Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 30:56 | 62.3% 205/329 | 42% 113/269 | 79.6% 90/113 | 5 1.6/3.4 | 1.2 | 1 | 1.6 | 0.1 | 0 | 3 | 0 | 17.5 | 13.8 | 48 » |
2006-2007: Kauno LKKA Atletas (NKL)
2010-2011: Kauno LKKA-Atletas (NKL)
2011-2012: Kauno LKKA-Atletas (NKL)
2012-2013: Kauno LSU-Baltai (LKL)
2013-2014: Kauno raj. LSU-Atletas (LKL), vasarį persikėlė į Alytaus Dzūkiją (LKL)
2015-2016: Šakių Vytis (NKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 12:39 | 55.6% 35/63 | 37.5% 12/32 | 95.5% 21/22 | 1.9 0.8/1.1 | 0.6 | 0.5 | 0.7 | 0.1 | 0 | 2.7 | 0.5 | 4.4 | 2.8 | 29 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 30:56 | 62.3% 205/329 | 42% 113/269 | 79.6% 90/113 | 5 1.6/3.4 | 1.2 | 1 | 1.6 | 0.1 | 0 | 3 | 0 | 17.5 | 13.8 | 48 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 33:30 | 55.4% 210/379 | 37.6% 99/263 | 82.6% 228/276 | 6.1 2.4/3.6 | 1.4 | 0.8 | 2.4 | 0 | 0 | 2.5 | 0 | 22 | 16.5 | 43 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-15 | Kauno Atletas-LSU | 82-93 | 37 | 72.7% 8/11 | 33.3% 3/9 | 50% 2/4 | 6 2/4 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 27 | 18 | |
| 04-14 | Kauno Atletas-LSU | 89-73 | 30 | 55.6% 5/9 | 30% 3/10 | 100% 2/2 | 6 2/4 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 21 | 18 | |
| 03-31 | Kauno Atletas-LSU | 92-96 | 34 | 55.6% 5/9 | 75% 3/4 | 83.3% 5/6 | 6 1/5 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 24 | 20 | |
| 03-29 | Kauno Atletas-LSU | 87-85 | 31 | 80% 4/5 | 42.9% 3/7 | 83.3% 5/6 | 4 2/2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 22 | 14 | |
| 03-17 | Kauno Atletas-LSU | 78-71 | 37 | 57.1% 4/7 | 33.3% 4/12 | 100% 2/2 | 7 1/6 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 22 | 19 | |
| 03-16 | Kauno Atletas-LSU | 66-78 | 21 | 50% 1/2 | 50% 3/6 | - 0/0 | 2 0/2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 11 | 4 | |
| 03-10 | Kauno Atletas-LSU | 70-77 | 37 | 80% 4/5 | 50% 3/6 | 100% 2/2 | 7 2/5 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 19 | 18 | |
| 03-09 | Kauno Atletas-LSU | 83-74 | 24 | 100% 2/2 | 50% 2/4 | - 0/0 | 2 2/0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 10 | 7 | |
| 03-03 | Kauno Atletas-LSU | 89-74 | 34 | 44.4% 4/9 | 57.1% 4/7 | 100% 1/1 | 8 5/3 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 21 | 23 | |
| 03-02 | Kauno Atletas-LSU | 87-100 | 31 | 83.3% 10/12 | 83.3% 5/6 | - 0/0 | 3 2/1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 35 | 30 | |
| 02-25 | Kauno Atletas-LSU | 94-72 | 27 | 33.3% 1/3 | 0% 0/2 | 0% 0/1 | 8 1/7 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 4 | |
| 02-24 | Kauno Atletas-LSU | 80-78 | 34 | 63.6% 7/11 | 33.3% 2/6 | 83.3% 5/6 | 9 5/4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 25 | 23 | |
| 02-18 | Kauno Atletas-LSU | 84-98 | 38 | 16.7% 1/6 | 71.4% 5/7 | 100% 8/8 | 3 2/1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 25 | 18 | |
| 02-17 | Kauno Atletas-LSU | 89-87 | 33 | 69.2% 9/13 | 30% 3/10 | 50% 1/2 | 5 2/3 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 28 | 19 | |
| 02-11 | Kauno Atletas-LSU | 79-89 | 26 | 50% 2/4 | 0% 0/4 | - 0/0 | 3 1/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -1 | |
| 02-10 | Kauno Atletas-LSU | 71-85 | 26 | 33.3% 1/3 | 66.7% 4/6 | 100% 2/2 | 4 2/2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | 16 | 11 | |
| 02-04 | Kauno Atletas-LSU | 99-92 | 21 | 66.7% 2/3 | 50% 2/4 | 33.3% 1/3 | 2 1/1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 11 | 1 | |
| 02-03 | Kauno Atletas-LSU | 91-77 | 35 | 66.7% 6/9 | 33.3% 2/6 | 33.3% 1/3 | 3 0/3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 19 | 13 | |
| 01-28 | Kauno Atletas-LSU | 98-95 | 35 | 50% 1/2 | 40% 2/5 | 100% 2/2 | 5 1/4 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 5 | 0 | 10 | 5 | |
| 01-27 | Kauno Atletas-LSU | 74-88 | 32 | 50% 3/6 | 37.5% 3/8 | 100% 3/3 | 8 3/5 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 18 | 19 | |
| 01-21 | Kauno Atletas-LSU | 96-76 | 29 | 100% 4/4 | 25% 2/8 | - 0/0 | 3 1/2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 14 | 10 | |
| 01-20 | Kauno Atletas-LSU | 65-97 | 26 | 77.8% 7/9 | 0% 0/1 | - 0/0 | 8 0/8 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 14 | 15 | |
| 01-14 | Kauno Atletas-LSU | 102-55 | 27 | 75% 6/8 | 25% 1/4 | - 0/0 | 8 3/5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 15 | 13 | |
| 01-13 | Kauno Atletas-LSU | 91-72 | 33 | 57.1% 4/7 | 37.5% 3/8 | 100% 2/2 | 5 2/3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 19 | 13 | |
| 01-07 | Kauno Atletas-LSU | 88-80 | 36 | 70% 7/10 | 33.3% 2/6 | - 0/0 | 6 0/6 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 20 | 19 | |
| 01-06 | Kauno Atletas-LSU | 74-82 | 31 | 57.1% 8/14 | 50% 4/8 | 50% 1/2 | 2 1/1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 29 | 15 | |
| 12-17 | Kauno Atletas-LSU | 72-99 | 25 | 60% 3/5 | 33.3% 2/6 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 12 | 2 | |
| 12-16 | Kauno Atletas-LSU | 83-85 | 32 | 100% 7/7 | 0% 0/3 | 50% 1/2 | 4 0/4 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 15 | 12 | |
| 12-10 | Kauno Atletas-LSU | 69-86 | 29 | 85.7% 6/7 | 60% 3/5 | 60% 3/5 | 6 2/4 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 24 | 20 | |
| 12-09 | Kauno Atletas-LSU | 92-90 | 37 | 57.1% 4/7 | 80% 4/5 | 85.7% 6/7 | 2 1/1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 26 | 21 | |
| 12-03 | Kauno Atletas-LSU | 95-77 | 30 | 66.7% 2/3 | 25% 1/4 | - 0/0 | 9 2/7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 7 | 9 | |
| 12-02 | Kauno Atletas-LSU | 81-75 | 33 | 50% 1/2 | 25% 1/4 | 100% 2/2 | 6 1/5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | 10 | |
| 11-26 | Kauno Atletas-LSU | 90-77 | 35 | 80% 8/10 | 57.1% 4/7 | 50% 1/2 | 3 1/2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 29 | 20 | |
| 11-25 | Kauno Atletas-LSU | 74-59 | 31 | 28.6% 2/7 | 20% 1/5 | 50% 1/2 | 2 1/1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 8 | -5 | |
| 11-19 | Kauno Atletas-LSU | 83-77 | 24 | 33.3% 1/3 | 100% 2/2 | 100% 2/2 | 2 1/1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 10 | 10 | |
| 11-18 | Kauno Atletas-LSU | 90-75 | 34 | 50% 4/8 | 0% 0/4 | - 0/0 | 7 3/4 | 3 | 3 | 3 | 1 | 0 | 3 | 0 | 8 | 8 | |
| 11-11 | Kauno Atletas-LSU | 89-73 | 32 | 44.4% 4/9 | 33.3% 1/3 | 100% 1/1 | 6 2/4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 12 | 10 | |
| 11-10 | Kauno Atletas-LSU | 82-96 | 34 | 66.7% 4/6 | 80% 4/5 | - 0/0 | 3 0/3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 24 | |
| 11-05 | Kauno Atletas-LSU | 86-75 | 21 | 40% 2/5 | 100% 1/1 | 100% 4/4 | 4 2/2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 11 | 7 | |
| 11-04 | Kauno Atletas-LSU | 103-91 | 36 | 70% 7/10 | 33.3% 1/3 | 100% 5/5 | 6 1/5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 22 | 21 | |
| 10-29 | Kauno Atletas-LSU | 75-73 | 33 | 37.5% 3/8 | 66.7% 4/6 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 18 | 14 | |
| 10-28 | Kauno Atletas-LSU | 106-92 | 35 | 63.6% 7/11 | 20% 1/5 | 100% 2/2 | 6 2/4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 19 | 19 | |
| 10-22 | Kauno Atletas-LSU | 96-86 | 32 | 25% 1/4 | 50% 3/6 | 80% 4/5 | 5 2/3 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0 | 3 | 0 | 15 | 10 | |
| 10-21 | Kauno Atletas-LSU | 91-83 | 32 | 85.7% 6/7 | 62.5% 5/8 | 100% 2/2 | 6 2/4 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 29 | 34 | |
| 10-15 | Kauno Atletas-LSU | 89-75 | 22 | 50% 1/2 | 40% 2/5 | - 0/0 | 5 2/3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 8 | 8 | |
| 10-14 | Kauno Atletas-LSU | 96-69 | 20 | 55.6% 5/9 | 0% 0/4 | 100% 1/1 | 4 1/3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 11 | 5 | |
| 10-08 | Kauno Atletas-LSU | 110-101 | 34 | 66.7% 4/6 | 28.6% 2/7 | 75% 3/4 | 8 2/6 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 17 | 12 | |
| 10-07 | Kauno Atletas-LSU | 96-90 | 39 | 70% 7/10 | 42.9% 3/7 | 70% 7/10 | 8 5/3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | 30 | 24 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 30:58 | 62.6% 129/206 | 40.5% 62/153 | 81.5% 53/65 | 5 1.5/3.6 | 1.2 | 1 | 1.5 | 0.1 | 0 | 3 | 0 | 16.6 | 13.5 | 30 » |
| Antrasis etapas | 30:17 | 60.7% 54/89 | 45.3% 39/86 | 76.7% 23/30 | 4.7 1.9/2.9 | 1.1 | 1 | 1.6 | 0 | 0 | 3 | 0 | 17.7 | 13.5 | 14 » |
| Atkrintamosios varžybos | 32:30 | 64.3% 9/14 | 54.5% 6/11 | 83.3% 10/12 | 5 1.5/3.5 | 0.5 | 0 | 1.5 | 0 | 0 | 4 | 0 | 23 | 17 | 2 » |
| Finalo ketvertas | 33:30 | 65% 13/20 | 31.6% 6/19 | 66.7% 4/6 | 6 2/4 | 2 | 2 | 2.5 | 0 | 0 | 2.5 | 0 | 24 | 18 | 2 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 37 | Kauno Atletas-LSU | 2010-11-26 | |
| Taškai | 40 | Kauno Atletas-LSU | 2010-12-18 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 6 | Kauno Atletas-LSU | 2010-11-26 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 10 | Kauno Atletas-LSU | 2011-03-23 | |
| Atkovoti kamuoliai | 14 | Kauno Atletas-LSU | 2011-04-01 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 5 | Kauno Atletas-LSU | 2010-12-11 | |
| Perimti kamuoliai | 5 | Šakių Vytis-VDU | 2016-01-29 | |
| Blokuoti metimai | 1 | Kauno Atletas-LSU | 2011-01-14 | |
| Minutės | 40 | Kauno Atletas-LSU | 2010-10-22 | |
| Dvitaškių pataikė | 12 | Kauno Atletas-LSU | 2010-11-06 | |
| Dvitaškių metė | 17 | Kauno Atletas-LSU | 2011-03-05 | |
| Tritaškių pataikė | 6 | Kauno Atletas-LSU | 2010-12-17 | |
| Tritaškių metė | 12 | Kauno Atletas-LSU | 2012-03-17 | |
| Baudų pataikė | 18 | Kauno Atletas-LSU | 2011-03-30 | |
| Baudų metė | 22 | Kauno Atletas-LSU | 2011-03-30 | |
| Pražangos | 5 | Kauno Atletas-LSU | 2011-01-07 | |
| Išprovokuotas pražangos | 3 | Šakių Vytis-VDU | 2016-04-07 | |
| Prarasti kamuoliai | 7 | Kauno Atletas-LSU | 2010-10-09 | |
| Gauti blokai | 0 | Kauno Atletas-LSU | 2010-11-13 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.