Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:33 | 58.3% 63/108 | 33.1% 45/136 | 72.3% 34/47 | 2.9 0.7/2.3 | 1.5 | 1.1 | 0.8 | 0.3 | 0.2 | 2.2 | 1 | 7.4 | 7.2 | 40 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:33 | 58.3% 63/108 | 33.1% 45/136 | 72.3% 34/47 | 2.9 0.7/2.3 | 1.5 | 1.1 | 0.8 | 0.3 | 0.2 | 2.2 | 1 | 7.4 | 7.2 | 40 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-09 | Tauragės krepšinio klubas | 84-89 | 32 | 100% 2/2 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 3 0/3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 10 | 13 | |
| 03-08 | Tauragės krepšinio klubas | 75-61 | 28 | 33.3% 1/3 | 0% 0/2 | - 0/0 | 6 2/4 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 5 | |
| 03-01 | Tauragės krepšinio klubas | 80-74 | 21 | 50% 1/2 | 25% 1/4 | 66.7% 2/3 | 2 2/0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7 | 5 | |
| 02-28 | Tauragės krepšinio klubas | 83-62 | 25 | 50% 1/2 | 0% 0/3 | - 0/0 | 3 1/2 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 4 | |
| 02-23 | Tauragės krepšinio klubas | 62-82 | 22 | 33.3% 1/3 | 40% 2/5 | - 0/0 | 4 1/3 | 3 | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 8 | 13 | |
| 02-22 | Tauragės krepšinio klubas | 81-89 | 34 | 66.7% 4/6 | 50% 1/2 | - 0/0 | 6 0/6 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 | 0 | 11 | 13 | |
| 02-16 | Tauragės krepšinio klubas | 65-77 | 29 | 83.3% 5/6 | 25% 1/4 | 100% 1/1 | 3 1/2 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 14 | 19 | |
| 02-15 | Tauragės krepšinio klubas | 57-78 | 26 | 33.3% 1/3 | 50% 1/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 3 | |
| 02-09 | Tauragės krepšinio klubas | 67-78 | 30 | 100% 1/1 | 25% 1/4 | - 0/0 | 2 0/2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 5 | 6 | |
| 02-07 | Tauragės krepšinio klubas | 94-78 | 28 | 0% 0/3 | 50% 1/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | -2 | |
| 01-26 | Tauragės krepšinio klubas | 95-73 | 22 | 100% 2/2 | 33.3% 1/3 | 100% 1/1 | 1 0/1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 8 | 10 | |
| 01-25 | Tauragės krepšinio klubas | 84-78 | 28 | 50% 2/4 | 66.7% 4/6 | 50% 1/2 | 3 0/3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 17 | 15 | |
| 01-19 | Tauragės krepšinio klubas | 82-72 | 23 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 3 0/3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 2 | |
| 01-18 | Tauragės krepšinio klubas | 80-70 | 16 | 100% 1/1 | 50% 1/2 | 100% 1/1 | 2 0/2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 9 | |
| 01-12 | Tauragės krepšinio klubas | 82-78 | 32 | 50% 1/2 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 5 2/3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 8 | 12 | |
| 01-11 | Tauragės krepšinio klubas | 80-109 | 22 | 0% 0/1 | 50% 2/4 | 40% 2/5 | 4 1/3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 8 | 9 | |
| 01-05 | Tauragės krepšinio klubas | 81-77 | 27 | 66.7% 2/3 | 40% 2/5 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 12 | 7 | |
| 01-04 | Tauragės krepšinio klubas | 76-71 | 26 | 100% 1/1 | 40% 2/5 | 100% 1/1 | 5 2/3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 9 | 9 | |
| 12-22 | Tauragės krepšinio klubas | 78-80 | 32 | 60% 3/5 | 42.9% 3/7 | 75% 3/4 | 3 0/3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 3 | 18 | 16 | |
| 12-21 | Tauragės krepšinio klubas | 59-66 | 26 | 50% 3/6 | 14.3% 1/7 | - 0/0 | 5 0/5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 9 | 1 | |
| 12-14 | Tauragės krepšinio klubas | 78-71 | 20 | 33.3% 1/3 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 3 1/2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 2 | |
| 12-11 | Tauragės krepšinio klubas | 76-71 | 19 | 0% 0/3 | 50% 2/4 | - 0/0 | 2 0/2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6 | 3 | |
| 12-08 | Tauragės krepšinio klubas | 101-95 | 10 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -1 | |
| 12-07 | Tauragės krepšinio klubas | 83-94 | 16 | - 0/0 | 0% 0/3 | 100% 2/2 | 4 1/3 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 1 | |
| 12-01 | Tauragės krepšinio klubas | 82-78 | 12 | 100% 1/1 | 50% 1/2 | 0% 0/1 | 1 0/1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 2 | |
| 11-30 | Tauragės krepšinio klubas | 69-82 | 21 | 50% 1/2 | 25% 1/4 | - 0/0 | 2 0/2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 2 | |
| 11-24 | Tauragės krepšinio klubas | 84-79 | 19 | 50% 1/2 | 0% 0/5 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -5 | |
| 11-23 | Tauragės krepšinio klubas | 65-57 | 21 | 0% 0/1 | 20% 1/5 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | |
| 11-17 | Tauragės krepšinio klubas | 77-68 | 19 | 66.7% 2/3 | 50% 2/4 | - 0/0 | 5 1/4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 10 | 9 | |
| 11-16 | Tauragės krepšinio klubas | 77-82 | 16 | 100% 1/1 | - 0/0 | - 0/0 | 3 1/2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 7 | |
| 11-10 | Tauragės krepšinio klubas | 66-86 | 15 | - 0/0 | 0% 0/2 | - 0/0 | 1 1/0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
| 11-09 | Tauragės krepšinio klubas | 84-65 | 23 | 75% 3/4 | 33.3% 2/6 | 100% 1/1 | 1 1/0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 13 | 12 | |
| 10-27 | Tauragės krepšinio klubas | 74-67 | 30 | 66.7% 2/3 | 20% 1/5 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 9 | 7 | |
| 10-26 | Tauragės krepšinio klubas | 92-67 | 23 | 57.1% 4/7 | - 0/0 | 100% 3/3 | 8 2/6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 11 | 19 | |
| 10-20 | Tauragės krepšinio klubas | 85-81 | 24 | 0% 0/2 | 0% 0/1 | 71.4% 5/7 | 1 0/1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 5 | 2 | |
| 10-19 | Tauragės krepšinio klubas | 88-79 | 24 | 33.3% 1/3 | 100% 1/1 | 50% 1/2 | 4 2/2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 2 | 6 | 5 | |
| 10-13 | Tauragės krepšinio klubas | 82-68 | 26 | 100% 2/2 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 3 0/3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 10 | 13 | |
| 10-12 | Tauragės krepšinio klubas | 68-76 | 30 | 83.3% 5/6 | 16.7% 1/6 | - 0/0 | 3 0/3 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 13 | 13 | |
| 10-06 | Tauragės krepšinio klubas | 85-64 | 32 | 75% 3/4 | 33.3% 2/6 | 80% 4/5 | 7 2/5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 16 | 23 | |
| 10-05 | Tauragės krepšinio klubas | 90-85 | 33 | 80% 4/5 | 0% 0/3 | 50% 1/2 | 2 0/2 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 9 | 8 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas – I etapas | 23:28 | 58.7% 37/63 | 30.9% 29/94 | 69.4% 25/36 | 2.8 0.7/2.2 | 1.3 | 0.9 | 1.1 | 0.1 | 0.3 | 2.1 | 1.1 | 7.2 | 6 | 26 » |
| NKL | 19:47 | 62.5% 5/8 | 50% 1/2 | 100% 4/4 | 5 1/4 | 0.5 | 0.5 | 0 | 0.5 | 0 | 1 | 2 | 8.5 | 14 | 2 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 27:40 | 56.8% 21/37 | 37.5% 15/40 | 71.4% 5/7 | 2.8 0.6/2.2 | 2.1 | 1.6 | 0.3 | 0.5 | 0.1 | 2.4 | 0.5 | 7.7 | 8.7 | 12 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 29 | Pakruojo Meresta | 2010-12-17 | |
| Taškai | 32 | Pakruojo Meresta | 2010-12-17 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 5 | Pakruojo Meresta | 2010-10-30 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 8 | Tauragės krepšinio klubas | 2017-11-18 | |
| Atkovoti kamuoliai | 11 | Pakruojo Meresta | 2011-11-11 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 5 | Pakruojo Meresta | 2010-12-18 | |
| Perimti kamuoliai | 5 | Pakruojo Meresta | 2010-12-10 | |
| Blokuoti metimai | 5 | Pakruojo Meresta | 2010-11-26 | |
| Minutės | 41 | Pakruojo Meresta | 2011-12-02 | |
| Dvitaškių pataikė | 9 | Pakruojo Meresta | 2010-12-17 | |
| Dvitaškių metė | 13 | Pakruojo Meresta | 2010-12-17 | |
| Tritaškių pataikė | 4 | Pakruojo Meresta | 2010-12-17 | |
| Tritaškių metė | 8 | Pakruojo Meresta | 2010-12-17 | |
| Baudų pataikė | 8 | Pakruojo Meresta | 2011-01-29 | |
| Baudų metė | 10 | Pakruojo Meresta | 2011-10-22 | |
| Pražangos | 5 | Pakruojo Meresta | 2010-10-08 | |
| Išprovokuotas pražangos | 6 | Tauragės krepšinio klubas | 2017-11-04 | |
| Prarasti kamuoliai | 5 | Pakruojo Meresta | 2010-10-09 | |
| Gauti blokai | 2 | Tauragės krepšinio klubas | 2018-12-11 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.