raseinių Rasai | 82-65 | 25 | 100% 1/1 | 45.5% 5/11 | - 0/0 | 3 2/1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 17 | 10 | |
| 02-19 | Raseinių Rasai | 93-84 | 31 | - 0/0 | 20% 1/5 | - 0/0 | 6 1/5 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 9 | |
| 02-13 | Raseinių Rasai | 85-93 | 24 | 66.7% 2/3 | 40% 4/10 | 100% 1/1 | 4 1/3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 17 | 17 | |
| 02-12 | Raseinių Rasai | 98-75 | 26 | 33.3% 1/3 | 50% 3/6 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 11 | 9 | |
| 01-30 | Raseinių Rasai | 113-82 | 27 | 33.3% 1/3 | 80% 8/10 | - 0/0 | 4 1/3 | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 26 | 28 | |
| 01-29 | Raseinių Rasai | 85-82 | 35 | 25% 1/4 | 33.3% 3/9 | 33.3% 1/3 | 3 1/2 | 1 | 4 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 12 | 4 | |
| 01-23 | Raseinių Rasai | 92-93 | 31 | 50% 1/2 | 80% 4/5 | - 0/0 | 5 1/4 | 3 | 0 | 5 | 1 | 0 | 5 | 1 | 14 | 12 | |
| 01-16 | Raseinių Rasai | 59-66 | 34 | 50% 1/2 | 20% 1/5 | - 0/0 | 4 0/4 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | -2 | |
| 01-12 | Raseinių Rasai | 86-96 | 33 | 33.3% 1/3 | 27.3% 3/11 | - 0/0 | 5 2/3 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 11 | 5 | |
| 01-09 | Raseinių Rasai | 94-77 | 36 | 0% 0/2 | 54.5% 6/11 | 100% 2/2 | 6 0/6 | 6 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 2 | 20 | 22 | |
| 01-08 | Raseinių Rasai | 86-68 | 31 | 100% 1/1 | 28.6% 2/7 | 100% 2/2 | 5 0/5 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 10 | 14 | |
| 12-30 | Raseinių Rasai | 84-79 | 32 | 100% 3/3 | 25% 2/8 | - 0/0 | 5 0/5 | 3 | 1 | 3 | 1 | 0 | 4 | 5 | 12 | 14 | |
| 12-17 | Raseinių Rasai | 77-82 | 37 | 66.7% 2/3 | 66.7% 4/6 | 100% 1/1 | 5 1/4 | 5 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 | 17 | 24 | |
| 12-12 | Raseinių Rasai | 76-88 | 35 | 100% 2/2 | 55.6% 5/9 | 100% 1/1 | 6 2/4 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 20 | 23 | |
| 12-11 | Raseinių Rasai | 109-89 | 24 | 0% 0/1 | 40% 2/5 | - 0/0 | 2 1/1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 6 | -1 | |
| 12-05 | Raseinių Rasai | 117-59 | 39 | 50% 2/4 | 20% 2/10 | - 0/0 | 6 3/3 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 | 10 | 10 | |
| 12-04 | Raseinių Rasai | 81-78 | 44 | 0% 0/1 | 66.7% 6/9 | - 0/0 | 3 0/3 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 | 4 | 0 | 18 | 10 | |
| 11-28 | Raseinių Rasai | 90-78 | 26 | 0% 0/1 | 57.1% 4/7 | - 0/0 | 5 0/5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 12 | 16 | |
| 11-27 | Raseinių Rasai | 92-86 | 32 | - 0/0 | 50% 4/8 | 100% 5/5 | 2 0/2 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 4 | 2 | 17 | 14 | |
| 11-21 | Raseinių Rasai | 97-91 | 19 | - 0/0 | 50% 2/4 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | 5 | 0 | 6 | -3 | |
| 11-20 | Raseinių Rasai | 89-85 | 30 | - 0/0 | 57.1% 4/7 | 100% 3/3 | 1 1/0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 2 | 15 | 13 | |
| 11-14 | Raseinių Rasai | 96-70 | 17 | - 0/0 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 1 0/1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 6 | 16 | |
| 11-13 | Raseinių Rasai | 88-67 | 25 | - 0/0 | 28.6% 2/7 | - 0/0 | 2 2/0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 6 | 4 | |
| 11-07 | Raseinių Rasai | 66-115 | 17 | - 0/0 | 20% 1/5 | - 0/0 | 1 1/0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | |
| 11-06 | Raseinių Rasai | 65-60 | 22 | 0% 0/1 | 25% 1/4 | - 0/0 | 3 1/2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 3 | |
| 10-24 | Raseinių Rasai | 73-82 | 29 | - 0/0 | 50% 2/4 | 100% 2/2 | 2 1/1 | 7 | 1 | 3 | 0 | 0 | 2 | 2 | 8 | 13 | |
| 10-23 | Raseinių Rasai | 91-52 | 8 | - 0/0 | 50% 1/2 | - 0/0 | 2 1/1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 5 | |
| 10-17 | Raseinių Rasai | 93-86 | 2 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | |
| 10-16 | Raseinių Rasai | 99-85 | 7 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -2 | |
| 10-10 | Raseinių Rasai | 71-87 | 15 | - 0/0 | 33.3% 1/3 | 100% 2/2 | 1 0/1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | 4 | |
| 10-09 | Raseinių Rasai | 83-67 | 8 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | -6 | |
| 10-03 | Raseinių Rasai | 76-70 | 31 | - 0/0 | 75% 3/4 | 100% 2/2 | 3 2/1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 11 | 14 | |
| 10-02 | Raseinių Rasai | 86-85 | 27 | 0% 0/3 | - 0/0 | 83.3% 5/6 | 1 0/1 | 7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 5 | 13 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 25:51 | 42.9% 12/28 | 42.6% 60/141 | 96.2% 25/26 | 2.7 0.7/2 | 2.5 | 0.9 | 1.9 | 0.2 | 0 | 2.6 | 1.6 | 8.8 | 8.5 | 26 » |
| Antrasis etapas | 28:06 | 42.9% 9/21 | 47.7% 42/88 | 50% 2/4 | 2.9 0.9/2 | 1.5 | 1.1 | 1.3 | 0.3 | 0 | 2.6 | 0.7 | 12.2 | 9.8 | 12 » |
| Atkrintamosios varžybos | 29:25 | 33.3% 1/3 | 30.8% 4/13 | - 0/0 | 4.7 1/3.7 | 1 | 0.7 | 1.7 | 0.7 | 0 | 3.7 | 0.7 | 4.7 | 3.3 | 3 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 28 | Raseinių Rasai | 2016-01-30 | |
| Taškai | 26 | Kauno Atletas-LSU | 2010-11-20 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 5 | Kauno Atletas-LSU | 2011-01-15 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 8 | Kauno Atletas-LSU | 2011-03-25 | |
| Atkovoti kamuoliai | 10 | Kauno Atletas-LSU | 2011-03-25 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 7 | Raseinių Rasai | 2015-10-02 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Raseinių Rasai | 2016-01-29 | |
| Blokuoti metimai | 2 | Kauno Atletas-LSU | 2011-01-28 | |
| Minutės | 44 | Raseinių Rasai | 2015-12-04 | |
| Dvitaškių pataikė | 5 | Kauno Atletas-LSU | 2012-01-21 | |
| Dvitaškių metė | 9 | Kauno Atletas-LSU | 2011-03-05 | |
| Tritaškių pataikė | 8 | Kauno Atletas-LSU | 2010-11-20 | |
| Tritaškių metė | 18 | Kauno Atletas-LSU | 2010-11-20 | |
| Baudų pataikė | 5 | Kauno Atletas-LSU | 2011-03-04 | |
| Baudų metė | 6 | Kauno Atletas-LSU | 2011-03-04 | |
| Pražangos | 5 | Kauno Atletas-LSU | 2010-10-09 | |
| Išprovokuotas pražangos | 7 | Radviliškio Radviliškis–Juodeliai | 2013-10-04 | |
| Prarasti kamuoliai | 6 | Kauno Atletas-LSU | 2011-01-28 | |
| Gauti blokai | 2 | Raseinių Rasai | 2014-12-06 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.