Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 29:46 | 43.5% 54/124 | 33.3% 42/126 | 73.7% 28/38 | 1.8 0.3/1.5 | 2.4 | 1 | 1.5 | 0 | 0.1 | 1.9 | 1.8 | 10.9 | 7.6 | 24 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 29:46 | 43.5% 54/124 | 33.3% 42/126 | 73.7% 28/38 | 1.8 0.3/1.5 | 2.4 | 1 | 1.5 | 0 | 0.1 | 1.9 | 1.8 | 10.9 | 7.6 | 24 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01-09 | Ukmergės Stekas | 83-77 | 16 | 100% 1/1 | 0% 0/4 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | |
| 01-04 | Ukmergės Stekas | 71-60 | 13 | 0% 0/3 | 0% 0/2 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -6 | |
| 12-21 | Ukmergės Stekas | 76-58 | 25 | 28.6% 2/7 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -1 | |
| 12-19 | Ukmergės Stekas | 68-62 | 25 | 66.7% 2/3 | 20% 1/5 | 100% 2/2 | 2 0/2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 9 | 8 | |
| 12-14 | Ukmergės Stekas | 68-59 | 21 | 50% 1/2 | 25% 2/8 | - 0/0 | 2 0/2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 8 | 3 | |
| 12-10 | Ukmergės Stekas | 101-79 | 18 | 50% 1/2 | 60% 3/5 | - 0/0 | 2 0/2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 11 | 11 | |
| 12-07 | Ukmergės Stekas | 74-86 | 30 | 50% 2/4 | 50% 2/4 | 0% 0/2 | 3 2/1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 10 | 8 | |
| 12-05 | Ukmergės Stekas | 85-70 | 34 | 57.1% 4/7 | 44.4% 4/9 | 100% 3/3 | 4 1/3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 23 | 21 | |
| 11-30 | Ukmergės Stekas | 83-71 | 34 | 20% 1/5 | 42.9% 3/7 | 100% 2/2 | 5 0/5 | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 13 | 16 | |
| 11-28 | Ukmergės Stekas | 79-84 | 34 | 60% 3/5 | 50% 3/6 | 100% 1/1 | 1 0/1 | 4 | 2 | 4 | 0 | 0 | 2 | 2 | 16 | 14 | |
| 11-23 | Ukmergės Stekas | 92-77 | 32 | 33.3% 1/3 | 0% 0/4 | - 0/0 | 1 0/1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | -2 | |
| 11-21 | Ukmergės Stekas | 81-78 | 34 | 66.7% 4/6 | 50% 3/6 | 66.7% 2/3 | 2 1/1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 2 | 1 | 19 | 9 | |
| 11-16 | Ukmergės Stekas | 72-67 | 36 | 12.5% 1/8 | 75% 3/4 | 100% 1/1 | 3 0/3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 12 | 11 | |
| 11-14 | Ukmergės Stekas | 66-83 | 37 | 46.2% 6/13 | 40% 2/5 | 100% 3/3 | 2 0/2 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 21 | 18 | |
| 11-09 | Ukmergės Stekas | 77-87 | 32 | 0% 0/4 | 50% 4/8 | 75% 3/4 | 1 0/1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | 15 | 11 | |
| 11-07 | Ukmergės Stekas | 75-69 | 40 | 60% 3/5 | 33.3% 3/9 | 33.3% 1/3 | 5 2/3 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 16 | 14 | |
| 11-02 | Ukmergės Stekas | 77-65 | 37 | 30% 3/10 | 0% 0/4 | 100% 3/3 | 0 0/0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | 9 | -1 | |
| 10-31 | Ukmergės Stekas | 69-77 | 34 | 75% 3/4 | 0% 0/4 | 100% 2/2 | 0 0/0 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 8 | 6 | |
| 10-26 | Ukmergės Stekas | 69-64 | 31 | 50% 4/8 | 33.3% 1/3 | 50% 1/2 | 2 0/2 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 4 | 2 | 12 | 4 | |
| 10-24 | Ukmergės Stekas | 94-92 | 33 | 60% 3/5 | 28.6% 2/7 | 66.7% 2/3 | 2 1/1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 14 | 11 | |
| 10-19 | Ukmergės Stekas | 101-85 | 27 | 40% 4/10 | 0% 0/6 | - 0/0 | 0 0/0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 8 | -4 | |
| 10-17 | Ukmergės Stekas | 75-81 | 30 | 66.7% 2/3 | 40% 2/5 | 50% 1/2 | 0 0/0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 11 | 12 | |
| 10-05 | Ukmergės Stekas | 73-93 | 24 | 60% 3/5 | 40% 2/5 | - 0/0 | 2 0/2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 12 | 14 | |
| 10-03 | Ukmergės Stekas | 81-71 | 25 | 0% 0/1 | 40% 2/5 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 7 | 6 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 29:46 | 43.5% 54/124 | 33.3% 42/126 | 73.7% 28/38 | 1.8 0.3/1.5 | 2.4 | 1 | 1.5 | 0 | 0.1 | 1.9 | 1.8 | 10.9 | 7.6 | 24 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 40 | Ukmergės Stekas | 2023-02-25 | |
| Taškai | 33 | Ukmergės Stekas | 2022-11-22 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 3 | Vilniaus Statyba | 2012-02-24 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 7 | Joniškio Delikatesas | 2013-10-11 | |
| Atkovoti kamuoliai | 8 | Anykščių Puntukas | 2011-01-22 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 10 | Anykščių Puntukas | 2011-01-15 | |
| Perimti kamuoliai | 5 | Vilniaus Statyba | 2011-11-04 | |
| Blokuoti metimai | 1 | Anykščių Puntukas | 2010-11-19 | |
| Minutės | 40 | 2015-10-01 | ||
| Dvitaškių pataikė | 7 | Anykščių Puntukas | 2011-03-18 | |
| Dvitaškių metė | 13 | Ukmergės Stekas | 2024-11-14 | |
| Tritaškių pataikė | 6 | Vilniaus Statyba | 2012-01-20 | |
| Tritaškių metė | 13 | Trakų Trakai | 2014-04-13 | |
| Baudų pataikė | 12 | 2015-10-23 | ||
| Baudų metė | 14 | 2015-10-23 | ||
| Pražangos | 5 | Anykščių Puntukas | 2010-11-12 | |
| Išprovokuotas pražangos | 9 | 2015-10-23 | ||
| Prarasti kamuoliai | 8 | Anykščių Puntukas | 2010-11-05 | |
| Gauti blokai | 3 | Vilniaus Rytas-2 | 2014-10-11 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.