| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:29 | 46.1% 71/154 | 25% 6/24 | 54.2% 39/72 | 7 2.3/4.7 | 2 | 1.1 | 1.5 | 0.8 | 0.1 | 1.6 | 2 | 6.4 | 11.8 | 31 » |
| Data | Varžovas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02-24 | Mažeikių M Basket | 28 | 50% 2/4 | - 0/0 | 50% 2/4 | 7 2/5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | 11 |
| 02-18 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 24 | 33.3% 2/6 | - 0/0 | 50% 1/2 | 5 0/5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 12 |
| 02-17 | Kauno Žalgiris-2 | 27 | 20% 1/5 | - 0/0 | 0% 0/2 | 7 3/4 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 6 |
| 02-11 | Kauno KTU | 26 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 02-10 | Joniškio Delikatesas | 23 | 50% 1/2 | - 0/0 | 75% 3/4 | 4 3/1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 4 | 5 | 14 |
| 02-04 | 32 | 33.3% 3/9 | - 0/0 | 66.7% 2/3 | 11 4/7 | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 2 | 2 | 8 | 12 | |
| 02-03 | 25 | 25% 1/4 | - 0/0 | 0% 0/2 | 7 1/6 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 2 | 5 | |
| 01-28 | Kauno Žalgiris-2 | 16 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | - 0/0 | 6 1/5 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 8 |
| 01-27 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 14 | 100% 3/3 | - 0/0 | 66.7% 2/3 | 4 3/1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 | 2 | 8 | 11 |
| 01-08 | Šakių Vytis-VDU | 23 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | - 0/0 | 8 1/7 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 10 |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:29 | 46.1% 71/154 | 25% 6/24 | 54.2% 39/72 | 7 2.3/4.7 | 2 | 1.1 | 1.5 | 0.8 | 0.1 | 1.6 | 2 | 6.4 | 11.8 | 31 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02-24 | Jonavos Jonava Hipocredit | Mažeikių M Basket | 80-82 | 28 | 50% 2/4 | - 0/0 | 50% 2/4 | 7 2/5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | 11 |
| 02-18 | Jonavos Jonava Hipocredit | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 66-57 | 24 | 33.3% 2/6 | - 0/0 | 50% 1/2 | 5 0/5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 12 |
| 02-17 | Jonavos Jonava Hipocredit | Kauno Žalgiris-2 | 67-77 | 27 | 20% 1/5 | - 0/0 | 0% 0/2 | 7 3/4 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 6 |
| 02-11 | Jonavos Jonava Hipocredit | Kauno KTU | 70-62 | 26 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 02-10 | Jonavos Jonava Hipocredit | Joniškio Delikatesas | 65-81 | 23 | 50% 1/2 | - 0/0 | 75% 3/4 | 4 3/1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 4 | 5 | 14 |
| 02-04 | Jonavos Jonava Hipocredit | 81-89 | 32 | 33.3% 3/9 | - 0/0 | 66.7% 2/3 | 11 4/7 | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 2 | 2 | 8 | 12 | |
| 02-03 | Jonavos Jonava Hipocredit | 65-69 | 25 | 25% 1/4 | - 0/0 | 0% 0/2 | 7 1/6 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 2 | 5 | |
| 01-28 | Jonavos Jonava Hipocredit | Kauno Žalgiris-2 | 78-74 | 16 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | - 0/0 | 6 1/5 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 8 |
| 01-27 | Jonavos Jonava Hipocredit | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 81-67 | 14 | 100% 3/3 | - 0/0 | 66.7% 2/3 | 4 3/1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 | 2 | 8 | 11 |
| 01-08 | Jonavos Jonava Hipocredit | Šakių Vytis-VDU | 67-72 | 23 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | - 0/0 | 8 1/7 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 10 |
| 01-07 | Jonavos Jonava Hipocredit | Klaipėdos Neptūnas-II | 71-95 | 14 | 0% 0/3 | - 0/0 | - 0/0 | 6 1/5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6 |
| 12-30 | Jonavos Jonava Hipocredit | 71-75 | 33 | 57.1% 4/7 | 0% 0/2 | 0% 0/1 | 7 5/2 | 8 | 1 | 1 | 3 | 0 | 3 | 2 | 8 | 19 | |
| 12-23 | Jonavos Jonava Hipocredit | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 96-78 | 19 | 66.7% 4/6 | 50% 1/2 | 33.3% 1/3 | 1 0/1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 12 | 11 |
| 12-18 | Jonavos Jonava Hipocredit | Raseinių Rasai | 68-90 | 18 | 75% 3/4 | 0% 0/1 | 75% 3/4 | 9 2/7 | 2 | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 9 | 17 |
| 12-16 | Jonavos Jonava Hipocredit | Telšių Telšiai | 86-54 | 15 | 100% 1/1 | - 0/0 | - 0/0 | 2 0/2 | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 2 | 6 |
| 11-26 | Jonavos Jonava Hipocredit | Kauno KTU | 63-69 | 17 | 50% 1/2 | 0% 0/2 | - 0/0 | 5 0/5 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 |
| 11-25 | Jonavos Jonava Hipocredit | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 86-93 | 35 | 60% 3/5 | 33.3% 1/3 | 66.7% 4/6 | 11 4/7 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 5 | 13 | 28 |
| 11-19 | Jonavos Jonava Hipocredit | Joniškio Delikatesas | 60-55 | 19 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 4 0/4 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 |
| 11-18 | Jonavos Jonava Hipocredit | Joniškio Delikatesas | 62-71 | 28 | 50% 2/4 | 50% 1/2 | - 0/0 | 9 3/6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7 | 11 |
| 11-12 | Jonavos Jonava Hipocredit | Klaipėdos Neptūnas-II | 83-65 | 27 | 0% 0/7 | 50% 1/2 | 66.7% 4/6 | 7 2/5 | 2 | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | 7 |
| 11-11 | Jonavos Jonava Hipocredit | Šakių Vytis-VDU | 74-80 | 34 | 66.7% 6/9 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 7 2/5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 18 | 29 |
| 11-05 | Jonavos Jonava Hipocredit | 83-77 | 22 | 37.5% 3/8 | - 0/0 | 100% 2/2 | 6 0/6 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 8 | 12 | |
| 11-04 | Jonavos Jonava Hipocredit | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 73-67 | 29 | 50% 5/10 | - 0/0 | - 0/0 | 12 4/8 | 7 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 10 | 22 |
| 10-29 | Jonavos Jonava Hipocredit | Raseinių Rasai | 100-72 | 22 | 50% 3/6 | - 0/0 | 60% 3/5 | 6 2/4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 9 | 11 |
| 10-28 | Jonavos Jonava Hipocredit | Telšių Telšiai | 61-73 | 27 | 57.1% 4/7 | 0% 0/2 | - 0/0 | 12 3/9 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 8 | 16 |
| 10-23 | Jonavos Jonava Hipocredit | Marijampolės Sūduva | 53-74 | 20 | 62.5% 5/8 | 0% 0/1 | 50% 2/4 | 8 5/3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 12 | 15 |
| 10-21 | Jonavos Jonava Hipocredit | Kauno Žalgiris-2 | 70-59 | 23 | 25% 1/4 | 0% 0/1 | 75% 3/4 | 9 3/6 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 5 | 12 |
| 10-16 | Jonavos Jonava Hipocredit | Vilniaus Rytas-2 | 58-63 | 29 | 66.7% 2/3 | 0% 0/1 | 50% 3/6 | 11 5/6 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 4 | 7 | 17 |
| 10-14 | Jonavos Jonava Hipocredit | Mažeikių M Basket | 71-72 | 23 | 50% 2/4 | - 0/0 | - 0/0 | 4 2/2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 |
| 10-08 | Jonavos Jonava Hipocredit | Kauno KTU | 69-62 | 26 | 25% 1/4 | - 0/0 | 50% 1/2 | 7 3/4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 7 |
| 10-07 | Jonavos Jonava Hipocredit | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 64-79 | 26 | 54.5% 6/11 | 0% 0/1 | 28.6% 2/7 | 13 8/5 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 4 | 14 | 20 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 24:32 | 48.7% 57/117 | 25% 6/24 | 55.8% 29/52 | 7.5 2.5/5 | 2 | 1.1 | 1.6 | 0.9 | 0 | 1.5 | 2 | 7.3 | 13 | 22 » |
| Antrasis etapas | 24:22 | 37.8% 14/37 | - 0/0 | 50% 10/20 | 5.9 1.9/4 | 2 | 1.1 | 1.3 | 0.8 | 0.1 | 2 | 1.9 | 4.2 | 8.8 | 9 » |
Sezono vidurkiai per rungtynes · GP — sužaistų rungtynių skaičius