| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 30:47 | 65.5% 192/293 | 38.9% 77/198 | 64.7% 66/102 | 5.8 1/4.9 | 2.3 | 1 | 2 | 0.2 | 0.1 | 2 | 2.4 | 16.2 | 17.6 | 42 » |
2006-2007: Pietų Karolina (NCAA)
2007-2008: Pietų Karolina (NCAA)
2008-2009: Pietų Karolina (NCAA)
2009-2010: Pietų Karolina (NCAA)
2010-2011: Vilniaus Sakalai (LKL)
2011-2012: Vilniaus Sakalai (LKL)
2012-2013: Vilniaus Sakalai (LKL), gruodį perėjo į Vilniaus Š.Marčiulionio KA – Twomenas (NKL)
2013-2014: Trakų KK Trakai (NKL)
2014-2015: Molėtų Ežerūnas-Karys (NKL)
2015-2016: Molėtų Ežerūnas-Karys (NKL)
2016-2017: Avinjono SAP Vaucluse (Prancūzijos 3-oji lyga)
2017-2018: Avinjono SAP Vaucluse (Prancūzijos 4-oji lyga)
2018-2019: Avinjono SAP Vaucluse (Prancūzijos 4-oji lyga)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 31:33 | 46.2% 55/119 | 38.8% 40/103 | 72.6% 45/62 | 5 0.4/4.6 | 3.4 | 1.9 | 2.8 | 0.1 | 0 | 1.8 | 3.5 | 17.2 | 17.6 | 16 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 30:47 | 65.5% 192/293 | 38.9% 77/198 | 64.7% 66/102 | 5.8 1/4.9 | 2.3 | 1 | 2 | 0.2 | 0.1 | 2 | 2.4 | 16.2 | 17.6 | 42 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 30:35 | 48.4% 77/159 | 37.3% 63/169 | 75% 57/76 | 5.1 1/4.1 | 1.9 | 1.4 | 2.3 | 0.2 | 0.3 | 2.1 | 1.9 | 14.3 | 12.6 | 28 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:51 | 80% 4/5 | 50% 2/4 | 0% 0/1 | 4 0/4 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 14 | 10 | 1 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-19 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 88-71 | 23 | 25% 1/4 | 0% 0/3 | 50% 2/4 | 4 2/2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 4 | 0 | |
| 04-18 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 81-83 | 28 | 40% 2/5 | 100% 2/2 | 33.3% 1/3 | 3 0/3 | 5 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 4 | 11 | 14 | |
| 04-04 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 83-62 | 22 | 100% 3/3 | 50% 1/2 | 50% 1/2 | 5 0/5 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 10 | 14 | |
| 04-02 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 62-76 | 35 | 100% 2/2 | 50% 1/2 | - 0/0 | 3 1/2 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | 11 | |
| 03-31 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 70-75 | 35 | 57.1% 4/7 | 33.3% 2/6 | 100% 2/2 | 4 0/4 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 4 | 2 | 16 | 12 | |
| 03-28 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 86-67 | 28 | 33.3% 1/3 | 50% 2/4 | - 0/0 | 3 0/3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 8 | 3 | |
| 03-26 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 84-79 | 27 | 80% 4/5 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 6 0/6 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 10 | 18 | |
| 03-07 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 69-81 | 17 | 83.3% 5/6 | 0% 0/2 | 33.3% 1/3 | 8 1/7 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 11 | 16 | |
| 03-06 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 82-87 | 34 | 75% 6/8 | 16.7% 1/6 | 100% 2/2 | 5 3/2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 4 | 17 | 16 | |
| 02-28 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 65-95 | 34 | 100% 5/5 | 57.1% 4/7 | 50% 1/2 | 3 1/2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 23 | 26 | |
| 02-27 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 71-60 | 32 | 100% 7/7 | 75% 3/4 | - 0/0 | 4 1/3 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 23 | 26 | |
| 02-21 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 77-86 | 33 | 33.3% 1/3 | 57.1% 4/7 | 66.7% 2/3 | 3 0/3 | 0 | 2 | 6 | 0 | 0 | 1 | 1 | 16 | 9 | |
| 02-07 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 82-75 | 35 | 70% 7/10 | 33.3% 1/3 | 100% 2/2 | 11 0/11 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 19 | 33 | |
| 02-06 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 84-70 | 22 | 71.4% 5/7 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 10 | 5 | |
| 01-31 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 86-85 | 23 | 42.9% 3/7 | 50% 2/4 | 100% 2/2 | 2 0/2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 14 | 10 | |
| 01-30 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 73-63 | 26 | 40% 2/5 | 0% 0/4 | 0% 0/2 | 3 1/2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -5 | |
| 01-24 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 100-84 | 36 | 83.3% 5/6 | 60% 3/5 | - 0/0 | 8 0/8 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 19 | 21 | |
| 01-23 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 63-92 | 29 | 42.9% 3/7 | 14.3% 1/7 | 100% 2/2 | 6 1/5 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 11 | 2 | |
| 01-17 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 78-92 | 35 | 50% 5/10 | 25% 1/4 | 100% 1/1 | 7 3/4 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 14 | 20 | |
| 01-10 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 71-60 | 25 | 80% 4/5 | 50% 3/6 | - 0/0 | 6 1/5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 17 | 21 | |
| 01-09 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 79-76 | 34 | 45.5% 5/11 | 60% 3/5 | 63.6% 7/11 | 6 2/4 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 4 | 6 | 26 | 21 | |
| 12-20 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 82-86 | 38 | 62.5% 5/8 | 54.5% 6/11 | 81.8% 9/11 | 13 2/11 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 9 | 37 | 49 | |
| 12-19 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 74-72 | 36 | 84.6% 11/13 | 25% 2/8 | 100% 2/2 | 6 0/6 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 5 | 30 | 32 | |
| 12-13 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 84-78 | 35 | 45.5% 5/11 | 50% 2/4 | 75% 6/8 | 7 0/7 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 3 | 5 | 22 | 22 | |
| 12-12 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 87-76 | 30 | 37.5% 3/8 | 33.3% 3/9 | 50% 1/2 | 4 0/4 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 16 | 10 | |
| 12-06 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 65-70 | 28 | 33.3% 2/6 | 42.9% 3/7 | - 0/0 | 7 2/5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 13 | 13 | |
| 12-05 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 88-78 | 28 | 100% 6/6 | 33.3% 2/6 | 50% 1/2 | 6 1/5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 19 | 23 | |
| 11-21 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 75-82 | 29 | 66.7% 6/9 | 33.3% 1/3 | 100% 2/2 | 9 1/8 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 17 | 23 | |
| 11-15 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 73-83 | 38 | 55.6% 5/9 | 20% 1/5 | 50% 2/4 | 11 1/10 | 5 | 0 | 3 | 0 | 1 | 3 | 5 | 15 | 19 | |
| 11-14 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 96-103 | 39 | 81.8% 9/11 | 11.1% 1/9 | 57.1% 4/7 | 7 2/5 | 7 | 2 | 3 | 0 | 0 | 4 | 6 | 25 | 27 | |
| 11-08 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 71-80 | 33 | 57.1% 4/7 | 50% 3/6 | - 0/0 | 4 0/4 | 4 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 17 | 17 | |
| 11-07 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 89-80 | 33 | 90.9% 10/11 | 66.7% 2/3 | 60% 3/5 | 4 1/3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 29 | 36 | |
| 10-31 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 93-91 | 40 | 72.7% 8/11 | 40% 2/5 | 100% 3/3 | 7 0/7 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 25 | 32 | |
| 10-30 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 87-69 | 29 | 57.1% 4/7 | 0% 0/1 | 75% 3/4 | 6 3/3 | 1 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 11 | 10 | |
| 10-25 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 69-74 | 29 | 66.7% 4/6 | 50% 2/4 | 0% 0/1 | 9 1/8 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 14 | 18 | |
| 10-24 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 65-72 | 29 | 50% 1/2 | 60% 3/5 | - 0/0 | 5 2/3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 11 | 11 | |
| 10-18 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 75-64 | 21 | 100% 3/3 | 75% 3/4 | - 0/0 | 5 0/5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 15 | 22 | |
| 10-17 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 72-85 | 31 | 55.6% 5/9 | 50% 1/2 | 0% 0/3 | 5 0/5 | 3 | 2 | 6 | 0 | 1 | 3 | 2 | 13 | 7 | |
| 10-14 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 69-66 | 35 | 55.6% 5/9 | 16.7% 1/6 | 50% 1/2 | 9 2/7 | 4 | 2 | 4 | 1 | 0 | 2 | 1 | 14 | 15 | |
| 10-11 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 99-81 | 33 | 83.3% 5/6 | 12.5% 1/8 | - 0/0 | 9 3/6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 13 | 18 | |
| 10-04 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 67-97 | 26 | 75% 6/8 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | 9 3/6 | 1 | 1 | 5 | 1 | 0 | 2 | 0 | 13 | 13 | |
| 10-03 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 81-98 | 23 | 71.4% 5/7 | 80% 4/5 | 0% 0/1 | 3 0/3 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | 22 | 28 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 31:50 | 66.1% 121/183 | 39.5% 49/124 | 64.3% 45/70 | 6.8 1.2/5.7 | 2.6 | 1.1 | 1.9 | 0.3 | 0.2 | 2.1 | 2.7 | 18.9 | 21.2 | 23 » |
| Antras etapas | 30:06 | 66.7% 54/81 | 37% 20/54 | 68.4% 13/19 | 5 0.9/4.1 | 1.5 | 0.7 | 2.3 | 0.1 | 0.1 | 1.6 | 2.1 | 15.1 | 14.9 | 12 » |
| Atkrintamosios varžybos | 28:33 | 58.6% 17/29 | 40% 8/20 | 61.5% 8/13 | 4 0.4/3.6 | 2.6 | 0.9 | 2 | 0.3 | 0 | 2.7 | 2 | 9.4 | 10.3 | 7 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 49 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2014-12-20 | |
| Taškai | 37 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2014-12-20 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 4 | Trakų Trakai | 2013-11-23 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 11 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2014-12-20 | |
| Atkovoti kamuoliai | 13 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2014-12-20 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 10 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2016-01-22 | |
| Perimti kamuoliai | 6 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2016-02-13 | |
| Blokuoti metimai | 2 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2014-10-03 | |
| Minutės | 40 | Trakų Trakai | 2013-11-23 | |
| Dvitaškių pataikė | 11 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2014-12-19 | |
| Dvitaškių metė | 13 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2014-12-19 | |
| Tritaškių pataikė | 6 | Trakų Trakai | 2014-03-22 | |
| Tritaškių metė | 14 | Trakų Trakai | 2013-11-23 | |
| Baudų pataikė | 9 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2014-12-20 | |
| Baudų metė | 11 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2014-12-20 | |
| Pražangos | 5 | Trakų Trakai | 2013-11-22 | |
| Išprovokuotas pražangos | 9 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2014-12-20 | |
| Prarasti kamuoliai | 7 | Trakų Trakai | 2013-10-26 | |
| Gauti blokai | 1 | Trakų Trakai | 2013-11-16 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.