Skip to main content

URBO-NKL

Marijus
Užupis

STATISTIKA / 2011/2012
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL10:4251.5%
50/97
-
0/0
76.5%
26/34
2.3
0.9/1.4
0.30.20.60.20104.23.730 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-17 3-
0/0
-
0/0
-
0/0
0
0/0
00100100-2
02-18 0-
0/0
-
0/0
-
0/0
0
0/0
000000000
02-17 250%
1/2
-
0/0
50%
1/2
1
1/0
000000032
02-11 170%
0/5
-
0/0
100%
2/2
5
2/3
100001022
02-04 3350%
5/10
-
0/0
75%
3/4
6
1/5
11000101314
02-03 1250%
2/4
-
0/0
-
0/0
5
4/1
101101047
01-21 0-
0/0
-
0/0
-
0/0
0
0/0
00000100-1
01-20 6100%
1/1
-
0/0
-
0/0
3
0/3
001001023
01-14 1-
0/0
-
0/0
-
0/0
1
0/1
001000000
01-07 550%
1/2
-
0/0
-
0/0
2
2/0
201001023
APIE

2011-2012: Marijampolės Sūduva (NKL)
2012-2013: Šakių Zanavykas (NKL)
2013-2014: Šakių Zanavykas (NKL)
2014-2015: Šakių Zanavykas (NKL)
2015-2016: Šakių Vytis (NKL)
2016-2017: Šakių Vytis (NKL)
2017-2018: Šakių Vytis (NKL)
2018-2019: Šakių Vytis (NKL)
2019-2020: Šakių Vytis (NKL)
2020-2021: Šakių Vytis (NKL)
2021-2022: Šakių Vytis (NKL)
2022-2023: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2023-2024: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2024-2025: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2025-2026: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2025/2026
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL23:5154.5%
72/132
42.2%
65/154
62%
44/71
4.6
1.6/3
0.90.40.60.10.21.328.710.8 44 »
STATISTIKA 2024/2025
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL18:1051.9%
28/54
30.8%
12/39
55.3%
26/47
3.1
0.9/2.2
1.10.50.70.10.31.11.96.27.1 19 »
STATISTIKA 2023/2024
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL20:2458.1%
43/74
51.9%
28/54
62.9%
22/35
4.9
1.2/3.7
10.40.60.200.91.88.712.4 22 »
STATISTIKA 2022/2023
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL26:1058.6%
89/152
34.2%
54/158
54.3%
50/92
4.5
1.3/3.2
1.50.70.70.10.21.22.59.111.6 43 »
STATISTIKA 2021/2022
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL27:2558%
109/188
42.2%
68/161
54%
54/100
5.2
1.5/3.7
1.90.90.90.20.21.43.111.915.3 40 »
STATISTIKA 2020/2021
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL21:1063.9%
23/36
56.3%
18/32
50%
8/16
3.8
0.9/2.9
1.40.60.70.60.10.82.61215.4 9 »
STATISTIKA 2019/2020
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL26:0258.7%
98/167
38.5%
50/130
72.3%
60/83
5.1
1.2/3.8
1.40.71.10.40.20.9311.915.2 34 »
STATISTIKA 2018/2019
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL30:1154.5%
120/220
44%
111/252
70.1%
89/127
5.8
1.6/4.2
1.311.30.50.21.73.313.816.8 48 »
STATISTIKA 2017/2018
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL26:0358%
83/143
39.3%
75/191
70.3%
52/74
3.4
1/2.4
1.21.10.90.40.21.72.210.111.1 44 »
STATISTIKA 2016/2017
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL26:2062.1%
64/103
41.8%
61/146
71.8%
56/78
3.4
0.9/2.5
1.30.710.60.22.32.59.911 37 »
STATISTIKA 2015/2016
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL29:5256.8%
100/176
41.1%
67/163
78.1%
82/105
4.4
1.8/2.6
1.10.71.20.502.82.711.212.1 43 »
STATISTIKA 2014/2015
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL31:5552%
156/300
39.9%
85/213
85%
91/107
5.8
1.9/3.8
1.21.11.70.50.22.13.215.716.7 42 »
STATISTIKA 2013/2014
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL18:2856%
70/125
38.7%
12/31
66.7%
44/66
3.4
1.5/1.9
0.70.40.90.20.11.92.16.97.7 32 »
STATISTIKA 2012/2013
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL19:1276.9%
10/13
0%
0/1
50%
1/2
4
1/3
00.50.50020.510.510.5 2 »
STATISTIKA 2011/2012
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL10:4251.5%
50/97
-
0/0
76.5%
26/34
2.3
0.9/1.4
0.30.20.60.20104.23.7 30 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 11/12
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-17 Marijampolės Sūduva 78-713-
0/0
-
0/0
-
0/0
0
0/0
00100100-2
02-18 Marijampolės Sūduva 84-980-
0/0
-
0/0
-
0/0
0
0/0
000000000
02-17 Marijampolės Sūduva 88-72250%
1/2
-
0/0
50%
1/2
1
1/0
000000032
02-11 Marijampolės Sūduva 78-62170%
0/5
-
0/0
100%
2/2
5
2/3
100001022
02-04 Marijampolės Sūduva 71-673350%
5/10
-
0/0
75%
3/4
6
1/5
11000101314
02-03 Marijampolės Sūduva 87-801250%
2/4
-
0/0
-
0/0
5
4/1
101101047
01-21 Marijampolės Sūduva 91-850-
0/0
-
0/0
-
0/0
0
0/0
00000100-1
01-20 Marijampolės Sūduva 107-1116100%
1/1
-
0/0
-
0/0
3
0/3
001001023
01-14 Marijampolės Sūduva 62-751-
0/0
-
0/0
-
0/0
1
0/1
001000000
01-07 Marijampolės Sūduva 88-80550%
1/2
-
0/0
-
0/0
2
2/0
201001023
12-10 Marijampolės Sūduva 79-823-
0/0
-
0/0
-
0/0
0
0/0
000000000
12-09 Marijampolės Sūduva 69-735100%
1/1
-
0/0
-
0/0
1
1/0
000001022
12-03 Marijampolės Sūduva 83-771575%
3/4
-
0/0
100%
4/4
2
0/2
00000101010
12-02 Marijampolės Sūduva 80-692662.5%
5/8
-
0/0
50%
1/2
6
1/5
01000201112
11-26 Marijampolės Sūduva 71-821050%
2/4
-
0/0
-
0/0
0
0/0
001101041
11-25 Marijampolės Sūduva 79-952060%
6/10
-
0/0
75%
3/4
3
1/2
00100101511
11-19 Marijampolės Sūduva 97-1011150%
2/4
-
0/0
-
0/0
1
1/0
000102042
11-18 Marijampolės Sūduva 95-841780%
4/5
-
0/0
100%
5/5
5
4/1
10100301314
11-12 Marijampolės Sūduva 65-771220%
1/5
-
0/0
-
0/0
2
0/2
00110102-1
11-11 Marijampolės Sūduva 61-681175%
3/4
-
0/0
100%
1/1
3
2/1
001100079
11-05 Marijampolės Sūduva 63-79960%
3/5
-
0/0
0%
0/2
2
0/2
000000064
11-04 Marijampolės Sūduva 74-781350%
1/2
-
0/0
-
0/0
3
0/3
011001023
10-29 Marijampolės Sūduva 75-732-
0/0
-
0/0
-
0/0
1
0/1
00200000-1
10-28 Marijampolės Sūduva 80-658-
0/0
-
0/0
-
0/0
0
0/0
00100100-2
10-22 Marijampolės Sūduva 88-821150%
1/2
-
0/0
100%
1/1
3
1/2
002002031
10-21 Marijampolės Sūduva 70-76100%
0/1
-
0/0
100%
2/2
2
1/1
002001020
10-15 Marijampolės Sūduva 66-81120%
0/3
-
0/0
100%
2/2
2
1/1
101001020
10-14 Marijampolės Sūduva 79-752250%
2/4
-
0/0
0%
0/1
4
2/2
100204044
10-08 Marijampolės Sūduva 77-601350%
4/8
-
0/0
50%
1/2
4
2/2
020001099
10-07 Marijampolės Sūduva 67-771266.7%
2/3
-
0/0
-
0/0
2
0/2
010000046
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas10:3555.3%
42/76
-
0/0
76.9%
20/26
2.2
0.8/1.4
0.20.20.70.301.104.33.724 »
Antrasis etapas11:1038.1%
8/21
-
0/0
75%
6/8
2.8
1.3/1.5
0.50.20.30.200.703.73.86 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas48 Šakių Vytis-VDU 2018-12-08
Taškai33 Šakių Vytis-VDU 2016-12-27
Atkovoti kamuoliai puolime6 Šakių Vytis-VDU 2014-02-15
Atkovoti kamuoliai gynyboje13 Šakių Vytis-VDU 2018-12-07
Atkovoti kamuoliai14 Šakių Vytis-VDU 2020-02-27
Rezultatyvūs perdavimai6 Šakių Vytis-VDU 2021-12-21
Perimti kamuoliai5 Šakių Vytis-VDU 2015-03-17
Blokuoti metimai4 Šakių Vytis-VDU 2019-04-12
Minutės43 Šakių Vytis-VDU 2019-02-22
Dvitaškių pataikė9 Šakių Vytis-VDU 2018-10-27
Dvitaškių metė15 Šakių Vytis-VDU 2014-10-11
Tritaškių pataikė9 Šakių Vytis-VDU 2016-12-27
Tritaškių metė15 Šakių Vytis-VDU 2016-12-27
Baudų pataikė8 Šakių Vytis-VDU vieta2019-04-13
Baudų metė11 Šakių Vytis-VDU 2019-11-16
Pražangos5 Šakių Vytis-VDU 2016-04-05
Išprovokuotas pražangos10 Šakių Vytis-VDU 2019-11-16
Prarasti kamuoliai7 Šakių Vytis-VDU 2014-10-18
Gauti blokai3 Šakių Vytis-VDU 2014-10-31
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2011/2012 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.