Skip to main content

URBO-NKL

Marijus
Užupis

STATISTIKA / 2018/2019
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL30:1154.5%
120/220
44%
111/252
70.1%
89/127
5.8
1.6/4.2
1.311.30.50.21.73.313.816.848 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
04-13 vieta3728.6%
2/7
50%
2/4
88.9%
8/9
7
0/7
11111461820
04-12 3575%
3/4
42.9%
3/7
-
0/0
4
0/4
20140331519
03-29 NEP-GSC3557.1%
4/7
33.3%
1/3
100%
1/1
6
2/4
03011331216
03-27 NEP-GSC3511.1%
1/9
100%
1/1
-
0/0
9
2/7
0002015512
03-22 NEP-GSC3650%
4/8
50%
1/2
75%
3/4
6
0/6
12100051421
03-09 3071.4%
5/7
25%
2/8
-
0/0
3
1/2
12100111613
03-07 2866.7%
4/6
33.3%
1/3
-
0/0
3
2/1
1140032117
03-02 3250%
3/6
0%
0/2
100%
2/2
5
1/4
3420102814
03-01 2866.7%
2/3
22.2%
2/9
50%
1/2
4
2/2
1001031116
02-23 3666.7%
2/3
28.6%
2/7
80%
4/5
2
0/2
31010031417
APIE

2011-2012: Marijampolės Sūduva (NKL)
2012-2013: Šakių Zanavykas (NKL)
2013-2014: Šakių Zanavykas (NKL)
2014-2015: Šakių Zanavykas (NKL)
2015-2016: Šakių Vytis (NKL)
2016-2017: Šakių Vytis (NKL)
2017-2018: Šakių Vytis (NKL)
2018-2019: Šakių Vytis (NKL)
2019-2020: Šakių Vytis (NKL)
2020-2021: Šakių Vytis (NKL)
2021-2022: Šakių Vytis (NKL)
2022-2023: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2023-2024: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2024-2025: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2025-2026: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2025/2026
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL23:5154.5%
72/132
42.2%
65/154
62%
44/71
4.6
1.6/3
0.90.40.60.10.21.328.710.8 44 »
STATISTIKA 2024/2025
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL18:1051.9%
28/54
30.8%
12/39
55.3%
26/47
3.1
0.9/2.2
1.10.50.70.10.31.11.96.27.1 19 »
STATISTIKA 2023/2024
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL20:2458.1%
43/74
51.9%
28/54
62.9%
22/35
4.9
1.2/3.7
10.40.60.200.91.88.712.4 22 »
STATISTIKA 2022/2023
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL26:1058.6%
89/152
34.2%
54/158
54.3%
50/92
4.5
1.3/3.2
1.50.70.70.10.21.22.59.111.6 43 »
STATISTIKA 2021/2022
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL27:2558%
109/188
42.2%
68/161
54%
54/100
5.2
1.5/3.7
1.90.90.90.20.21.43.111.915.3 40 »
STATISTIKA 2020/2021
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL21:1063.9%
23/36
56.3%
18/32
50%
8/16
3.8
0.9/2.9
1.40.60.70.60.10.82.61215.4 9 »
STATISTIKA 2019/2020
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL26:0258.7%
98/167
38.5%
50/130
72.3%
60/83
5.1
1.2/3.8
1.40.71.10.40.20.9311.915.2 34 »
STATISTIKA 2018/2019
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL30:1154.5%
120/220
44%
111/252
70.1%
89/127
5.8
1.6/4.2
1.311.30.50.21.73.313.816.8 48 »
STATISTIKA 2017/2018
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL26:0358%
83/143
39.3%
75/191
70.3%
52/74
3.4
1/2.4
1.21.10.90.40.21.72.210.111.1 44 »
STATISTIKA 2016/2017
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL26:2062.1%
64/103
41.8%
61/146
71.8%
56/78
3.4
0.9/2.5
1.30.710.60.22.32.59.911 37 »
STATISTIKA 2015/2016
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL29:5256.8%
100/176
41.1%
67/163
78.1%
82/105
4.4
1.8/2.6
1.10.71.20.502.82.711.212.1 43 »
STATISTIKA 2014/2015
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL31:5552%
156/300
39.9%
85/213
85%
91/107
5.8
1.9/3.8
1.21.11.70.50.22.13.215.716.7 42 »
STATISTIKA 2013/2014
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL18:2856%
70/125
38.7%
12/31
66.7%
44/66
3.4
1.5/1.9
0.70.40.90.20.11.92.16.97.7 32 »
STATISTIKA 2012/2013
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL19:1276.9%
10/13
0%
0/1
50%
1/2
4
1/3
00.50.50020.510.510.5 2 »
STATISTIKA 2011/2012
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL10:4251.5%
50/97
-
0/0
76.5%
26/34
2.3
0.9/1.4
0.30.20.60.20104.23.7 30 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 18/19
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
04-13 Šakių Vytis-VDU vieta69-773728.6%
2/7
50%
2/4
88.9%
8/9
7
0/7
11111461820
04-12 Šakių Vytis-VDU 77-763575%
3/4
42.9%
3/7
-
0/0
4
0/4
20140331519
03-29 Šakių Vytis-VDU NEP-GSC75-663557.1%
4/7
33.3%
1/3
100%
1/1
6
2/4
03011331216
03-27 Šakių Vytis-VDU NEP-GSC58-693511.1%
1/9
100%
1/1
-
0/0
9
2/7
0002015512
03-22 Šakių Vytis-VDU NEP-GSC73-723650%
4/8
50%
1/2
75%
3/4
6
0/6
12100051421
03-09 Šakių Vytis-VDU 84-803071.4%
5/7
25%
2/8
-
0/0
3
1/2
12100111613
03-07 Šakių Vytis-VDU 100-822866.7%
4/6
33.3%
1/3
-
0/0
3
2/1
1140032117
03-02 Šakių Vytis-VDU 104-913250%
3/6
0%
0/2
100%
2/2
5
1/4
3420102814
03-01 Šakių Vytis-VDU 79-682866.7%
2/3
22.2%
2/9
50%
1/2
4
2/2
1001031116
02-23 Šakių Vytis-VDU 91-853666.7%
2/3
28.6%
2/7
80%
4/5
2
0/2
31010031417
02-22 Šakių Vytis-VDU 93-914360%
3/5
45.5%
5/11
57.1%
4/7
7
0/7
00010142525
02-15 Šakių Vytis-VDU 80-903160%
3/5
60%
3/5
75%
3/4
12
3/9
10100241827
02-13 Šakių Vytis-VDU 90-8725100%
1/1
33.3%
1/3
50%
1/2
3
1/2
003001163
02-09 Šakių Vytis-VDU 69-833266.7%
2/3
42.9%
3/7
-
0/0
10
5/5
12201321317
02-08 Šakių Vytis-VDU 81-783616.7%
1/6
50%
3/6
50%
1/2
6
0/6
0030144125
02-02 Šakių Vytis-VDU 70-75370%
0/3
25%
1/4
100%
4/4
7
4/3
3010025713
02-01 Šakių Vytis-VDU 98-872980%
4/5
40%
2/5
100%
6/6
13
3/10
32100142036
01-27 Šakių Vytis-VDU 92-582433.3%
1/3
50%
1/2
100%
2/2
7
3/4
2200015719
01-25 Šakių Vytis-VDU 84-104270%
0/3
55.6%
5/9
100%
2/2
7
4/3
00000121718
01-19 Šakių Vytis-VDU 97-1121650%
2/4
50%
1/2
100%
1/1
2
0/2
100112288
01-18 Šakių Vytis-VDU 96-662160%
3/5
100%
4/4
-
0/0
3
1/2
01110001820
01-12 Šakių Vytis-VDU 81-6725100%
1/1
12.5%
1/8
66.7%
2/3
1
1/0
211012271
01-11 Šakių Vytis-VDU 80-10928100%
3/3
25%
1/4
100%
1/1
5
0/5
30100311012
01-05 Šakių Vytis-VDU 85-84360%
0/2
42.9%
3/7
50%
2/4
7
2/5
22001041117
01-04 Šakių Vytis-VDU 69-83170%
0/1
33.3%
2/6
-
0/0
1
0/1
002000161
12-22 Šakių Vytis-VDU 76-922266.7%
2/3
33.3%
1/3
20%
1/5
3
0/3
011001487
12-21 Šakių Vytis-VDU 87-74300%
0/6
40%
2/5
50%
1/2
7
1/6
010102579
12-15 Šakių Vytis-VDU 97-7912-
0/0
25%
1/4
-
0/0
3
0/3
110100036
12-14 Šakių Vytis-VDU 71-833566.7%
6/9
100%
1/1
42.9%
3/7
6
1/5
02001051823
12-08 Šakių Vytis-VDU 104-8433100%
9/9
50%
3/6
66.7%
4/6
13
3/10
20210083148
12-07 Šakių Vytis-VDU 87-7539100%
3/3
50%
5/10
50%
1/2
13
0/13
11110152235
12-01 Šakių Vytis-VDU 88-772950%
3/6
37.5%
3/8
-
0/0
4
1/3
10200111510
11-30 Šakių Vytis-VDU 89-773350%
2/4
66.7%
6/9
100%
2/2
5
3/2
11100242427
11-23 Šakių Vytis-VDU 77-713420%
1/5
28.6%
2/7
100%
2/2
9
1/8
11100121012
11-20 Šakių Vytis-VDU 95-892650%
3/6
80%
4/5
0%
0/2
2
1/1
20000131818
11-17 Šakių Vytis-VDU 80-894133.3%
2/6
25%
2/8
66.7%
2/3
6
1/5
1032045128
11-16 Šakių Vytis-VDU 77-822833.3%
1/3
57.1%
4/7
33.3%
1/3
8
3/5
12010161525
11-09 Šakių Vytis-VDU 77-7212100%
1/1
57.1%
4/7
100%
1/1
1
1/0
11100111514
11-03 Šakių Vytis-VDU 82-793150%
3/6
20%
1/5
66.7%
2/3
9
2/7
12310351115
11-02 Šakių Vytis-VDU 108-9629100%
4/4
80%
4/5
50%
1/2
8
2/6
10100122128
10-27 Šakių Vytis-VDU 89-783081.8%
9/11
66.7%
2/3
0%
0/2
9
5/4
52100322433
10-24 Šakių Vytis-VDU 99-1063760%
3/5
50%
1/2
85.7%
6/7
6
3/3
30700461515
10-20 Šakių Vytis-VDU 105-1022950%
2/4
42.9%
3/7
75%
3/4
5
5/0
20010341618
10-19 Šakių Vytis-VDU 79-1002271.4%
5/7
100%
1/1
100%
4/4
5
2/3
33001131727
10-13 Šakių Vytis-VDU 81-88300%
0/1
57.1%
4/7
100%
4/4
5
0/5
12310341619
10-12 Šakių Vytis-VDU 97-841966.7%
2/3
100%
2/2
-
0/0
1
0/1
02000121013
10-06 Šakių Vytis-VDU 76-7936100%
4/4
33.3%
2/6
100%
2/2
4
2/2
22300331617
10-05 Šakių Vytis-VDU 74-822925%
1/4
40%
2/5
33.3%
1/3
8
5/3
0142025911
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas – I etapas29:2259.7%
74/124
46.8%
66/141
62.2%
46/74
5.8
1.7/4.1
1.411.30.50.21.73.414.517.927 »
NKL14:5150%
1/2
46.2%
6/13
100%
1/1
1
0.5/0.5
0.50.51.5000.5110.57.52 »
Reguliarusis sezonas – II etapas31:4852.5%
31/59
38.3%
31/81
78.9%
30/38
6.4
2.1/4.3
1.411.30.20.21.62.913.215.714 »
Atkrintamosios varžybos36:1940%
14/35
47.1%
8/17
85.7%
12/14
6.4
0.8/5.6
0.81.20.61.60.42.24.412.817.65 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas48 Šakių Vytis-VDU 2018-12-08
Taškai33 Šakių Vytis-VDU 2016-12-27
Atkovoti kamuoliai puolime6 Šakių Vytis-VDU 2014-02-15
Atkovoti kamuoliai gynyboje13 Šakių Vytis-VDU 2018-12-07
Atkovoti kamuoliai14 Šakių Vytis-VDU 2020-02-27
Rezultatyvūs perdavimai6 Šakių Vytis-VDU 2021-12-21
Perimti kamuoliai5 Šakių Vytis-VDU 2015-03-17
Blokuoti metimai4 Šakių Vytis-VDU 2019-04-12
Minutės43 Šakių Vytis-VDU 2019-02-22
Dvitaškių pataikė9 Šakių Vytis-VDU 2018-10-27
Dvitaškių metė15 Šakių Vytis-VDU 2014-10-11
Tritaškių pataikė9 Šakių Vytis-VDU 2016-12-27
Tritaškių metė15 Šakių Vytis-VDU 2016-12-27
Baudų pataikė8 Šakių Vytis-VDU vieta2019-04-13
Baudų metė11 Šakių Vytis-VDU 2019-11-16
Pražangos5 Šakių Vytis-VDU 2016-04-05
Išprovokuotas pražangos10 Šakių Vytis-VDU 2019-11-16
Prarasti kamuoliai7 Šakių Vytis-VDU 2014-10-18
Gauti blokai3 Šakių Vytis-VDU 2014-10-31
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2018/2019 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.