Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 11:56 | 55.3% 21/38 | 20.3% 15/74 | 67.6% 23/34 | 1.3 0.4/0.9 | 0.8 | 0.6 | 0.7 | 0.1 | 0.1 | 1.7 | 1 | 3.1 | 2 | 36 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 11:56 | 55.3% 21/38 | 20.3% 15/74 | 67.6% 23/34 | 1.3 0.4/0.9 | 0.8 | 0.6 | 0.7 | 0.1 | 0.1 | 1.7 | 1 | 3.1 | 2 | 36 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-14 | Ukmergės Stekas | 103-107 | 27 | 66.7% 4/6 | 28.6% 2/7 | 71.4% 5/7 | 6 2/4 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 5 | 3 | 19 | 14 | |
| 03-12 | Ukmergės Stekas | 101-92 | 12 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | - 0/0 | 3 0/3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | |
| 03-07 | Ukmergės Stekas | 94-97 | 19 | - 0/0 | 0% 0/4 | - 0/0 | 3 0/3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | -4 | |
| 03-05 | Ukmergės Stekas | 83-87 | 10 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 4 1/3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 4 | |
| 03-03 | Ukmergės Stekas | 79-87 | 14 | 33.3% 1/3 | 50% 2/4 | 100% 1/1 | 3 1/2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 9 | 10 | |
| 02-26 | Ukmergės Stekas | 98-82 | 7 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -2 | |
| 02-21 | Ukmergės Stekas | 80-94 | 12 | 50% 1/2 | 0% 0/3 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 2 | -7 | |
| 02-19 | Ukmergės Stekas | 77-70 | 17 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | -2 | |
| 02-10 | Ukmergės Stekas | 70-81 | 25 | 100% 2/2 | 42.9% 3/7 | - 0/0 | 2 1/1 | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 13 | 16 | |
| 02-07 | Ukmergės Stekas | 62-80 | 6 | - 0/0 | 0% 0/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -3 | |
| 02-05 | Ukmergės Stekas | 62-83 | 11 | - 0/0 | 0% 0/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -3 | |
| 01-29 | Ukmergės Stekas | 78-63 | 14 | - 0/0 | 50% 1/2 | 66.7% 2/3 | 0 0/0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5 | 7 | |
| 01-22 | Ukmergės Stekas | 94-91 | 4 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |
| 01-17 | Ukmergės Stekas | 54-91 | 10 | 0% 0/1 | 100% 1/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 3 | 0 | |
| 01-15 | Ukmergės Stekas | 113-79 | 11 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | - 0/0 | 2 1/1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
| 01-11 | Ukmergės Stekas | 81-84 | 13 | - 0/0 | 50% 1/2 | 60% 3/5 | 3 0/3 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 | 3 | 4 | 6 | 4 | |
| 01-08 | Ukmergės Stekas | 99-83 | 13 | - 0/0 | 50% 1/2 | 50% 1/2 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 2 | |
| 01-03 | Ukmergės Stekas | 64-71 | 3 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | -3 | |
| 12-22 | Ukmergės Stekas | 111-103 | 13 | - 0/0 | 25% 1/4 | - 0/0 | 0 0/0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | |
| 12-20 | Ukmergės Stekas | 79-74 | 10 | 50% 1/2 | 0% 0/2 | 25% 1/4 | 0 0/0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 3 | -2 | |
| 12-13 | Ukmergės Stekas | 92-93 | 17 | 50% 1/2 | 0% 0/3 | 50% 1/2 | 3 2/1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 3 | 2 | |
| 12-11 | Ukmergės Stekas | 88-93 | 9 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -3 | |
| 12-06 | Ukmergės Stekas | 80-79 | 8 | 100% 1/1 | 50% 1/2 | 100% 3/3 | 3 1/2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 8 | 13 | |
| 11-22 | Ukmergės Stekas | 88-74 | 9 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | |
| 11-20 | Ukmergės Stekas | 98-88 | 2 | - 0/0 | 0% 0/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 | |
| 11-15 | Ukmergės Stekas | 80-77 | 5 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -2 | |
| 11-13 | Ukmergės Stekas | 74-82 | 4 | - 0/0 | 0% 0/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | |
| 11-08 | Ukmergės Stekas | 74-94 | 17 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 | |
| 11-06 | Ukmergės Stekas | 85-81 | 3 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | |
| 10-30 | Ukmergės Stekas | 116-84 | 15 | 50% 2/4 | 0% 0/1 | 100% 3/3 | 3 1/2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 7 | 5 | |
| 10-25 | Ukmergės Stekas | 89-87 | 6 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 1/0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
| 10-23 | Ukmergės Stekas | 98-90 | 3 | - 0/0 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | -1 | |
| 10-16 | Ukmergės Stekas | 105-94 | 17 | 100% 3/3 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 3 2/1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 8 | 12 | |
| 10-11 | Ukmergės Stekas | 70-91 | 9 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 1/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 10-09 | Ukmergės Stekas | 81-66 | 19 | 80% 4/5 | 25% 1/4 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 11 | 12 | |
| 10-02 | Ukmergės Stekas | 72-94 | 16 | 33.3% 1/3 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 2 1/1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 5 | 1 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 10:58 | 57.7% 15/26 | 20.4% 11/54 | 65.4% 17/26 | 1 0.4/0.6 | 0.6 | 0.6 | 0.6 | 0.1 | 0 | 1.3 | 1 | 2.9 | 2.1 | 28 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 15:17 | 50% 6/12 | 20% 4/20 | 75% 6/8 | 2.5 0.5/2 | 1.4 | 0.6 | 1 | 0 | 0.3 | 3.4 | 1.1 | 3.8 | 1.8 | 8 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 40 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2018-12-01 | |
| Taškai | 33 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2019-01-25 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 5 | Mažeikių M Basket | 2018-10-20 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 10 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2019-03-09 | |
| Atkovoti kamuoliai | 12 | Mažeikių M Basket | 2016-12-10 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 9 | Mažeikių M Basket | 2016-12-03 | |
| Perimti kamuoliai | 5 | Anykščių Puntukas | 2010-11-06 | |
| Blokuoti metimai | 2 | Anykščių Puntukas | 2011-01-29 | |
| Minutės | 39 | Ukmergės Stekas | 2024-11-16 | |
| Dvitaškių pataikė | 9 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2018-12-01 | |
| Dvitaškių metė | 13 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2018-12-01 | |
| Tritaškių pataikė | 8 | Mažeikių M Basket | 2015-10-17 | |
| Tritaškių metė | 12 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2015-01-24 | |
| Baudų pataikė | 10 | Mažeikių M Basket | 2017-02-17 | |
| Baudų metė | 11 | Mažeikių M Basket | 2017-02-17 | |
| Pražangos | 5 | Anykščių Puntukas | 2010-11-06 | |
| Išprovokuotas pražangos | 10 | 2013-11-22 | ||
| Prarasti kamuoliai | 7 | Mažeikių M Basket | 2017-01-08 | |
| Gauti blokai | 3 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2018-11-30 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.