Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 22:14 | 32.7% 18/55 | 29.8% 36/121 | 89.6% 69/77 | 2 0.4/1.6 | 2.7 | 0.6 | 2.3 | 0.1 | 0.1 | 3.3 | 2.5 | 8.9 | 5.7 | 24 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 22:14 | 32.7% 18/55 | 29.8% 36/121 | 89.6% 69/77 | 2 0.4/1.6 | 2.7 | 0.6 | 2.3 | 0.1 | 0.1 | 3.3 | 2.5 | 8.9 | 5.7 | 24 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-02 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 90-93 | 4 | - 0/0 | 0% 0/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | -5 | |
| 02-27 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 85-71 | 16 | 0% 0/2 | 0% 0/4 | 100% 2/2 | 2 0/2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | -2 | |
| 02-13 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 60-85 | 21 | 50% 1/2 | 16.7% 1/6 | 100% 1/1 | 3 1/2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1 | 6 | 2 | |
| 02-11 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 91-50 | 10 | 100% 1/1 | 0% 0/3 | - 0/0 | 5 1/4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | |
| 02-06 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 86-72 | 27 | 0% 0/3 | 0% 0/6 | 100% 7/7 | 2 0/2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 7 | 4 | |
| 02-04 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 81-80 | 22 | 0% 0/3 | 20% 1/5 | 80% 4/5 | 1 0/1 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 | 2 | 3 | 7 | -3 | |
| 01-30 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 82-72 | 28 | 50% 1/2 | 40% 2/5 | 100% 2/2 | 1 0/1 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 6 | 10 | 12 | |
| 01-26 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 85-89 | 23 | 40% 2/5 | 0% 0/3 | 87.5% 7/8 | 3 0/3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 5 | 11 | 10 | |
| 01-16 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 92-69 | 21 | 50% 1/2 | 60% 3/5 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 11 | 2 | |
| 01-14 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 89-102 | 25 | 50% 1/2 | 14.3% 1/7 | 100% 4/4 | 1 1/0 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 3 | 9 | 8 | |
| 01-09 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 87-65 | 25 | 100% 1/1 | 20% 2/10 | 100% 4/4 | 5 2/3 | 7 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 12 | 12 | |
| 01-07 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 92-67 | 26 | 0% 0/1 | 44.4% 4/9 | 100% 2/2 | 2 0/2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 14 | 11 | |
| 12-17 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 72-74 | 27 | 16.7% 1/6 | 50% 2/4 | 100% 4/4 | 1 0/1 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 12 | 10 | |
| 12-12 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 91-80 | 12 | - 0/0 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 2 1/1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 3 | 1 | |
| 12-10 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 84-59 | 18 | 0% 0/2 | 100% 4/4 | - 0/0 | 0 0/0 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | 4 | 1 | 12 | 3 | |
| 12-05 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 66-69 | 8 | - 0/0 | 0% 0/3 | - 0/0 | 1 0/1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| 12-03 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 103-61 | 23 | 75% 3/4 | 25% 1/4 | 100% 5/5 | 1 0/1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 5 | 14 | 14 | |
| 11-28 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 76-77 | 21 | 25% 1/4 | 33.3% 2/6 | 100% 2/2 | 1 0/1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 5 | 1 | 10 | -2 | |
| 11-26 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 74-67 | 34 | 20% 1/5 | 66.7% 4/6 | 100% 5/5 | 3 0/3 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | 6 | 19 | 21 | |
| 11-22 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 86-64 | 16 | - 0/0 | 0% 0/3 | 50% 1/2 | 2 1/1 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | |
| 11-20 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 77-85 | 27 | 40% 2/5 | 0% 0/8 | 66.7% 2/3 | 5 0/5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 1 | 3 | 1 | 6 | -6 | |
| 11-14 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 97-75 | 31 | - 0/0 | 57.1% 4/7 | 84.6% 11/13 | 2 0/2 | 2 | 3 | 5 | 0 | 0 | 3 | 6 | 23 | 23 | |
| 11-07 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 74-97 | 23 | 0% 0/2 | 50% 2/4 | - 0/0 | 1 1/0 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 6 | 5 | |
| 10-31 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 73-77 | 36 | 66.7% 2/3 | 50% 2/4 | 75% 6/8 | 5 2/3 | 5 | 1 | 9 | 0 | 0 | 4 | 4 | 16 | 13 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 23:18 | 34% 18/53 | 31.3% 36/115 | 89.3% 67/75 | 2.1 0.5/1.7 | 2.8 | 0.7 | 2.5 | 0.1 | 0.1 | 3.3 | 2.6 | 9.6 | 6.5 | 22 » |
| Atkrintamosios varžybos | 10:25 | 0% 0/2 | 0% 0/6 | 100% 2/2 | 1 0/1 | 2 | 0 | 0.5 | 0 | 0.5 | 3.5 | 1 | 1 | -3.5 | 2 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 23 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2020-11-14 | |
| Taškai | 23 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2020-11-14 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 2 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2020-10-31 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 5 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2020-11-20 | |
| Atkovoti kamuoliai | 5 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2020-10-31 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 7 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2020-11-07 | |
| Perimti kamuoliai | 3 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2020-11-14 | |
| Blokuoti metimai | 1 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2020-11-20 | |
| Minutės | 36 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2020-10-31 | |
| Dvitaškių pataikė | 3 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2020-12-03 | |
| Dvitaškių metė | 6 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2020-12-17 | |
| Tritaškių pataikė | 4 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2020-11-14 | |
| Tritaškių metė | 10 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2021-01-09 | |
| Baudų pataikė | 11 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2020-11-14 | |
| Baudų metė | 13 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2020-11-14 | |
| Pražangos | 5 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2020-11-07 | |
| Išprovokuotas pražangos | 6 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2020-11-14 | |
| Prarasti kamuoliai | 9 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2020-10-31 | |
| Gauti blokai | 1 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2020-11-20 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.