Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 23:51 | 46.2% 12/26 | 39.3% 11/28 | 72.7% 8/11 | 4.1 0.9/3.3 | 2 | 0.4 | 2.6 | 0.1 | 0 | 3 | 0 | 9.3 | 5.6 | 7 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 23:51 | 46.2% 12/26 | 39.3% 11/28 | 72.7% 8/11 | 4.1 0.9/3.3 | 2 | 0.4 | 2.6 | 0.1 | 0 | 3 | 0 | 9.3 | 5.6 | 7 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10-30 | Anykščių Puntukas | 69-65 | 26 | 50% 4/8 | 0% 0/2 | 75% 3/4 | 6 1/5 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 11 | 11 | |
| 10-29 | Anykščių Puntukas | 105-67 | 28 | 66.7% 2/3 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 5 1/4 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 | 6 | |
| 10-23 | Anykščių Puntukas | 65-66 | 24 | 50% 2/4 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 7 3/4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 | 7 | |
| 10-22 | Anykščių Puntukas | 61-85 | 20 | 33.3% 1/3 | 71.4% 5/7 | - 0/0 | 2 0/2 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 5 | 0 | 17 | 9 | |
| 10-16 | Anykščių Puntukas | 83-94 | 23 | 25% 1/4 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 2 1/1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | |
| 10-15 | Anykščių Puntukas | 103-82 | 25 | 50% 1/2 | 0% 0/3 | 80% 4/5 | 2 0/2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | -2 | |
| 10-09 | Anykščių Puntukas | 82-80 | 21 | 50% 1/2 | 42.9% 3/7 | 50% 1/2 | 5 0/5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 12 | 8 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 23:51 | 46.2% 12/26 | 39.3% 11/28 | 72.7% 8/11 | 4.1 0.9/3.3 | 2 | 0.4 | 2.6 | 0.1 | 0 | 3 | 0 | 9.3 | 5.6 | 7 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 11 | Anykščių Puntukas | 2010-10-30 | |
| Taškai | 17 | Anykščių Puntukas | 2010-10-22 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 3 | Anykščių Puntukas | 2010-10-23 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 5 | Anykščių Puntukas | 2010-10-09 | |
| Atkovoti kamuoliai | 7 | Anykščių Puntukas | 2010-10-23 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 4 | Anykščių Puntukas | 2010-10-16 | |
| Perimti kamuoliai | 2 | Anykščių Puntukas | 2010-10-30 | |
| Blokuoti metimai | 1 | Anykščių Puntukas | 2010-10-30 | |
| Minutės | 28 | Anykščių Puntukas | 2010-10-29 | |
| Dvitaškių pataikė | 4 | Anykščių Puntukas | 2010-10-30 | |
| Dvitaškių metė | 8 | Anykščių Puntukas | 2010-10-30 | |
| Tritaškių pataikė | 5 | Anykščių Puntukas | 2010-10-22 | |
| Tritaškių metė | 7 | Anykščių Puntukas | 2010-10-09 | |
| Baudų pataikė | 4 | Anykščių Puntukas | 2010-10-15 | |
| Baudų metė | 5 | Anykščių Puntukas | 2010-10-15 | |
| Pražangos | 5 | Anykščių Puntukas | 2010-10-16 | |
| Išprovokuotas pražangos | 0 | Anykščių Puntukas | 2010-10-09 | |
| Prarasti kamuoliai | 4 | Anykščių Puntukas | 2010-10-22 | |
| Gauti blokai | 0 | Anykščių Puntukas | 2010-10-09 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.