Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 32:36 | 56.7% 110/194 | 34.8% 23/66 | 86.2% 75/87 | 3.8 1/2.8 | 5.6 | 1.1 | 2.7 | 0 | 0.1 | 2 | 4.4 | 12.1 | 17.5 | 30 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 32:36 | 56.7% 110/194 | 34.8% 23/66 | 86.2% 75/87 | 3.8 1/2.8 | 5.6 | 1.1 | 2.7 | 0 | 0.1 | 2 | 4.4 | 12.1 | 17.5 | 30 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-01 | Kauno Žalgiris-2 | 63-83 | 30 | 50% 3/6 | 0% 0/1 | 75% 3/4 | 1 1/0 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 9 | 10 | |
| 02-27 | Kauno Žalgiris-2 | 66-80 | 26 | 66.7% 4/6 | 40% 2/5 | 100% 2/2 | 2 1/1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 16 | 17 | |
| 02-15 | Kauno Žalgiris-2 | 80-71 | 34 | 57.1% 4/7 | 75% 3/4 | 100% 2/2 | 9 2/7 | 6 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 5 | 19 | 32 | |
| 02-14 | Kauno Žalgiris-2 | 69-86 | 34 | 77.8% 7/9 | 50% 1/2 | - 0/0 | 2 1/1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 17 | 19 | |
| 02-01 | Kauno Žalgiris-2 | 93-79 | 36 | 100% 5/5 | 25% 1/4 | 100% 2/2 | 3 0/3 | 5 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 15 | 19 | |
| 01-31 | Kauno Žalgiris-2 | 92-85 | 31 | 37.5% 3/8 | - 0/0 | 91.7% 11/12 | 2 0/2 | 6 | 0 | 5 | 0 | 1 | 2 | 12 | 17 | 23 | |
| 01-25 | Kauno Žalgiris-2 | 74-71 | 36 | 60% 3/5 | 66.7% 2/3 | 100% 11/11 | 5 1/4 | 5 | 1 | 2 | 0 | 1 | 3 | 10 | 23 | 35 | |
| 01-24 | Kauno Žalgiris-2 | 107-61 | 32 | 57.1% 4/7 | 0% 0/1 | 100% 3/3 | 4 2/2 | 7 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 4 | 11 | 18 | |
| 01-18 | Kauno Žalgiris-2 | 76-72 | 32 | 62.5% 5/8 | 0% 0/1 | 100% 4/4 | 7 1/6 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 14 | 21 | |
| 01-17 | Kauno Žalgiris-2 | 83-68 | 28 | 80% 4/5 | 33.3% 1/3 | 100% 2/2 | 6 3/3 | 7 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 13 | 26 | |
| 01-11 | Kauno Žalgiris-2 | 52-75 | 28 | 40% 2/5 | 0% 0/4 | - 0/0 | 5 1/4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 4 | 6 | |
| 01-10 | Kauno Žalgiris-2 | 72-78 | 26 | 42.9% 3/7 | - 0/0 | 100% 2/2 | 5 1/4 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 8 | 15 | |
| 12-21 | Kauno Žalgiris-2 | 75-55 | 32 | 16.7% 1/6 | 50% 1/2 | - 0/0 | 3 0/3 | 6 | 2 | 4 | 0 | 0 | 1 | 3 | 5 | 8 | |
| 12-20 | Kauno Žalgiris-2 | 67-93 | 31 | 50% 2/4 | 0% 0/4 | 50% 1/2 | 1 1/0 | 7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 5 | 8 | |
| 12-14 | Kauno Žalgiris-2 | 75-84 | 34 | 44.4% 4/9 | 50% 1/2 | 100% 1/1 | 1 0/1 | 6 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 12 | 12 | |
| 11-30 | Kauno Žalgiris-2 | 56-74 | 30 | 50% 2/4 | 33.3% 1/3 | 100% 2/2 | 4 2/2 | 4 | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6 | 9 | 15 | |
| 11-29 | Kauno Žalgiris-2 | 73-66 | 29 | 50% 1/2 | 0% 0/3 | 50% 2/4 | 3 0/3 | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 4 | 5 | |
| 11-23 | Kauno Žalgiris-2 | 98-79 | 33 | 0% 0/3 | 33.3% 1/3 | 100% 4/4 | 3 0/3 | 5 | 1 | 7 | 0 | 0 | 1 | 4 | 7 | 7 | |
| 11-22 | Kauno Žalgiris-2 | 85-72 | 28 | 57.1% 4/7 | - 0/0 | - 0/0 | 2 0/2 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 | 8 | 9 | |
| 11-16 | Kauno Žalgiris-2 | 81-66 | 32 | 42.9% 3/7 | 50% 1/2 | 100% 2/2 | 6 1/5 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 11 | 19 | |
| 11-15 | Kauno Žalgiris-2 | 72-61 | 33 | 25% 1/4 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | 3 0/3 | 3 | 2 | 5 | 0 | 1 | 5 | 4 | 3 | -2 | |
| 11-09 | Kauno Žalgiris-2 | 101-71 | 23 | 75% 3/4 | 100% 1/1 | 100% 4/4 | 7 2/5 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 6 | 13 | 27 | |
| 11-08 | Kauno Žalgiris-2 | 102-96 | 37 | 77.8% 7/9 | 50% 1/2 | 85.7% 6/7 | 3 1/2 | 7 | 1 | 2 | 0 | 0 | 5 | 6 | 23 | 29 | |
| 10-26 | Kauno Žalgiris-2 | 94-97 | 40 | 33.3% 3/9 | 33.3% 1/3 | 66.7% 4/6 | 4 0/4 | 14 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 13 | 21 | |
| 10-25 | Kauno Žalgiris-2 | 79-87 | 37 | 50% 3/6 | 100% 1/1 | 50% 2/4 | 2 1/1 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 11 | 16 | |
| 10-19 | Kauno Žalgiris-2 | 72-77 | 38 | 55.6% 5/9 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 5 2/3 | 6 | 1 | 7 | 0 | 0 | 3 | 5 | 13 | 14 | |
| 10-18 | Kauno Žalgiris-2 | 72-64 | 35 | 85.7% 6/7 | 66.7% 2/3 | 75% 3/4 | 2 0/2 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 7 | 21 | 25 | |
| 10-12 | Kauno Žalgiris-2 | 78-66 | 35 | 70% 7/10 | 0% 0/3 | 100% 1/1 | 5 3/2 | 4 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 5 | 15 | 21 | |
| 10-11 | Kauno Žalgiris-2 | 73-59 | 31 | 55.6% 5/9 | - 0/0 | - 0/0 | 3 0/3 | 9 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 7 | 10 | 23 | |
| 10-05 | Kauno Žalgiris-2 | 87-78 | 32 | 85.7% 6/7 | 100% 1/1 | - 0/0 | 7 3/4 | 8 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 15 | 28 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 32:52 | 56.6% 103/182 | 35% 21/60 | 86.4% 70/81 | 4 1/3 | 5.7 | 1.1 | 2.8 | 0 | 0.1 | 2 | 4.5 | 12.1 | 17.8 | 28 » |
| Atkrintamosios varžybos | 28:52 | 58.3% 7/12 | 33.3% 2/6 | 83.3% 5/6 | 1.5 1/0.5 | 4 | 1 | 1.5 | 0 | 0 | 1.5 | 2.5 | 12.5 | 13.5 | 2 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 35 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-01-25 | |
| Taškai | 23 | Kauno Žalgiris-2 | 2013-11-08 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 3 | Kauno Žalgiris-2 | 2013-10-12 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 7 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-02-15 | |
| Atkovoti kamuoliai | 9 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-02-15 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 14 | Kauno Žalgiris-2 | 2013-10-26 | |
| Perimti kamuoliai | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2012-12-13 | |
| Blokuoti metimai | 0 | Kauno Žalgiris-2 | 2012-12-13 | |
| Minutės | 40 | Kauno Žalgiris-2 | 2013-10-26 | |
| Dvitaškių pataikė | 7 | Kauno Žalgiris-2 | 2013-11-08 | |
| Dvitaškių metė | 10 | Kauno Žalgiris-2 | 2013-10-12 | |
| Tritaškių pataikė | 3 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-02-15 | |
| Tritaškių metė | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-02-27 | |
| Baudų pataikė | 11 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-01-25 | |
| Baudų metė | 12 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-01-31 | |
| Pražangos | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2013-11-08 | |
| Išprovokuotas pražangos | 12 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-01-31 | |
| Prarasti kamuoliai | 7 | Kauno Žalgiris-2 | 2013-10-19 | |
| Gauti blokai | 1 | Kauno Žalgiris-2 | 2013-11-15 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.