Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 28:32 | 52.1% 220/422 | 26.7% 12/45 | 52.9% 139/263 | 6.6 3/3.6 | 2.1 | 0.7 | 2.7 | 0.2 | 0.6 | 3.6 | 5.7 | 14.6 | 14.4 | 42 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 28:32 | 52.1% 220/422 | 26.7% 12/45 | 52.9% 139/263 | 6.6 3/3.6 | 2.1 | 0.7 | 2.7 | 0.2 | 0.6 | 3.6 | 5.7 | 14.6 | 14.4 | 42 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-09 | Tauragės krepšinio klubas | 84-89 | 16 | 50% 2/4 | 0% 0/1 | - 0/0 | 5 2/3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | 4 | 0 | |
| 03-08 | Tauragės krepšinio klubas | 75-61 | 29 | 50% 7/14 | 50% 1/2 | 66.7% 4/6 | 14 5/9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 7 | 21 | 26 | |
| 03-01 | Tauragės krepšinio klubas | 80-74 | 28 | 66.7% 6/9 | - 0/0 | - 0/0 | 9 5/4 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | 2 | 12 | 16 | |
| 02-28 | Tauragės krepšinio klubas | 83-62 | 22 | 40% 4/10 | 0% 0/1 | 50% 2/4 | 12 7/5 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 5 | 5 | 10 | 12 | |
| 02-23 | Tauragės krepšinio klubas | 62-82 | 27 | 62.5% 5/8 | 50% 1/2 | 80% 8/10 | 4 3/1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 8 | 21 | 23 | |
| 02-22 | Tauragės krepšinio klubas | 81-89 | 34 | 83.3% 10/12 | 50% 2/4 | 50% 6/12 | 4 3/1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 7 | 32 | 32 | |
| 02-16 | Tauragės krepšinio klubas | 65-77 | 33 | 57.1% 4/7 | - 0/0 | 85.7% 6/7 | 4 2/2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0 | 5 | 6 | 14 | 12 | |
| 02-15 | Tauragės krepšinio klubas | 57-78 | 26 | 44.4% 4/9 | 50% 1/2 | 66.7% 2/3 | 8 2/6 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 13 | 12 | |
| 02-09 | Tauragės krepšinio klubas | 67-78 | 33 | 62.5% 5/8 | 100% 1/1 | 60% 3/5 | 6 3/3 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 10 | 16 | 23 | |
| 02-07 | Tauragės krepšinio klubas | 94-78 | 32 | 35.3% 6/17 | - 0/0 | 33.3% 3/9 | 10 8/2 | 4 | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 7 | 15 | 18 | |
| 01-26 | Tauragės krepšinio klubas | 95-73 | 21 | 63.6% 7/11 | - 0/0 | 28.6% 2/7 | 5 2/3 | 1 | 1 | 4 | 0 | 2 | 4 | 5 | 16 | 9 | |
| 01-25 | Tauragės krepšinio klubas | 84-78 | 25 | 57.1% 4/7 | - 0/0 | 71.4% 5/7 | 4 2/2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 6 | 13 | 13 | |
| 01-19 | Tauragės krepšinio klubas | 82-72 | 37 | 58.3% 7/12 | 0% 0/2 | 66.7% 4/6 | 13 6/7 | 6 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 5 | 18 | 29 | |
| 01-18 | Tauragės krepšinio klubas | 80-70 | 32 | 57.1% 8/14 | - 0/0 | 25% 1/4 | 8 2/6 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 3 | 3 | 17 | 14 | |
| 01-12 | Tauragės krepšinio klubas | 82-78 | 34 | 70% 7/10 | 0% 0/1 | 62.5% 5/8 | 5 3/2 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 7 | 19 | 23 | |
| 01-11 | Tauragės krepšinio klubas | 80-109 | 21 | 42.9% 3/7 | 100% 1/1 | 50% 5/10 | 4 3/1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 5 | 8 | 14 | 9 | |
| 01-05 | Tauragės krepšinio klubas | 81-77 | 27 | 50% 4/8 | - 0/0 | 100% 3/3 | 4 0/4 | 1 | 1 | 4 | 1 | 2 | 3 | 3 | 11 | 8 | |
| 01-04 | Tauragės krepšinio klubas | 76-71 | 22 | 44.4% 4/9 | 0% 0/2 | - 0/0 | 5 2/3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 4 | 8 | 13 | |
| 12-22 | Tauragės krepšinio klubas | 78-80 | 29 | 60% 6/10 | - 0/0 | 33.3% 3/9 | 4 3/1 | 3 | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 15 | 10 | |
| 12-21 | Tauragės krepšinio klubas | 59-66 | 30 | 40% 4/10 | 0% 0/1 | 33.3% 2/6 | 4 1/3 | 4 | 1 | 5 | 0 | 0 | 2 | 6 | 10 | 7 | |
| 12-14 | Tauragės krepšinio klubas | 78-71 | 17 | 44.4% 4/9 | 0% 0/1 | 75% 3/4 | 3 2/1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 2 | 11 | 6 | |
| 12-11 | Tauragės krepšinio klubas | 76-71 | 33 | 72.7% 8/11 | - 0/0 | 12.5% 1/8 | 9 2/7 | 5 | 1 | 5 | 0 | 1 | 2 | 8 | 17 | 22 | |
| 12-08 | Tauragės krepšinio klubas | 101-95 | 30 | 30.8% 4/13 | - 0/0 | 44.4% 4/9 | 6 1/5 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 7 | 12 | 6 | |
| 12-07 | Tauragės krepšinio klubas | 83-94 | 20 | 85.7% 6/7 | - 0/0 | 40% 2/5 | 4 2/2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 6 | 14 | 16 | |
| 12-01 | Tauragės krepšinio klubas | 82-78 | 25 | 44.4% 4/9 | 0% 0/1 | 0% 0/3 | 6 2/4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 5 | 4 | 8 | 1 | |
| 11-30 | Tauragės krepšinio klubas | 69-82 | 33 | 50% 7/14 | 33.3% 1/3 | 75% 3/4 | 8 3/5 | 1 | 1 | 4 | 1 | 0 | 4 | 5 | 20 | 18 | |
| 11-24 | Tauragės krepšinio klubas | 84-79 | 34 | 50% 2/4 | 50% 1/2 | 37.5% 3/8 | 6 2/4 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 7 | 10 | 14 | |
| 11-23 | Tauragės krepšinio klubas | 65-57 | 28 | 30% 3/10 | 50% 1/2 | 50% 3/6 | 9 2/7 | 1 | 1 | 8 | 0 | 0 | 3 | 7 | 12 | 8 | |
| 11-17 | Tauragės krepšinio klubas | 77-68 | 35 | 38.5% 5/13 | 0% 0/2 | 66.7% 4/6 | 10 7/3 | 0 | 1 | 3 | 0 | 2 | 2 | 6 | 14 | 12 | |
| 11-16 | Tauragės krepšinio klubas | 77-82 | 34 | 53.3% 8/15 | 100% 1/1 | 33.3% 1/3 | 8 4/4 | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 7 | 20 | 25 | |
| 11-10 | Tauragės krepšinio klubas | 66-86 | 31 | 50% 2/4 | - 0/0 | 66.7% 4/6 | 8 1/7 | 2 | 0 | 8 | 0 | 0 | 5 | 7 | 8 | 8 | |
| 11-09 | Tauragės krepšinio klubas | 84-65 | 23 | 28.6% 2/7 | 25% 1/4 | 0% 0/2 | 4 2/2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 7 | 4 | |
| 11-03 | Tauragės krepšinio klubas | 72-95 | 34 | 37.5% 3/8 | 0% 0/1 | 70% 7/10 | 8 5/3 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 9 | 13 | 23 | |
| 11-02 | Tauragės krepšinio klubas | 86-73 | 20 | 30% 3/10 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 5 2/3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 8 | 2 | |
| 10-27 | Tauragės krepšinio klubas | 74-67 | 28 | 80% 8/10 | - 0/0 | 50% 2/4 | 4 1/3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 18 | 19 | |
| 10-26 | Tauragės krepšinio klubas | 92-67 | 27 | 66.7% 8/12 | - 0/0 | 100% 2/2 | 12 4/8 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 2 | 3 | 18 | 27 | |
| 10-20 | Tauragės krepšinio klubas | 85-81 | 31 | 50% 5/10 | 0% 0/2 | 55.6% 10/18 | 9 5/4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 10 | 20 | 20 | |
| 10-19 | Tauragės krepšinio klubas | 88-79 | 28 | 41.7% 5/12 | 0% 0/1 | 38.5% 5/13 | 8 5/3 | 2 | 0 | 3 | 0 | 2 | 5 | 9 | 15 | 8 | |
| 10-13 | Tauragės krepšinio klubas | 82-68 | 31 | 42.1% 8/19 | 0% 0/2 | 57.1% 8/14 | 12 7/5 | 4 | 1 | 2 | 0 | 4 | 5 | 10 | 24 | 21 | |
| 10-12 | Tauragės krepšinio klubas | 68-76 | 29 | 40% 4/10 | - 0/0 | 66.7% 4/6 | 3 2/1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | 5 | 12 | 7 | |
| 10-06 | Tauragės krepšinio klubas | 85-64 | 25 | 60% 6/10 | - 0/0 | 50% 5/10 | 2 1/1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | 6 | 17 | 11 | |
| 10-05 | Tauragės krepšinio klubas | 90-85 | 23 | 88.9% 8/9 | 0% 0/2 | 50% 2/4 | 3 0/3 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 4 | 7 | 18 | 18 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas – I etapas | 28:50 | 50% 140/280 | 18.8% 6/32 | 50.8% 95/187 | 6.2 2.7/3.5 | 2.4 | 0.7 | 2.9 | 0.2 | 0.7 | 3.5 | 6 | 14 | 13.1 | 28 » |
| NKL | 29:54 | 61.5% 16/26 | - 0/0 | 50% 3/6 | 10 3/7 | 2 | 0.5 | 3.5 | 0 | 0 | 2.5 | 3 | 17.5 | 20.5 | 2 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 27:37 | 55.2% 64/116 | 46.2% 6/13 | 58.6% 41/70 | 7.1 3.7/3.4 | 1.4 | 0.7 | 2.1 | 0.2 | 0.6 | 4 | 5.4 | 15.6 | 16.3 | 12 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 36 | Tauragės krepšinio klubas | 2018-02-24 | |
| Taškai | 32 | Tauragės krepšinio klubas | 2018-02-24 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 8 | Tauragės krepšinio klubas | 2019-02-07 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 9 | Tauragės krepšinio klubas | 2019-03-08 | |
| Atkovoti kamuoliai | 14 | Tauragės krepšinio klubas | 2019-03-08 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 6 | Tauragės krepšinio klubas | 2018-03-02 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Tauragės krepšinio klubas | 2019-02-07 | |
| Blokuoti metimai | 2 | Tauragės krepšinio klubas | 2019-01-04 | |
| Minutės | 37 | Tauragės krepšinio klubas | 2019-01-19 | |
| Dvitaškių pataikė | 10 | Tauragės krepšinio klubas | 2018-02-24 | |
| Dvitaškių metė | 19 | Tauragės krepšinio klubas | 2018-10-13 | |
| Tritaškių pataikė | 4 | Tauragės krepšinio klubas | 2018-03-27 | |
| Tritaškių metė | 7 | Tauragės krepšinio klubas | 2018-03-27 | |
| Baudų pataikė | 10 | Tauragės krepšinio klubas | 2018-10-20 | |
| Baudų metė | 18 | Tauragės krepšinio klubas | 2018-10-20 | |
| Pražangos | 5 | Tauragės krepšinio klubas | 2017-10-14 | |
| Išprovokuotas pražangos | 12 | Tauragės krepšinio klubas | 2018-01-04 | |
| Prarasti kamuoliai | 8 | Tauragės krepšinio klubas | 2018-11-10 | |
| Gauti blokai | 4 | Tauragės krepšinio klubas | 2018-03-17 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.