Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 17:57 | 52.9% 109/206 | 40.3% 29/72 | 83.8% 119/142 | 4.6 1.6/3.1 | 1.4 | 0.5 | 1 | 0.2 | 0.2 | 2.1 | 3.2 | 10.6 | 13 | 40 » |
| Data | Varžovas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-23 | Finalas | 15 | 33.3% 1/3 | 33.3% 1/3 | 50% 1/2 | 3 1/2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | 6 |
| 04-21 | ŠIL/ATL | 16 | 0% 0/3 | 100% 1/1 | 100% 2/2 | 5 1/4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 5 | 9 |
| 04-09 | PAL/VYT | 15 | 25% 1/4 | 100% 1/1 | - 0/0 | 7 1/6 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 9 |
| 04-05 | PAL/VYT | 15 | 40% 2/5 | 100% 1/1 | - 0/0 | 2 1/1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 7 | 2 |
| 03-31 | PAL/VYT | 18 | 33.3% 2/6 | 0% 0/1 | 83.3% 5/6 | 3 2/1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | 9 | 5 |
| 03-12 | 18 | 85.7% 6/7 | 0% 0/1 | 92.3% 12/13 | 4 2/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 9 | 24 | 33 | |
| 03-10 | 15 | 37.5% 3/8 | 0% 0/2 | 33.3% 1/3 | 7 4/3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 7 | 7 | |
| 02-26 | 22 | 63.6% 7/11 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 5 2/3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | 17 | 20 | |
| 02-24 | 17 | 100% 4/4 | 0% 0/3 | - 0/0 | 5 2/3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 8 | 9 | |
| 02-19 | 15 | 20% 1/5 | - 0/0 | 100% 2/2 | 5 1/4 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | 6 |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 17:57 | 52.9% 109/206 | 40.3% 29/72 | 83.8% 119/142 | 4.6 1.6/3.1 | 1.4 | 0.5 | 1 | 0.2 | 0.2 | 2.1 | 3.2 | 10.6 | 13 | 40 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-23 | Marijampolės Sūduva | Finalas | 73-77 | 15 | 33.3% 1/3 | 33.3% 1/3 | 50% 1/2 | 3 1/2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | 6 |
| 04-21 | Marijampolės Sūduva | ŠIL/ATL | 81-59 | 16 | 0% 0/3 | 100% 1/1 | 100% 2/2 | 5 1/4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 5 | 9 |
| 04-09 | Marijampolės Sūduva | PAL/VYT | 73-72 | 15 | 25% 1/4 | 100% 1/1 | - 0/0 | 7 1/6 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 9 |
| 04-05 | Marijampolės Sūduva | PAL/VYT | 71-89 | 15 | 40% 2/5 | 100% 1/1 | - 0/0 | 2 1/1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 7 | 2 |
| 03-31 | Marijampolės Sūduva | PAL/VYT | 88-66 | 18 | 33.3% 2/6 | 0% 0/1 | 83.3% 5/6 | 3 2/1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | 9 | 5 |
| 03-12 | Marijampolės Sūduva | 120-87 | 18 | 85.7% 6/7 | 0% 0/1 | 92.3% 12/13 | 4 2/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 9 | 24 | 33 | |
| 03-10 | Marijampolės Sūduva | 72-69 | 15 | 37.5% 3/8 | 0% 0/2 | 33.3% 1/3 | 7 4/3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 7 | 7 | |
| 02-26 | Marijampolės Sūduva | 74-68 | 22 | 63.6% 7/11 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 5 2/3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | 17 | 20 | |
| 02-24 | Marijampolės Sūduva | 62-74 | 17 | 100% 4/4 | 0% 0/3 | - 0/0 | 5 2/3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 8 | 9 | |
| 02-19 | Marijampolės Sūduva | 63-57 | 15 | 20% 1/5 | - 0/0 | 100% 2/2 | 5 1/4 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | 6 | |
| 02-17 | Marijampolės Sūduva | 69-81 | 16 | 25% 1/4 | 0% 0/1 | 100% 4/4 | 3 0/3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 6 | 9 | |
| 02-10 | Marijampolės Sūduva | 67-97 | 17 | 71.4% 5/7 | 0% 0/1 | 66.7% 4/6 | 8 5/3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 14 | 18 | |
| 02-05 | Marijampolės Sūduva | 67-75 | 13 | 100% 3/3 | 0% 0/2 | 60% 3/5 | 2 1/1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4 | 9 | 10 | |
| 02-03 | Marijampolės Sūduva | 107-81 | 18 | 50% 3/6 | - 0/0 | 100% 4/4 | 5 1/4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 3 | 10 | 12 | |
| 01-29 | Marijampolės Sūduva | 95-73 | 17 | 80% 4/5 | 33.3% 1/3 | 100% 2/2 | 2 0/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 13 | 13 | |
| 01-27 | Marijampolės Sūduva | 99-104 | 20 | 50% 1/2 | - 0/0 | 100% 15/15 | 3 2/1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 3 | 8 | 17 | 25 | |
| 01-15 | Marijampolės Sūduva | 113-64 | 10 | 60% 3/5 | 0% 0/1 | 100% 1/1 | 3 0/3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7 | 9 | |
| 01-13 | Marijampolės Sūduva | 69-73 | 16 | - 0/0 | 0% 0/2 | 100% 4/4 | 3 1/2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 8 | |
| 01-08 | Marijampolės Sūduva | 93-76 | 14 | 40% 2/5 | 0% 0/2 | 0% 0/1 | 1 0/1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 4 | -1 | |
| 01-06 | Marijampolės Sūduva | 56-69 | 15 | 100% 1/1 | 50% 2/4 | 100% 2/2 | 3 0/3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 10 | 11 | |
| 12-23 | Marijampolės Sūduva | 96-113 | 8 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 3 2/1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 12-18 | Marijampolės Sūduva | 66-94 | 18 | 40% 2/5 | 25% 1/4 | 100% 1/1 | 6 2/4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 8 | 11 | |
| 12-16 | Marijampolės Sūduva | 87-62 | 20 | 80% 4/5 | 50% 1/2 | - 0/0 | 4 0/4 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 11 | 16 | |
| 12-14 | Marijampolės Sūduva | 104-68 | 18 | 63.6% 7/11 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | 4 3/1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 15 | 13 | |
| 12-11 | Marijampolės Sūduva | 94-72 | 18 | 75% 3/4 | - 0/0 | 100% 2/2 | 9 1/8 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | 3 | 2 | 8 | 11 | |
| 12-09 | Marijampolės Sūduva | 66-55 | 19 | 50% 2/4 | 0% 0/2 | - 0/0 | 6 1/5 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | |
| 12-04 | Marijampolės Sūduva | 77-103 | 19 | 33.3% 2/6 | 100% 1/1 | - 0/0 | 4 1/3 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7 | 12 | |
| 12-02 | Marijampolės Sūduva | 86-92 | 22 | 42.9% 3/7 | 0% 0/1 | 100% 3/3 | 3 2/1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 9 | 10 | |
| 11-23 | Marijampolės Sūduva | 87-55 | 16 | 50% 2/4 | 33.3% 1/3 | 100% 2/2 | 5 0/5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 9 | 7 | |
| 11-11 | Marijampolės Sūduva | 56-86 | 23 | 50% 7/14 | - 0/0 | 66.7% 6/9 | 7 2/5 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 | 8 | 20 | 20 | |
| 11-06 | Marijampolės Sūduva | 86-97 | 22 | 100% 4/4 | 100% 2/2 | 87.5% 7/8 | 3 0/3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 5 | 21 | 27 | |
| 11-04 | Marijampolės Sūduva | 128-58 | 18 | 50% 1/2 | 62.5% 5/8 | - 0/0 | 5 3/2 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 17 | 21 | |
| 10-30 | Marijampolės Sūduva | 63-108 | 17 | 0% 0/3 | 66.7% 2/3 | 75% 6/8 | 4 1/3 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 12 | 14 | |
| 10-28 | Marijampolės Sūduva | 112-91 | 28 | 50% 5/10 | 100% 1/1 | 60% 3/5 | 8 6/2 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5 | 16 | 21 | |
| 10-23 | Marijampolės Sūduva | 63-89 | 16 | 100% 1/1 | 66.7% 2/3 | 75% 3/4 | 6 2/4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 11 | 18 | |
| 10-21 | Marijampolės Sūduva | 85-87 | 23 | 44.4% 4/9 | 50% 1/2 | 87.5% 7/8 | 3 2/1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 4 | 18 | 17 | |
| 10-16 | Marijampolės Sūduva | 63-99 | 18 | 57.1% 4/7 | 100% 2/2 | 87.5% 7/8 | 9 4/5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 5 | 21 | 30 | |
| 10-14 | Marijampolės Sūduva | 87-62 | 19 | 33.3% 1/3 | 50% 1/2 | 100% 2/2 | 2 0/2 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 7 | 11 | |
| 10-09 | Marijampolės Sūduva | 109-72 | 21 | 66.7% 4/6 | 50% 1/2 | 75% 3/4 | 7 2/5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 9 | 14 | 22 | |
| 10-07 | Marijampolės Sūduva | 77-88 | 14 | 50% 3/6 | - 0/0 | 100% 4/4 | 7 1/6 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 10 | 14 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 18:27 | 52.8% 65/123 | 46.9% 23/49 | 82.1% 64/78 | 4.8 1.5/3.3 | 1.7 | 0.5 | 1.1 | 0.2 | 0.2 | 2.2 | 3 | 11 | 13.6 | 24 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 17:38 | 61.3% 38/62 | 12.5% 2/16 | 87% 47/54 | 4.5 1.8/2.6 | 0.8 | 0.4 | 0.7 | 0.2 | 0.3 | 1.9 | 4.2 | 11.7 | 14.7 | 11 » |
| Atkrintamosios varžybos | 16:12 | 28.6% 6/21 | 57.1% 4/7 | 80% 8/10 | 4 1.2/2.8 | 1 | 0.4 | 1 | 0 | 0.2 | 2.2 | 1.8 | 6.4 | 6.2 | 5 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 40 | Šakių Vytis-VDU | 2017-01-14 | |
| Taškai | 35 | Šakių Vytis-VDU | 2017-01-14 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 8 | Šakių Vytis-VDU | 2017-01-05 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 11 | Marijampolės Sūduva | 2019-11-09 | |
| Atkovoti kamuoliai | 14 | Šakių Vytis-VDU | 2017-02-17 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 6 | Šakių Vytis-VDU | 2016-11-19 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Šakių Vytis-VDU | 2017-01-28 | |
| Blokuoti metimai | 3 | Vilniaus Rytas-2 | 2015-11-06 | |
| Minutės | 38 | Šakių Vytis-VDU | 2017-01-14 | |
| Dvitaškių pataikė | 12 | Šakių Vytis-VDU | 2017-02-18 | |
| Dvitaškių metė | 18 | Marijampolės Sūduva | 2018-12-15 | |
| Tritaškių pataikė | 5 | Marijampolės Sūduva | 2021-11-04 | |
| Tritaškių metė | 9 | Šakių Vytis-VDU | 2018-02-23 | |
| Baudų pataikė | 15 | Marijampolės Sūduva | 2022-01-27 | |
| Baudų metė | 15 | Marijampolės Sūduva | 2022-01-27 | |
| Pražangos | 5 | Trakų Trakai | 2013-11-22 | |
| Išprovokuotas pražangos | 11 | Marijampolės Sūduva | 2019-02-09 | |
| Prarasti kamuoliai | 7 | Šakių Vytis-VDU | 2016-12-03 | |
| Gauti blokai | 4 | Vilniaus Rytas-2 | 2015-02-21 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.