| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 30:35 | 48.4% 77/159 | 37.3% 63/169 | 75% 57/76 | 5.1 1/4.1 | 1.9 | 1.4 | 2.3 | 0.2 | 0.3 | 2.1 | 1.9 | 14.3 | 12.6 | 28 » |
2006-2007: Pietų Karolina (NCAA)
2007-2008: Pietų Karolina (NCAA)
2008-2009: Pietų Karolina (NCAA)
2009-2010: Pietų Karolina (NCAA)
2010-2011: Vilniaus Sakalai (LKL)
2011-2012: Vilniaus Sakalai (LKL)
2012-2013: Vilniaus Sakalai (LKL), gruodį perėjo į Vilniaus Š.Marčiulionio KA – Twomenas (NKL)
2013-2014: Trakų KK Trakai (NKL)
2014-2015: Molėtų Ežerūnas-Karys (NKL)
2015-2016: Molėtų Ežerūnas-Karys (NKL)
2016-2017: Avinjono SAP Vaucluse (Prancūzijos 3-oji lyga)
2017-2018: Avinjono SAP Vaucluse (Prancūzijos 4-oji lyga)
2018-2019: Avinjono SAP Vaucluse (Prancūzijos 4-oji lyga)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 31:33 | 46.2% 55/119 | 38.8% 40/103 | 72.6% 45/62 | 5 0.4/4.6 | 3.4 | 1.9 | 2.8 | 0.1 | 0 | 1.8 | 3.5 | 17.2 | 17.6 | 16 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 30:47 | 65.5% 192/293 | 38.9% 77/198 | 64.7% 66/102 | 5.8 1/4.9 | 2.3 | 1 | 2 | 0.2 | 0.1 | 2 | 2.4 | 16.2 | 17.6 | 42 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 30:35 | 48.4% 77/159 | 37.3% 63/169 | 75% 57/76 | 5.1 1/4.1 | 1.9 | 1.4 | 2.3 | 0.2 | 0.3 | 2.1 | 1.9 | 14.3 | 12.6 | 28 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:51 | 80% 4/5 | 50% 2/4 | 0% 0/1 | 4 0/4 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 14 | 10 | 1 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-25 | Trakų Trakai | 86-84 | 32 | 66.7% 4/6 | 50% 2/4 | 33.3% 1/3 | 3 0/3 | 2 | 1 | 4 | 0 | 1 | 1 | 1 | 15 | 10 | |
| 03-22 | Trakų Trakai | 71-52 | 29 | 37.5% 3/8 | 46.2% 6/13 | 50% 1/2 | 3 0/3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 5 | 25 | 21 | |
| 03-20 | Trakų Trakai | 83-77 | 29 | 33.3% 1/3 | 25% 1/4 | 100% 2/2 | 3 0/3 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 5 | 1 | 7 | 0 | |
| 03-18 | Trakų Trakai | 72-66 | 16 | 33.3% 1/3 | 0% 0/4 | 50% 2/4 | 4 2/2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 4 | -1 | |
| 02-15 | Trakų Trakai | 72-68 | 17 | 33.3% 1/3 | 25% 1/4 | 33.3% 1/3 | 3 1/2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 5 | |
| 02-14 | Trakų Trakai | 73-70 | 36 | 75% 3/4 | 27.3% 3/11 | 62.5% 5/8 | 7 0/7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 20 | 16 | |
| 02-01 | Trakų Trakai | 68-72 | 32 | 55.6% 5/9 | 30.8% 4/13 | 83.3% 5/6 | 4 1/3 | 1 | 4 | 4 | 0 | 1 | 1 | 5 | 27 | 21 | |
| 01-31 | Trakų Trakai | 71-66 | 33 | 40% 2/5 | 55.6% 5/9 | 100% 3/3 | 2 0/2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 22 | 14 | |
| 01-18 | Trakų Trakai | 75-81 | 32 | 33.3% 1/3 | 37.5% 3/8 | - 0/0 | 4 1/3 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 11 | 7 | |
| 01-17 | Trakų Trakai | 58-81 | 15 | 0% 0/2 | 0% 0/3 | - 0/0 | 3 0/3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | -5 | |
| 01-11 | Trakų Trakai | 73-77 | 33 | 40% 2/5 | 60% 3/5 | 100% 5/5 | 3 0/3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 18 | 16 | |
| 01-10 | Trakų Trakai | 62-52 | 32 | 57.1% 4/7 | 60% 3/5 | 100% 1/1 | 4 0/4 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 2 | 3 | 18 | 20 | |
| 12-21 | Trakų Trakai | 72-70 | 26 | 80% 4/5 | 50% 2/4 | - 0/0 | 5 2/3 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 14 | 19 | |
| 12-13 | Trakų Trakai | 87-73 | 31 | 60% 3/5 | 50% 1/2 | 100% 3/3 | 3 1/2 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 12 | 14 | |
| 12-07 | Trakų Trakai | 99-55 | 21 | 50% 3/6 | 0% 0/2 | - 0/0 | 8 3/5 | 4 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 6 | 11 | |
| 11-29 | Trakų Trakai | 73-66 | 30 | 100% 1/1 | 100% 2/2 | 66.7% 2/3 | 6 2/4 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 10 | 18 | |
| 11-23 | Trakų Trakai | 78-74 | 40 | 25% 2/8 | 21.4% 3/14 | 75% 3/4 | 7 4/3 | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 16 | 9 | |
| 11-22 | Trakų Trakai | 89-85 | 34 | 33.3% 2/6 | 50% 3/6 | 33.3% 1/3 | 6 2/4 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5 | 2 | 14 | 11 | |
| 11-16 | Trakų Trakai | 77-66 | 37 | 16.7% 1/6 | 0% 0/8 | - 0/0 | 9 0/9 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | |
| 11-15 | Trakų Trakai | 68-83 | 34 | 66.7% 4/6 | 44.4% 4/9 | 66.7% 2/3 | 7 2/5 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 22 | 20 | |
| 11-09 | Trakų Trakai | 73-83 | 38 | 44.4% 4/9 | 50% 4/8 | 100% 2/2 | 8 2/6 | 3 | 1 | 6 | 0 | 0 | 4 | 0 | 22 | 15 | |
| 10-26 | Trakų Trakai | 65-58 | 34 | 87.5% 7/8 | 60% 3/5 | 83.3% 5/6 | 8 0/8 | 1 | 2 | 7 | 0 | 0 | 2 | 4 | 28 | 30 | |
| 10-25 | Trakų Trakai | 69-79 | 36 | 72.7% 8/11 | 50% 4/8 | - 0/0 | 4 1/3 | 4 | 3 | 4 | 0 | 0 | 2 | 1 | 28 | 27 | |
| 10-19 | Trakų Trakai | 73-64 | 30 | 50% 1/2 | 0% 0/5 | 66.7% 4/6 | 3 1/2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 6 | 3 | |
| 10-18 | Trakų Trakai | 66-75 | 31 | 28.6% 2/7 | 57.1% 4/7 | 100% 5/5 | 4 1/3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 21 | 23 | |
| 10-12 | Trakų Trakai | 80-73 | 28 | 42.9% 3/7 | 50% 1/2 | 100% 2/2 | 7 0/7 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 11 | 12 | |
| 10-05 | Trakų Trakai | 58-80 | 22 | 40% 2/5 | 50% 1/2 | - 0/0 | 5 2/3 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7 | 6 | |
| 10-04 | Trakų Trakai | 76-59 | 33 | 33.3% 3/9 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 10 0/10 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 8 | 11 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 31:12 | 48.9% 68/139 | 37.5% 54/144 | 78.5% 51/65 | 5.4 1.1/4.3 | 2 | 1.5 | 2.3 | 0.2 | 0.2 | 2.1 | 1.8 | 14.5 | 13.5 | 24 » |
| Atkrintamosios varžybos | 26:53 | 45% 9/20 | 36% 9/25 | 54.5% 6/11 | 3.3 0.5/2.8 | 1.5 | 1 | 2.5 | 0.3 | 0.5 | 2.5 | 2.3 | 12.8 | 7.5 | 4 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 49 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2014-12-20 | |
| Taškai | 37 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2014-12-20 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 4 | Trakų Trakai | 2013-11-23 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 11 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2014-12-20 | |
| Atkovoti kamuoliai | 13 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2014-12-20 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 10 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2016-01-22 | |
| Perimti kamuoliai | 6 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2016-02-13 | |
| Blokuoti metimai | 2 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2014-10-03 | |
| Minutės | 40 | Trakų Trakai | 2013-11-23 | |
| Dvitaškių pataikė | 11 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2014-12-19 | |
| Dvitaškių metė | 13 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2014-12-19 | |
| Tritaškių pataikė | 6 | Trakų Trakai | 2014-03-22 | |
| Tritaškių metė | 14 | Trakų Trakai | 2013-11-23 | |
| Baudų pataikė | 9 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2014-12-20 | |
| Baudų metė | 11 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2014-12-20 | |
| Pražangos | 5 | Trakų Trakai | 2013-11-22 | |
| Išprovokuotas pražangos | 9 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2014-12-20 | |
| Prarasti kamuoliai | 7 | Trakų Trakai | 2013-10-26 | |
| Gauti blokai | 1 | Trakų Trakai | 2013-11-16 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.