| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:40 | 37% 40/108 | 41.7% 80/192 | 77.6% 45/58 | 2.7 0.8/2 | 1.5 | 0.7 | 1.4 | 0.1 | 0 | 2.1 | 0 | 8.9 | 5.7 | 41 » |
2008-2009: Kauno LKKA-Atletas (NKL)
2009-2010: Kauno LKKA-Atletas (NKL)
2010-2011: Kauno LKKA-Atletas (NKL)
2011-2012: Kauno LKKA-Atletas (NKL)
2012-2013: Radviliškio Radviliškis-Juodeliai (NKL)
2013-2014: Radviliškio Radviliškis-Juodeliai (NKL)
2014-2015: Raseinių Rasai (NKL)
2015-2016: Raseinių Rasai (NKL)
2016-2017: Raseinių Rasai (NKL)
2024-2025: Raseinių Raseiniai-KKSC (Mažų miestelių krepšinio lyga)
2025-2026: Raseinių Raseiniai-KKSC (Mažų miestelių krepšinio lyga)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 10:16 | 35.3% 6/17 | 37.7% 49/130 | 84.6% 11/13 | 1 0.3/0.8 | 0.5 | 0.2 | 0.5 | 0.2 | 0.1 | 1.3 | 0.3 | 4.6 | 2.4 | 37 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 26:46 | 42.3% 22/52 | 43.8% 106/242 | 90% 27/30 | 2.9 0.8/2.1 | 2.1 | 1 | 1.7 | 0.2 | 0 | 2.7 | 1.3 | 9.5 | 8.5 | 41 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 20:18 | 58.1% 36/62 | 35.5% 61/172 | 74.5% 35/47 | 1.9 0.4/1.4 | 1.2 | 0.6 | 0.7 | 0.1 | 0.1 | 2.3 | 1.4 | 6.2 | 5.2 | 47 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 22:55 | 26.7% 8/30 | 40.2% 35/87 | 77.8% 14/18 | 2.6 0.7/1.9 | 1 | 0.5 | 1.2 | 0.1 | 0.2 | 2.2 | 2.1 | 6.8 | 5.5 | 20 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 14:39 | 0% 0/3 | 16.7% 1/6 | - 0/0 | 1 0.5/0.5 | 0 | 0 | 0.5 | 0 | 0.5 | 1.5 | 0.5 | 1.5 | -3.5 | 2 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:40 | 37% 40/108 | 41.7% 80/192 | 77.6% 45/58 | 2.7 0.8/2 | 1.5 | 0.7 | 1.4 | 0.1 | 0 | 2.1 | 0 | 8.9 | 5.7 | 41 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 30:12 | 32.1% 50/156 | 37.8% 129/341 | 83.1% 54/65 | 3.8 1.2/2.6 | 1.7 | 0.9 | 1.9 | 0.2 | 0 | 2.5 | 0 | 12.3 | 7 | 44 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-15 | Kauno Atletas-LSU | 82-93 | 16 | 0% 0/2 | 66.7% 2/3 | 100% 2/2 | 1 0/1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 8 | 3 | |
| 04-14 | Kauno Atletas-LSU | 89-73 | 23 | 100% 1/1 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 1 0/1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 5 | 2 | |
| 03-31 | Kauno Atletas-LSU | 92-96 | 29 | 50% 1/2 | 50% 3/6 | 40% 2/5 | 4 1/3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 13 | 6 | |
| 03-29 | Kauno Atletas-LSU | 87-85 | 22 | 0% 0/3 | 60% 3/5 | - 0/0 | 4 1/3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 9 | 8 | |
| 03-17 | Kauno Atletas-LSU | 78-71 | 22 | 20% 1/5 | 50% 1/2 | 75% 3/4 | 2 1/1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 3 | |
| 03-16 | Kauno Atletas-LSU | 66-78 | 25 | 0% 0/2 | 16.7% 1/6 | - 0/0 | 3 1/2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | -4 | |
| 03-10 | Kauno Atletas-LSU | 70-77 | 31 | 66.7% 2/3 | 33.3% 2/6 | - 0/0 | 3 0/3 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 10 | 9 | |
| 03-09 | Kauno Atletas-LSU | 83-74 | 26 | 20% 1/5 | 50% 1/2 | 100% 2/2 | 3 0/3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 7 | 4 | |
| 03-03 | Kauno Atletas-LSU | 89-74 | 23 | 50% 1/2 | 25% 1/4 | - 0/0 | 2 0/2 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 5 | 0 | |
| 03-02 | Kauno Atletas-LSU | 87-100 | 31 | - 0/0 | 50% 3/6 | 100% 4/4 | 7 2/5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 13 | 17 | |
| 02-25 | Kauno Atletas-LSU | 94-72 | 5 | 0% 0/3 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 1/0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -5 | |
| 02-24 | Kauno Atletas-LSU | 80-78 | 34 | 16.7% 1/6 | 75% 3/4 | - 0/0 | 4 1/3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 11 | 7 | |
| 02-18 | Kauno Atletas-LSU | 84-98 | 23 | 0% 0/2 | 0% 0/3 | - 0/0 | 4 1/3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | -5 | |
| 02-17 | Kauno Atletas-LSU | 89-87 | 21 | 66.7% 2/3 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 2 1/1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | 11 | |
| 02-11 | Kauno Atletas-LSU | 79-89 | 38 | 57.1% 4/7 | 44.4% 4/9 | 66.7% 2/3 | 3 1/2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 22 | 12 | |
| 02-10 | Kauno Atletas-LSU | 71-85 | 33 | 40% 2/5 | 50% 2/4 | 80% 4/5 | 5 2/3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 14 | 10 | |
| 02-04 | Kauno Atletas-LSU | 99-92 | 26 | 50% 1/2 | 42.9% 3/7 | 50% 2/4 | 1 1/0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 13 | 3 | |
| 02-03 | Kauno Atletas-LSU | 91-77 | 31 | 100% 1/1 | 33.3% 1/3 | 50% 1/2 | 5 2/3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6 | 4 | |
| 01-28 | Kauno Atletas-LSU | 98-95 | 26 | 0% 0/1 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 1 0/1 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 6 | 4 | |
| 01-27 | Kauno Atletas-LSU | 74-88 | 26 | 0% 0/3 | 25% 1/4 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | -4 | |
| 01-21 | Kauno Atletas-LSU | 96-76 | 30 | 83.3% 5/6 | 62.5% 5/8 | 50% 1/2 | 3 2/1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 | 27 | |
| 01-20 | Kauno Atletas-LSU | 65-97 | 19 | - 0/0 | 80% 4/5 | 100% 2/2 | 0 0/0 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 14 | 14 | |
| 01-14 | Kauno Atletas-LSU | 102-55 | 29 | 50% 1/2 | 42.9% 3/7 | - 0/0 | 2 1/1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 11 | 11 | |
| 01-13 | Kauno Atletas-LSU | 91-72 | 23 | 25% 1/4 | 25% 2/8 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 8 | -3 | |
| 01-07 | Kauno Atletas-LSU | 88-80 | 16 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
| 01-06 | Kauno Atletas-LSU | 74-82 | 33 | 33.3% 2/6 | 28.6% 2/7 | - 0/0 | 6 3/3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 10 | 3 | |
| 12-17 | Kauno Atletas-LSU | 72-99 | 30 | 100% 1/1 | 75% 6/8 | - 0/0 | 7 0/7 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 20 | 24 | |
| 12-16 | Kauno Atletas-LSU | 83-85 | 20 | 50% 1/2 | 0% 0/3 | 100% 2/2 | 1 0/1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 3 | |
| 12-10 | Kauno Atletas-LSU | 69-86 | 23 | 50% 1/2 | 40% 2/5 | - 0/0 | 1 0/1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 8 | 3 | |
| 12-09 | Kauno Atletas-LSU | 92-90 | 26 | 100% 1/1 | 33.3% 2/6 | 50% 1/2 | 5 1/4 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 8 | |
| 12-03 | Kauno Atletas-LSU | 95-77 | 18 | 25% 1/4 | 28.6% 2/7 | 50% 1/2 | 3 0/3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 3 | |
| 12-02 | Kauno Atletas-LSU | 81-75 | 27 | 33.3% 1/3 | 28.6% 2/7 | - 0/0 | 5 0/5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 8 | 1 | |
| 11-26 | Kauno Atletas-LSU | 90-77 | 20 | - 0/0 | 33.3% 1/3 | 100% 3/3 | 0 0/0 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6 | 5 | |
| 11-25 | Kauno Atletas-LSU | 74-59 | 25 | 25% 1/4 | 60% 3/5 | 50% 1/2 | 3 2/1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 12 | 6 | |
| 11-19 | Kauno Atletas-LSU | 83-77 | 34 | 50% 2/4 | 60% 6/10 | - 0/0 | 5 2/3 | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 22 | 26 | |
| 11-18 | Kauno Atletas-LSU | 90-75 | 21 | 0% 0/2 | 25% 1/4 | 100% 4/4 | 2 1/1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7 | 5 | |
| 11-11 | Kauno Atletas-LSU | 89-73 | 18 | 0% 0/1 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 4 1/3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
| 11-10 | Kauno Atletas-LSU | 82-96 | 18 | 0% 0/1 | 50% 2/4 | - 0/0 | 1 1/0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | 2 | |
| 11-05 | Kauno Atletas-LSU | 86-75 | 24 | 50% 1/2 | 33.3% 2/6 | - 0/0 | 3 1/2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 8 | 4 | |
| 11-04 | Kauno Atletas-LSU | 103-91 | 24 | 100% 1/1 | 0% 0/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 5 | 0 | 2 | -5 | |
| 10-29 | Kauno Atletas-LSU | 75-73 | 23 | 50% 2/4 | 50% 1/2 | 100% 4/4 | 1 0/1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 11 | 7 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 24:02 | 40.7% 22/54 | 41.9% 49/117 | 84% 21/25 | 2.4 0.7/1.8 | 2 | 0.7 | 1.3 | 0.1 | 0 | 2.2 | 0 | 9.2 | 6.5 | 23 » |
| Antrasis etapas | 26:21 | 34.8% 16/46 | 37.9% 22/58 | 76.9% 20/26 | 3.2 1/2.2 | 0.9 | 0.6 | 1.5 | 0.1 | 0 | 2 | 0 | 8.4 | 4.7 | 14 » |
| Atkrintamosios varžybos | 25:30 | 20% 1/5 | 54.5% 6/11 | 40% 2/5 | 4 1/3 | 0 | 1 | 1.5 | 0.5 | 0 | 2 | 0 | 11 | 7 | 2 » |
| Finalo ketvertas | 19:30 | 33.3% 1/3 | 50% 3/6 | 100% 2/2 | 1 0/1 | 2 | 0.5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6.5 | 2.5 | 2 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 28 | Raseinių Rasai | 2016-01-30 | |
| Taškai | 26 | Kauno Atletas-LSU | 2010-11-20 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 5 | Kauno Atletas-LSU | 2011-01-15 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 8 | Kauno Atletas-LSU | 2011-03-25 | |
| Atkovoti kamuoliai | 10 | Kauno Atletas-LSU | 2011-03-25 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 7 | Raseinių Rasai | 2015-10-02 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Raseinių Rasai | 2016-01-29 | |
| Blokuoti metimai | 2 | Kauno Atletas-LSU | 2011-01-28 | |
| Minutės | 44 | Raseinių Rasai | 2015-12-04 | |
| Dvitaškių pataikė | 5 | Kauno Atletas-LSU | 2012-01-21 | |
| Dvitaškių metė | 9 | Kauno Atletas-LSU | 2011-03-05 | |
| Tritaškių pataikė | 8 | Kauno Atletas-LSU | 2010-11-20 | |
| Tritaškių metė | 18 | Kauno Atletas-LSU | 2010-11-20 | |
| Baudų pataikė | 5 | Kauno Atletas-LSU | 2011-03-04 | |
| Baudų metė | 6 | Kauno Atletas-LSU | 2011-03-04 | |
| Pražangos | 5 | Kauno Atletas-LSU | 2010-10-09 | |
| Išprovokuotas pražangos | 7 | Radviliškio Radviliškis–Juodeliai | 2013-10-04 | |
| Prarasti kamuoliai | 6 | Kauno Atletas-LSU | 2011-01-28 | |
| Gauti blokai | 2 | Raseinių Rasai | 2014-12-06 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.