Skip to main content

URBO-NKL

Marijus
Užupis

STATISTIKA / 2019/2020
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL26:0258.7%
98/167
38.5%
50/130
72.3%
60/83
5.1
1.2/3.8
1.40.71.10.40.20.9311.915.234 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-07 3262.5%
5/8
42.9%
3/7
-
0/0
5
1/4
31120031925
03-05 3453.8%
7/13
-
0/0
50%
1/2
5
2/3
10200021514
02-29 2680%
4/5
0%
0/2
-
0/0
7
1/6
014002087
02-27 3266.7%
2/3
50%
2/4
-
0/0
14
1/13
31200121024
02-20 2066.7%
2/3
100%
2/2
75%
3/4
2
0/2
20200031316
02-15 13100%
3/3
-
0/0
75%
3/4
2
1/1
1300003917
02-13 2533.3%
1/3
50%
1/2
60%
3/5
6
0/6
3210015817
02-06 130%
0/2
33.3%
1/3
0%
0/2
0
0/0
00000023-1
02-01 2950%
3/6
0%
0/1
100%
1/1
2
1/1
020012175
01-30 2975%
6/8
25%
1/4
100%
1/1
6
0/6
00200211614
APIE

2011-2012: Marijampolės Sūduva (NKL)
2012-2013: Šakių Zanavykas (NKL)
2013-2014: Šakių Zanavykas (NKL)
2014-2015: Šakių Zanavykas (NKL)
2015-2016: Šakių Vytis (NKL)
2016-2017: Šakių Vytis (NKL)
2017-2018: Šakių Vytis (NKL)
2018-2019: Šakių Vytis (NKL)
2019-2020: Šakių Vytis (NKL)
2020-2021: Šakių Vytis (NKL)
2021-2022: Šakių Vytis (NKL)
2022-2023: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2023-2024: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2024-2025: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2025-2026: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2025/2026
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL23:5154.5%
72/132
42.2%
65/154
62%
44/71
4.6
1.6/3
0.90.40.60.10.21.328.710.8 44 »
STATISTIKA 2024/2025
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL18:1051.9%
28/54
30.8%
12/39
55.3%
26/47
3.1
0.9/2.2
1.10.50.70.10.31.11.96.27.1 19 »
STATISTIKA 2023/2024
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL20:2458.1%
43/74
51.9%
28/54
62.9%
22/35
4.9
1.2/3.7
10.40.60.200.91.88.712.4 22 »
STATISTIKA 2022/2023
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL26:1058.6%
89/152
34.2%
54/158
54.3%
50/92
4.5
1.3/3.2
1.50.70.70.10.21.22.59.111.6 43 »
STATISTIKA 2021/2022
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL27:2558%
109/188
42.2%
68/161
54%
54/100
5.2
1.5/3.7
1.90.90.90.20.21.43.111.915.3 40 »
STATISTIKA 2020/2021
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL21:1063.9%
23/36
56.3%
18/32
50%
8/16
3.8
0.9/2.9
1.40.60.70.60.10.82.61215.4 9 »
STATISTIKA 2019/2020
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL26:0258.7%
98/167
38.5%
50/130
72.3%
60/83
5.1
1.2/3.8
1.40.71.10.40.20.9311.915.2 34 »
STATISTIKA 2018/2019
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL30:1154.5%
120/220
44%
111/252
70.1%
89/127
5.8
1.6/4.2
1.311.30.50.21.73.313.816.8 48 »
STATISTIKA 2017/2018
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL26:0358%
83/143
39.3%
75/191
70.3%
52/74
3.4
1/2.4
1.21.10.90.40.21.72.210.111.1 44 »
STATISTIKA 2016/2017
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL26:2062.1%
64/103
41.8%
61/146
71.8%
56/78
3.4
0.9/2.5
1.30.710.60.22.32.59.911 37 »
STATISTIKA 2015/2016
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL29:5256.8%
100/176
41.1%
67/163
78.1%
82/105
4.4
1.8/2.6
1.10.71.20.502.82.711.212.1 43 »
STATISTIKA 2014/2015
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL31:5552%
156/300
39.9%
85/213
85%
91/107
5.8
1.9/3.8
1.21.11.70.50.22.13.215.716.7 42 »
STATISTIKA 2013/2014
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL18:2856%
70/125
38.7%
12/31
66.7%
44/66
3.4
1.5/1.9
0.70.40.90.20.11.92.16.97.7 32 »
STATISTIKA 2012/2013
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL19:1276.9%
10/13
0%
0/1
50%
1/2
4
1/3
00.50.50020.510.510.5 2 »
STATISTIKA 2011/2012
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL10:4251.5%
50/97
-
0/0
76.5%
26/34
2.3
0.9/1.4
0.30.20.60.20104.23.7 30 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 19/20
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-07 Šakių Vytis-VDU 83-723262.5%
5/8
42.9%
3/7
-
0/0
5
1/4
31120031925
03-05 Šakių Vytis-VDU 90-893453.8%
7/13
-
0/0
50%
1/2
5
2/3
10200021514
02-29 Šakių Vytis-VDU 59-642680%
4/5
0%
0/2
-
0/0
7
1/6
014002087
02-27 Šakių Vytis-VDU 71-783266.7%
2/3
50%
2/4
-
0/0
14
1/13
31200121024
02-20 Šakių Vytis-VDU 84-882066.7%
2/3
100%
2/2
75%
3/4
2
0/2
20200031316
02-15 Šakių Vytis-VDU 82-9513100%
3/3
-
0/0
75%
3/4
2
1/1
1300003917
02-13 Šakių Vytis-VDU 72-782533.3%
1/3
50%
1/2
60%
3/5
6
0/6
3210015817
02-06 Šakių Vytis-VDU 69-75130%
0/2
33.3%
1/3
0%
0/2
0
0/0
00000023-1
02-01 Šakių Vytis-VDU 93-862950%
3/6
0%
0/1
100%
1/1
2
1/1
020012175
01-30 Šakių Vytis-VDU 78-762975%
6/8
25%
1/4
100%
1/1
6
0/6
00200211614
01-18 Šakių Vytis-VDU 100-632760%
3/5
0%
0/2
100%
2/2
5
0/5
0120002810
01-17 Šakių Vytis-VDU 70-6511100%
1/1
0%
0/2
-
0/0
2
0/2
300100026
01-11 Šakių Vytis-VDU 82-812725%
1/4
66.7%
4/6
-
0/0
3
1/2
12210031417
01-09 Šakių Vytis-VDU 77-782366.7%
6/9
40%
2/5
50%
1/2
4
0/4
20101011917
01-05 Šakių Vytis-VDU 90-702962.5%
5/8
50%
2/4
-
0/0
9
3/6
22120011626
01-04 Šakių Vytis-VDU 78-731833.3%
1/3
0%
0/1
-
0/0
3
1/2
000010223
12-21 Šakių Vytis-VDU 70-732450%
2/4
0%
0/1
42.9%
3/7
10
4/6
0020105712
12-19 Šakių Vytis-VDU 82-78170%
0/1
25%
1/4
75%
3/4
4
0/4
100000369
12-14 Šakių Vytis-VDU 85-7620100%
2/2
14.3%
1/7
100%
1/1
5
1/4
2000002811
12-12 Šakių Vytis-VDU 85-652060%
3/5
50%
2/4
-
0/0
3
1/2
01110111212
12-07 Šakių Vytis-VDU 77-7925100%
4/4
0%
0/4
100%
2/2
4
1/3
10100471013
12-05 Šakių Vytis-VDU 84-8335100%
1/1
37.5%
3/8
100%
4/4
6
0/6
30011331519
11-30 Šakių Vytis-VDU 88-973157.1%
4/7
42.9%
3/7
66.7%
2/3
7
1/6
12320051925
11-28 Šakių Vytis-VDU 93-653140%
2/5
50%
2/4
50%
1/2
6
1/5
40010161121
11-23 Šakių Vytis-VDU 95-983353.8%
7/13
100%
1/1
100%
4/4
7
4/3
32000242129
11-21 Šakių Vytis-VDU 85-943380%
4/5
42.9%
3/7
75%
6/8
3
2/1
20210062326
11-16 Šakių Vytis-VDU 79-753433.3%
2/6
66.7%
2/3
63.6%
7/11
6
1/5
112002101722
11-15 Šakių Vytis-VDU 84-763058.3%
7/12
40%
2/5
100%
5/5
13
3/10
11321062536
11-09 Šakių Vytis-VDU 81-723560%
3/5
16.7%
1/6
100%
2/2
6
3/3
31100121114
11-07 Šakių Vytis-VDU 109-962350%
1/2
71.4%
5/7
80%
4/5
4
1/3
00100242122
10-26 Šakių Vytis-VDU 83-76300%
0/1
37.5%
3/8
50%
1/2
6
2/4
20010321011
10-24 Šakių Vytis-VDU 82-8731100%
3/3
40%
2/5
-
0/0
2
1/1
01300131211
10-05 Šakių Vytis-VDU 74-921733.3%
2/6
25%
1/4
-
0/0
4
4/0
000012172
10-03 Šakių Vytis-VDU 100-7411100%
1/1
-
0/0
-
0/0
1
0/1
100000024
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas – I etapas26:3357%
57/100
38.8%
38/98
72.9%
43/59
4.9
1.5/3.5
1.30.610.50.213.312.315.322 »
NKL21:1561.5%
8/13
28.6%
2/7
100%
5/5
7.5
1.5/6
20.51.51.50.50313.5212 »
Reguliarusis sezonas – II etapas25:5361.1%
33/54
40%
10/25
63.2%
12/19
4.9
0.7/4.2
1.311.40.20.10.82.210.813.810 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas48 Šakių Vytis-VDU 2018-12-08
Taškai33 Šakių Vytis-VDU 2016-12-27
Atkovoti kamuoliai puolime6 Šakių Vytis-VDU 2014-02-15
Atkovoti kamuoliai gynyboje13 Šakių Vytis-VDU 2018-12-07
Atkovoti kamuoliai14 Šakių Vytis-VDU 2020-02-27
Rezultatyvūs perdavimai6 Šakių Vytis-VDU 2021-12-21
Perimti kamuoliai5 Šakių Vytis-VDU 2015-03-17
Blokuoti metimai4 Šakių Vytis-VDU 2019-04-12
Minutės43 Šakių Vytis-VDU 2019-02-22
Dvitaškių pataikė9 Šakių Vytis-VDU 2018-10-27
Dvitaškių metė15 Šakių Vytis-VDU 2014-10-11
Tritaškių pataikė9 Šakių Vytis-VDU 2016-12-27
Tritaškių metė15 Šakių Vytis-VDU 2016-12-27
Baudų pataikė8 Šakių Vytis-VDU vieta2019-04-13
Baudų metė11 Šakių Vytis-VDU 2019-11-16
Pražangos5 Šakių Vytis-VDU 2016-04-05
Išprovokuotas pražangos10 Šakių Vytis-VDU 2019-11-16
Prarasti kamuoliai7 Šakių Vytis-VDU 2014-10-18
Gauti blokai3 Šakių Vytis-VDU 2014-10-31
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2019/2020 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.