| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 32:11 | 73.7% 14/19 | 23.1% 3/13 | 100% 11/11 | 4.5 1.5/3 | 3 | 3.5 | 2.5 | 0.5 | 0 | 4 | 3.5 | 24 | 25 | 2 » |
| Data | Varžovas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12-01 | 36 | 81.8% 9/11 | 33.3% 3/9 | 100% 8/8 | 6 2/4 | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 35 | 36 | |
| 10-05 | 27 | 62.5% 5/8 | 0% 0/4 | 100% 3/3 | 3 1/2 | 0 | 4 | 3 | 1 | 0 | 4 | 7 | 13 | 14 |
2006-2007: Tauragės Bremena-KTU (NKL)
2010-2011: Šiaulių Šiauliai (LKL)
2011-2012: Panevėžio Lietkabelis (LKL)
2012-2013: Šakių Zanavykas (NKL)
2013-2014: Utenos Juventus (LKL)
2014-2015: Utenos Juventus (LKL)
2015-2016: Utenos Juventus (LKL)
2016-2017: Šakių Vytis (NKL), sausį perėjo į Tauragės Fortūna-Agava (RKL), kovą sudarė sutartį su Lamecijos Virtus (Italijos 5-oji lyga)
2017-2018: Kopenhagos Wolfpack (Danija)
2019-2020: Vilkaviškio Perlas (RKL)
2020-2021: Vilkaviškio Perlas (NKL)
2021-2022: Telšių Telšiai (NKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 22:51 | 50.5% 100/198 | 34.7% 75/216 | 77.8% 91/117 | 3.7 0.6/3.1 | 1.1 | 1.2 | 1.2 | 0.1 | 0.2 | 2.2 | 2.8 | 12.3 | 11.3 | 42 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 27:27 | 53.2% 91/171 | 36.9% 41/111 | 75.9% 82/108 | 4.1 1/3.1 | 1.9 | 1.1 | 1.5 | 0.1 | 0.3 | 2.1 | 4.1 | 13.8 | 14.9 | 28 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 28:01 | 54.6% 77/141 | 21.9% 16/73 | 72.5% 58/80 | 3.9 0.8/3 | 1.9 | 1.3 | 2 | 0.1 | 0.1 | 2 | 4 | 12.4 | 12.5 | 21 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 32:11 | 73.7% 14/19 | 23.1% 3/13 | 100% 11/11 | 4.5 1.5/3 | 3 | 3.5 | 2.5 | 0.5 | 0 | 4 | 3.5 | 24 | 25 | 2 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12-01 | Šakių Vytis-VDU | 99-83 | 36 | 81.8% 9/11 | 33.3% 3/9 | 100% 8/8 | 6 2/4 | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 35 | 36 | |
| 10-05 | Šakių Vytis-VDU | 77-61 | 27 | 62.5% 5/8 | 0% 0/4 | 100% 3/3 | 3 1/2 | 0 | 4 | 3 | 1 | 0 | 4 | 7 | 13 | 14 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 32:11 | 73.7% 14/19 | 23.1% 3/13 | 100% 11/11 | 4.5 1.5/3 | 3 | 3.5 | 2.5 | 0.5 | 0 | 4 | 3.5 | 24 | 25 | 2 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 36 | Šakių Vytis-VDU | 2012-12-01 | |
| Taškai | 35 | Šakių Vytis-VDU | 2012-12-01 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 4 | Vilkaviškio Perlas Go | 2020-11-14 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 8 | Telšių Telšiai | 2022-01-13 | |
| Atkovoti kamuoliai | 9 | Vilkaviškio Perlas Go | 2021-01-21 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 6 | Šakių Vytis-VDU | 2012-12-01 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Šakių Vytis-VDU | 2016-10-21 | |
| Blokuoti metimai | 1 | Šakių Vytis-VDU | 2016-10-08 | |
| Minutės | 40 | Šakių Vytis-VDU | 2016-12-17 | |
| Dvitaškių pataikė | 9 | Šakių Vytis-VDU | 2012-12-01 | |
| Dvitaškių metė | 12 | Šakių Vytis-VDU | 2016-12-17 | |
| Tritaškių pataikė | 5 | Vilkaviškio Perlas Go | 2021-01-30 | |
| Tritaškių metė | 14 | Telšių Telšiai | VLK/MAŽ | 2022-04-09 |
| Baudų pataikė | 9 | Šakių Vytis-VDU | 2016-12-17 | |
| Baudų metė | 10 | Šakių Vytis-VDU | 2016-12-17 | |
| Pražangos | 5 | Šakių Vytis-VDU | 2016-10-06 | |
| Išprovokuotas pražangos | 10 | Šakių Vytis-VDU | 2016-12-17 | |
| Prarasti kamuoliai | 7 | Vilkaviškio Perlas Go | 2020-12-30 | |
| Gauti blokai | 2 | Vilkaviškio Perlas Go | 2021-01-26 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.