Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 15:59 | 55% 94/171 | 26.9% 14/52 | 65% 52/80 | 3.2 1/2.2 | 0.8 | 0.3 | 1.2 | 0.1 | 0.2 | 2.4 | 1.5 | 6.1 | 5.2 | 46 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 15:59 | 55% 94/171 | 26.9% 14/52 | 65% 52/80 | 3.2 1/2.2 | 0.8 | 0.3 | 1.2 | 0.1 | 0.2 | 2.4 | 1.5 | 6.1 | 5.2 | 46 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-29 | Tauragės krepšinio klubas | 95-72 | 13 | 100% 1/1 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 2 | 0 | |
| 03-27 | Tauragės krepšinio klubas | 81-82 | 2 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 03-24 | Tauragės krepšinio klubas | 95-77 | 16 | 71.4% 5/7 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 2 1/1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 11 | 6 | |
| 03-22 | Tauragės krepšinio klubas | 71-86 | 17 | 40% 2/5 | - 0/0 | 50% 2/4 | 7 4/3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 6 | 7 | |
| 03-20 | Tauragės krepšinio klubas | 81-83 | 13 | 20% 1/5 | - 0/0 | 25% 1/4 | 7 1/6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 3 | 6 | |
| 03-17 | Tauragės krepšinio klubas | 75-74 | 21 | 71.4% 5/7 | 33.3% 1/3 | 100% 2/2 | 6 2/4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 15 | 15 | |
| 03-15 | Tauragės krepšinio klubas | 73-71 | 15 | 75% 3/4 | - 0/0 | 0% 0/2 | 4 1/3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 6 | 12 | |
| 03-13 | Tauragės krepšinio klubas | 72-86 | 15 | 75% 3/4 | 0% 0/2 | 100% 1/1 | 4 1/3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7 | 6 | |
| 03-09 | Tauragės krepšinio klubas | 80-74 | 16 | 0% 0/1 | - 0/0 | 50% 1/2 | 4 0/4 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | |
| 03-03 | Tauragės krepšinio klubas | 59-80 | 16 | 100% 2/2 | - 0/0 | 0% 0/1 | 1 0/1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 4 | 2 | |
| 03-02 | Tauragės krepšinio klubas | 73-70 | 6 | 25% 1/4 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -5 | |
| 02-24 | Tauragės krepšinio klubas | 77-92 | 5 | 100% 4/4 | - 0/0 | - 0/0 | 3 1/2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 9 | |
| 02-23 | Tauragės krepšinio klubas | 84-96 | 17 | 100% 1/1 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 2 | |
| 02-10 | Tauragės krepšinio klubas | 89-74 | 15 | 100% 3/3 | - 0/0 | 50% 1/2 | 2 0/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 7 | 5 | |
| 02-09 | Tauragės krepšinio klubas | 87-71 | 19 | 100% 1/1 | - 0/0 | 75% 3/4 | 2 1/1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 5 | 6 | |
| 02-03 | Tauragės krepšinio klubas | 79-69 | 14 | 100% 2/2 | 100% 1/1 | 50% 1/2 | 4 2/2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 8 | 11 | |
| 02-02 | Tauragės krepšinio klubas | 83-76 | 11 | 50% 1/2 | - 0/0 | 50% 1/2 | 2 0/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 3 | 1 | |
| 01-26 | Tauragės krepšinio klubas | 77-73 | 8 | 33.3% 1/3 | 0% 0/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -3 | |
| 01-19 | Tauragės krepšinio klubas | 71-63 | 9 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -3 | |
| 01-13 | Tauragės krepšinio klubas | 73-58 | 12 | 50% 1/2 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 2 | -1 | |
| 01-06 | Tauragės krepšinio klubas | 70-74 | 19 | 38.5% 5/13 | 25% 1/4 | 25% 1/4 | 8 4/4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | 2 | 14 | 2 | |
| 01-04 | Tauragės krepšinio klubas | 76-80 | 15 | 50% 1/2 | 0% 0/1 | 87.5% 7/8 | 2 1/1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 9 | 13 | |
| 12-30 | Tauragės krepšinio klubas | 86-79 | 17 | 100% 4/4 | - 0/0 | 66.7% 2/3 | 4 0/4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 10 | 11 | |
| 12-29 | Tauragės krepšinio klubas | 83-78 | 10 | 50% 1/2 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | |
| 12-16 | Tauragės krepšinio klubas | 80-64 | 21 | 60% 3/5 | 33.3% 1/3 | 100% 1/1 | 8 3/5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 10 | 14 | |
| 12-15 | Tauragės krepšinio klubas | 74-71 | 19 | 100% 2/2 | 0% 0/1 | - 0/0 | 9 0/9 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 4 | 11 | |
| 12-09 | Tauragės krepšinio klubas | 69-73 | 16 | 33.3% 2/6 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 4 1/3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 5 | 2 | 5 | 0 | |
| 12-08 | Tauragės krepšinio klubas | 81-78 | 21 | 60% 3/5 | 100% 1/1 | 100% 6/6 | 8 3/5 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5 | 15 | 25 | |
| 12-02 | Tauragės krepšinio klubas | 81-72 | 8 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | -1 | |
| 12-01 | Tauragės krepšinio klubas | 74-72 | 13 | 100% 2/2 | 0% 0/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0 | |
| 11-25 | Tauragės krepšinio klubas | 98-71 | 30 | 55.6% 5/9 | 66.7% 4/6 | 66.7% 2/3 | 6 2/4 | 3 | 1 | 3 | 1 | 0 | 4 | 3 | 24 | 24 | |
| 11-24 | Tauragės krepšinio klubas | 57-74 | 24 | 28.6% 2/7 | 0% 0/2 | 50% 3/6 | 8 3/5 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 7 | 8 | |
| 11-18 | Tauragės krepšinio klubas | 83-68 | 15 | 16.7% 1/6 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 5 5/0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 3 | |
| 11-17 | Tauragės krepšinio klubas | 77-72 | 13 | 0% 0/3 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | -5 | |
| 11-11 | Tauragės krepšinio klubas | 80-70 | 19 | 66.7% 2/3 | 0% 0/2 | 100% 5/5 | 4 1/3 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 | 4 | 9 | 13 | |
| 11-10 | Tauragės krepšinio klubas | 74-92 | 19 | 50% 2/4 | 0% 0/2 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 4 | -2 | |
| 11-04 | Tauragės krepšinio klubas | 79-64 | 16 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 6 0/6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 9 | |
| 11-03 | Tauragės krepšinio klubas | 73-64 | 9 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 2 1/1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -2 | |
| 10-28 | Tauragės krepšinio klubas | 95-76 | 27 | 62.5% 5/8 | 33.3% 1/3 | 50% 1/2 | 4 1/3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 14 | 10 | |
| 10-27 | Tauragės krepšinio klubas | 74-78 | 13 | 100% 2/2 | 33.3% 1/3 | 50% 1/2 | 2 1/1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 8 | 8 | |
| 10-21 | Tauragės krepšinio klubas | 76-85 | 22 | 45.5% 5/11 | - 0/0 | 33.3% 1/3 | 8 4/4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 3 | 11 | 10 | |
| 10-20 | Tauragės krepšinio klubas | 90-78 | 20 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 100% 3/3 | 1 0/1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 3 | 3 | 7 | 4 | |
| 10-14 | Tauragės krepšinio klubas | 77-92 | 15 | 80% 4/5 | 50% 1/2 | - 0/0 | 3 1/2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | 2 | 11 | 7 | |
| 10-13 | Tauragės krepšinio klubas | 71-80 | 12 | 40% 2/5 | 0% 0/1 | - 0/0 | 3 1/2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | 5 | |
| 10-07 | Tauragės krepšinio klubas | 84-79 | 15 | 0% 0/1 | 0% 0/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -5 | |
| 10-06 | Tauragės krepšinio klubas | 78-74 | 19 | 66.7% 2/3 | 50% 2/4 | - 0/0 | 2 1/1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 3 | 0 | 10 | 2 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 16:18 | 53.6% 74/138 | 28.3% 13/46 | 69.2% 45/65 | 3.1 1/2.1 | 0.8 | 0.3 | 1.3 | 0.2 | 0.3 | 2.4 | 1.5 | 6.1 | 4.9 | 38 » |
| Atkrintamosios varžybos | 14:29 | 60.6% 20/33 | 16.7% 1/6 | 46.7% 7/15 | 3.9 1.3/2.6 | 0.5 | 0.5 | 0.6 | 0 | 0 | 2.5 | 1.8 | 6.3 | 6.5 | 8 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 37 | Joniškio Delikatesas | 2013-11-30 | |
| Taškai | 27 | Joniškio Delikatesas | 2013-11-30 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 7 | Joniškio Delikatesas | 2014-03-22 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 13 | Joniškio Delikatesas | 2013-11-30 | |
| Atkovoti kamuoliai | 16 | Joniškio Delikatesas | 2015-11-27 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 4 | Joniškio Delikatesas | 2013-11-30 | |
| Perimti kamuoliai | 3 | Kauno Erelita-KTU | 2011-02-26 | |
| Blokuoti metimai | 3 | Kauno Erelita-KTU | 2011-02-26 | |
| Minutės | 38 | Kauno Erelita-KTU | 2010-12-11 | |
| Dvitaškių pataikė | 10 | Joniškio Delikatesas | 2013-11-30 | |
| Dvitaškių metė | 14 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2012-02-17 | |
| Tritaškių pataikė | 4 | Kauno Erelita-KTU | 2010-12-10 | |
| Tritaškių metė | 8 | Kauno Erelita-KTU | 2010-12-10 | |
| Baudų pataikė | 7 | Joniškio Delikatesas | 2013-10-18 | |
| Baudų metė | 12 | Joniškio Delikatesas | 2013-10-18 | |
| Pražangos | 5 | Kauno Erelita-KTU | 2010-12-17 | |
| Išprovokuotas pražangos | 11 | Joniškio Delikatesas | 2013-10-18 | |
| Prarasti kamuoliai | 7 | Joniškio Delikatesas | 2013-10-18 | |
| Gauti blokai | 3 | Tauragės krepšinio klubas | 2017-10-21 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.