Skip to main content

URBO-NKL

Edgaras
Ulanovas

STATISTIKA / 2010/2011
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL25:5752.8%
122/231
31.2%
48/154
70.6%
77/109
3.6
1.3/2.3
2.31.11.80.501.9010.38.645 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
04-01 2150%
2/4
0%
0/1
-
0/0
2
1/1
502003043
03-30 2725%
1/4
100%
3/3
100%
2/2
6
2/4
20400201312
03-23 3660%
3/5
37.5%
3/8
75%
3/4
6
2/4
71200201820
03-19 2466.7%
2/3
0%
0/1
-
0/0
5
2/3
302103046
03-18 240%
0/1
50%
1/2
-
0/0
2
0/2
101002031
03-12 3060%
6/10
25%
1/4
-
0/0
7
3/4
00100101513
03-11 2433.3%
1/3
0%
0/1
-
0/0
3
0/3
102202021
03-05 2240%
2/5
0%
0/2
100%
3/3
5
3/2
213000077
03-04 3150%
2/4
0%
0/4
85.7%
6/7
7
1/6
3051040105
02-26 2425%
1/4
25%
1/4
50%
1/2
3
0/3
11310306-1
APIE

Europos jaunučių (iki 16 metų) čempionato aukso medalio laimėtojas 2008 metais
Europos jaunių (iki 18 metų) čempionato aukso medalio laimėtojas 2010 metais
Pasaulio jaunimo (iki 19 metų) čempionato aukso medalio laimėtojas 2011 metais
Europos jaunimo (iki 20 metų) čempionato aukso medalio laimėtojas 2012 metais

LKL čempionas 9 kartus: 2015-2020, 2023, 2025, 2026 metais
LKL finalo serijos naudingiausias žaidėjas 2017 metais
Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) čempionas 8 kartus: 2017, 2018, 2020, 2022-2026 metais
Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) naudingiausias žaidėjas 4 kartus: 2017, 2018, 2020, 2023 metais
LKL vicečempionas 2024 metais

2008-2009: Kauno KKM-Aisčiai-ARTRANSA (NKL)
2009-2010: Jonavos „Triobet“ (NKL)
2010-2011: Kauno Žalgirio-Sabonio mokykla (NKL)
2011-2012: Kauno Baltai (LKL)
2012-2013: Pasvalio Pieno žvaigždės (LKL), sausį perėjo į Panevėžio Lietakbelį
2013-2014: Klaipėdos Neptūnas (LKL)
2014-2015: Kauno Žalgiris (LKL)
2015-2016: Kauno Žalgiris (LKL)
2016-2017: Kauno Žalgiris (LKL)
2017-2018: Kauno Žalgiris (LKL)
2018-2019: Kauno Žalgiris (LKL)
2019-2020: Kauno Žalgiris (LKL)
2020-2021: Stambulo Fenerbahče (Turkija)
2021-2022: Kauno Žalgiris (LKL)
2022-2023: Kauno Žalgiris (LKL)
2023-2024: Kauno Žalgiris (LKL)
2024-2025: Kauno Žalgiris (LKL)
2025-2026: Kauno Žalgiris (LKL)
2026-2027: Kauno Žalgiris (LKL)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2010/2011
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL25:5752.8%
122/231
31.2%
48/154
70.6%
77/109
3.6
1.3/2.3
2.31.11.80.501.9010.38.6 45 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 10/11
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
04-01 Kauno Žalgiris-2 84-772150%
2/4
0%
0/1
-
0/0
2
1/1
502003043
03-30 Kauno Žalgiris-2 85-662725%
1/4
100%
3/3
100%
2/2
6
2/4
20400201312
03-23 Kauno Žalgiris-2 91-653660%
3/5
37.5%
3/8
75%
3/4
6
2/4
71200201820
03-19 Kauno Žalgiris-2 62-972466.7%
2/3
0%
0/1
-
0/0
5
2/3
302103046
03-18 Kauno Žalgiris-2 84-74240%
0/1
50%
1/2
-
0/0
2
0/2
101002031
03-12 Kauno Žalgiris-2 83-593060%
6/10
25%
1/4
-
0/0
7
3/4
00100101513
03-11 Kauno Žalgiris-2 57-762433.3%
1/3
0%
0/1
-
0/0
3
0/3
102202021
03-05 Kauno Žalgiris-2 100-592240%
2/5
0%
0/2
100%
3/3
5
3/2
213000077
03-04 Kauno Žalgiris-2 61-603150%
2/4
0%
0/4
85.7%
6/7
7
1/6
3051040105
02-26 Kauno Žalgiris-2 61-472425%
1/4
25%
1/4
50%
1/2
3
0/3
11310306-1
02-25 Kauno Žalgiris-2 78-623050%
2/4
66.7%
4/6
80%
4/5
1
0/1
21200002017
02-19 Kauno Žalgiris-2 76-713350%
5/10
40%
2/5
100%
4/4
4
2/2
32110502016
02-18 Kauno Žalgiris-2 101-893858.3%
7/12
25%
1/4
0%
0/1
6
4/2
21110401713
02-12 Kauno Žalgiris-2 68-852440%
2/5
40%
2/5
83.3%
5/6
2
1/1
1030010157
02-11 Kauno Žalgiris-2 61-822642.9%
3/7
100%
1/1
66.7%
2/3
8
2/6
20010101116
02-05 Kauno Žalgiris-2 101-953244.4%
4/9
40%
2/5
100%
4/4
3
0/3
2140030189
02-04 Kauno Žalgiris-2 76-67130%
0/1
0%
0/3
-
0/0
2
0/2
20000100-1
01-29 Kauno Žalgiris-2 76-712625%
1/4
28.6%
2/7
50%
2/4
3
1/2
1010030100
01-28 Kauno Žalgiris-2 67-872033.3%
1/3
33.3%
1/3
60%
3/5
3
1/2
311001087
01-22 Kauno Žalgiris-2 86-7921100%
2/2
25%
1/4
-
0/0
3
1/2
5231000712
01-21 Kauno Žalgiris-2 72-84220%
0/1
-
0/0
-
0/0
1
1/0
450103007
01-15 Kauno Žalgiris-2 78-742450%
2/4
25%
1/4
0%
0/1
2
1/1
111101074
01-14 Kauno Žalgiris-2 88-8520100%
1/1
25%
1/4
-
0/0
2
1/1
313002053
01-09 Kauno Žalgiris-2 68-662350%
2/4
50%
1/2
75%
3/4
2
2/0
2131010108
01-08 Kauno Žalgiris-2 86-703316.7%
1/6
0%
0/2
66.7%
4/6
2
0/2
442002063
12-18 Kauno Žalgiris-2 79-663440%
2/5
42.9%
3/7
100%
2/2
3
1/2
31210301511
12-11 Kauno Žalgiris-2 90-692437.5%
3/8
20%
1/5
100%
1/1
3
2/1
1240010102
12-10 Kauno Žalgiris-2 70-792785.7%
6/7
33.3%
2/6
83.3%
5/6
6
3/3
21110302323
12-04 Kauno Žalgiris-2 74-843366.7%
8/12
0%
0/4
33.3%
1/3
3
2/1
1141010178
12-03 Kauno Žalgiris-2 75-763433.3%
1/3
25%
1/4
50%
1/2
1
0/1
121000063
11-27 Kauno Žalgiris-2 61-731750%
2/4
33.3%
1/3
33.3%
1/3
0
0/0
411001085
11-26 Kauno Žalgiris-2 97-672342.9%
3/7
66.7%
2/3
-
0/0
5
3/2
41000101216
11-20 Kauno Žalgiris-2 87-7420100%
5/5
33.3%
1/3
50%
1/2
2
0/2
40000201415
11-19 Kauno Žalgiris-2 101-672260%
3/5
50%
1/2
50%
1/2
0
0/0
1110010106
11-13 Kauno Žalgiris-2 86-783377.8%
7/9
0%
0/5
83.3%
5/6
8
3/5
14410401917
11-12 Kauno Žalgiris-2 55-721466.7%
2/3
-
0/0
-
0/0
4
1/3
010000048
11-06 Kauno Žalgiris-2 68-643683.3%
5/6
0%
0/4
75%
3/4
4
1/3
12100301310
11-05 Kauno Žalgiris-2 76-752880%
4/5
20%
1/5
50%
1/2
4
1/3
2110030129
10-30 Kauno Žalgiris-2 101-763144.4%
4/9
80%
4/5
66.7%
2/3
3
2/1
31210202219
10-29 Kauno Žalgiris-2 79-892280%
4/5
25%
1/4
0%
0/2
4
1/3
1111020119
10-23 Kauno Žalgiris-2 80-782125%
1/4
0%
0/3
50%
1/2
3
2/1
11100103-1
10-16 Kauno Žalgiris-2 74-792725%
1/4
100%
1/1
100%
2/2
3
2/1
100103076
10-15 Kauno Žalgiris-2 103-822066.7%
2/3
33.3%
1/3
100%
1/1
5
1/4
2000000812
10-09 Kauno Žalgiris-2 91-822660%
3/5
-
0/0
50%
1/2
8
2/6
325104079
10-08 Kauno Žalgiris-2 96-802850%
3/6
0%
0/2
66.7%
2/3
4
0/4
4322010812
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas25:1956.4%
79/140
28.4%
27/95
63.2%
43/68
3.3
1.3/2
2.31.51.60.501.8010.18.728 »
Antras etapas26:4747.4%
37/78
31.9%
15/47
82.9%
29/35
4.1
1.3/2.9
1.80.520.602.1010.67.814 »
Atkrintamosios varžybos28:0046.2%
6/13
50%
6/12
83.3%
5/6
4.7
1.7/3
4.70.32.7002.3011.711.73 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas23 Kauno Žalgiris-2 2010-12-10
Taškai23 Kauno Žalgiris-2 2010-12-10
Atkovoti kamuoliai puolime4 Kauno Žalgiris-2 2011-02-18
Atkovoti kamuoliai gynyboje6 Kauno Žalgiris-2 2010-10-09
Atkovoti kamuoliai8 Kauno Žalgiris-2 2010-11-13
Rezultatyvūs perdavimai7 Kauno Žalgiris-2 2011-03-23
Perimti kamuoliai5 Kauno Žalgiris-2 2011-01-21
Blokuoti metimai2 Kauno Žalgiris-2 2010-10-08
Minutės38 Kauno Žalgiris-2 2011-02-18
Dvitaškių pataikė8 Kauno Žalgiris-2 2010-12-04
Dvitaškių metė12 Kauno Žalgiris-2 2010-12-04
Tritaškių pataikė4 Kauno Žalgiris-2 2010-10-30
Tritaškių metė8 Kauno Žalgiris-2 2011-03-23
Baudų pataikė6 Kauno Žalgiris-2 2011-03-04
Baudų metė7 Kauno Žalgiris-2 2011-03-04
Pražangos5 Kauno Žalgiris-2 2011-02-19
Išprovokuotas pražangos0 Kauno Žalgiris-2 2010-11-13
Prarasti kamuoliai5 Kauno Žalgiris-2 2010-10-09
Gauti blokai0 Kauno Žalgiris-2 2010-11-13
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2010/2011 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.