| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 27:27 | 53.2% 91/171 | 36.9% 41/111 | 75.9% 82/108 | 4.1 1/3.1 | 1.9 | 1.1 | 1.5 | 0.1 | 0.3 | 2.1 | 4.1 | 13.8 | 14.9 | 28 » |
2006-2007: Tauragės Bremena-KTU (NKL)
2010-2011: Šiaulių Šiauliai (LKL)
2011-2012: Panevėžio Lietkabelis (LKL)
2012-2013: Šakių Zanavykas (NKL)
2013-2014: Utenos Juventus (LKL)
2014-2015: Utenos Juventus (LKL)
2015-2016: Utenos Juventus (LKL)
2016-2017: Šakių Vytis (NKL), sausį perėjo į Tauragės Fortūna-Agava (RKL), kovą sudarė sutartį su Lamecijos Virtus (Italijos 5-oji lyga)
2017-2018: Kopenhagos Wolfpack (Danija)
2019-2020: Vilkaviškio Perlas (RKL)
2020-2021: Vilkaviškio Perlas (NKL)
2021-2022: Telšių Telšiai (NKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 22:51 | 50.5% 100/198 | 34.7% 75/216 | 77.8% 91/117 | 3.7 0.6/3.1 | 1.1 | 1.2 | 1.2 | 0.1 | 0.2 | 2.2 | 2.8 | 12.3 | 11.3 | 42 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 27:27 | 53.2% 91/171 | 36.9% 41/111 | 75.9% 82/108 | 4.1 1/3.1 | 1.9 | 1.1 | 1.5 | 0.1 | 0.3 | 2.1 | 4.1 | 13.8 | 14.9 | 28 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 28:01 | 54.6% 77/141 | 21.9% 16/73 | 72.5% 58/80 | 3.9 0.8/3 | 1.9 | 1.3 | 2 | 0.1 | 0.1 | 2 | 4 | 12.4 | 12.5 | 21 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 32:11 | 73.7% 14/19 | 23.1% 3/13 | 100% 11/11 | 4.5 1.5/3 | 3 | 3.5 | 2.5 | 0.5 | 0 | 4 | 3.5 | 24 | 25 | 2 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-03 | Vilkaviškio Perlas Go | 74-83 | 29 | 20% 1/5 | 33.3% 2/6 | 75% 3/4 | 3 1/2 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 | 5 | 11 | 10 | |
| 02-28 | Vilkaviškio Perlas Go | 87-85 | 36 | 75% 3/4 | 16.7% 1/6 | 33.3% 1/3 | 4 1/3 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 10 | 13 | |
| 02-16 | Vilkaviškio Perlas Go | 74-66 | 32 | 50% 3/6 | 33.3% 1/3 | 50% 2/4 | 4 0/4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 11 | 9 | |
| 02-13 | Vilkaviškio Perlas Go | 92-87 | 35 | 62.5% 5/8 | 33.3% 2/6 | 100% 6/6 | 7 1/6 | 2 | 4 | 3 | 0 | 2 | 2 | 7 | 22 | 28 | |
| 02-09 | Vilkaviškio Perlas Go | 97-120 | 27 | 66.7% 4/6 | 100% 2/2 | - 0/0 | 2 0/2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 14 | 22 | |
| 02-06 | Vilkaviškio Perlas Go | 82-71 | 34 | 71.4% 5/7 | 14.3% 1/7 | 100% 4/4 | 2 1/1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 17 | 13 | |
| 02-04 | Vilkaviškio Perlas Go | 81-75 | 15 | 50% 1/2 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 2 0/2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 8 | 10 | |
| 01-30 | Vilkaviškio Perlas Go | 73-83 | 39 | 37.5% 3/8 | 83.3% 5/6 | 75% 3/4 | 5 0/5 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 24 | 25 | |
| 01-28 | Vilkaviškio Perlas Go | 79-73 | 37 | 100% 2/2 | 66.7% 2/3 | 100% 4/4 | 3 0/3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6 | 14 | 22 | |
| 01-26 | Vilkaviškio Perlas Go | 88-72 | 32 | 14.3% 1/7 | 40% 2/5 | 100% 4/4 | 3 1/2 | 3 | 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 12 | 8 | |
| 01-23 | Vilkaviškio Perlas Go | 88-95 | 37 | 42.9% 3/7 | 50% 4/8 | 100% 3/3 | 8 3/5 | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 4 | 7 | 21 | 26 | |
| 01-21 | Vilkaviškio Perlas Go | 66-79 | 38 | 75% 6/8 | 0% 0/3 | 85.7% 6/7 | 9 3/6 | 3 | 2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | 18 | 22 | |
| 01-19 | Vilkaviškio Perlas Go | 59-67 | 26 | 75% 3/4 | 20% 1/5 | 50% 1/2 | 4 0/4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 10 | 14 | |
| 01-16 | Vilkaviškio Perlas Go | 101-93 | 24 | 66.7% 6/9 | 66.7% 2/3 | 0% 0/1 | 5 0/5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 18 | 20 | |
| 01-12 | Vilkaviškio Perlas Go | 75-92 | 25 | 57.1% 4/7 | 50% 1/2 | 66.7% 2/3 | 3 1/2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 13 | 11 | |
| 01-09 | Vilkaviškio Perlas Go | 87-86 | 23 | 28.6% 2/7 | 33.3% 1/3 | 70% 7/10 | 6 0/6 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 7 | 14 | 17 | |
| 01-07 | Vilkaviškio Perlas Go | 68-74 | 32 | 33.3% 2/6 | 50% 1/2 | - 0/0 | 1 1/0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 7 | 6 | |
| 12-30 | Vilkaviškio Perlas Go | 84-71 | 26 | 87.5% 7/8 | 25% 1/4 | 80% 4/5 | 8 2/6 | 2 | 1 | 7 | 0 | 0 | 4 | 3 | 21 | 19 | |
| 12-21 | Vilkaviškio Perlas Go | 84-76 | 20 | 60% 3/5 | 0% 0/3 | 40% 2/5 | 1 1/0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 8 | 6 | |
| 12-19 | Vilkaviškio Perlas Go | 81-74 | 20 | 42.9% 3/7 | 50% 1/2 | 66.7% 4/6 | 5 3/2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 7 | 13 | 21 | |
| 12-17 | Vilkaviškio Perlas Go | 92-64 | 23 | 62.5% 5/8 | 0% 0/3 | - 0/0 | 3 0/3 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 10 | 4 | |
| 11-21 | Vilkaviškio Perlas Go | 84-98 | 24 | 100% 4/4 | 33.3% 1/3 | 66.7% 4/6 | 4 0/4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 15 | 21 | |
| 11-19 | Vilkaviškio Perlas Go | 77-80 | 25 | 40% 2/5 | 20% 1/5 | 100% 2/2 | 3 2/1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 9 | 3 | |
| 11-14 | Vilkaviškio Perlas Go | 97-75 | 19 | 66.7% 6/9 | 33.3% 1/3 | 75% 6/8 | 6 4/2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 21 | 26 | |
| 11-07 | Vilkaviškio Perlas Go | 97-104 | 24 | 77.8% 7/9 | 50% 2/4 | 80% 4/5 | 1 0/1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 5 | 24 | 24 | |
| 10-31 | Vilkaviškio Perlas Go | 91-70 | 9 | 0% 0/4 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 3 1/2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | -3 | |
| 10-24 | Vilkaviškio Perlas Go | 74-71 | 25 | 0% 0/3 | 50% 2/4 | 83.3% 5/6 | 6 1/5 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 11 | 16 | |
| 10-22 | Vilkaviškio Perlas Go | 67-72 | 19 | 0% 0/6 | 33.3% 2/6 | 100% 4/4 | 3 0/3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 10 | 5 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 27:00 | 53.7% 87/162 | 38.4% 38/99 | 77.2% 78/101 | 4.1 1/3.2 | 1.8 | 1 | 1.5 | 0.1 | 0.3 | 2 | 4 | 14.1 | 15.2 | 26 » |
| Atkrintamosios varžybos | 33:19 | 44.4% 4/9 | 25% 3/12 | 57.1% 4/7 | 3.5 1/2.5 | 3 | 3 | 1.5 | 0 | 0 | 3 | 4.5 | 10.5 | 11.5 | 2 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 36 | Šakių Vytis-VDU | 2012-12-01 | |
| Taškai | 35 | Šakių Vytis-VDU | 2012-12-01 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 4 | Vilkaviškio Perlas Go | 2020-11-14 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 8 | Telšių Telšiai | 2022-01-13 | |
| Atkovoti kamuoliai | 9 | Vilkaviškio Perlas Go | 2021-01-21 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 6 | Šakių Vytis-VDU | 2012-12-01 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Šakių Vytis-VDU | 2016-10-21 | |
| Blokuoti metimai | 1 | Šakių Vytis-VDU | 2016-10-08 | |
| Minutės | 40 | Šakių Vytis-VDU | 2016-12-17 | |
| Dvitaškių pataikė | 9 | Šakių Vytis-VDU | 2012-12-01 | |
| Dvitaškių metė | 12 | Šakių Vytis-VDU | 2016-12-17 | |
| Tritaškių pataikė | 5 | Vilkaviškio Perlas Go | 2021-01-30 | |
| Tritaškių metė | 14 | Telšių Telšiai | VLK/MAŽ | 2022-04-09 |
| Baudų pataikė | 9 | Šakių Vytis-VDU | 2016-12-17 | |
| Baudų metė | 10 | Šakių Vytis-VDU | 2016-12-17 | |
| Pražangos | 5 | Šakių Vytis-VDU | 2016-10-06 | |
| Išprovokuotas pražangos | 10 | Šakių Vytis-VDU | 2016-12-17 | |
| Prarasti kamuoliai | 7 | Vilkaviškio Perlas Go | 2020-12-30 | |
| Gauti blokai | 2 | Vilkaviškio Perlas Go | 2021-01-26 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.