Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:14 | 47.3% 53/112 | 31.6% 25/79 | 78.3% 36/46 | 2.8 0.9/1.9 | 2 | 1.2 | 2.1 | 0 | 0.3 | 2.9 | 1.7 | 7.5 | 5.7 | 29 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:14 | 47.3% 53/112 | 31.6% 25/79 | 78.3% 36/46 | 2.8 0.9/1.9 | 2 | 1.2 | 2.1 | 0 | 0.3 | 2.9 | 1.7 | 7.5 | 5.7 | 29 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-02 | Vilniaus Rytas-2 | 77-72 | 28 | 33.3% 1/3 | 50% 2/4 | 100% 4/4 | 1 0/1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 4 | 12 | 9 | |
| 03-31 | Vilniaus Rytas-2 | 78-89 | 19 | 0% 0/2 | 66.7% 2/3 | 75% 3/4 | 5 4/1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 2 | 9 | 6 | |
| 03-28 | Vilniaus Rytas-2 | 84-78 | 19 | 50% 1/2 | 25% 1/4 | - 0/0 | 1 1/0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 5 | 1 | |
| 03-26 | Vilniaus Rytas-2 | 62-57 | 25 | 40% 2/5 | 25% 1/4 | 50% 1/2 | 5 1/4 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 3 | 8 | 6 | |
| 03-07 | Vilniaus Rytas-2 | 74-72 | 28 | 40% 2/5 | 0% 0/2 | 0% 0/2 | 1 0/1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 | |
| 03-06 | Vilniaus Rytas-2 | 83-84 | 29 | 25% 1/4 | 0% 0/3 | 100% 2/2 | 1 0/1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 4 | 0 | |
| 02-27 | Vilniaus Rytas-2 | 65-77 | 15 | 33.3% 2/6 | 50% 1/2 | - 0/0 | 3 0/3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 7 | 0 | |
| 02-21 | Vilniaus Rytas-2 | 77-86 | 14 | 28.6% 2/7 | 0% 0/3 | - 0/0 | 4 1/3 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | 2 | |
| 02-20 | Vilniaus Rytas-2 | 85-78 | 32 | 87.5% 7/8 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 5 0/5 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 17 | 19 | |
| 12-20 | Vilniaus Rytas-2 | 82-86 | 28 | 0% 0/2 | 25% 2/8 | - 0/0 | 8 1/7 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | 5 | |
| 12-19 | Vilniaus Rytas-2 | 82-93 | 24 | 100% 1/1 | 40% 2/5 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 8 | 0 | |
| 12-13 | Vilniaus Rytas-2 | 92-82 | 34 | 75% 3/4 | 25% 1/4 | 100% 1/1 | 4 2/2 | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 10 | 11 | |
| 12-12 | Vilniaus Rytas-2 | 80-76 | 25 | 0% 0/4 | 50% 1/2 | 100% 2/2 | 3 2/1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 3 | 2 | 5 | 3 | |
| 12-06 | Vilniaus Rytas-2 | 77-86 | 14 | 100% 2/2 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 1 1/0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 5 | 0 | 10 | 3 | |
| 12-05 | Vilniaus Rytas-2 | 81-96 | 20 | 33.3% 1/3 | 100% 1/1 | 75% 3/4 | 2 0/2 | 3 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 8 | 15 | |
| 11-29 | Vilniaus Rytas-2 | 89-92 | 33 | 80% 4/5 | 33.3% 1/3 | 75% 3/4 | 4 1/3 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 4 | 4 | 14 | 15 | |
| 11-28 | Vilniaus Rytas-2 | 83-75 | 27 | 66.7% 2/3 | 0% 0/2 | 83.3% 5/6 | 6 4/2 | 3 | 3 | 5 | 0 | 0 | 3 | 6 | 9 | 15 | |
| 11-22 | Vilniaus Rytas-2 | 85-75 | 28 | 0% 0/1 | 50% 2/4 | 100% 4/4 | 2 0/2 | 0 | 5 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | 10 | 13 | |
| 11-21 | Vilniaus Rytas-2 | 73-82 | 27 | 50% 3/6 | 0% 0/3 | - 0/0 | 3 1/2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6 | 3 | |
| 11-15 | Vilniaus Rytas-2 | 81-71 | 23 | 60% 3/5 | 50% 1/2 | 50% 1/2 | 2 2/0 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | 4 | 3 | 10 | 8 | |
| 11-14 | Vilniaus Rytas-2 | 60-57 | 26 | 16.7% 1/6 | 0% 0/1 | - 0/0 | 2 1/1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -4 | |
| 11-08 | Vilniaus Rytas-2 | 75-71 | 23 | 50% 1/2 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 3 0/3 | 1 | 1 | 3 | 0 | 1 | 3 | 2 | 3 | 0 | |
| 11-07 | Vilniaus Rytas-2 | 61-66 | 27 | 25% 1/4 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 4 | |
| 10-25 | Vilniaus Rytas-2 | 78-76 | 18 | 50% 1/2 | 66.7% 2/3 | 100% 1/1 | 0 0/0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 9 | 6 | |
| 10-24 | Vilniaus Rytas-2 | 88-95 | 29 | 40% 2/5 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 1 0/1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | 3 | |
| 10-18 | Vilniaus Rytas-2 | 90-82 | 31 | 71.4% 5/7 | 50% 1/2 | - 0/0 | 2 1/1 | 7 | 5 | 4 | 0 | 0 | 3 | 0 | 13 | 17 | |
| 10-17 | Vilniaus Rytas-2 | 81-60 | 14 | 100% 2/2 | 0% 0/1 | - 0/0 | 4 1/3 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 6 | |
| 10-11 | Vilniaus Rytas-2 | 90-68 | 17 | 100% 3/3 | 33.3% 1/3 | 50% 1/2 | 3 0/3 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 10 | 7 | |
| 10-10 | Vilniaus Rytas-2 | 69-80 | 12 | 0% 0/3 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | -7 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 24:34 | 50% 35/70 | 33.3% 17/51 | 81.3% 26/32 | 2.7 0.9/1.8 | 2.2 | 1.4 | 2.4 | 0.1 | 0.3 | 2.8 | 1.7 | 7.4 | 6.2 | 20 » |
| Antras etapas | 23:54 | 46.7% 14/30 | 15.4% 2/13 | 50% 2/4 | 2.8 0.2/2.6 | 2.2 | 1 | 1.6 | 0 | 0.2 | 2.6 | 1.2 | 7.2 | 4.2 | 5 » |
| Atkrintamosios varžybos | 23:04 | 33.3% 4/12 | 40% 6/15 | 80% 8/10 | 3 1.5/1.5 | 1.3 | 1 | 1.3 | 0 | 0.5 | 4.3 | 2.5 | 8.5 | 5.5 | 4 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 19 | Vilniaus Rytas-2 | 2015-02-20 | |
| Taškai | 17 | Vilniaus Rytas-2 | 2015-02-20 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 4 | Vilniaus Rytas-2 | 2014-11-28 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 7 | Vilniaus Rytas-2 | 2014-12-20 | |
| Atkovoti kamuoliai | 8 | Vilniaus Rytas-2 | 2014-12-20 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 7 | Vilniaus Rytas-2 | 2014-10-18 | |
| Perimti kamuoliai | 5 | Vilniaus Rytas-2 | 2014-10-18 | |
| Blokuoti metimai | 1 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2014-02-27 | |
| Minutės | 34 | Vilniaus Rytas-2 | 2014-12-13 | |
| Dvitaškių pataikė | 7 | Vilniaus Rytas-2 | 2015-02-20 | |
| Dvitaškių metė | 8 | Vilniaus Rytas-2 | 2015-02-20 | |
| Tritaškių pataikė | 2 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2014-02-07 | |
| Tritaškių metė | 8 | Vilniaus Rytas-2 | 2014-12-20 | |
| Baudų pataikė | 5 | Vilniaus Rytas-2 | 2014-11-28 | |
| Baudų metė | 6 | Vilniaus Rytas-2 | 2014-11-28 | |
| Pražangos | 5 | Vilniaus Rytas-2 | 2014-12-06 | |
| Išprovokuotas pražangos | 6 | Vilniaus Rytas-2 | 2014-11-28 | |
| Prarasti kamuoliai | 5 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2014-02-14 | |
| Gauti blokai | 2 | Vilniaus Rytas-2 | 2015-03-31 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.