Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 33:30 | 55.4% 210/379 | 37.6% 99/263 | 82.6% 228/276 | 6.1 2.4/3.6 | 1.4 | 0.8 | 2.4 | 0 | 0 | 2.5 | 0 | 22 | 16.5 | 43 » |
2006-2007: Kauno LKKA Atletas (NKL)
2010-2011: Kauno LKKA-Atletas (NKL)
2011-2012: Kauno LKKA-Atletas (NKL)
2012-2013: Kauno LSU-Baltai (LKL)
2013-2014: Kauno raj. LSU-Atletas (LKL), vasarį persikėlė į Alytaus Dzūkiją (LKL)
2015-2016: Šakių Vytis (NKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 12:39 | 55.6% 35/63 | 37.5% 12/32 | 95.5% 21/22 | 1.9 0.8/1.1 | 0.6 | 0.5 | 0.7 | 0.1 | 0 | 2.7 | 0.5 | 4.4 | 2.8 | 29 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 30:56 | 62.3% 205/329 | 42% 113/269 | 79.6% 90/113 | 5 1.6/3.4 | 1.2 | 1 | 1.6 | 0.1 | 0 | 3 | 0 | 17.5 | 13.8 | 48 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 33:30 | 55.4% 210/379 | 37.6% 99/263 | 82.6% 228/276 | 6.1 2.4/3.6 | 1.4 | 0.8 | 2.4 | 0 | 0 | 2.5 | 0 | 22 | 16.5 | 43 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-01 | Kauno Atletas-LSU | 87-88 | 35 | 30% 3/10 | 33.3% 2/6 | 70% 7/10 | 14 6/8 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 19 | 23 | |
| 03-30 | Kauno Atletas-LSU | 89-80 | 34 | 62.5% 5/8 | 50% 1/2 | 81.8% 18/22 | 4 0/4 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 | 4 | 0 | 31 | 20 | |
| 03-25 | Kauno Atletas-LSU | 63-64 | 33 | 50% 4/8 | 36.4% 4/11 | 0% 0/1 | 10 4/6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 20 | 13 | |
| 03-23 | Kauno Atletas-LSU | 82-83 | 34 | 60% 9/15 | 40% 2/5 | 100% 4/4 | 13 3/10 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 5 | 0 | 28 | 28 | |
| 03-19 | Kauno Atletas-LSU | 64-73 | 23 | 55.6% 5/9 | 16.7% 1/6 | - 0/0 | 2 2/0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13 | 4 | |
| 03-18 | Kauno Atletas-LSU | 74-79 | 37 | 71.4% 5/7 | 60% 3/5 | 100% 2/2 | 4 1/3 | 4 | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 21 | 21 | |
| 03-12 | Kauno Atletas-LSU | 88-74 | 30 | 46.2% 6/13 | 25% 1/4 | 100% 2/2 | 7 4/3 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 17 | 13 | |
| 03-11 | Kauno Atletas-LSU | 57-76 | 37 | 60% 6/10 | 0% 0/5 | 71.4% 5/7 | 6 2/4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 17 | 11 | |
| 03-05 | Kauno Atletas-LSU | 83-73 | 37 | 52.9% 9/17 | 42.9% 3/7 | 66.7% 2/3 | 5 1/4 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 29 | 17 | |
| 03-04 | Kauno Atletas-LSU | 90-72 | 37 | 42.9% 3/7 | 20% 1/5 | 93.8% 15/16 | 7 5/2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 24 | 20 | |
| 02-26 | Kauno Atletas-LSU | 90-70 | 6 | - 0/0 | - 0/0 | 100% 2/2 | 0 0/0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | |
| 02-25 | Kauno Atletas-LSU | 76-81 | 35 | 71.4% 5/7 | 14.3% 1/7 | 100% 4/4 | 7 2/5 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 17 | 13 | |
| 02-19 | Kauno Atletas-LSU | 82-74 | 31 | 85.7% 6/7 | 42.9% 3/7 | 66.7% 4/6 | 6 4/2 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 25 | 20 | |
| 02-18 | Kauno Atletas-LSU | 95-68 | 33 | 50% 4/8 | 20% 1/5 | 100% 4/4 | 9 2/7 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 15 | 15 | |
| 02-12 | Kauno Atletas-LSU | 68-84 | 30 | 75% 6/8 | 42.9% 3/7 | 83.3% 5/6 | 8 2/6 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 26 | 23 | |
| 02-11 | Kauno Atletas-LSU | 61-82 | 35 | 66.7% 4/6 | 27.3% 3/11 | 100% 3/3 | 4 3/1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 20 | 12 | |
| 02-05 | Kauno Atletas-LSU | 77-89 | 36 | 66.7% 4/6 | 42.9% 3/7 | 100% 4/4 | 8 2/6 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 21 | 21 | |
| 02-04 | Kauno Atletas-LSU | 80-75 | 39 | 50% 5/10 | 20% 1/5 | 87.5% 14/16 | 7 5/2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 27 | 20 | |
| 01-29 | Kauno Atletas-LSU | 86-60 | 28 | 40% 4/10 | 0% 0/6 | 100% 3/3 | 3 3/0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 11 | -1 | |
| 01-28 | Kauno Atletas-LSU | 71-81 | 38 | 27.3% 3/11 | 20% 1/5 | 88.9% 8/9 | 8 2/6 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 17 | 11 | |
| 01-22 | Kauno Atletas-LSU | 63-78 | 35 | 41.7% 5/12 | 75% 3/4 | 100% 4/4 | 7 5/2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 23 | 21 | |
| 01-21 | Kauno Atletas-LSU | 69-85 | 23 | 28.6% 2/7 | 25% 1/4 | - 0/0 | 2 0/2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 7 | -4 | |
| 01-15 | Kauno Atletas-LSU | 74-73 | 33 | 57.1% 4/7 | 0% 0/4 | 62.5% 5/8 | 1 0/1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 13 | 2 | |
| 01-14 | Kauno Atletas-LSU | 100-79 | 36 | 62.5% 5/8 | 55.6% 5/9 | 70% 7/10 | 8 4/4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 32 | 27 | |
| 01-07 | Kauno Atletas-LSU | 57-64 | 36 | 37.5% 3/8 | 20% 1/5 | 100% 4/4 | 8 1/7 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 5 | 0 | 13 | 7 | |
| 12-18 | Kauno Atletas-LSU | 79-66 | 40 | 68.8% 11/16 | 50% 3/6 | 90% 9/10 | 6 3/3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 40 | 35 | |
| 12-17 | Kauno Atletas-LSU | 79-70 | 39 | 50% 4/8 | 66.7% 6/9 | 33.3% 1/3 | 10 4/6 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 27 | 24 | |
| 12-11 | Kauno Atletas-LSU | 83-73 | 39 | 88.9% 8/9 | 33.3% 2/6 | 100% 9/9 | 4 1/3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 31 | 33 | |
| 12-04 | Kauno Atletas-LSU | 58-79 | 37 | 100% 6/6 | 42.9% 3/7 | - 0/0 | 6 3/3 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 | 3 | 0 | 21 | 17 | |
| 12-03 | Kauno Atletas-LSU | 93-94 | 38 | 57.1% 4/7 | 71.4% 5/7 | 53.3% 8/15 | 6 4/2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 3 | 0 | 31 | 20 | |
| 11-27 | Kauno Atletas-LSU | 99-93 | 36 | 54.5% 6/11 | 33.3% 3/9 | 76.9% 10/13 | 5 3/2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 31 | 21 | |
| 11-26 | Kauno Atletas-LSU | 82-68 | 38 | 64.3% 9/14 | 50% 2/4 | 85.7% 6/7 | 13 6/7 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 30 | 37 | |
| 11-13 | Kauno Atletas-LSU | 88-61 | 32 | 60% 3/5 | 62.5% 5/8 | - 0/0 | 5 2/3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 21 | 20 | |
| 11-12 | Kauno Atletas-LSU | 83-91 | 35 | 50% 4/8 | 37.5% 3/8 | 70% 7/10 | 4 2/2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 24 | 12 | |
| 11-06 | Kauno Atletas-LSU | 92-74 | 25 | 85.7% 12/14 | 66.7% 4/6 | 66.7% 2/3 | 1 1/0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 38 | 36 | |
| 11-05 | Kauno Atletas-LSU | 58-75 | 34 | 54.5% 6/11 | 22.2% 2/9 | 62.5% 5/8 | 12 3/9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 23 | 18 | |
| 10-30 | Kauno Atletas-LSU | 100-64 | 29 | 50% 2/4 | 66.7% 2/3 | 60% 3/5 | 1 1/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | 8 | |
| 10-29 | Kauno Atletas-LSU | 63-54 | 31 | 25% 1/4 | 37.5% 3/8 | - 0/0 | 3 0/3 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | 3 | 0 | 11 | -1 | |
| 10-23 | Kauno Atletas-LSU | 80-78 | 38 | 36.4% 4/11 | 33.3% 3/9 | 100% 14/14 | 3 1/2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 31 | 17 | |
| 10-22 | Kauno Atletas-LSU | 77-73 | 40 | 50% 5/10 | 28.6% 2/7 | 100% 9/9 | 4 2/2 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | 3 | 0 | 25 | 14 | |
| 10-16 | Kauno Atletas-LSU | 83-94 | 31 | 50% 3/6 | 25% 1/4 | 100% 2/2 | 7 1/6 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 11 | 7 | |
| 10-09 | Kauno Atletas-LSU | 70-73 | 39 | 45.5% 5/11 | 57.1% 4/7 | 100% 10/10 | 8 4/4 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 32 | 24 | |
| 10-08 | Kauno Atletas-LSU | 74-67 | 29 | 40% 2/5 | 50% 2/4 | 87.5% 7/8 | 5 1/4 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 17 | 10 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 34:21 | 54.3% 121/223 | 41.8% 66/158 | 81.1% 133/164 | 5.6 2.3/3.3 | 1.1 | 0.9 | 2.5 | 0 | 0 | 2.5 | 0 | 22.9 | 16.6 | 25 » |
| Antras etapas | 31:51 | 59.1% 68/115 | 29.6% 24/81 | 88% 66/75 | 5.7 2.5/3.2 | 1.9 | 0.4 | 2.2 | 0 | 0 | 2.3 | 0 | 19.6 | 15 | 14 » |
| Atkrintamosios varžybos | 34:00 | 51.2% 21/41 | 37.5% 9/24 | 78.4% 29/37 | 10.3 3.3/7 | 1.5 | 1.5 | 2.5 | 0.3 | 0 | 3.8 | 0 | 24.5 | 21 | 4 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 37 | Kauno Atletas-LSU | 2010-11-26 | |
| Taškai | 40 | Kauno Atletas-LSU | 2010-12-18 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 6 | Kauno Atletas-LSU | 2010-11-26 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 10 | Kauno Atletas-LSU | 2011-03-23 | |
| Atkovoti kamuoliai | 14 | Kauno Atletas-LSU | 2011-04-01 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 5 | Kauno Atletas-LSU | 2010-12-11 | |
| Perimti kamuoliai | 5 | Šakių Vytis-VDU | 2016-01-29 | |
| Blokuoti metimai | 1 | Kauno Atletas-LSU | 2011-01-14 | |
| Minutės | 40 | Kauno Atletas-LSU | 2010-10-22 | |
| Dvitaškių pataikė | 12 | Kauno Atletas-LSU | 2010-11-06 | |
| Dvitaškių metė | 17 | Kauno Atletas-LSU | 2011-03-05 | |
| Tritaškių pataikė | 6 | Kauno Atletas-LSU | 2010-12-17 | |
| Tritaškių metė | 12 | Kauno Atletas-LSU | 2012-03-17 | |
| Baudų pataikė | 18 | Kauno Atletas-LSU | 2011-03-30 | |
| Baudų metė | 22 | Kauno Atletas-LSU | 2011-03-30 | |
| Pražangos | 5 | Kauno Atletas-LSU | 2011-01-07 | |
| Išprovokuotas pražangos | 3 | Šakių Vytis-VDU | 2016-04-07 | |
| Prarasti kamuoliai | 7 | Kauno Atletas-LSU | 2010-10-09 | |
| Gauti blokai | 0 | Kauno Atletas-LSU | 2010-11-13 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.