Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 18:01 | 46.7% 85/182 | - 0/0 | 44.2% 19/43 | 2.6 0.9/1.7 | 0.9 | 0.7 | 1.3 | 0.2 | 0.2 | 2.2 | 1.7 | 7.3 | 5 | 26 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 18:01 | 46.7% 85/182 | - 0/0 | 44.2% 19/43 | 2.6 0.9/1.7 | 0.9 | 0.7 | 1.3 | 0.2 | 0.2 | 2.2 | 1.7 | 7.3 | 5 | 26 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01-28 | Telšių Telšiai | 95-69 | 31 | 55.6% 5/9 | - 0/0 | 66.7% 2/3 | 4 0/4 | 0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 0 | 6 | 12 | 14 | |
| 01-26 | Telšių Telšiai | 80-78 | 20 | 25% 2/8 | - 0/0 | 50% 1/2 | 2 0/2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | -1 | |
| 01-20 | Telšių Telšiai | 87-84 | 30 | 44.4% 8/18 | - 0/0 | 50% 1/2 | 9 5/4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 17 | 14 | |
| 01-19 | Telšių Telšiai | 71-63 | 17 | 66.7% 4/6 | - 0/0 | 25% 1/4 | 1 1/0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 9 | 5 | |
| 01-06 | Telšių Telšiai | 66-74 | 10 | 75% 3/4 | - 0/0 | 0% 0/2 | 2 0/2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | 10 | |
| 01-04 | Telšių Telšiai | 80-71 | 16 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | - 0/0 | 3 0/3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 | 0 | |
| 12-30 | Telšių Telšiai | 99-65 | 8 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 4 | |
| 12-29 | Telšių Telšiai | 75-67 | 11 | 0% 0/4 | - 0/0 | - 0/0 | 2 2/0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | -4 | |
| 12-16 | Telšių Telšiai | 80-64 | 12 | 50% 4/8 | - 0/0 | 50% 1/2 | 3 3/0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 9 | 6 | |
| 12-15 | Telšių Telšiai | 58-73 | 7 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -1 | |
| 12-09 | Telšių Telšiai | 57-54 | 9 | 75% 3/4 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | 2 | |
| 12-08 | Telšių Telšiai | 105-103 | 7 | 50% 2/4 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 | |
| 12-02 | Telšių Telšiai | 68-63 | 9 | 0% 0/5 | - 0/0 | 50% 1/2 | 0 0/0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 1 | -9 | |
| 12-01 | Telšių Telšiai | 75-56 | 22 | 42.9% 6/14 | - 0/0 | 40% 2/5 | 4 1/3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 14 | 10 | |
| 11-11 | Telšių Telšiai | 80-70 | 26 | 58.3% 7/12 | - 0/0 | 50% 1/2 | 2 1/1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 3 | 1 | 15 | 6 | |
| 11-10 | Telšių Telšiai | 86-61 | 20 | 40% 2/5 | - 0/0 | 50% 1/2 | 2 0/2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 5 | 4 | |
| 11-04 | Telšių Telšiai | 83-78 | 32 | 50% 4/8 | - 0/0 | 100% 2/2 | 4 2/2 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 3 | 2 | 10 | 9 | |
| 11-03 | Telšių Telšiai | 69-62 | 33 | 50% 7/14 | - 0/0 | 40% 2/5 | 5 3/2 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 | 16 | 12 | |
| 10-28 | Telšių Telšiai | 51-76 | 26 | 53.8% 7/13 | - 0/0 | 33.3% 2/6 | 5 1/4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | 4 | 16 | 16 | |
| 10-27 | Telšių Telšiai | 77-63 | 19 | 45.5% 5/11 | - 0/0 | - 0/0 | 3 0/3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 10 | 3 | |
| 10-21 | Telšių Telšiai | 70-77 | 23 | 80% 4/5 | - 0/0 | - 0/0 | 4 0/4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 8 | 15 | |
| 10-20 | Telšių Telšiai | 100-66 | 17 | 33.3% 4/12 | - 0/0 | 50% 1/2 | 5 1/4 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 9 | 7 | |
| 10-14 | Telšių Telšiai | 63-78 | 11 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | |
| 10-13 | Telšių Telšiai | 57-68 | 10 | 50% 1/2 | - 0/0 | 50% 1/2 | 0 0/0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -1 | |
| 10-07 | Telšių Telšiai | 63-73 | 14 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | - 0/0 | 3 1/2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | |
| 10-06 | Telšių Telšiai | 74-53 | 12 | 50% 2/4 | - 0/0 | - 0/0 | 3 2/1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 2 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 18:01 | 46.7% 85/182 | - 0/0 | 44.2% 19/43 | 2.6 0.9/1.7 | 0.9 | 0.7 | 1.3 | 0.2 | 0.2 | 2.2 | 1.7 | 7.3 | 5 | 26 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 31 | Pakruojo Meresta | 2011-11-04 | |
| Taškai | 31 | Pakruojo Meresta | 2011-10-22 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 6 | Pakruojo Meresta | 2011-10-07 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 8 | Pakruojo Meresta | 2011-11-12 | |
| Atkovoti kamuoliai | 12 | Pakruojo Meresta | 2011-11-05 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 7 | Pakruojo Meresta | 2012-03-09 | |
| Perimti kamuoliai | 3 | Pakruojo Meresta | 2011-12-03 | |
| Blokuoti metimai | 4 | Pakruojo Meresta | 2012-02-04 | |
| Minutės | 40 | Pakruojo Meresta | 2011-12-03 | |
| Dvitaškių pataikė | 14 | Pakruojo Meresta | 2011-11-04 | |
| Dvitaškių metė | 25 | Pakruojo Meresta | 2011-10-22 | |
| Tritaškių pataikė | 0 | Pakruojo Meresta | 2011-10-08 | |
| Tritaškių metė | 1 | Pakruojo Meresta | 2011-10-21 | |
| Baudų pataikė | 7 | Pakruojo Meresta | 2011-10-22 | |
| Baudų metė | 10 | Pakruojo Meresta | 2011-11-19 | |
| Pražangos | 5 | Pakruojo Meresta | 2011-10-08 | |
| Išprovokuotas pražangos | 7 | Telšių Telšiai | 2015-12-05 | |
| Prarasti kamuoliai | 10 | Telšių Telšiai | 2015-11-28 | |
| Gauti blokai | 3 | Telšių Telšiai | 2018-01-28 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.