Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 14:24 | 53.2% 67/126 | 0% 0/7 | 51.8% 44/85 | 3.9 1.4/2.5 | 0.8 | 0.5 | 1.3 | 0.3 | 0.1 | 2.9 | 2.1 | 4.5 | 5.1 | 40 » |
| Data | Varžovas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-21 | VLK/NEP | 11 | - 0/0 | - 0/0 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | -1 |
| 03-19 | VLK/NEP | 9 | 100% 1/1 | - 0/0 | 50% 1/2 | 3 0/3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 3 | 5 |
| 03-16 | VLK/NEP | 6 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 3 3/0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | -1 |
| 03-13 | VLK/NEP | 10 | 100% 1/1 | - 0/0 | 50% 2/4 | 4 2/2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 4 | 5 |
| 03-01 | 12 | 0% 0/1 | - 0/0 | 50% 1/2 | 4 2/2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | |
| 02-27 | 15 | 50% 1/2 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 1 1/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 4 | 1 | |
| 02-22 | 8 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | - 0/0 | 4 1/3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 2 | 0 | |
| 02-20 | 16 | 50% 1/2 | - 0/0 | 50% 2/4 | 6 2/4 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 4 | 9 | |
| 02-13 | 16 | 60% 3/5 | - 0/0 | 100% 2/2 | 5 3/2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 8 | 12 | |
| 02-08 | 5 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | -3 |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 14:24 | 53.2% 67/126 | 0% 0/7 | 51.8% 44/85 | 3.9 1.4/2.5 | 0.8 | 0.5 | 1.3 | 0.3 | 0.1 | 2.9 | 2.1 | 4.5 | 5.1 | 40 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-21 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | VLK/NEP | 92-62 | 11 | - 0/0 | - 0/0 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | -1 |
| 03-19 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | VLK/NEP | 73-65 | 9 | 100% 1/1 | - 0/0 | 50% 1/2 | 3 0/3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 3 | 5 |
| 03-16 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | VLK/NEP | 77-75 | 6 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 3 3/0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | -1 |
| 03-13 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | VLK/NEP | 76-79 | 10 | 100% 1/1 | - 0/0 | 50% 2/4 | 4 2/2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 4 | 5 |
| 03-01 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 82-74 | 12 | 0% 0/1 | - 0/0 | 50% 1/2 | 4 2/2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | |
| 02-27 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 73-62 | 15 | 50% 1/2 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 1 1/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 4 | 1 | |
| 02-22 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 73-80 | 8 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | - 0/0 | 4 1/3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 2 | 0 | |
| 02-20 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 77-62 | 16 | 50% 1/2 | - 0/0 | 50% 2/4 | 6 2/4 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 4 | 9 | |
| 02-13 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 88-79 | 16 | 60% 3/5 | - 0/0 | 100% 2/2 | 5 3/2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 8 | 12 | |
| 02-08 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 95-87 | 5 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | -3 | |
| 02-06 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 66-69 | 15 | 28.6% 2/7 | 0% 0/1 | 0% 0/2 | 5 4/1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 4 | 0 | |
| 01-25 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 100-97 | 9 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 2 0/2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | -3 | |
| 01-21 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 74-83 | 15 | 100% 1/1 | 0% 0/1 | 50% 2/4 | 4 0/4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 4 | 4 | 5 | |
| 01-18 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 84-69 | 13 | 100% 1/1 | - 0/0 | 75% 3/4 | 3 0/3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 5 | 7 | |
| 01-16 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 86-84 | 15 | 0% 0/2 | - 0/0 | - 0/0 | 4 2/2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | |
| 01-14 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 80-82 | 12 | 100% 3/3 | - 0/0 | - 0/0 | 3 1/2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | 6 | |
| 01-11 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 79-92 | 17 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 0% 0/1 | 4 0/4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 2 | 3 | |
| 01-09 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 80-53 | 15 | 50% 1/2 | - 0/0 | 50% 2/4 | 3 1/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | 5 | |
| 01-05 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 57-72 | 14 | 50% 2/4 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 0 | 2 | 1 | 3 | 2 | 2 | 3 | 6 | 9 | |
| 12-17 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 71-76 | 24 | 25% 1/4 | - 0/0 | 100% 2/2 | 9 3/6 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 4 | 11 | |
| 12-14 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 104-91 | 13 | 100% 5/5 | - 0/0 | 100% 1/1 | 5 3/2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 11 | 15 | |
| 12-12 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 96-70 | 15 | 0% 0/2 | - 0/0 | 0% 0/2 | 1 1/0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | -7 | |
| 11-30 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 86-76 | 23 | 57.1% 4/7 | - 0/0 | 42.9% 3/7 | 6 2/4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 11 | 17 | |
| 11-28 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 85-81 | 22 | 37.5% 3/8 | - 0/0 | 62.5% 5/8 | 8 4/4 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 6 | 11 | 15 | |
| 11-16 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 79-83 | 16 | 50% 2/4 | - 0/0 | 25% 1/4 | 10 4/6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | 13 | |
| 11-14 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 74-64 | 16 | 40% 2/5 | - 0/0 | - 0/0 | 5 2/3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 6 | |
| 11-12 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 86-77 | 13 | 100% 2/2 | - 0/0 | 75% 3/4 | 2 1/1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 | 7 | 9 | |
| 11-09 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 77-71 | 14 | 42.9% 3/7 | - 0/0 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 2 | 6 | 6 | |
| 11-07 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 89-78 | 9 | 66.7% 2/3 | 0% 0/1 | - 0/0 | 3 1/2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | |
| 11-05 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 89-82 | 16 | 50% 1/2 | - 0/0 | 50% 1/2 | 4 1/3 | 0 | 1 | 6 | 1 | 0 | 3 | 2 | 3 | 0 | |
| 11-02 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 77-65 | 20 | 60% 3/5 | 0% 0/1 | 0% 0/2 | 2 0/2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 6 | 1 | |
| 10-31 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 74-79 | 16 | 100% 3/3 | - 0/0 | 0% 0/2 | 3 1/2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 6 | 10 | |
| 10-26 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 97-74 | 15 | 100% 1/1 | - 0/0 | 0% 0/2 | 7 2/5 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 2 | 3 | |
| 10-24 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 73-77 | 7 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 4 1/3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
| 10-19 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 77-82 | 12 | 75% 3/4 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 6 | 9 | |
| 10-17 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 88-86 | 13 | 62.5% 5/8 | - 0/0 | 50% 1/2 | 3 1/2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 11 | 7 | |
| 10-12 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 81-77 | 15 | 100% 2/2 | - 0/0 | 75% 3/4 | 4 1/3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 7 | 10 | |
| 10-10 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 74-97 | 15 | 50% 1/2 | - 0/0 | 100% 2/2 | 5 1/4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 4 | 8 | |
| 10-05 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 87-86 | 14 | 60% 3/5 | - 0/0 | - 0/0 | 6 2/4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 | 0 | 6 | 9 | |
| 10-03 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 85-67 | 13 | 40% 2/5 | 0% 0/1 | 33.3% 2/6 | 4 2/2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 3 | 4 | 6 | -1 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 15:23 | 55.9% 57/102 | 0% 0/5 | 50.8% 33/65 | 4.1 1.3/2.8 | 0.8 | 0.6 | 1.4 | 0.4 | 0.1 | 2.9 | 2.3 | 5.1 | 6.1 | 29 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 13:09 | 38.1% 8/21 | 0% 0/2 | 58.3% 7/12 | 3.7 1.9/1.9 | 0.9 | 0.1 | 0.9 | 0.1 | 0.1 | 3 | 1.7 | 3.3 | 3 | 7 » |
| Atkrintamosios varžybos | 09:28 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 50% 4/8 | 2.8 1.3/1.5 | 0 | 0.5 | 0.5 | 0 | 0 | 3 | 1.5 | 2 | 2 | 4 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 36 | Kauno r. Atletas | 2021-11-04 | |
| Taškai | 27 | Kauno r. Atletas | 2021-11-04 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 5 | Kauno r. Atletas | 2021-11-06 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 8 | Kauno r. Atletas | 2021-10-07 | |
| Atkovoti kamuoliai | 12 | Kauno r. Atletas | 2023-01-12 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 6 | Kauno r. Atletas | 2022-01-13 | |
| Perimti kamuoliai | 3 | Kauno r. Atletas | 2021-10-09 | |
| Blokuoti metimai | 3 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 2025-01-05 | |
| Minutės | 34 | Kauno r. Atletas | 2023-04-08 | |
| Dvitaškių pataikė | 9 | Marijampolės Sūduva | 2024-02-22 | |
| Dvitaškių metė | 12 | Kauno r. Atletas | 2022-01-06 | |
| Tritaškių pataikė | 1 | Kauno r. Atletas | 2021-11-04 | |
| Tritaškių metė | 3 | Kauno r. Atletas | 2022-11-10 | |
| Baudų pataikė | 8 | Kauno r. Atletas | 2021-10-09 | |
| Baudų metė | 11 | Kauno r. Atletas | 2022-01-06 | |
| Pražangos | 5 | Kauno r. Atletas | 2021-10-09 | |
| Išprovokuotas pražangos | 12 | Marijampolės Sūduva | 2024-02-22 | |
| Prarasti kamuoliai | 6 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 2024-11-05 | |
| Gauti blokai | 2 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 2025-01-05 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.