| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 23:51 | 54.5% 72/132 | 42.2% 65/154 | 62% 44/71 | 4.6 1.6/3 | 0.9 | 0.4 | 0.6 | 0.1 | 0.2 | 1.3 | 2 | 8.7 | 10.8 | 44 » |
| Data | Varžovas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05-09 | 19 | 50% 1/2 | 33.3% 1/3 | 100% 2/2 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7 | 5 | |
| 05-07 | 23 | - 0/0 | 50% 1/2 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 3 | |
| 05-02 | 25 | 0% 0/1 | 66.7% 4/6 | 66.7% 2/3 | 9 4/5 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 3 | 14 | 17 | |
| 04-30 | 24 | - 0/0 | - 0/0 | 75% 3/4 | 2 1/1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 4 | |
| 04-24 | 27 | 25% 1/4 | 33.3% 2/6 | - 0/0 | 3 0/3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 8 | 3 | |
| 04-17 | 29 | 20% 1/5 | 100% 1/1 | 0% 0/3 | 2 1/1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 4 | 5 | 0 | |
| 04-14 | 25 | 42.9% 3/7 | 100% 1/1 | 33.3% 1/3 | 8 4/4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 10 | 10 | |
| 04-11 | 15 | 66.7% 2/3 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 2 0/2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 9 | |
| 04-07 | MAŽ/JUR | 20 | 66.7% 2/3 | 0% 0/1 | - 0/0 | 2 1/1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 5 |
| 04-03 | MAŽ/JUR | 25 | 66.7% 2/3 | 50% 1/2 | 66.7% 6/9 | 6 3/3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 13 | 18 |
2011-2012: Marijampolės Sūduva (NKL)
2012-2013: Šakių Zanavykas (NKL)
2013-2014: Šakių Zanavykas (NKL)
2014-2015: Šakių Zanavykas (NKL)
2015-2016: Šakių Vytis (NKL)
2016-2017: Šakių Vytis (NKL)
2017-2018: Šakių Vytis (NKL)
2018-2019: Šakių Vytis (NKL)
2019-2020: Šakių Vytis (NKL)
2020-2021: Šakių Vytis (NKL)
2021-2022: Šakių Vytis (NKL)
2022-2023: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2023-2024: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2024-2025: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2025-2026: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 23:51 | 54.5% 72/132 | 42.2% 65/154 | 62% 44/71 | 4.6 1.6/3 | 0.9 | 0.4 | 0.6 | 0.1 | 0.2 | 1.3 | 2 | 8.7 | 10.8 | 44 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 18:10 | 51.9% 28/54 | 30.8% 12/39 | 55.3% 26/47 | 3.1 0.9/2.2 | 1.1 | 0.5 | 0.7 | 0.1 | 0.3 | 1.1 | 1.9 | 6.2 | 7.1 | 19 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 20:24 | 58.1% 43/74 | 51.9% 28/54 | 62.9% 22/35 | 4.9 1.2/3.7 | 1 | 0.4 | 0.6 | 0.2 | 0 | 0.9 | 1.8 | 8.7 | 12.4 | 22 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 26:10 | 58.6% 89/152 | 34.2% 54/158 | 54.3% 50/92 | 4.5 1.3/3.2 | 1.5 | 0.7 | 0.7 | 0.1 | 0.2 | 1.2 | 2.5 | 9.1 | 11.6 | 43 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 27:25 | 58% 109/188 | 42.2% 68/161 | 54% 54/100 | 5.2 1.5/3.7 | 1.9 | 0.9 | 0.9 | 0.2 | 0.2 | 1.4 | 3.1 | 11.9 | 15.3 | 40 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 21:10 | 63.9% 23/36 | 56.3% 18/32 | 50% 8/16 | 3.8 0.9/2.9 | 1.4 | 0.6 | 0.7 | 0.6 | 0.1 | 0.8 | 2.6 | 12 | 15.4 | 9 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 26:02 | 58.7% 98/167 | 38.5% 50/130 | 72.3% 60/83 | 5.1 1.2/3.8 | 1.4 | 0.7 | 1.1 | 0.4 | 0.2 | 0.9 | 3 | 11.9 | 15.2 | 34 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 30:11 | 54.5% 120/220 | 44% 111/252 | 70.1% 89/127 | 5.8 1.6/4.2 | 1.3 | 1 | 1.3 | 0.5 | 0.2 | 1.7 | 3.3 | 13.8 | 16.8 | 48 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 26:03 | 58% 83/143 | 39.3% 75/191 | 70.3% 52/74 | 3.4 1/2.4 | 1.2 | 1.1 | 0.9 | 0.4 | 0.2 | 1.7 | 2.2 | 10.1 | 11.1 | 44 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 26:20 | 62.1% 64/103 | 41.8% 61/146 | 71.8% 56/78 | 3.4 0.9/2.5 | 1.3 | 0.7 | 1 | 0.6 | 0.2 | 2.3 | 2.5 | 9.9 | 11 | 37 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 29:52 | 56.8% 100/176 | 41.1% 67/163 | 78.1% 82/105 | 4.4 1.8/2.6 | 1.1 | 0.7 | 1.2 | 0.5 | 0 | 2.8 | 2.7 | 11.2 | 12.1 | 43 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 31:55 | 52% 156/300 | 39.9% 85/213 | 85% 91/107 | 5.8 1.9/3.8 | 1.2 | 1.1 | 1.7 | 0.5 | 0.2 | 2.1 | 3.2 | 15.7 | 16.7 | 42 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 18:28 | 56% 70/125 | 38.7% 12/31 | 66.7% 44/66 | 3.4 1.5/1.9 | 0.7 | 0.4 | 0.9 | 0.2 | 0.1 | 1.9 | 2.1 | 6.9 | 7.7 | 32 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 19:12 | 76.9% 10/13 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 4 1/3 | 0 | 0.5 | 0.5 | 0 | 0 | 2 | 0.5 | 10.5 | 10.5 | 2 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 10:42 | 51.5% 50/97 | - 0/0 | 76.5% 26/34 | 2.3 0.9/1.4 | 0.3 | 0.2 | 0.6 | 0.2 | 0 | 1 | 0 | 4.2 | 3.7 | 30 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05-09 | Marijampolės Sūduva | 76-68 | 19 | 50% 1/2 | 33.3% 1/3 | 100% 2/2 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7 | 5 | |
| 05-07 | Marijampolės Sūduva | 79-71 | 23 | - 0/0 | 50% 1/2 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 3 | |
| 05-02 | Marijampolės Sūduva | 67-65 | 25 | 0% 0/1 | 66.7% 4/6 | 66.7% 2/3 | 9 4/5 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 3 | 14 | 17 | |
| 04-30 | Marijampolės Sūduva | 69-75 | 24 | - 0/0 | - 0/0 | 75% 3/4 | 2 1/1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 4 | |
| 04-24 | Marijampolės Sūduva | 68-73 | 27 | 25% 1/4 | 33.3% 2/6 | - 0/0 | 3 0/3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 8 | 3 | |
| 04-17 | Marijampolės Sūduva | 77-65 | 29 | 20% 1/5 | 100% 1/1 | 0% 0/3 | 2 1/1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 4 | 5 | 0 | |
| 04-14 | Marijampolės Sūduva | 72-76 | 25 | 42.9% 3/7 | 100% 1/1 | 33.3% 1/3 | 8 4/4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 10 | 10 | |
| 04-11 | Marijampolės Sūduva | 104-77 | 15 | 66.7% 2/3 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 2 0/2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 9 | |
| 04-07 | Marijampolės Sūduva | MAŽ/JUR | 64-106 | 20 | 66.7% 2/3 | 0% 0/1 | - 0/0 | 2 1/1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 5 |
| 04-03 | Marijampolės Sūduva | MAŽ/JUR | 94-82 | 25 | 66.7% 2/3 | 50% 1/2 | 66.7% 6/9 | 6 3/3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 13 | 18 |
| 04-01 | Marijampolės Sūduva | MAŽ/JUR | 105-98 | 38 | 100% 1/1 | 25% 1/4 | - 0/0 | 4 0/4 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | 2 |
| 03-28 | Marijampolės Sūduva | MAŽ/JUR | 101-64 | 16 | 75% 3/4 | 0% 0/3 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 5 |
| 03-21 | Marijampolės Sūduva | VLK/ŽAL-2 | 93-70 | 16 | 0% 0/1 | 25% 1/4 | 75% 3/4 | 2 1/1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 6 | 6 |
| 03-19 | Marijampolės Sūduva | 81-90 | 18 | 100% 2/2 | 20% 1/5 | - 0/0 | 6 2/4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7 | 7 | |
| 03-17 | Marijampolės Sūduva | 86-83 | 13 | 100% 4/4 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 1/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 8 | 9 | |
| 02-26 | Marijampolės Sūduva | 98-91 | 30 | 66.7% 2/3 | 85.7% 6/7 | 75% 3/4 | 3 2/1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 3 | 25 | 29 | |
| 02-21 | Marijampolės Sūduva | 83-81 | 24 | 66.7% 2/3 | 0% 0/1 | - 0/0 | 5 3/2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 11 | |
| 02-19 | Marijampolės Sūduva | 95-66 | 17 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 100% 2/2 | 5 3/2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | 10 | |
| 02-07 | Marijampolės Sūduva | 98-60 | 21 | 0% 0/2 | 60% 3/5 | - 0/0 | 3 0/3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 9 | 8 | |
| 02-05 | Marijampolės Sūduva | 80-94 | 23 | - 0/0 | 71.4% 5/7 | - 0/0 | 4 0/4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 16 | |
| 01-31 | Marijampolės Sūduva | 107-99 | 27 | 66.7% 2/3 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 7 3/4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 5 | 11 | |
| 01-24 | Marijampolės Sūduva | 68-93 | 17 | 100% 2/2 | 33.3% 2/6 | - 0/0 | 5 3/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 10 | 10 | |
| 01-22 | Marijampolės Sūduva | 69-93 | 20 | 100% 2/2 | 50% 1/2 | - 0/0 | 6 2/4 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 7 | 14 | |
| 01-17 | Marijampolės Sūduva | 54-91 | 20 | 50% 1/2 | 25% 1/4 | - 0/0 | 9 2/7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 13 | |
| 01-15 | Marijampolės Sūduva | 94-90 | 24 | 33.3% 1/3 | 100% 1/1 | 66.7% 2/3 | 4 0/4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 4 | 7 | 10 | |
| 01-10 | Marijampolės Sūduva | 107-85 | 26 | 75% 3/4 | 40% 2/5 | 80% 4/5 | 7 0/7 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 16 | 22 | |
| 01-08 | Marijampolės Sūduva | 98-71 | 21 | 42.9% 3/7 | 25% 1/4 | - 0/0 | 5 2/3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 4 | |
| 01-03 | Marijampolės Sūduva | 65-92 | 22 | 66.7% 2/3 | 50% 3/6 | 100% 2/2 | 4 0/4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 15 | 24 | |
| 12-20 | Marijampolės Sūduva | 81-60 | 22 | 50% 1/2 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 5 1/4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 7 | |
| 12-18 | Marijampolės Sūduva | 65-93 | 19 | 83.3% 5/6 | 100% 1/1 | 100% 2/2 | 6 2/4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 15 | 21 | |
| 12-13 | Marijampolės Sūduva | 92-69 | 24 | 50% 2/4 | 60% 3/5 | - 0/0 | 7 1/6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 13 | 17 | |
| 12-11 | Marijampolės Sūduva | 65-101 | 27 | 57.1% 4/7 | 75% 3/4 | - 0/0 | 5 2/3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 17 | 20 | |
| 12-06 | Marijampolės Sūduva | 94-71 | 22 | 83.3% 5/6 | 0% 0/2 | 0% 0/1 | 5 4/1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 10 | 15 | |
| 12-04 | Marijampolės Sūduva | 79-85 | 26 | 40% 2/5 | 50% 1/2 | 100% 1/1 | 7 0/7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 8 | 13 | |
| 11-29 | Marijampolės Sūduva | 73-84 | 28 | 50% 1/2 | 0% 0/3 | 50% 1/2 | 4 3/1 | 5 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 5 | |
| 11-27 | Marijampolės Sūduva | 89-76 | 29 | 40% 2/5 | 25% 1/4 | 50% 1/2 | 9 4/5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 8 | 11 | |
| 11-25 | Marijampolės Sūduva | 86-84 | 24 | 50% 2/4 | 75% 3/4 | 33.3% 1/3 | 4 2/2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 14 | 19 | |
| 11-15 | Marijampolės Sūduva | 100-74 | 19 | 25% 1/4 | 0% 0/3 | 50% 1/2 | 5 3/2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | |
| 11-13 | Marijampolės Sūduva | 90-91 | 26 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 0% 0/2 | 5 2/3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 3 | 7 | |
| 11-06 | Marijampolės Sūduva | 83-76 | 34 | 50% 1/2 | 33.3% 3/9 | 50% 1/2 | 6 1/5 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 12 | 11 | |
| 11-04 | Marijampolės Sūduva | 90-58 | 24 | 50% 2/4 | 33.3% 2/6 | 50% 1/2 | 5 1/4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 11 | 11 | |
| 10-30 | Marijampolės Sūduva | 91-95 | 21 | 50% 1/2 | 20% 1/5 | - 0/0 | 3 1/2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | 5 | |
| 10-11 | Marijampolės Sūduva | 75-69 | 29 | - 0/0 | 55.6% 5/9 | 50% 2/4 | 5 3/2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 17 | 19 | |
| 10-09 | Marijampolės Sūduva | 81-80 | 31 | 0% 0/1 | 0% 0/2 | - 0/0 | 6 1/5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 5 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 24:29 | 54.2% 45/83 | 41.3% 43/104 | 59.5% 22/37 | 5.4 1.7/3.8 | 1.3 | 0.5 | 0.5 | 0.1 | 0.1 | 1.1 | 1.9 | 9.3 | 12.3 | 26 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 24:09 | 55.6% 5/9 | 75% 6/8 | 83.3% 5/6 | 4.3 2.7/1.7 | 1.3 | 0.7 | 0.7 | 0.3 | 0 | 1 | 3 | 11 | 16.7 | 3 » |
| NKL | 16:15 | 85.7% 6/7 | 20% 2/10 | 75% 3/4 | 3 1.3/1.7 | 0 | 0.3 | 0.3 | 0 | 0 | 1 | 1.7 | 7 | 7.3 | 3 » |
| Atkrintamosios varžybos | 24:16 | 48.5% 16/33 | 43.8% 14/32 | 58.3% 14/24 | 3.3 1.2/2.2 | 0.3 | 0.3 | 0.8 | 0 | 0.4 | 1.7 | 2.1 | 7.3 | 6.8 | 12 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 48 | Šakių Vytis-VDU | 2018-12-08 | |
| Taškai | 33 | Šakių Vytis-VDU | 2016-12-27 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 6 | Šakių Vytis-VDU | 2014-02-15 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 13 | Šakių Vytis-VDU | 2018-12-07 | |
| Atkovoti kamuoliai | 14 | Šakių Vytis-VDU | 2020-02-27 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 6 | Šakių Vytis-VDU | 2021-12-21 | |
| Perimti kamuoliai | 5 | Šakių Vytis-VDU | 2015-03-17 | |
| Blokuoti metimai | 4 | Šakių Vytis-VDU | 2019-04-12 | |
| Minutės | 43 | Šakių Vytis-VDU | 2019-02-22 | |
| Dvitaškių pataikė | 9 | Šakių Vytis-VDU | 2018-10-27 | |
| Dvitaškių metė | 15 | Šakių Vytis-VDU | 2014-10-11 | |
| Tritaškių pataikė | 9 | Šakių Vytis-VDU | 2016-12-27 | |
| Tritaškių metė | 15 | Šakių Vytis-VDU | 2016-12-27 | |
| Baudų pataikė | 8 | Šakių Vytis-VDU | vieta | 2019-04-13 |
| Baudų metė | 11 | Šakių Vytis-VDU | 2019-11-16 | |
| Pražangos | 5 | Šakių Vytis-VDU | 2016-04-05 | |
| Išprovokuotas pražangos | 10 | Šakių Vytis-VDU | 2019-11-16 | |
| Prarasti kamuoliai | 7 | Šakių Vytis-VDU | 2014-10-18 | |
| Gauti blokai | 3 | Šakių Vytis-VDU | 2014-10-31 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.