Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 25:19 | 37.9% 53/140 | 40.4% 40/99 | 63.3% 50/79 | 3.2 0.9/2.3 | 4.9 | 0.7 | 1.9 | 0 | 0.1 | 3.1 | 3.8 | 9.5 | 11.1 | 29 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 25:19 | 37.9% 53/140 | 40.4% 40/99 | 63.3% 50/79 | 3.2 0.9/2.3 | 4.9 | 0.7 | 1.9 | 0 | 0.1 | 3.1 | 3.8 | 9.5 | 11.1 | 29 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-02 | Klaipėdos Neptūnas-II | 100-105 | 30 | 0% 0/2 | 66.7% 6/9 | 50% 2/4 | 6 3/3 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 20 | 24 | |
| 02-29 | Klaipėdos Neptūnas-II | 83-94 | 24 | 33.3% 1/3 | 0% 0/1 | - 0/0 | 3 1/2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | |
| 02-24 | Klaipėdos Neptūnas-II | 78-75 | 30 | 50% 3/6 | 33.3% 2/6 | - 0/0 | 7 3/4 | 9 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 12 | 18 | |
| 02-17 | Klaipėdos Neptūnas-II | 88-89 | 34 | 25% 1/4 | 14.3% 1/7 | 50% 3/6 | 4 1/3 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 8 | 8 | |
| 02-15 | Klaipėdos Neptūnas-II | 89-76 | 25 | 33.3% 2/6 | 66.7% 2/3 | 0% 0/1 | 1 0/1 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 10 | 12 | |
| 02-10 | Klaipėdos Neptūnas-II | 96-84 | 22 | 22.2% 2/9 | 50% 2/4 | 50% 1/2 | 6 0/6 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 11 | 12 | |
| 02-08 | Klaipėdos Neptūnas-II | 84-79 | 12 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 5 | 1 | 3 | -2 | |
| 02-01 | Klaipėdos Neptūnas-II | 79-75 | 28 | 60% 3/5 | 16.7% 1/6 | 75% 3/4 | 7 2/5 | 6 | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | 6 | 12 | 16 | |
| 01-27 | Klaipėdos Neptūnas-II | 75-86 | 35 | 50% 3/6 | 50% 2/4 | 100% 2/2 | 2 1/1 | 7 | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | 14 | 14 | |
| 01-25 | Klaipėdos Neptūnas-II | 74-89 | 26 | 42.9% 3/7 | 16.7% 1/6 | 33.3% 1/3 | 8 6/2 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 10 | 12 | |
| 01-20 | Klaipėdos Neptūnas-II | 78-69 | 33 | 20% 1/5 | 37.5% 3/8 | - 0/0 | 6 2/4 | 7 | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 6 | 11 | 21 | |
| 01-18 | Klaipėdos Neptūnas-II | 77-82 | 24 | 40% 2/5 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 4 0/4 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | 4 | 10 | 10 | |
| 01-06 | Klaipėdos Neptūnas-II | 69-68 | 29 | 33.3% 2/6 | 66.7% 2/3 | 20% 1/5 | 3 0/3 | 6 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 11 | 9 | |
| 12-16 | Klaipėdos Neptūnas-II | 83-90 | 9 | 50% 1/2 | 66.7% 2/3 | 100% 1/1 | 1 0/1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 9 | 12 | |
| 12-14 | Klaipėdos Neptūnas-II | 87-74 | 18 | 40% 2/5 | 100% 1/1 | - 0/0 | 2 1/1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 7 | 8 | |
| 12-09 | Klaipėdos Neptūnas-II | 78-64 | 22 | 50% 3/6 | 100% 1/1 | 75% 3/4 | 3 1/2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 5 | 3 | 12 | 10 | |
| 12-07 | Klaipėdos Neptūnas-II | 68-69 | 14 | 0% 0/2 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 1 0/1 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | |
| 12-02 | Klaipėdos Neptūnas-II | 85-83 | 32 | 50% 1/2 | 0% 0/1 | 100% 5/5 | 4 0/4 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 7 | 14 | |
| 11-30 | Klaipėdos Neptūnas-II | 76-68 | 23 | 20% 1/5 | 33.3% 1/3 | 66.7% 4/6 | 1 0/1 | 8 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 9 | 13 | |
| 11-25 | Klaipėdos Neptūnas-II | 88-75 | 22 | 33.3% 1/3 | 50% 1/2 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 7 | 6 | 13 | |
| 11-18 | Klaipėdos Neptūnas-II | 90-68 | 31 | 80% 4/5 | 50% 2/4 | - 0/0 | 2 0/2 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 14 | 20 | |
| 11-16 | Klaipėdos Neptūnas-II | 74-83 | 33 | 22.2% 2/9 | 20% 1/5 | 25% 1/4 | 3 1/2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | 5 | 8 | -3 | |
| 11-11 | Klaipėdos Neptūnas-II | 77-83 | 33 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | 83.3% 5/6 | 3 0/3 | 4 | 1 | 10 | 1 | 0 | 5 | 4 | 8 | 2 | |
| 11-04 | Klaipėdos Neptūnas-II | 89-68 | 16 | 33.3% 1/3 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 2 2/0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 3 | 5 | |
| 11-02 | Klaipėdos Neptūnas-II | 85-101 | 28 | 42.9% 3/7 | 100% 3/3 | 83.3% 5/6 | 3 1/2 | 7 | 0 | 3 | 0 | 1 | 4 | 5 | 20 | 22 | |
| 10-21 | Klaipėdos Neptūnas-II | 85-72 | 16 | 28.6% 2/7 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | 1 0/1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 4 | -3 | |
| 10-19 | Klaipėdos Neptūnas-II | 72-67 | 21 | 66.7% 2/3 | 33.3% 1/3 | 75% 3/4 | 1 0/1 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 6 | 10 | 13 | |
| 10-14 | Klaipėdos Neptūnas-II | 79-75 | 29 | 57.1% 4/7 | 0% 0/3 | 50% 3/6 | 4 0/4 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 9 | 11 | 18 | |
| 10-07 | Klaipėdos Neptūnas-II | 82-90 | 21 | 50% 3/6 | 33.3% 1/3 | 100% 3/3 | 3 0/3 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 12 | 18 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 23:50 | 40% 32/80 | 42.5% 17/40 | 66.7% 38/57 | 2.2 0.4/1.9 | 4.3 | 0.7 | 1.9 | 0.1 | 0.1 | 2.9 | 4.2 | 9 | 10.2 | 17 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 27:24 | 35% 21/60 | 39% 23/59 | 54.5% 12/22 | 4.5 1.6/2.9 | 5.8 | 0.7 | 1.8 | 0 | 0 | 3.4 | 3.3 | 10.3 | 12.3 | 12 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 39 | 2015-03-17 | ||
| Taškai | 30 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2017-04-08 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 6 | 2015-04-19 | ||
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 11 | 2013-12-13 | ||
| Atkovoti kamuoliai | 13 | 2014-10-03 | ||
| Rezultatyvūs perdavimai | 12 | 2015-01-31 | ||
| Perimti kamuoliai | 5 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2011-12-16 | |
| Blokuoti metimai | 1 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2011-03-23 | |
| Minutės | 46 | Gargždų Gargždai | 2021-01-26 | |
| Dvitaškių pataikė | 12 | 2014-12-20 | ||
| Dvitaškių metė | 15 | 2014-12-20 | ||
| Tritaškių pataikė | 6 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2024-03-02 | |
| Tritaškių metė | 10 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2016-11-25 | |
| Baudų pataikė | 10 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2018-12-01 | |
| Baudų metė | 12 | 2014-01-24 | ||
| Pražangos | 6 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2016-12-09 | |
| Išprovokuotas pražangos | 12 | 2015-03-17 | ||
| Prarasti kamuoliai | 10 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2023-11-11 | |
| Gauti blokai | 4 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2017-04-15 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.