| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 28:31 | 47.1% 16/34 | 33.9% 20/59 | 78.9% 15/19 | 4.3 1.1/3.2 | 5.3 | 1.9 | 2.2 | 0.4 | 0.1 | 2.6 | 2.2 | 11.9 | 14.4 | 9 » |
| Data | Varžovas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10-31 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 33 | 50% 2/4 | 42.9% 3/7 | 100% 1/1 | 3 1/2 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 14 | 13 |
| 10-29 | Kretingos Kretinga-FlexBlow | 34 | 50% 1/2 | 30% 3/10 | 100% 4/4 | 5 1/4 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 3 | 15 | 17 |
| 10-22 | Kauno Žalgiris-2 | 32 | 50% 1/2 | 44.4% 4/9 | 100% 4/4 | 5 2/3 | 7 | 4 | 3 | 1 | 1 | 3 | 2 | 18 | 24 |
| 10-17 | Kėdainių Kėdainiai BC | 29 | 66.7% 2/3 | 20% 2/10 | - 0/0 | 3 0/3 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 10 | 1 |
| 10-15 | Vilniaus Rytas-2 | 25 | 0% 0/1 | 16.7% 1/6 | 50% 1/2 | 4 1/3 | 6 | 2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 4 | 6 |
| 10-10 | Mažeikių M Basket | 23 | 33.3% 1/3 | 25% 1/4 | - 0/0 | 4 1/3 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | 6 |
| 10-08 | Palangos Palanga | 27 | 62.5% 5/8 | 33.3% 1/3 | 50% 1/2 | 7 2/5 | 12 | 1 | 4 | 0 | 0 | 3 | 1 | 14 | 22 |
| 10-03 | Kauno r. Atletas | 29 | 44.4% 4/9 | 50% 3/6 | 50% 2/4 | 3 2/1 | 7 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 19 | 26 |
| 10-01 | Alytaus Patriotai | 22 | 0% 0/2 | 50% 2/4 | 100% 2/2 | 5 0/5 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 8 | 15 |
Europos jaunimo (iki 20 metų) čempionato sidabro medalio laimėtojas 2008 metais
LKL vicečempionas 2010, 2015 metais
LKL trečios vietos laimėtojas 2011, 2012, 2016 metais
LKL čempionas 2013 metais
2005-2006: Kauno Žalgiris-Sabonio mokykla (NKL)
2006-2007: Kauno Žalgirio-Sabonio mokykla (NKL)
2007-2008: Kauno Žalgirio-Sabonio mokykla (NKL)
2008-2009: BC Kaunas Triobet (LKL)
2009-2010: Kauno Žalgiris (LKL)
2010-2011: Prienų Rūdupis (LKL)
2011-2012: Prienų Rūdupis (LKL)
2012-2013: Kauno Žalgiris (LKL)
2013-2014: Brėmerhafeno Eisbaren (Vokietija)
2014-2015: Vilniaus Lietuvos rytas (LKL)
2015-2016: Vilniaus Lietuvos rytas (LKL)
2016-2017: Saragosos Tecnyconta (Ispanija)
2017-2018: Panevėžio Lietkabelis (LKL), sausio viduryje persikėlė į Stambulo Galatasaray (Turkija)
2018-2019: Nantero 92 (Prancūzija)
2019-2020: Permės Parma (Rusija)
2020-2021: Permės Parma (Rusija)
2021-2022: Permės Parma (Rusija), kovą perėjo į Kremonos Vanoli (Italija)
2022-2023: Alytaus Wolves (LKL)
2023-2024: Vilniaus Wolves (LKL), sausio 9 d. abipusiu sutarimu atsiskyrė nuo komandos
2024-2025: Didžiosios Lenkijos Ostruvo Slam Stal (Lenkija)
2025-2026: Astanos Astana (Kazachstanas)
2026-2027: Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta (NKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 28:31 | 47.1% 16/34 | 33.9% 20/59 | 78.9% 15/19 | 4.3 1.1/3.2 | 5.3 | 1.9 | 2.2 | 0.4 | 0.1 | 2.6 | 2.2 | 11.9 | 14.4 | 9 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 22:00 | 0% 0/2 | - 0/0 | 75% 3/4 | 3 2/1 | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 7 | 1 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10-31 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 72-79 | 33 | 50% 2/4 | 42.9% 3/7 | 100% 1/1 | 3 1/2 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 14 | 13 |
| 10-29 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | Kretingos Kretinga-FlexBlow | 79-86 | 34 | 50% 1/2 | 30% 3/10 | 100% 4/4 | 5 1/4 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 3 | 15 | 17 |
| 10-22 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | Kauno Žalgiris-2 | 79-93 | 32 | 50% 1/2 | 44.4% 4/9 | 100% 4/4 | 5 2/3 | 7 | 4 | 3 | 1 | 1 | 3 | 2 | 18 | 24 |
| 10-17 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | Kėdainių Kėdainiai BC | 81-72 | 29 | 66.7% 2/3 | 20% 2/10 | - 0/0 | 3 0/3 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 10 | 1 |
| 10-15 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | Vilniaus Rytas-2 | 72-84 | 25 | 0% 0/1 | 16.7% 1/6 | 50% 1/2 | 4 1/3 | 6 | 2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 4 | 6 |
| 10-10 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | Mažeikių M Basket | 62-91 | 23 | 33.3% 1/3 | 25% 1/4 | - 0/0 | 4 1/3 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | 6 |
| 10-08 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | Palangos Palanga | 88-78 | 27 | 62.5% 5/8 | 33.3% 1/3 | 50% 1/2 | 7 2/5 | 12 | 1 | 4 | 0 | 0 | 3 | 1 | 14 | 22 |
| 10-03 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | Kauno r. Atletas | 78-102 | 29 | 44.4% 4/9 | 50% 3/6 | 50% 2/4 | 3 2/1 | 7 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 19 | 26 |
| 10-01 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | Alytaus Patriotai | 96-68 | 22 | 0% 0/2 | 50% 2/4 | 100% 2/2 | 5 0/5 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 8 | 15 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 28:31 | 47.1% 16/34 | 33.9% 20/59 | 78.9% 15/19 | 4.3 1.1/3.2 | 5.3 | 1.9 | 2.2 | 0.4 | 0.1 | 2.6 | 2.2 | 11.9 | 14.4 | 9 » |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.