Skip to main content

URBO-NKL

Marijus
Užupis

STATISTIKA / 2015/2016
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL29:5256.8%
100/176
41.1%
67/163
78.1%
82/105
4.4
1.8/2.6
1.10.71.20.502.82.711.212.143 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
04-12 2966.7%
2/3
40%
2/5
-
0/0
2
0/2
1001020108
04-09 3640%
2/5
0%
0/2
66.7%
6/9
7
4/3
01100571011
04-07 22-
0/0
60%
3/5
50%
1/2
2
1/1
1010052106
04-05 180%
0/1
0%
0/2
-
0/0
0
0/0
00010500-7
04-02 26100%
1/1
0%
0/4
100%
2/2
1
0/1
120003142
03-19 3350%
4/8
0%
0/1
100%
1/1
6
4/2
104003296
03-12 2750%
3/6
33.3%
1/3
100%
4/4
6
2/4
00430421311
03-11 3225%
1/4
20%
1/5
75%
3/4
6
4/2
2110036811
03-05 3175%
3/4
33.3%
2/6
100%
2/2
6
3/3
03130231421
03-04 36100%
3/3
100%
3/3
100%
1/1
1
0/1
20110401615
APIE

2011-2012: Marijampolės Sūduva (NKL)
2012-2013: Šakių Zanavykas (NKL)
2013-2014: Šakių Zanavykas (NKL)
2014-2015: Šakių Zanavykas (NKL)
2015-2016: Šakių Vytis (NKL)
2016-2017: Šakių Vytis (NKL)
2017-2018: Šakių Vytis (NKL)
2018-2019: Šakių Vytis (NKL)
2019-2020: Šakių Vytis (NKL)
2020-2021: Šakių Vytis (NKL)
2021-2022: Šakių Vytis (NKL)
2022-2023: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2023-2024: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2024-2025: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2025-2026: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2025/2026
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL23:5154.5%
72/132
42.2%
65/154
62%
44/71
4.6
1.6/3
0.90.40.60.10.21.328.710.8 44 »
STATISTIKA 2024/2025
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL18:1051.9%
28/54
30.8%
12/39
55.3%
26/47
3.1
0.9/2.2
1.10.50.70.10.31.11.96.27.1 19 »
STATISTIKA 2023/2024
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL20:2458.1%
43/74
51.9%
28/54
62.9%
22/35
4.9
1.2/3.7
10.40.60.200.91.88.712.4 22 »
STATISTIKA 2022/2023
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL26:1058.6%
89/152
34.2%
54/158
54.3%
50/92
4.5
1.3/3.2
1.50.70.70.10.21.22.59.111.6 43 »
STATISTIKA 2021/2022
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL27:2558%
109/188
42.2%
68/161
54%
54/100
5.2
1.5/3.7
1.90.90.90.20.21.43.111.915.3 40 »
STATISTIKA 2020/2021
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL21:1063.9%
23/36
56.3%
18/32
50%
8/16
3.8
0.9/2.9
1.40.60.70.60.10.82.61215.4 9 »
STATISTIKA 2019/2020
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL26:0258.7%
98/167
38.5%
50/130
72.3%
60/83
5.1
1.2/3.8
1.40.71.10.40.20.9311.915.2 34 »
STATISTIKA 2018/2019
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL30:1154.5%
120/220
44%
111/252
70.1%
89/127
5.8
1.6/4.2
1.311.30.50.21.73.313.816.8 48 »
STATISTIKA 2017/2018
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL26:0358%
83/143
39.3%
75/191
70.3%
52/74
3.4
1/2.4
1.21.10.90.40.21.72.210.111.1 44 »
STATISTIKA 2016/2017
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL26:2062.1%
64/103
41.8%
61/146
71.8%
56/78
3.4
0.9/2.5
1.30.710.60.22.32.59.911 37 »
STATISTIKA 2015/2016
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL29:5256.8%
100/176
41.1%
67/163
78.1%
82/105
4.4
1.8/2.6
1.10.71.20.502.82.711.212.1 43 »
STATISTIKA 2014/2015
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL31:5552%
156/300
39.9%
85/213
85%
91/107
5.8
1.9/3.8
1.21.11.70.50.22.13.215.716.7 42 »
STATISTIKA 2013/2014
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL18:2856%
70/125
38.7%
12/31
66.7%
44/66
3.4
1.5/1.9
0.70.40.90.20.11.92.16.97.7 32 »
STATISTIKA 2012/2013
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL19:1276.9%
10/13
0%
0/1
50%
1/2
4
1/3
00.50.50020.510.510.5 2 »
STATISTIKA 2011/2012
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL10:4251.5%
50/97
-
0/0
76.5%
26/34
2.3
0.9/1.4
0.30.20.60.20104.23.7 30 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 15/16
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
04-12 Šakių Vytis-VDU 72-732966.7%
2/3
40%
2/5
-
0/0
2
0/2
1001020108
04-09 Šakių Vytis-VDU 71-693640%
2/5
0%
0/2
66.7%
6/9
7
4/3
01100571011
04-07 Šakių Vytis-VDU 86-8222-
0/0
60%
3/5
50%
1/2
2
1/1
1010052106
04-05 Šakių Vytis-VDU 60-67180%
0/1
0%
0/2
-
0/0
0
0/0
00010500-7
04-02 Šakių Vytis-VDU 81-9026100%
1/1
0%
0/4
100%
2/2
1
0/1
120003142
03-19 Šakių Vytis-VDU 92-913350%
4/8
0%
0/1
100%
1/1
6
4/2
104003296
03-12 Šakių Vytis-VDU 98-692750%
3/6
33.3%
1/3
100%
4/4
6
2/4
00430421311
03-11 Šakių Vytis-VDU 72-843225%
1/4
20%
1/5
75%
3/4
6
4/2
2110036811
03-05 Šakių Vytis-VDU 95-893175%
3/4
33.3%
2/6
100%
2/2
6
3/3
03130231421
03-04 Šakių Vytis-VDU 86-9136100%
3/3
100%
3/3
100%
1/1
1
0/1
20110401615
02-20 Šakių Vytis-VDU 77-68240%
0/4
0%
0/4
100%
4/4
5
0/5
000003341
02-19 Šakių Vytis-VDU 67-752775%
3/4
0%
0/1
50%
1/2
5
2/3
101004277
02-13 Šakių Vytis-VDU 80-632850%
2/4
66.7%
2/3
100%
4/4
1
1/0
24010331419
01-30 Šakių Vytis-VDU 86-782750%
2/4
33.3%
1/3
50%
1/2
4
2/2
202004285
01-29 Šakių Vytis-VDU 64-653516.7%
1/6
0%
0/1
-
0/0
2
0/2
201001220
01-23 Šakių Vytis-VDU 66-79150%
0/1
0%
0/1
100%
2/2
3
1/2
022001325
01-22 Šakių Vytis-VDU 93-873466.7%
4/6
33.3%
1/3
-
0/0
1
0/1
21100231111
01-16 Šakių Vytis-VDU 100-9432100%
5/5
50%
2/4
50%
3/6
8
4/4
12110441925
01-12 Šakių Vytis-VDU 86-962420%
1/5
75%
3/4
100%
2/2
5
2/3
20000441315
01-09 Šakių Vytis-VDU 99-8941100%
5/5
16.7%
1/6
-
0/0
4
1/3
1020042139
01-08 Šakių Vytis-VDU 80-632785.7%
6/7
50%
1/2
75%
3/4
7
3/4
10120241826
12-19 Šakių Vytis-VDU 88-8438100%
2/2
50%
2/4
100%
4/4
2
1/1
00000341415
12-18 Šakių Vytis-VDU 75-773675%
3/4
20%
1/5
50%
2/4
5
2/3
21100261115
12-12 Šakių Vytis-VDU 101-7431100%
6/6
55.6%
5/9
-
0/0
8
6/2
20100012733
12-11 Šakių Vytis-VDU 63-683575%
3/4
42.9%
3/7
-
0/0
8
3/5
01000421517
12-05 Šakių Vytis-VDU 87-853762.5%
5/8
28.6%
2/7
0%
0/2
4
1/3
10120461614
12-04 Šakių Vytis-VDU 85-773950%
3/6
50%
2/4
100%
2/2
8
3/5
10200161421
11-28 Šakių Vytis-VDU 64-834050%
1/2
50%
2/4
100%
4/4
7
2/5
12100131220
11-27 Šakių Vytis-VDU 88-643133.3%
2/6
50%
2/4
-
0/0
5
1/4
21100111011
11-21 Šakių Vytis-VDU 94-77350%
0/3
50%
3/6
80%
4/5
5
3/2
01000441312
11-20 Šakių Vytis-VDU 89-813450%
1/2
60%
3/5
100%
2/2
4
1/3
10100221314
11-14 Šakių Vytis-VDU 100-872750%
2/4
50%
1/2
80%
4/5
4
1/3
12100361116
11-13 Šakių Vytis-VDU 88-6720100%
2/2
66.7%
2/3
100%
2/2
4
1/3
01100331215
11-07 Šakių Vytis-VDU 92-803371.4%
5/7
75%
3/4
50%
1/2
8
4/4
10010232027
11-06 Šakių Vytis-VDU 67-693150%
3/6
66.7%
2/3
50%
1/2
8
2/6
50310311317
10-24 Šakių Vytis-VDU 86-912266.7%
2/3
-
0/0
75%
6/8
4
1/3
21000251017
10-23 Šakių Vytis-VDU 87-8127100%
1/1
50%
1/2
50%
1/2
3
1/2
022104266
10-17 Šakių Vytis-VDU 71-722557.1%
4/7
28.6%
2/7
75%
3/4
3
1/2
1131042179
10-16 Šakių Vytis-VDU 90-692650%
2/4
16.7%
1/6
-
0/0
6
3/3
110002076
10-10 Šakių Vytis-VDU 47-882750%
1/2
66.7%
4/6
100%
2/2
3
1/2
20000211617
10-09 Šakių Vytis-VDU 75-778-
0/0
-
0/0
-
0/0
0
0/0
00300110-3
10-03 Šakių Vytis-VDU 62-922866.7%
2/3
50%
2/4
100%
2/2
5
2/3
02400211211
10-01 Šakių Vytis-VDU 80-783025%
2/8
33.3%
1/3
100%
2/2
5
4/1
203103295
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas30:3861.6%
69/112
45.9%
51/111
75.8%
50/66
5.1
2.1/3
1.20.71.20.402.62.913.11526 »
Antrasis etapas29:3148.1%
26/54
32.4%
11/34
88.5%
23/26
3.8
1.6/2.3
1.20.91.50.702.82.699.312 »
Atkrintamosios varžybos26:4450%
5/10
27.8%
5/18
69.2%
9/13
2.4
1/1.4
0.60.60.40.40426.845 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas48 Šakių Vytis-VDU 2018-12-08
Taškai33 Šakių Vytis-VDU 2016-12-27
Atkovoti kamuoliai puolime6 Šakių Vytis-VDU 2014-02-15
Atkovoti kamuoliai gynyboje13 Šakių Vytis-VDU 2018-12-07
Atkovoti kamuoliai14 Šakių Vytis-VDU 2020-02-27
Rezultatyvūs perdavimai6 Šakių Vytis-VDU 2021-12-21
Perimti kamuoliai5 Šakių Vytis-VDU 2015-03-17
Blokuoti metimai4 Šakių Vytis-VDU 2019-04-12
Minutės43 Šakių Vytis-VDU 2019-02-22
Dvitaškių pataikė9 Šakių Vytis-VDU 2018-10-27
Dvitaškių metė15 Šakių Vytis-VDU 2014-10-11
Tritaškių pataikė9 Šakių Vytis-VDU 2016-12-27
Tritaškių metė15 Šakių Vytis-VDU 2016-12-27
Baudų pataikė8 Šakių Vytis-VDU vieta2019-04-13
Baudų metė11 Šakių Vytis-VDU 2019-11-16
Pražangos5 Šakių Vytis-VDU 2016-04-05
Išprovokuotas pražangos10 Šakių Vytis-VDU 2019-11-16
Prarasti kamuoliai7 Šakių Vytis-VDU 2014-10-18
Gauti blokai3 Šakių Vytis-VDU 2014-10-31
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2015/2016 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.