| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 21:23 | 71% 147/207 | - 0/0 | 74.5% 79/106 | 7.6 2.3/5.3 | 1 | 0.7 | 1.6 | 1.9 | 0 | 2.5 | 0 | 14.3 | 18.1 | 26 » |
| Data | Varžovas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-31 | Kauno Atletas-LSU | 33 | 66.7% 8/12 | - 0/0 | 80% 4/5 | 17 7/10 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 20 | 30 |
| 03-29 | Kauno Atletas-LSU | 32 | 63.2% 12/19 | - 0/0 | 100% 9/9 | 13 5/8 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 33 | 38 |
| 03-25 | Mažeikių M Basket | 31 | 77.8% 7/9 | - 0/0 | 100% 4/4 | 7 3/4 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 4 | 0 | 18 | 23 |
| 03-24 | Mažeikių M Basket | 15 | 50% 1/2 | - 0/0 | 33.3% 1/3 | 7 2/5 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 3 | 0 | 3 | 4 |
| 03-17 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 24 | 80% 8/10 | - 0/0 | 100% 8/8 | 6 0/6 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 24 | 25 |
| 03-16 | Vilniaus Statyba | 28 | 57.1% 4/7 | - 0/0 | 100% 5/5 | 8 4/4 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 4 | 0 | 13 | 15 |
| 03-10 | Gargždų Gargždai-Bremena | 32 | 90% 9/10 | - 0/0 | 60% 6/10 | 15 3/12 | 2 | 0 | 5 | 5 | 0 | 2 | 0 | 24 | 34 |
| 03-09 | Šiaulių ABRO-Universitetas | 27 | 81.8% 9/11 | - 0/0 | 75% 3/4 | 12 4/8 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 4 | 0 | 21 | 27 |
| 03-03 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 28 | 64.3% 9/14 | - 0/0 | 75% 3/4 | 11 4/7 | 1 | 1 | 2 | 6 | 0 | 2 | 0 | 21 | 30 |
| 03-02 | Pakruojo Meresta | 24 | 72.7% 8/11 | - 0/0 | 50% 3/6 | 11 3/8 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 19 | 22 |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 21:23 | 71% 147/207 | - 0/0 | 74.5% 79/106 | 7.6 2.3/5.3 | 1 | 0.7 | 1.6 | 1.9 | 0 | 2.5 | 0 | 14.3 | 18.1 | 26 » |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 17:24 | 62.5% 35/56 | - 0/0 | 70.6% 24/34 | 5.9 1.5/4.4 | 0.8 | 0.6 | 1.2 | 2.3 | 0 | 2.2 | 0 | 9.4 | 12.5 | 10 » |
| Antrasis etapas | 22:35 | 77.1% 84/109 | - 0/0 | 72.5% 37/51 | 7.9 2.3/5.7 | 1.1 | 0.8 | 1.9 | 1.8 | 0 | 2.6 | 0 | 17.1 | 20.8 | 12 » |
| Atkrintamosios varžybos | 27:45 | 66.7% 28/42 | - 0/0 | 85.7% 18/21 | 11 4.3/6.8 | 1 | 0.8 | 1.5 | 1.5 | 0 | 3.3 | 0 | 18.5 | 23.8 | 4 » |
Sezono vidurkiai per rungtynes · GP — sužaistų rungtynių skaičius