| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 14:39 | 0% 0/3 | 16.7% 1/6 | - 0/0 | 1 0.5/0.5 | 0 | 0 | 0.5 | 0 | 0.5 | 1.5 | 0.5 | 1.5 | -3.5 | 2 » |
| Data | Varžovas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12-01 | 21 | 0% 0/3 | 20% 1/5 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | -5 | |
| 10-05 | 7 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 1/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | -2 |
2008-2009: Kauno LKKA-Atletas (NKL)
2009-2010: Kauno LKKA-Atletas (NKL)
2010-2011: Kauno LKKA-Atletas (NKL)
2011-2012: Kauno LKKA-Atletas (NKL)
2012-2013: Radviliškio Radviliškis-Juodeliai (NKL)
2013-2014: Radviliškio Radviliškis-Juodeliai (NKL)
2014-2015: Raseinių Rasai (NKL)
2015-2016: Raseinių Rasai (NKL)
2016-2017: Raseinių Rasai (NKL)
2024-2025: Raseinių Raseiniai-KKSC (Mažų miestelių krepšinio lyga)
2025-2026: Raseinių Raseiniai-KKSC (Mažų miestelių krepšinio lyga)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 10:16 | 35.3% 6/17 | 37.7% 49/130 | 84.6% 11/13 | 1 0.3/0.8 | 0.5 | 0.2 | 0.5 | 0.2 | 0.1 | 1.3 | 0.3 | 4.6 | 2.4 | 37 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 26:46 | 42.3% 22/52 | 43.8% 106/242 | 90% 27/30 | 2.9 0.8/2.1 | 2.1 | 1 | 1.7 | 0.2 | 0 | 2.7 | 1.3 | 9.5 | 8.5 | 41 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 20:18 | 58.1% 36/62 | 35.5% 61/172 | 74.5% 35/47 | 1.9 0.4/1.4 | 1.2 | 0.6 | 0.7 | 0.1 | 0.1 | 2.3 | 1.4 | 6.2 | 5.2 | 47 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 22:55 | 26.7% 8/30 | 40.2% 35/87 | 77.8% 14/18 | 2.6 0.7/1.9 | 1 | 0.5 | 1.2 | 0.1 | 0.2 | 2.2 | 2.1 | 6.8 | 5.5 | 20 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 14:39 | 0% 0/3 | 16.7% 1/6 | - 0/0 | 1 0.5/0.5 | 0 | 0 | 0.5 | 0 | 0.5 | 1.5 | 0.5 | 1.5 | -3.5 | 2 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:40 | 37% 40/108 | 41.7% 80/192 | 77.6% 45/58 | 2.7 0.8/2 | 1.5 | 0.7 | 1.4 | 0.1 | 0 | 2.1 | 0 | 8.9 | 5.7 | 41 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 30:12 | 32.1% 50/156 | 37.8% 129/341 | 83.1% 54/65 | 3.8 1.2/2.6 | 1.7 | 0.9 | 1.9 | 0.2 | 0 | 2.5 | 0 | 12.3 | 7 | 44 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12-01 | Radviliškio Radviliškis–Juodeliai | 84-87 | 21 | 0% 0/3 | 20% 1/5 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | -5 | |
| 10-05 | Radviliškio Radviliškis–Juodeliai | 81-76 | 7 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 1/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | -2 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 14:39 | 0% 0/3 | 16.7% 1/6 | - 0/0 | 1 0.5/0.5 | 0 | 0 | 0.5 | 0 | 0.5 | 1.5 | 0.5 | 1.5 | -3.5 | 2 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 28 | Raseinių Rasai | 2016-01-30 | |
| Taškai | 26 | Kauno Atletas-LSU | 2010-11-20 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 5 | Kauno Atletas-LSU | 2011-01-15 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 8 | Kauno Atletas-LSU | 2011-03-25 | |
| Atkovoti kamuoliai | 10 | Kauno Atletas-LSU | 2011-03-25 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 7 | Raseinių Rasai | 2015-10-02 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Raseinių Rasai | 2016-01-29 | |
| Blokuoti metimai | 2 | Kauno Atletas-LSU | 2011-01-28 | |
| Minutės | 44 | Raseinių Rasai | 2015-12-04 | |
| Dvitaškių pataikė | 5 | Kauno Atletas-LSU | 2012-01-21 | |
| Dvitaškių metė | 9 | Kauno Atletas-LSU | 2011-03-05 | |
| Tritaškių pataikė | 8 | Kauno Atletas-LSU | 2010-11-20 | |
| Tritaškių metė | 18 | Kauno Atletas-LSU | 2010-11-20 | |
| Baudų pataikė | 5 | Kauno Atletas-LSU | 2011-03-04 | |
| Baudų metė | 6 | Kauno Atletas-LSU | 2011-03-04 | |
| Pražangos | 5 | Kauno Atletas-LSU | 2010-10-09 | |
| Išprovokuotas pražangos | 7 | Radviliškio Radviliškis–Juodeliai | 2013-10-04 | |
| Prarasti kamuoliai | 6 | Kauno Atletas-LSU | 2011-01-28 | |
| Gauti blokai | 2 | Raseinių Rasai | 2014-12-06 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.