Skip to main content

URBO-NKL

Marijus
Užupis

STATISTIKA / 2024/2025
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL18:1051.9%
28/54
30.8%
12/39
55.3%
26/47
3.1
0.9/2.2
1.10.50.70.10.31.11.96.27.119 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-20 1250%
1/2
0%
0/1
100%
2/2
2
1/1
000011143
03-18 1650%
2/4
0%
0/1
50%
1/2
3
0/3
000001154
03-15 2333.3%
1/3
33.3%
1/3
50%
1/2
4
1/3
100012265
03-12 130%
0/1
0%
0/1
50%
1/2
2
1/1
302000112
03-10 2050%
1/2
50%
1/2
50%
1/2
6
1/5
1100022611
03-08 2450%
1/2
0%
0/2
83.3%
5/6
3
1/2
1110005712
03-06 1733.3%
1/3
33.3%
1/3
50%
1/2
3
1/2
111002265
03-01 160%
0/2
-
0/0
100%
2/2
4
0/4
210000128
02-27 23100%
1/1
0%
0/4
0%
0/2
4
1/3
201002120
02-22 1333.3%
1/3
0%
0/1
50%
3/6
3
2/1
000000355
APIE

2011-2012: Marijampolės Sūduva (NKL)
2012-2013: Šakių Zanavykas (NKL)
2013-2014: Šakių Zanavykas (NKL)
2014-2015: Šakių Zanavykas (NKL)
2015-2016: Šakių Vytis (NKL)
2016-2017: Šakių Vytis (NKL)
2017-2018: Šakių Vytis (NKL)
2018-2019: Šakių Vytis (NKL)
2019-2020: Šakių Vytis (NKL)
2020-2021: Šakių Vytis (NKL)
2021-2022: Šakių Vytis (NKL)
2022-2023: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2023-2024: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2024-2025: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2025-2026: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2025/2026
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL23:5154.5%
72/132
42.2%
65/154
62%
44/71
4.6
1.6/3
0.90.40.60.10.21.328.710.8 44 »
STATISTIKA 2024/2025
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL18:1051.9%
28/54
30.8%
12/39
55.3%
26/47
3.1
0.9/2.2
1.10.50.70.10.31.11.96.27.1 19 »
STATISTIKA 2023/2024
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL20:2458.1%
43/74
51.9%
28/54
62.9%
22/35
4.9
1.2/3.7
10.40.60.200.91.88.712.4 22 »
STATISTIKA 2022/2023
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL26:1058.6%
89/152
34.2%
54/158
54.3%
50/92
4.5
1.3/3.2
1.50.70.70.10.21.22.59.111.6 43 »
STATISTIKA 2021/2022
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL27:2558%
109/188
42.2%
68/161
54%
54/100
5.2
1.5/3.7
1.90.90.90.20.21.43.111.915.3 40 »
STATISTIKA 2020/2021
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL21:1063.9%
23/36
56.3%
18/32
50%
8/16
3.8
0.9/2.9
1.40.60.70.60.10.82.61215.4 9 »
STATISTIKA 2019/2020
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL26:0258.7%
98/167
38.5%
50/130
72.3%
60/83
5.1
1.2/3.8
1.40.71.10.40.20.9311.915.2 34 »
STATISTIKA 2018/2019
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL30:1154.5%
120/220
44%
111/252
70.1%
89/127
5.8
1.6/4.2
1.311.30.50.21.73.313.816.8 48 »
STATISTIKA 2017/2018
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL26:0358%
83/143
39.3%
75/191
70.3%
52/74
3.4
1/2.4
1.21.10.90.40.21.72.210.111.1 44 »
STATISTIKA 2016/2017
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL26:2062.1%
64/103
41.8%
61/146
71.8%
56/78
3.4
0.9/2.5
1.30.710.60.22.32.59.911 37 »
STATISTIKA 2015/2016
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL29:5256.8%
100/176
41.1%
67/163
78.1%
82/105
4.4
1.8/2.6
1.10.71.20.502.82.711.212.1 43 »
STATISTIKA 2014/2015
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL31:5552%
156/300
39.9%
85/213
85%
91/107
5.8
1.9/3.8
1.21.11.70.50.22.13.215.716.7 42 »
STATISTIKA 2013/2014
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL18:2856%
70/125
38.7%
12/31
66.7%
44/66
3.4
1.5/1.9
0.70.40.90.20.11.92.16.97.7 32 »
STATISTIKA 2012/2013
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL19:1276.9%
10/13
0%
0/1
50%
1/2
4
1/3
00.50.50020.510.510.5 2 »
STATISTIKA 2011/2012
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL10:4251.5%
50/97
-
0/0
76.5%
26/34
2.3
0.9/1.4
0.30.20.60.20104.23.7 30 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 24/25
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-20 Marijampolės Sūduva 95-1011250%
1/2
0%
0/1
100%
2/2
2
1/1
000011143
03-18 Marijampolės Sūduva 87-721650%
2/4
0%
0/1
50%
1/2
3
0/3
000001154
03-15 Marijampolės Sūduva 78-812333.3%
1/3
33.3%
1/3
50%
1/2
4
1/3
100012265
03-12 Marijampolės Sūduva 62-71130%
0/1
0%
0/1
50%
1/2
2
1/1
302000112
03-10 Marijampolės Sūduva 76-682050%
1/2
50%
1/2
50%
1/2
6
1/5
1100022611
03-08 Marijampolės Sūduva 85-712450%
1/2
0%
0/2
83.3%
5/6
3
1/2
1110005712
03-06 Marijampolės Sūduva 83-701733.3%
1/3
33.3%
1/3
50%
1/2
3
1/2
111002265
03-01 Marijampolės Sūduva 77-89160%
0/2
-
0/0
100%
2/2
4
0/4
210000128
02-27 Marijampolės Sūduva 102-7923100%
1/1
0%
0/4
0%
0/2
4
1/3
201002120
02-22 Marijampolės Sūduva 74-831333.3%
1/3
0%
0/1
50%
3/6
3
2/1
000000355
02-20 Marijampolės Sūduva 66-7722100%
1/1
0%
0/1
100%
2/2
1
0/1
200000248
02-13 Marijampolės Sūduva 56-791533.3%
1/3
80%
4/5
-
0/0
3
0/3
10001221414
02-08 Marijampolės Sūduva 94-631860%
3/5
40%
2/5
33.3%
2/6
2
1/1
20000131411
02-06 Marijampolės Sūduva 66-69140%
0/5
0%
0/1
50%
2/4
5
2/3
00112222-3
01-25 Marijampolės Sūduva 79-821975%
3/4
50%
1/2
50%
1/2
5
2/3
42100121018
01-18 Marijampolės Sūduva 88-7627100%
7/7
33.3%
1/3
33.3%
1/3
4
1/3
00010031822
01-16 Marijampolės Sūduva 88-71160%
0/2
0%
0/1
-
0/0
0
0/0
02200210-4
01-11 Marijampolės Sūduva 81-7416100%
3/3
50%
1/2
50%
1/2
4
2/2
11200211011
01-09 Marijampolės Sūduva 70-8311100%
1/1
0%
0/1
-
0/0
1
0/1
002000222
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas18:1582.4%
14/17
33.3%
3/9
42.9%
3/7
2.8
1/1.8
111.40.2011.889.85 »
Reguliarusis sezonas – II etapas17:4935%
7/20
35.3%
6/17
50%
11/22
3.1
0.9/2.3
1.30.10.30.10.4126.16.17 »
Atkrintamosios varžybos18:2741.2%
7/17
23.1%
3/13
66.7%
12/18
3.3
0.9/2.4
10.40.600.31.12567 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas48 Šakių Vytis-VDU 2018-12-08
Taškai33 Šakių Vytis-VDU 2016-12-27
Atkovoti kamuoliai puolime6 Šakių Vytis-VDU 2014-02-15
Atkovoti kamuoliai gynyboje13 Šakių Vytis-VDU 2018-12-07
Atkovoti kamuoliai14 Šakių Vytis-VDU 2020-02-27
Rezultatyvūs perdavimai6 Šakių Vytis-VDU 2021-12-21
Perimti kamuoliai5 Šakių Vytis-VDU 2015-03-17
Blokuoti metimai4 Šakių Vytis-VDU 2019-04-12
Minutės43 Šakių Vytis-VDU 2019-02-22
Dvitaškių pataikė9 Šakių Vytis-VDU 2018-10-27
Dvitaškių metė15 Šakių Vytis-VDU 2014-10-11
Tritaškių pataikė9 Šakių Vytis-VDU 2016-12-27
Tritaškių metė15 Šakių Vytis-VDU 2016-12-27
Baudų pataikė8 Šakių Vytis-VDU vieta2019-04-13
Baudų metė11 Šakių Vytis-VDU 2019-11-16
Pražangos5 Šakių Vytis-VDU 2016-04-05
Išprovokuotas pražangos10 Šakių Vytis-VDU 2019-11-16
Prarasti kamuoliai7 Šakių Vytis-VDU 2014-10-18
Gauti blokai3 Šakių Vytis-VDU 2014-10-31
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2024/2025 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.