Skip to main content

URBO-NKL

Marijus
Užupis

STATISTIKA / 2016/2017
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL26:2062.1%
64/103
41.8%
61/146
71.8%
56/78
3.4
0.9/2.5
1.30.710.60.22.32.59.91137 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
04-17 3680%
4/5
33.3%
1/3
66.7%
6/9
4
0/4
01100351717
04-14 2740%
2/5
50%
1/2
71.4%
5/7
4
1/3
20210251214
04-12 18100%
1/1
25%
1/4
100%
4/4
4
1/3
0010102910
04-10 3-
0/0
-
0/0
-
0/0
0
0/0
00100000-1
03-30 11-
0/0
0%
0/1
-
0/0
1
0/1
00100400-5
03-28 3360%
3/5
40%
2/5
33.3%
1/3
4
1/3
11130221314
03-25 1550%
1/2
25%
1/4
-
0/0
1
0/1
100104151
03-21 23100%
1/1
20%
1/5
71.4%
5/7
2
1/1
21231341010
03-18 2366.7%
2/3
60%
3/5
-
0/0
1
0/1
00100111310
03-16 2150%
1/2
0%
0/2
-
0/0
1
0/1
01211302-4
APIE

2011-2012: Marijampolės Sūduva (NKL)
2012-2013: Šakių Zanavykas (NKL)
2013-2014: Šakių Zanavykas (NKL)
2014-2015: Šakių Zanavykas (NKL)
2015-2016: Šakių Vytis (NKL)
2016-2017: Šakių Vytis (NKL)
2017-2018: Šakių Vytis (NKL)
2018-2019: Šakių Vytis (NKL)
2019-2020: Šakių Vytis (NKL)
2020-2021: Šakių Vytis (NKL)
2021-2022: Šakių Vytis (NKL)
2022-2023: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2023-2024: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2024-2025: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2025-2026: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2025/2026
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL23:5154.5%
72/132
42.2%
65/154
62%
44/71
4.6
1.6/3
0.90.40.60.10.21.328.710.8 44 »
STATISTIKA 2024/2025
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL18:1051.9%
28/54
30.8%
12/39
55.3%
26/47
3.1
0.9/2.2
1.10.50.70.10.31.11.96.27.1 19 »
STATISTIKA 2023/2024
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL20:2458.1%
43/74
51.9%
28/54
62.9%
22/35
4.9
1.2/3.7
10.40.60.200.91.88.712.4 22 »
STATISTIKA 2022/2023
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL26:1058.6%
89/152
34.2%
54/158
54.3%
50/92
4.5
1.3/3.2
1.50.70.70.10.21.22.59.111.6 43 »
STATISTIKA 2021/2022
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL27:2558%
109/188
42.2%
68/161
54%
54/100
5.2
1.5/3.7
1.90.90.90.20.21.43.111.915.3 40 »
STATISTIKA 2020/2021
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL21:1063.9%
23/36
56.3%
18/32
50%
8/16
3.8
0.9/2.9
1.40.60.70.60.10.82.61215.4 9 »
STATISTIKA 2019/2020
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL26:0258.7%
98/167
38.5%
50/130
72.3%
60/83
5.1
1.2/3.8
1.40.71.10.40.20.9311.915.2 34 »
STATISTIKA 2018/2019
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL30:1154.5%
120/220
44%
111/252
70.1%
89/127
5.8
1.6/4.2
1.311.30.50.21.73.313.816.8 48 »
STATISTIKA 2017/2018
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL26:0358%
83/143
39.3%
75/191
70.3%
52/74
3.4
1/2.4
1.21.10.90.40.21.72.210.111.1 44 »
STATISTIKA 2016/2017
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL26:2062.1%
64/103
41.8%
61/146
71.8%
56/78
3.4
0.9/2.5
1.30.710.60.22.32.59.911 37 »
STATISTIKA 2015/2016
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL29:5256.8%
100/176
41.1%
67/163
78.1%
82/105
4.4
1.8/2.6
1.10.71.20.502.82.711.212.1 43 »
STATISTIKA 2014/2015
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL31:5552%
156/300
39.9%
85/213
85%
91/107
5.8
1.9/3.8
1.21.11.70.50.22.13.215.716.7 42 »
STATISTIKA 2013/2014
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL18:2856%
70/125
38.7%
12/31
66.7%
44/66
3.4
1.5/1.9
0.70.40.90.20.11.92.16.97.7 32 »
STATISTIKA 2012/2013
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL19:1276.9%
10/13
0%
0/1
50%
1/2
4
1/3
00.50.50020.510.510.5 2 »
STATISTIKA 2011/2012
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL10:4251.5%
50/97
-
0/0
76.5%
26/34
2.3
0.9/1.4
0.30.20.60.20104.23.7 30 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 16/17
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
04-17 Šakių Vytis-VDU 103-1043680%
4/5
33.3%
1/3
66.7%
6/9
4
0/4
01100351717
04-14 Šakių Vytis-VDU 79-712740%
2/5
50%
1/2
71.4%
5/7
4
1/3
20210251214
04-12 Šakių Vytis-VDU 76-8418100%
1/1
25%
1/4
100%
4/4
4
1/3
0010102910
04-10 Šakių Vytis-VDU 72-833-
0/0
-
0/0
-
0/0
0
0/0
00100000-1
03-30 Šakių Vytis-VDU 91-7011-
0/0
0%
0/1
-
0/0
1
0/1
00100400-5
03-28 Šakių Vytis-VDU 67-803360%
3/5
40%
2/5
33.3%
1/3
4
1/3
11130221314
03-25 Šakių Vytis-VDU 90-691550%
1/2
25%
1/4
-
0/0
1
0/1
100104151
03-21 Šakių Vytis-VDU 91-6623100%
1/1
20%
1/5
71.4%
5/7
2
1/1
21231341010
03-18 Šakių Vytis-VDU 75-792366.7%
2/3
60%
3/5
-
0/0
1
0/1
00100111310
03-16 Šakių Vytis-VDU 64-692150%
1/2
0%
0/2
-
0/0
1
0/1
01211302-4
03-14 Šakių Vytis-VDU 55-64210%
0/3
33.3%
1/3
-
0/0
4
0/4
131003032
03-07 Šakių Vytis-VDU 85-83220%
0/1
0%
0/3
100%
2/2
2
0/2
301011222
03-04 Šakių Vytis-VDU 87-1051966.7%
2/3
33.3%
1/3
-
0/0
5
2/3
1233021711
03-02 Šakių Vytis-VDU 85-7422100%
1/1
25%
1/4
-
0/0
0
0/0
102102252
02-25 Šakių Vytis-VDU 61-751966.7%
2/3
33.3%
1/3
-
0/0
5
2/3
0102020710
12-27 Šakių Vytis-VDU 88-833566.7%
2/3
60%
9/15
100%
2/2
2
1/1
11110253333
12-23 Šakių Vytis-VDU 59-872357.1%
4/7
0%
0/3
100%
1/1
8
3/5
2300024918
12-22 Šakių Vytis-VDU 81-8226100%
2/2
33.3%
1/3
-
0/0
2
1/1
103002073
12-17 Šakių Vytis-VDU 81-762966.7%
2/3
50%
2/4
-
0/0
4
1/3
12000141017
12-03 Šakių Vytis-VDU 89-693850%
1/2
0%
0/3
100%
2/2
7
0/7
111103248
12-02 Šakių Vytis-VDU 100-943680%
4/5
75%
3/4
0%
0/1
1
0/1
31001351720
11-25 Šakių Vytis-VDU 90-9629100%
2/2
25%
1/4
100%
4/4
4
2/2
20000441114
11-24 Šakių Vytis-VDU 83-763250%
1/2
75%
6/8
-
0/0
3
0/3
41001332024
11-19 Šakių Vytis-VDU 81-742666.7%
2/3
60%
3/5
100%
2/2
6
1/5
01200411514
11-18 Šakių Vytis-VDU 65-732825%
1/4
20%
1/5
75%
3/4
2
1/1
000101284
11-12 Šakių Vytis-VDU 72-803550%
1/2
37.5%
3/8
100%
2/2
5
0/5
21010351318
11-11 Šakių Vytis-VDU 74-803260%
3/5
0%
0/2
75%
3/4
3
1/2
0211014912
11-05 Šakių Vytis-VDU 73-7515100%
2/2
100%
1/1
-
0/0
4
2/2
101005076
11-04 Šakių Vytis-VDU 81-6034100%
1/1
57.1%
4/7
100%
2/2
7
1/6
40110121625
10-29 Šakių Vytis-VDU 65-793650%
1/2
28.6%
2/7
-
0/0
1
0/1
002103584
10-28 Šakių Vytis-VDU 76-883975%
6/8
40%
2/5
66.7%
2/3
5
1/4
32010142028
10-22 Šakių Vytis-VDU 92-8237-
0/0
50%
1/2
50%
1/2
8
4/4
3140027415
10-21 Šakių Vytis-VDU 108-693050%
2/4
66.7%
4/6
50%
2/4
4
1/3
30000321818
10-15 Šakių Vytis-VDU 82-902633.3%
1/3
100%
4/4
-
0/0
1
1/0
00100201410
10-14 Šakių Vytis-VDU 76-10920100%
2/2
0%
0/1
75%
3/4
1
0/1
3110013711
10-08 Šakių Vytis-VDU 66-5717100%
2/2
0%
0/1
66.7%
2/3
3
1/2
000003266
10-06 Šakių Vytis-VDU 65-802250%
2/4
0%
0/1
33.3%
2/6
5
2/3
101004565
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas29:4964.7%
44/68
47.5%
47/99
71.7%
33/46
3.9
1.1/2.8
1.60.80.90.40.12.53.111.914.222 »
Antrasis etapas19:2066.7%
2/3
33.3%
1/3
-
0/0
5
2/3
01020207101 »
Atkrintamosios varžybos21:2256.3%
18/32
29.5%
13/44
71.9%
23/32
2.4
0.4/1.9
0.90.61.40.90.32.11.875.914 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas48 Šakių Vytis-VDU 2018-12-08
Taškai33 Šakių Vytis-VDU 2016-12-27
Atkovoti kamuoliai puolime6 Šakių Vytis-VDU 2014-02-15
Atkovoti kamuoliai gynyboje13 Šakių Vytis-VDU 2018-12-07
Atkovoti kamuoliai14 Šakių Vytis-VDU 2020-02-27
Rezultatyvūs perdavimai6 Šakių Vytis-VDU 2021-12-21
Perimti kamuoliai5 Šakių Vytis-VDU 2015-03-17
Blokuoti metimai4 Šakių Vytis-VDU 2019-04-12
Minutės43 Šakių Vytis-VDU 2019-02-22
Dvitaškių pataikė9 Šakių Vytis-VDU 2018-10-27
Dvitaškių metė15 Šakių Vytis-VDU 2014-10-11
Tritaškių pataikė9 Šakių Vytis-VDU 2016-12-27
Tritaškių metė15 Šakių Vytis-VDU 2016-12-27
Baudų pataikė8 Šakių Vytis-VDU vieta2019-04-13
Baudų metė11 Šakių Vytis-VDU 2019-11-16
Pražangos5 Šakių Vytis-VDU 2016-04-05
Išprovokuotas pražangos10 Šakių Vytis-VDU 2019-11-16
Prarasti kamuoliai7 Šakių Vytis-VDU 2014-10-18
Gauti blokai3 Šakių Vytis-VDU 2014-10-31
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2016/2017 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.