Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 23:27 | 55.3% 26/47 | 45.5% 5/11 | 54.5% 6/11 | 6.3 1.8/4.5 | 1.5 | 0.8 | 2.5 | 0.2 | 0.8 | 2.7 | 2.2 | 12.2 | 11.8 | 6 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 23:27 | 55.3% 26/47 | 45.5% 5/11 | 54.5% 6/11 | 6.3 1.8/4.5 | 1.5 | 0.8 | 2.5 | 0.2 | 0.8 | 2.7 | 2.2 | 12.2 | 11.8 | 6 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11-19 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 67-57 | 32 | 54.5% 6/11 | 33.3% 1/3 | 50% 2/4 | 8 2/6 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 5 | 3 | 17 | 11 | |
| 11-18 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 69-75 | 25 | 50% 3/6 | 33.3% 1/3 | 100% 1/1 | 7 3/4 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 10 | 10 | |
| 11-12 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 87-66 | 28 | 66.7% 8/12 | 100% 3/3 | 0% 0/1 | 8 2/6 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 3 | 4 | 25 | 29 | |
| 11-11 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 74-79 | 26 | 62.5% 5/8 | 0% 0/1 | - 0/0 | 5 3/2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 10 | 10 | |
| 11-05 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 63-103 | 14 | 66.7% 4/6 | - 0/0 | 66.7% 2/3 | 6 1/5 | 0 | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 3 | 10 | 12 | |
| 11-04 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 73-67 | 12 | 0% 0/4 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 4 0/4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | -1 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 23:27 | 55.3% 26/47 | 45.5% 5/11 | 54.5% 6/11 | 6.3 1.8/4.5 | 1.5 | 0.8 | 2.5 | 0.2 | 0.8 | 2.7 | 2.2 | 12.2 | 11.8 | 6 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 29 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2016-11-12 | |
| Taškai | 27 | Vilniaus Rytas-2 | 2012-02-24 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 7 | Vilniaus Rytas-2 | 2012-02-11 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 9 | Vilniaus Rytas-2 | 2012-01-14 | |
| Atkovoti kamuoliai | 14 | Vilniaus Rytas-2 | 2012-01-28 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 4 | Vilniaus Rytas-2 | 2011-12-02 | |
| Perimti kamuoliai | 3 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2010-12-11 | |
| Blokuoti metimai | 4 | Vilniaus Rytas-2 | 2012-10-05 | |
| Minutės | 37 | Vilniaus Rytas-2 | 2012-02-24 | |
| Dvitaškių pataikė | 9 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2010-11-19 | |
| Dvitaškių metė | 16 | Vilniaus Rytas-2 | 2011-10-14 | |
| Tritaškių pataikė | 3 | Vilniaus Rytas-2 | 2012-03-09 | |
| Tritaškių metė | 5 | Vilniaus Rytas-2 | 2012-03-09 | |
| Baudų pataikė | 9 | Vilniaus Rytas-2 | 2012-01-28 | |
| Baudų metė | 11 | Vilniaus Rytas-2 | 2012-01-28 | |
| Pražangos | 5 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2010-11-13 | |
| Išprovokuotas pražangos | 5 | Vilniaus Rytas-2 | 2012-10-05 | |
| Prarasti kamuoliai | 6 | Vilniaus Rytas-2 | 2011-11-12 | |
| Gauti blokai | 2 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2016-11-04 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.