Skip to main content

URBO-NKL

Marijus
Užupis

STATISTIKA / 2021/2022
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL27:2558%
109/188
42.2%
68/161
54%
54/100
5.2
1.5/3.7
1.90.90.90.20.21.43.111.915.340 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
04-09 2855.6%
5/9
0%
0/3
-
0/0
3
1/2
13100131011
04-05 2860%
3/5
100%
2/2
100%
2/2
3
2/1
01110441416
03-31 2733.3%
1/3
0%
0/1
50%
1/2
0
0/0
010010433
03-23 3553.8%
7/13
40%
2/5
50%
1/2
7
2/5
32001232123
03-20 2933.3%
3/9
25%
1/4
50%
1/2
6
1/5
1210012109
03-17 2066.7%
4/6
0%
0/1
66.7%
2/3
6
0/6
11100031016
03-12 21100%
5/5
50%
4/8
-
0/0
3
0/3
30000032227
03-10 3042.9%
3/7
66.7%
4/6
66.7%
4/6
7
4/3
10401252220
03-05 2950%
2/4
50%
2/4
-
0/0
5
1/4
01201011010
02-26 3371.4%
5/7
66.7%
4/6
57.1%
4/7
6
2/4
41101162633
APIE

2011-2012: Marijampolės Sūduva (NKL)
2012-2013: Šakių Zanavykas (NKL)
2013-2014: Šakių Zanavykas (NKL)
2014-2015: Šakių Zanavykas (NKL)
2015-2016: Šakių Vytis (NKL)
2016-2017: Šakių Vytis (NKL)
2017-2018: Šakių Vytis (NKL)
2018-2019: Šakių Vytis (NKL)
2019-2020: Šakių Vytis (NKL)
2020-2021: Šakių Vytis (NKL)
2021-2022: Šakių Vytis (NKL)
2022-2023: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2023-2024: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2024-2025: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2025-2026: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2025/2026
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL23:5154.5%
72/132
42.2%
65/154
62%
44/71
4.6
1.6/3
0.90.40.60.10.21.328.710.8 44 »
STATISTIKA 2024/2025
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL18:1051.9%
28/54
30.8%
12/39
55.3%
26/47
3.1
0.9/2.2
1.10.50.70.10.31.11.96.27.1 19 »
STATISTIKA 2023/2024
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL20:2458.1%
43/74
51.9%
28/54
62.9%
22/35
4.9
1.2/3.7
10.40.60.200.91.88.712.4 22 »
STATISTIKA 2022/2023
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL26:1058.6%
89/152
34.2%
54/158
54.3%
50/92
4.5
1.3/3.2
1.50.70.70.10.21.22.59.111.6 43 »
STATISTIKA 2021/2022
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL27:2558%
109/188
42.2%
68/161
54%
54/100
5.2
1.5/3.7
1.90.90.90.20.21.43.111.915.3 40 »
STATISTIKA 2020/2021
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL21:1063.9%
23/36
56.3%
18/32
50%
8/16
3.8
0.9/2.9
1.40.60.70.60.10.82.61215.4 9 »
STATISTIKA 2019/2020
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL26:0258.7%
98/167
38.5%
50/130
72.3%
60/83
5.1
1.2/3.8
1.40.71.10.40.20.9311.915.2 34 »
STATISTIKA 2018/2019
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL30:1154.5%
120/220
44%
111/252
70.1%
89/127
5.8
1.6/4.2
1.311.30.50.21.73.313.816.8 48 »
STATISTIKA 2017/2018
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL26:0358%
83/143
39.3%
75/191
70.3%
52/74
3.4
1/2.4
1.21.10.90.40.21.72.210.111.1 44 »
STATISTIKA 2016/2017
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL26:2062.1%
64/103
41.8%
61/146
71.8%
56/78
3.4
0.9/2.5
1.30.710.60.22.32.59.911 37 »
STATISTIKA 2015/2016
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL29:5256.8%
100/176
41.1%
67/163
78.1%
82/105
4.4
1.8/2.6
1.10.71.20.502.82.711.212.1 43 »
STATISTIKA 2014/2015
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL31:5552%
156/300
39.9%
85/213
85%
91/107
5.8
1.9/3.8
1.21.11.70.50.22.13.215.716.7 42 »
STATISTIKA 2013/2014
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL18:2856%
70/125
38.7%
12/31
66.7%
44/66
3.4
1.5/1.9
0.70.40.90.20.11.92.16.97.7 32 »
STATISTIKA 2012/2013
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL19:1276.9%
10/13
0%
0/1
50%
1/2
4
1/3
00.50.50020.510.510.5 2 »
STATISTIKA 2011/2012
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL10:4251.5%
50/97
-
0/0
76.5%
26/34
2.3
0.9/1.4
0.30.20.60.20104.23.7 30 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 21/22
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
04-09 Šakių Vytis-VDU 73-722855.6%
5/9
0%
0/3
-
0/0
3
1/2
13100131011
04-05 Šakių Vytis-VDU 71-892860%
3/5
100%
2/2
100%
2/2
3
2/1
01110441416
03-31 Šakių Vytis-VDU 88-662733.3%
1/3
0%
0/1
50%
1/2
0
0/0
010010433
03-23 Šakių Vytis-VDU 65-773553.8%
7/13
40%
2/5
50%
1/2
7
2/5
32001232123
03-20 Šakių Vytis-VDU 87-822933.3%
3/9
25%
1/4
50%
1/2
6
1/5
1210012109
03-17 Šakių Vytis-VDU 56-852066.7%
4/6
0%
0/1
66.7%
2/3
6
0/6
11100031016
03-12 Šakių Vytis-VDU 69-11421100%
5/5
50%
4/8
-
0/0
3
0/3
30000032227
03-10 Šakių Vytis-VDU 75-993042.9%
3/7
66.7%
4/6
66.7%
4/6
7
4/3
10401252220
03-05 Šakių Vytis-VDU 83-892950%
2/4
50%
2/4
-
0/0
5
1/4
01201011010
02-26 Šakių Vytis-VDU 77-923371.4%
5/7
66.7%
4/6
57.1%
4/7
6
2/4
41101162633
02-24 Šakių Vytis-VDU 62-733233.3%
1/3
100%
1/1
-
0/0
7
1/6
4410001518
02-19 Šakių Vytis-VDU 98-903285.7%
6/7
75%
3/4
50%
2/4
7
2/5
20000142331
02-17 Šakių Vytis-VDU 70-953116.7%
1/6
0%
0/5
100%
2/2
8
3/5
010000548
02-12 Šakių Vytis-VDU 84-903685.7%
6/7
25%
1/4
50%
3/6
5
1/4
20000351820
02-05 Šakių Vytis-VDU 106-7721100%
2/2
80%
4/5
-
0/0
2
1/1
20000121620
02-03 Šakių Vytis-VDU 74-732960%
3/5
50%
3/6
83.3%
5/6
10
2/8
01111352026
01-29 Šakių Vytis-VDU 70-773342.9%
3/7
60%
3/5
75%
3/4
6
1/5
20011261823
01-27 Šakių Vytis-VDU 103-7832100%
2/2
63.6%
7/11
0%
0/3
9
1/8
31200242531
01-15 Šakių Vytis-VDU 92-872575%
3/4
50%
2/4
50%
1/2
4
0/4
21000311314
01-13 Šakių Vytis-VDU 62-763025%
1/4
66.7%
2/3
-
0/0
6
1/5
2111003816
01-08 Šakių Vytis-VDU 81-692950%
1/2
20%
1/5
100%
4/4
6
1/5
1221003915
01-06 Šakių Vytis-VDU 131-862250%
4/8
33.3%
2/6
-
0/0
8
4/4
51000101419
12-21 Šakių Vytis-VDU 69-762460%
3/5
0%
0/1
50%
1/2
7
2/5
6211035720
12-11 Šakių Vytis-VDU 76-802460%
3/5
-
0/0
25%
1/4
5
1/4
4000002713
12-09 Šakių Vytis-VDU 107-6013-
0/0
50%
1/2
-
0/0
1
0/1
000000033
12-04 Šakių Vytis-VDU 68-762566.7%
2/3
0%
0/1
0%
0/2
2
1/1
012002443
12-02 Šakių Vytis-VDU 72-8723100%
1/1
40%
2/5
80%
4/5
3
1/2
21000251217
11-27 Šakių Vytis-VDU 79-672925%
1/4
40%
2/5
50%
1/2
9
3/6
4110113916
11-25 Šakių Vytis-VDU 79-803350%
3/6
14.3%
1/7
0%
0/1
5
2/3
212003395
11-20 Šakių Vytis-VDU 78-632880%
4/5
0%
0/2
50%
1/2
3
1/2
2200016917
11-18 Šakių Vytis-VDU 76-892566.7%
2/3
50%
1/2
-
0/0
4
2/2
401005178
11-13 Šakių Vytis-VDU 81-1053133.3%
1/3
0%
0/5
33.3%
2/6
10
6/4
101002748
11-11 Šakių Vytis-VDU 78-893075%
3/4
28.6%
2/7
50%
2/4
2
2/0
12000021413
10-30 Šakių Vytis-VDU 67-722780%
4/5
0%
0/1
-
0/0
8
2/6
0000012815
10-28 Šakių Vytis-VDU 78-662366.7%
2/3
0%
0/2
-
0/0
5
1/4
111002146
10-23 Šakių Vytis-VDU 92-903457.1%
4/7
50%
4/8
33.3%
3/9
11
4/7
40200142326
10-16 Šakių Vytis-VDU 92-822680%
4/5
60%
3/5
50%
1/2
2
2/0
10300111814
10-14 Šakių Vytis-VDU 63-66160%
0/1
50%
1/2
50%
1/2
1
0/1
111002142
10-09 Šakių Vytis-VDU 60-702350%
1/2
60%
3/5
100%
2/2
4
0/4
20100041319
10-07 Šakių Vytis-VDU 81-59130%
0/1
0%
0/2
0%
0/2
3
0/3
00000110-2
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas25:3458%
47/81
33.8%
27/80
47.1%
24/51
5
1.6/3.3
20.80.90.101.42.7912.122 »
Reguliarusis sezonas – II etapas30:1962.9%
39/62
55.4%
36/65
60.5%
23/38
6.3
1.6/4.7
1.90.80.90.20.41.33.917.422.312 »
Atkrintamosios varžybos28:2151.1%
23/45
31.3%
5/16
63.6%
7/11
4.2
1/3.2
11.70.70.20.31.33.211.3136 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas48 Šakių Vytis-VDU 2018-12-08
Taškai33 Šakių Vytis-VDU 2016-12-27
Atkovoti kamuoliai puolime6 Šakių Vytis-VDU 2014-02-15
Atkovoti kamuoliai gynyboje13 Šakių Vytis-VDU 2018-12-07
Atkovoti kamuoliai14 Šakių Vytis-VDU 2020-02-27
Rezultatyvūs perdavimai6 Šakių Vytis-VDU 2021-12-21
Perimti kamuoliai5 Šakių Vytis-VDU 2015-03-17
Blokuoti metimai4 Šakių Vytis-VDU 2019-04-12
Minutės43 Šakių Vytis-VDU 2019-02-22
Dvitaškių pataikė9 Šakių Vytis-VDU 2018-10-27
Dvitaškių metė15 Šakių Vytis-VDU 2014-10-11
Tritaškių pataikė9 Šakių Vytis-VDU 2016-12-27
Tritaškių metė15 Šakių Vytis-VDU 2016-12-27
Baudų pataikė8 Šakių Vytis-VDU vieta2019-04-13
Baudų metė11 Šakių Vytis-VDU 2019-11-16
Pražangos5 Šakių Vytis-VDU 2016-04-05
Išprovokuotas pražangos10 Šakių Vytis-VDU 2019-11-16
Prarasti kamuoliai7 Šakių Vytis-VDU 2014-10-18
Gauti blokai3 Šakių Vytis-VDU 2014-10-31
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2021/2022 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.