Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 28:24 | 52.4% 155/296 | 34.1% 14/41 | 63.5% 73/115 | 6.2 1.5/4.7 | 2 | 1.1 | 2.9 | 0.2 | 0.4 | 2.6 | 4 | 12.9 | 14.1 | 33 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 28:24 | 52.4% 155/296 | 34.1% 14/41 | 63.5% 73/115 | 6.2 1.5/4.7 | 2 | 1.1 | 2.9 | 0.2 | 0.4 | 2.6 | 4 | 12.9 | 14.1 | 33 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02-22 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 103-74 | 24 | 50% 3/6 | 100% 1/1 | 66.7% 2/3 | 3 0/3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 5 | 4 | 11 | 5 | |
| 02-20 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 103-74 | 22 | 60% 3/5 | 80% 4/5 | - 0/0 | 8 1/7 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 18 | 27 | |
| 02-08 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 79-80 | 30 | 57.1% 4/7 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 9 2/7 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 10 | 16 | |
| 02-06 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 98-71 | 26 | 88.9% 8/9 | 0% 0/3 | 60% 3/5 | 2 1/1 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 5 | 19 | 20 | |
| 01-30 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 92-75 | 21 | 40% 2/5 | 0% 0/1 | 75% 3/4 | 7 2/5 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 5 | 7 | 9 | |
| 01-18 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 88-87 | 29 | 30% 3/10 | 0% 0/2 | 50% 2/4 | 10 3/7 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 3 | 8 | 9 | |
| 01-11 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 82-72 | 28 | 58.3% 7/12 | 0% 0/2 | 60% 3/5 | 6 2/4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | 17 | 15 | |
| 01-09 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 85-90 | 34 | 63.6% 7/11 | 100% 1/1 | - 0/0 | 7 3/4 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 17 | 24 | |
| 01-05 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 87-94 | 38 | 56.3% 9/16 | 0% 0/1 | 80% 4/5 | 7 2/5 | 1 | 1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 22 | 20 | |
| 01-04 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 67-82 | 36 | 40% 4/10 | 25% 1/4 | 71.4% 5/7 | 6 1/5 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6 | 16 | 16 | |
| 12-21 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 75-84 | 27 | 60% 3/5 | 100% 1/1 | 0% 0/2 | 5 2/3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 5 | 5 | 9 | 8 | |
| 12-19 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 91-71 | 30 | 55.6% 5/9 | 33.3% 1/3 | 66.7% 4/6 | 6 2/4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 17 | 14 | |
| 12-14 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 63-91 | 27 | 50% 4/8 | 100% 1/1 | 100% 4/4 | 4 0/4 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 4 | 3 | 15 | 14 | |
| 12-12 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 85-65 | 27 | 27.3% 3/11 | 100% 1/1 | 0% 0/2 | 7 2/5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 4 | 9 | 9 | |
| 12-07 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 88-86 | 24 | 57.1% 4/7 | 0% 0/1 | - 0/0 | 8 4/4 | 1 | 1 | 7 | 0 | 1 | 2 | 2 | 8 | 6 | |
| 12-05 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 93-84 | 18 | 50% 2/4 | 0% 0/1 | 100% 1/1 | 2 1/1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | 2 | |
| 11-30 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 95-84 | 26 | 20% 2/10 | - 0/0 | - 0/0 | 5 0/5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | 4 | 4 | |
| 11-28 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 80-69 | 27 | 40% 2/5 | 100% 1/1 | 71.4% 5/7 | 9 0/9 | 2 | 1 | 5 | 1 | 0 | 2 | 6 | 12 | 19 | |
| 11-23 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 79-89 | 29 | 83.3% 5/6 | 0% 0/1 | 60% 6/10 | 7 0/7 | 4 | 0 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 16 | 18 | |
| 11-21 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 96-79 | 28 | 63.6% 7/11 | - 0/0 | 75% 6/8 | 3 2/1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 7 | 20 | 26 | |
| 11-16 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 118-111 | 19 | 42.9% 3/7 | - 0/0 | 100% 3/3 | 6 2/4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 3 | 9 | 11 | |
| 11-14 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 93-73 | 27 | 53.8% 7/13 | 0% 0/1 | 33.3% 2/6 | 6 1/5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 3 | 5 | 16 | 14 | |
| 11-09 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 93-102 | 34 | 50% 4/8 | - 0/0 | 100% 2/2 | 1 1/0 | 1 | 2 | 7 | 0 | 0 | 1 | 3 | 10 | 5 | |
| 11-07 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 72-80 | 35 | 60% 9/15 | 0% 0/3 | 33.3% 1/3 | 11 2/9 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 5 | 19 | 25 | |
| 11-02 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 86-78 | 30 | 54.5% 6/11 | - 0/0 | - 0/0 | 8 1/7 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 5 | 1 | 12 | 9 | |
| 10-31 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 64-78 | 33 | 61.1% 11/18 | 0% 0/1 | 50% 3/6 | 12 4/8 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 6 | 25 | 29 | |
| 10-26 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 76-63 | 33 | 53.8% 7/13 | 0% 0/1 | 100% 1/1 | 11 3/8 | 0 | 3 | 2 | 0 | 3 | 2 | 4 | 15 | 19 | |
| 10-19 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 79-76 | 35 | 46.2% 6/13 | 0% 0/1 | 50% 2/4 | 7 2/5 | 7 | 4 | 3 | 0 | 0 | 4 | 6 | 14 | 21 | |
| 10-17 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 98-71 | 26 | 57.1% 4/7 | - 0/0 | 100% 3/3 | 4 0/4 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 11 | 13 | |
| 10-12 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 56-72 | 29 | 75% 6/8 | 100% 1/1 | 50% 2/4 | 5 1/4 | 3 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 17 | 19 | |
| 10-10 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 80-88 | 11 | - 0/0 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 2 0/2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | |
| 10-06 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 73-79 | 34 | 33.3% 3/9 | - 0/0 | 33.3% 2/6 | 6 1/5 | 2 | 3 | 4 | 0 | 0 | 3 | 5 | 8 | 7 | |
| 10-03 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 99-76 | 25 | 28.6% 2/7 | 100% 1/1 | - 0/0 | 6 2/4 | 3 | 2 | 5 | 0 | 1 | 1 | 3 | 7 | 9 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas – I etapas | 29:22 | 52.2% 129/247 | 32.1% 9/28 | 61.7% 58/94 | 6.2 1.5/4.7 | 2.1 | 1.2 | 3.1 | 0.2 | 0.5 | 2.6 | 4.2 | 13.2 | 14.2 | 26 » |
| NKL | 24:28 | 35.3% 6/17 | 0% 0/2 | 71.4% 5/7 | 8 2.5/5.5 | 0.5 | 0.5 | 1.5 | 1 | 0 | 2.5 | 3 | 8.5 | 10 | 2 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 24:58 | 62.5% 20/32 | 45.5% 5/11 | 71.4% 10/14 | 5.8 1.2/4.6 | 1.8 | 0.8 | 2.6 | 0.2 | 0.2 | 2.4 | 3.4 | 13 | 15.4 | 5 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 29 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2019-10-31 | |
| Taškai | 25 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2019-10-31 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 4 | Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas | 2012-02-03 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 9 | Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas | 2010-11-05 | |
| Atkovoti kamuoliai | 12 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2019-10-31 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 7 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2019-10-19 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas | 2010-10-29 | |
| Blokuoti metimai | 1 | Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas | 2010-10-30 | |
| Minutės | 38 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2020-01-05 | |
| Dvitaškių pataikė | 11 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2019-10-31 | |
| Dvitaškių metė | 20 | Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas | 2010-11-05 | |
| Tritaškių pataikė | 4 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2020-02-20 | |
| Tritaškių metė | 5 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2020-02-20 | |
| Baudų pataikė | 6 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2019-11-21 | |
| Baudų metė | 10 | Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas | 2010-11-13 | |
| Pražangos | 5 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2019-11-02 | |
| Išprovokuotas pražangos | 7 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2019-11-21 | |
| Prarasti kamuoliai | 8 | Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas | 2010-12-11 | |
| Gauti blokai | 3 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2019-10-26 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.