| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 20:24 | 58.1% 43/74 | 51.9% 28/54 | 62.9% 22/35 | 4.9 1.2/3.7 | 1 | 0.4 | 0.6 | 0.2 | 0 | 0.9 | 1.8 | 8.7 | 12.4 | 22 » |
2011-2012: Marijampolės Sūduva (NKL)
2012-2013: Šakių Zanavykas (NKL)
2013-2014: Šakių Zanavykas (NKL)
2014-2015: Šakių Zanavykas (NKL)
2015-2016: Šakių Vytis (NKL)
2016-2017: Šakių Vytis (NKL)
2017-2018: Šakių Vytis (NKL)
2018-2019: Šakių Vytis (NKL)
2019-2020: Šakių Vytis (NKL)
2020-2021: Šakių Vytis (NKL)
2021-2022: Šakių Vytis (NKL)
2022-2023: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2023-2024: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2024-2025: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2025-2026: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 23:51 | 54.5% 72/132 | 42.2% 65/154 | 62% 44/71 | 4.6 1.6/3 | 0.9 | 0.4 | 0.6 | 0.1 | 0.2 | 1.3 | 2 | 8.7 | 10.8 | 44 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 18:10 | 51.9% 28/54 | 30.8% 12/39 | 55.3% 26/47 | 3.1 0.9/2.2 | 1.1 | 0.5 | 0.7 | 0.1 | 0.3 | 1.1 | 1.9 | 6.2 | 7.1 | 19 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 20:24 | 58.1% 43/74 | 51.9% 28/54 | 62.9% 22/35 | 4.9 1.2/3.7 | 1 | 0.4 | 0.6 | 0.2 | 0 | 0.9 | 1.8 | 8.7 | 12.4 | 22 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 26:10 | 58.6% 89/152 | 34.2% 54/158 | 54.3% 50/92 | 4.5 1.3/3.2 | 1.5 | 0.7 | 0.7 | 0.1 | 0.2 | 1.2 | 2.5 | 9.1 | 11.6 | 43 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 27:25 | 58% 109/188 | 42.2% 68/161 | 54% 54/100 | 5.2 1.5/3.7 | 1.9 | 0.9 | 0.9 | 0.2 | 0.2 | 1.4 | 3.1 | 11.9 | 15.3 | 40 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 21:10 | 63.9% 23/36 | 56.3% 18/32 | 50% 8/16 | 3.8 0.9/2.9 | 1.4 | 0.6 | 0.7 | 0.6 | 0.1 | 0.8 | 2.6 | 12 | 15.4 | 9 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 26:02 | 58.7% 98/167 | 38.5% 50/130 | 72.3% 60/83 | 5.1 1.2/3.8 | 1.4 | 0.7 | 1.1 | 0.4 | 0.2 | 0.9 | 3 | 11.9 | 15.2 | 34 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 30:11 | 54.5% 120/220 | 44% 111/252 | 70.1% 89/127 | 5.8 1.6/4.2 | 1.3 | 1 | 1.3 | 0.5 | 0.2 | 1.7 | 3.3 | 13.8 | 16.8 | 48 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 26:03 | 58% 83/143 | 39.3% 75/191 | 70.3% 52/74 | 3.4 1/2.4 | 1.2 | 1.1 | 0.9 | 0.4 | 0.2 | 1.7 | 2.2 | 10.1 | 11.1 | 44 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 26:20 | 62.1% 64/103 | 41.8% 61/146 | 71.8% 56/78 | 3.4 0.9/2.5 | 1.3 | 0.7 | 1 | 0.6 | 0.2 | 2.3 | 2.5 | 9.9 | 11 | 37 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 29:52 | 56.8% 100/176 | 41.1% 67/163 | 78.1% 82/105 | 4.4 1.8/2.6 | 1.1 | 0.7 | 1.2 | 0.5 | 0 | 2.8 | 2.7 | 11.2 | 12.1 | 43 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 31:55 | 52% 156/300 | 39.9% 85/213 | 85% 91/107 | 5.8 1.9/3.8 | 1.2 | 1.1 | 1.7 | 0.5 | 0.2 | 2.1 | 3.2 | 15.7 | 16.7 | 42 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 18:28 | 56% 70/125 | 38.7% 12/31 | 66.7% 44/66 | 3.4 1.5/1.9 | 0.7 | 0.4 | 0.9 | 0.2 | 0.1 | 1.9 | 2.1 | 6.9 | 7.7 | 32 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 19:12 | 76.9% 10/13 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 4 1/3 | 0 | 0.5 | 0.5 | 0 | 0 | 2 | 0.5 | 10.5 | 10.5 | 2 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 10:42 | 51.5% 50/97 | - 0/0 | 76.5% 26/34 | 2.3 0.9/1.4 | 0.3 | 0.2 | 0.6 | 0.2 | 0 | 1 | 0 | 4.2 | 3.7 | 30 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01-09 | Marijampolės Sūduva | 110-88 | 23 | 50% 3/6 | 100% 1/1 | 33.3% 1/3 | 3 1/2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 10 | 8 | |
| 01-06 | Marijampolės Sūduva | 101-72 | 15 | 50% 2/4 | 60% 3/5 | 100% 2/2 | 7 4/3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 15 | 19 | |
| 01-04 | Marijampolės Sūduva | 78-86 | 20 | 75% 6/8 | 0% 0/1 | 33.3% 1/3 | 9 4/5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 13 | 17 | |
| 12-23 | Marijampolės Sūduva | 94-85 | 14 | 66.7% 2/3 | 0% 0/3 | - 0/0 | 3 1/2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5 | |
| 12-21 | Marijampolės Sūduva | 69-117 | 20 | 66.7% 2/3 | 75% 3/4 | 100% 1/1 | 4 1/3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 14 | 15 | |
| 12-19 | Marijampolės Sūduva | 63-59 | 21 | 50% 1/2 | 0% 0/2 | 100% 4/4 | 2 1/1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 10 | |
| 12-16 | Marijampolės Sūduva | 98-72 | 24 | 100% 4/4 | 50% 1/2 | 50% 1/2 | 7 0/7 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 12 | 18 | |
| 12-14 | Marijampolės Sūduva | 70-79 | 18 | 75% 3/4 | 50% 1/2 | 100% 2/2 | 0 0/0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 11 | 13 | |
| 12-12 | Marijampolės Sūduva | 80-104 | 16 | 66.7% 2/3 | 50% 1/2 | - 0/0 | 3 1/2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | 8 | |
| 12-04 | Marijampolės Sūduva | 93-77 | 21 | 0% 0/1 | 0% 0/3 | 0% 0/2 | 9 3/6 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 7 | |
| 12-02 | Marijampolės Sūduva | 55-86 | 16 | 100% 3/3 | 50% 1/2 | 100% 1/1 | 3 1/2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 10 | 16 | |
| 11-30 | Marijampolės Sūduva | 68-76 | 16 | 100% 1/1 | 50% 2/4 | - 0/0 | 5 1/4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 8 | 10 | |
| 11-18 | Marijampolės Sūduva | 60-80 | 21 | 100% 1/1 | 100% 2/2 | - 0/0 | 3 1/2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 8 | 13 | |
| 11-16 | Marijampolės Sūduva | 77-70 | 24 | 33.3% 1/3 | 100% 1/1 | - 0/0 | 4 0/4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 5 | 9 | |
| 11-11 | Marijampolės Sūduva | 73-81 | 10 | 33.3% 1/3 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5 | 7 | |
| 11-09 | Marijampolės Sūduva | 90-69 | 17 | 100% 3/3 | 0% 0/1 | - 0/0 | 7 2/5 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 11 | |
| 10-28 | Marijampolės Sūduva | 60-77 | 24 | 0% 0/3 | 100% 2/2 | - 0/0 | 8 0/8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 6 | 13 | |
| 10-25 | Marijampolės Sūduva | 78-90 | 22 | 25% 1/4 | 0% 0/2 | 75% 3/4 | 6 2/4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 9 | |
| 10-14 | Marijampolės Sūduva | 83-68 | 26 | 33.3% 1/3 | 100% 2/2 | 0% 0/1 | 7 1/6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 8 | 16 | |
| 10-12 | Marijampolės Sūduva | 93-75 | 32 | 50% 2/4 | 71.4% 5/7 | 60% 3/5 | 10 1/9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 22 | 30 | |
| 10-10 | Marijampolės Sūduva | 94-71 | 20 | 57.1% 4/7 | 66.7% 2/3 | 66.7% 2/3 | 5 1/4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 16 | 18 | |
| 10-09 | Marijampolės Sūduva | 73-82 | 21 | 0% 0/1 | - 0/0 | 50% 1/2 | 0 0/0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 20:24 | 58.1% 43/74 | 51.9% 28/54 | 62.9% 22/35 | 4.9 1.2/3.7 | 1 | 0.4 | 0.6 | 0.2 | 0 | 0.9 | 1.8 | 8.7 | 12.4 | 22 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 48 | Šakių Vytis-VDU | 2018-12-08 | |
| Taškai | 33 | Šakių Vytis-VDU | 2016-12-27 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 6 | Šakių Vytis-VDU | 2014-02-15 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 13 | Šakių Vytis-VDU | 2018-12-07 | |
| Atkovoti kamuoliai | 14 | Šakių Vytis-VDU | 2020-02-27 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 6 | Šakių Vytis-VDU | 2021-12-21 | |
| Perimti kamuoliai | 5 | Šakių Vytis-VDU | 2015-03-17 | |
| Blokuoti metimai | 4 | Šakių Vytis-VDU | 2019-04-12 | |
| Minutės | 43 | Šakių Vytis-VDU | 2019-02-22 | |
| Dvitaškių pataikė | 9 | Šakių Vytis-VDU | 2018-10-27 | |
| Dvitaškių metė | 15 | Šakių Vytis-VDU | 2014-10-11 | |
| Tritaškių pataikė | 9 | Šakių Vytis-VDU | 2016-12-27 | |
| Tritaškių metė | 15 | Šakių Vytis-VDU | 2016-12-27 | |
| Baudų pataikė | 8 | Šakių Vytis-VDU | vieta | 2019-04-13 |
| Baudų metė | 11 | Šakių Vytis-VDU | 2019-11-16 | |
| Pražangos | 5 | Šakių Vytis-VDU | 2016-04-05 | |
| Išprovokuotas pražangos | 10 | Šakių Vytis-VDU | 2019-11-16 | |
| Prarasti kamuoliai | 7 | Šakių Vytis-VDU | 2014-10-18 | |
| Gauti blokai | 3 | Šakių Vytis-VDU | 2014-10-31 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.