| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 30:12 | 32.1% 50/156 | 37.8% 129/341 | 83.1% 54/65 | 3.8 1.2/2.6 | 1.7 | 0.9 | 1.9 | 0.2 | 0 | 2.5 | 0 | 12.3 | 7 | 44 » |
2008-2009: Kauno LKKA-Atletas (NKL)
2009-2010: Kauno LKKA-Atletas (NKL)
2010-2011: Kauno LKKA-Atletas (NKL)
2011-2012: Kauno LKKA-Atletas (NKL)
2012-2013: Radviliškio Radviliškis-Juodeliai (NKL)
2013-2014: Radviliškio Radviliškis-Juodeliai (NKL)
2014-2015: Raseinių Rasai (NKL)
2015-2016: Raseinių Rasai (NKL)
2016-2017: Raseinių Rasai (NKL)
2024-2025: Raseinių Raseiniai-KKSC (Mažų miestelių krepšinio lyga)
2025-2026: Raseinių Raseiniai-KKSC (Mažų miestelių krepšinio lyga)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 10:16 | 35.3% 6/17 | 37.7% 49/130 | 84.6% 11/13 | 1 0.3/0.8 | 0.5 | 0.2 | 0.5 | 0.2 | 0.1 | 1.3 | 0.3 | 4.6 | 2.4 | 37 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 26:46 | 42.3% 22/52 | 43.8% 106/242 | 90% 27/30 | 2.9 0.8/2.1 | 2.1 | 1 | 1.7 | 0.2 | 0 | 2.7 | 1.3 | 9.5 | 8.5 | 41 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 20:18 | 58.1% 36/62 | 35.5% 61/172 | 74.5% 35/47 | 1.9 0.4/1.4 | 1.2 | 0.6 | 0.7 | 0.1 | 0.1 | 2.3 | 1.4 | 6.2 | 5.2 | 47 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 22:55 | 26.7% 8/30 | 40.2% 35/87 | 77.8% 14/18 | 2.6 0.7/1.9 | 1 | 0.5 | 1.2 | 0.1 | 0.2 | 2.2 | 2.1 | 6.8 | 5.5 | 20 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 14:39 | 0% 0/3 | 16.7% 1/6 | - 0/0 | 1 0.5/0.5 | 0 | 0 | 0.5 | 0 | 0.5 | 1.5 | 0.5 | 1.5 | -3.5 | 2 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:40 | 37% 40/108 | 41.7% 80/192 | 77.6% 45/58 | 2.7 0.8/2 | 1.5 | 0.7 | 1.4 | 0.1 | 0 | 2.1 | 0 | 8.9 | 5.7 | 41 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 30:12 | 32.1% 50/156 | 37.8% 129/341 | 83.1% 54/65 | 3.8 1.2/2.6 | 1.7 | 0.9 | 1.9 | 0.2 | 0 | 2.5 | 0 | 12.3 | 7 | 44 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-01 | Kauno Atletas-LSU | 87-88 | 32 | 60% 3/5 | 33.3% 2/6 | 100% 2/2 | 3 2/1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 14 | 7 | |
| 03-30 | Kauno Atletas-LSU | 89-80 | 33 | 0% 0/2 | 100% 4/4 | - 0/0 | 3 0/3 | 2 | 1 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 12 | 12 | |
| 03-25 | Kauno Atletas-LSU | 63-64 | 36 | 40% 2/5 | 44.4% 4/9 | 50% 2/4 | 10 2/8 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 18 | 18 | |
| 03-23 | Kauno Atletas-LSU | 82-83 | 30 | 0% 0/1 | 33.3% 3/9 | - 0/0 | 3 1/2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 3 | |
| 03-19 | Kauno Atletas-LSU | 64-73 | 31 | 33.3% 2/6 | 27.3% 3/11 | - 0/0 | 1 1/0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 13 | 4 | |
| 03-18 | Kauno Atletas-LSU | 74-79 | 32 | 20% 1/5 | 50% 3/6 | - 0/0 | 3 1/2 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 11 | 8 | |
| 03-12 | Kauno Atletas-LSU | 88-74 | 34 | 25% 1/4 | 42.9% 3/7 | 75% 3/4 | 4 2/2 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 14 | 9 | |
| 03-11 | Kauno Atletas-LSU | 57-76 | 22 | 0% 0/7 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 1 0/1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -8 | |
| 03-05 | Kauno Atletas-LSU | 83-73 | 37 | 33.3% 3/9 | 20% 1/5 | - 0/0 | 2 1/1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 9 | 1 | |
| 03-04 | Kauno Atletas-LSU | 90-72 | 33 | 40% 2/5 | 42.9% 3/7 | 83.3% 5/6 | 3 2/1 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 18 | 11 | |
| 02-26 | Kauno Atletas-LSU | 90-70 | 27 | 33.3% 2/6 | 55.6% 5/9 | 100% 4/4 | 6 3/3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 23 | 17 | |
| 02-25 | Kauno Atletas-LSU | 76-81 | 26 | 25% 1/4 | 33.3% 3/9 | - 0/0 | 3 0/3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 11 | 5 | |
| 02-19 | Kauno Atletas-LSU | 82-74 | 31 | 42.9% 3/7 | 0% 0/7 | 100% 1/1 | 4 1/3 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 7 | -5 | |
| 02-18 | Kauno Atletas-LSU | 95-68 | 30 | 50% 2/4 | 62.5% 5/8 | - 0/0 | 1 1/0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 19 | 17 | |
| 02-05 | Kauno Atletas-LSU | 77-89 | 23 | 33.3% 1/3 | 25% 1/4 | - 0/0 | 4 3/1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | -3 | |
| 02-04 | Kauno Atletas-LSU | 80-75 | 36 | 50% 2/4 | 60% 3/5 | - 0/0 | 3 0/3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13 | 13 | |
| 01-29 | Kauno Atletas-LSU | 86-60 | 32 | 0% 0/3 | 10% 1/10 | 100% 2/2 | 6 1/5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | -4 | |
| 01-28 | Kauno Atletas-LSU | 71-81 | 29 | 66.7% 2/3 | 50% 5/10 | - 0/0 | 3 0/3 | 1 | 0 | 6 | 2 | 0 | 3 | 0 | 19 | 10 | |
| 01-22 | Kauno Atletas-LSU | 63-78 | 32 | 50% 2/4 | 33.3% 2/6 | 50% 1/2 | 6 1/5 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 11 | 11 | |
| 01-21 | Kauno Atletas-LSU | 69-85 | 40 | 100% 1/1 | 50% 6/12 | - 0/0 | 4 1/3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 20 | 14 | |
| 01-15 | Kauno Atletas-LSU | 74-73 | 34 | 16.7% 1/6 | 25% 2/8 | - 0/0 | 6 5/1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 8 | 1 | |
| 01-14 | Kauno Atletas-LSU | 100-79 | 29 | 33.3% 1/3 | 50% 4/8 | 100% 2/2 | 4 3/1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 16 | 12 | |
| 01-08 | Kauno Atletas-LSU | 66-74 | 38 | 0% 0/3 | 33.3% 3/9 | 60% 3/5 | 3 2/1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 12 | -1 | |
| 01-07 | Kauno Atletas-LSU | 57-64 | 28 | 0% 0/3 | 44.4% 4/9 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 12 | 4 | |
| 12-18 | Kauno Atletas-LSU | 79-66 | 36 | 50% 2/4 | 14.3% 1/7 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 6 | 2 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 6 | |
| 12-17 | Kauno Atletas-LSU | 79-70 | 29 | 0% 0/1 | 28.6% 2/7 | - 0/0 | 3 0/3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 6 | 2 | |
| 12-11 | Kauno Atletas-LSU | 83-73 | 25 | 0% 0/1 | 14.3% 1/7 | 50% 1/2 | 6 1/5 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 4 | 4 | |
| 12-04 | Kauno Atletas-LSU | 58-79 | 36 | 0% 0/2 | 22.2% 2/9 | - 0/0 | 3 0/3 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | -3 | |
| 12-03 | Kauno Atletas-LSU | 93-94 | 26 | 50% 1/2 | 20% 1/5 | 100% 2/2 | 2 1/1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | 6 | |
| 11-27 | Kauno Atletas-LSU | 99-93 | 26 | 33.3% 1/3 | 25% 2/8 | 100% 2/2 | 6 3/3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 10 | 9 | |
| 11-26 | Kauno Atletas-LSU | 82-68 | 34 | 20% 1/5 | 40% 4/10 | - 0/0 | 4 2/2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 14 | 6 | |
| 11-20 | Kauno Atletas-LSU | 85-97 | 34 | 100% 1/1 | 44.4% 8/18 | - 0/0 | 5 2/3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 26 | 18 | |
| 11-19 | Kauno Atletas-LSU | 71-82 | 26 | 50% 1/2 | 37.5% 3/8 | 100% 4/4 | 1 0/1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | 15 | 5 | |
| 11-13 | Kauno Atletas-LSU | 88-61 | 25 | 25% 1/4 | 62.5% 5/8 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 19 | 15 | |
| 11-12 | Kauno Atletas-LSU | 83-91 | 27 | 0% 0/3 | 25% 2/8 | 50% 1/2 | 3 0/3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 7 | -5 | |
| 11-06 | Kauno Atletas-LSU | 92-74 | 20 | - 0/0 | 28.6% 2/7 | - 0/0 | 3 0/3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | 4 | |
| 11-05 | Kauno Atletas-LSU | 58-75 | 16 | 50% 1/2 | 57.1% 4/7 | 100% 2/2 | 2 0/2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 16 | 12 | |
| 10-30 | Kauno Atletas-LSU | 100-64 | 31 | 75% 3/4 | 60% 3/5 | - 0/0 | 4 0/4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 15 | 14 | |
| 10-29 | Kauno Atletas-LSU | 63-54 | 30 | 0% 0/3 | 30% 3/10 | 100% 2/2 | 5 0/5 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 11 | 6 | |
| 10-23 | Kauno Atletas-LSU | 80-78 | 35 | 50% 2/4 | 40% 4/10 | 50% 1/2 | 6 4/2 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 17 | 17 | |
| 10-22 | Kauno Atletas-LSU | 77-73 | 37 | 12.5% 1/8 | 50% 4/8 | 75% 3/4 | 6 1/5 | 1 | 1 | 5 | 1 | 0 | 2 | 0 | 17 | 7 | |
| 10-16 | Kauno Atletas-LSU | 83-94 | 29 | 100% 3/3 | 50% 4/8 | 100% 3/3 | 6 1/5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 21 | 20 | |
| 10-09 | Kauno Atletas-LSU | 70-73 | 21 | - 0/0 | 50% 3/6 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | 11 | 5 | |
| 10-08 | Kauno Atletas-LSU | 74-67 | 31 | 0% 0/1 | 20% 1/5 | - 0/0 | 5 1/4 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 4 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 29:51 | 31.6% 25/79 | 36.9% 86/233 | 83.3% 35/42 | 4 1.1/2.9 | 1.7 | 0.8 | 1.7 | 0.2 | 0 | 2.6 | 0 | 12.3 | 7.1 | 28 » |
| Antras etapas | 30:10 | 31.3% 20/64 | 37.5% 30/80 | 88.2% 15/17 | 2.9 1.3/1.7 | 1.8 | 1.3 | 2 | 0.2 | 0 | 2.4 | 0 | 12.1 | 5.8 | 12 » |
| Atkrintamosios varžybos | 32:45 | 38.5% 5/13 | 46.4% 13/28 | 66.7% 4/6 | 4.8 1.3/3.5 | 1.5 | 0.8 | 3 | 0.3 | 0 | 1.3 | 0 | 13.3 | 10 | 4 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 28 | Raseinių Rasai | 2016-01-30 | |
| Taškai | 26 | Kauno Atletas-LSU | 2010-11-20 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 5 | Kauno Atletas-LSU | 2011-01-15 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 8 | Kauno Atletas-LSU | 2011-03-25 | |
| Atkovoti kamuoliai | 10 | Kauno Atletas-LSU | 2011-03-25 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 7 | Raseinių Rasai | 2015-10-02 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Raseinių Rasai | 2016-01-29 | |
| Blokuoti metimai | 2 | Kauno Atletas-LSU | 2011-01-28 | |
| Minutės | 44 | Raseinių Rasai | 2015-12-04 | |
| Dvitaškių pataikė | 5 | Kauno Atletas-LSU | 2012-01-21 | |
| Dvitaškių metė | 9 | Kauno Atletas-LSU | 2011-03-05 | |
| Tritaškių pataikė | 8 | Kauno Atletas-LSU | 2010-11-20 | |
| Tritaškių metė | 18 | Kauno Atletas-LSU | 2010-11-20 | |
| Baudų pataikė | 5 | Kauno Atletas-LSU | 2011-03-04 | |
| Baudų metė | 6 | Kauno Atletas-LSU | 2011-03-04 | |
| Pražangos | 5 | Kauno Atletas-LSU | 2010-10-09 | |
| Išprovokuotas pražangos | 7 | Radviliškio Radviliškis–Juodeliai | 2013-10-04 | |
| Prarasti kamuoliai | 6 | Kauno Atletas-LSU | 2011-01-28 | |
| Gauti blokai | 2 | Raseinių Rasai | 2014-12-06 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.