| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 23:34 | 26.7% 8/30 | 36.6% 15/41 | 95.7% 44/46 | 1.8 0.4/1.4 | 4.9 | 0.6 | 1.8 | 0.1 | 0.4 | 2 | 3.3 | 10.5 | 12 | 10 » |
| Data | Varžovas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10-31 | Kretingos Kretinga-FlexBlow | 25 | 25% 1/4 | 20% 1/5 | 100% 6/6 | 4 1/3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 11 | 7 |
| 10-29 | Kauno Žalgiris-2 | 18 | 0% 0/1 | 40% 2/5 | 100% 4/4 | 0 0/0 | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 10 | 10 |
| 10-24 | Alytaus Patriotai | 26 | 16.7% 1/6 | 0% 0/3 | 83.3% 5/6 | 0 0/0 | 6 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 | 7 | 6 |
| 10-22 | Vilkaviškio Perlas Go | 25 | 0% 0/2 | 0% 0/4 | 100% 4/4 | 4 1/3 | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | 4 |
| 10-17 | Marijampolės Sūduva | 26 | 0% 0/3 | 50% 2/4 | - 0/0 | 3 0/3 | 9 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | 13 |
| 10-15 | Ukmergės Stekas | 19 | 100% 1/1 | 50% 3/6 | 100% 8/8 | 0 0/0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 5 | 19 | 21 |
| 10-10 | Plungės Olimpas | 24 | 50% 1/2 | 0% 0/4 | 100% 2/2 | 1 1/0 | 5 | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 |
| 10-08 | Vilniaus Rytas-2 | 21 | 50% 2/4 | 100% 3/3 | 100% 9/9 | 0 0/0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 4 | 22 | 24 |
| 10-03 | Klaipėdos Neptūnas-II | 30 | 20% 1/5 | 50% 1/2 | 85.7% 6/7 | 5 1/4 | 4 | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 7 | 11 | 19 |
| 09-30 | Kėdainių Kėdainiai BC | 19 | 50% 1/2 | 60% 3/5 | - 0/0 | 1 0/1 | 8 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 11 | 16 |
Europos jaunimo (iki 20 metų) čempionato sidabro medalio laimėtojas 2008 metais
NKL čempionas 2008 metais
LKL vicečempionas 2009 metais
BBL vicečempionas 2009 metais
LKF vicečempionas 2009 metais
2006-2007: Kauno Žalgirio-Sabonio mokykla (NKL)
2007-2008: Kauno Žalgirio-Sabonio mokykla (NKL)
2008-2009: BC Kaunas Triobet (LKL). Lapkritį perėjo į Kauno Žalgirį (LKL)
2009-2010: Kauno Žalgiris (LKL)
2010-2011: Kauno Kaunas (LKL)
2011-2012: Kauno Baltai (LKL), gruodį perleistas Panevėžio Techasui (LKL)
2012-2013: Saransko Ruskon-Mordavija (Rusijos 2-oji lyga), gruodį perėjo į Pasvalio Pieno žvaigždes (LKL)
2013-2014: Sopoto Trefl (Lenkija)
2014-2015: Sopoto Trefl (Lenkija)
2015-2016: Prienų-Birštono Vytautas (LKL)
2016-2017: Badalonos Divina Seguros Joventut (Ispanija), gruodį perėjo į Ušako Sportif (Turkija)
2017-2018: Trabzono Trabzonspor (Turkija)
2018-2019: Gaziantepo Gaziantep (Turkija)
2019-2020: Gaziantepo Gaziantep (Turkija)
2020-2021: Izmiro SOCAR Petkim (Turkija)
2021-2022: Voluntario CSO (Rumunija), birželį sudarė sutartį su Skarboro Shooting Stars (Kanada)
2022-2023: Voluntario CSO (Rumunija), lapkritį persikėlė į Kijevo Budivelnik (Ukraina), liepą sudarė sutartį su Skarboro Shooting Stars (Kanada)
2023-2024: Kauno r. Omega-Tauras (RKL)
2024-2025: Kauno r. „Omega-Tauras-LSU" (NKL)
2025-2026: Kauno r. „Omega-Tauras-LSU" (NKL)
2026-2027: Kauno r. Omega-Tauras-LSU (NKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 23:34 | 26.7% 8/30 | 36.6% 15/41 | 95.7% 44/46 | 1.8 0.4/1.4 | 4.9 | 0.6 | 1.8 | 0.1 | 0.4 | 2 | 3.3 | 10.5 | 12 | 10 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 30:24 | 48.6% 101/208 | 36.3% 107/295 | 87.6% 176/201 | 2.3 0.3/2.1 | 5.8 | 1.2 | 2.9 | 0 | 0.3 | 2.1 | 4.2 | 17.9 | 18 | 39 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 29:50 | 47% 109/232 | 39.2% 104/265 | 85.3% 145/170 | 2.3 0.3/2.1 | 5.4 | 1 | 2.3 | 0.1 | 0.3 | 2.1 | 3.8 | 18.8 | 18.1 | 36 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 14:00 | 66.7% 2/3 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 1 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10-31 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | Kretingos Kretinga-FlexBlow | 72-75 | 25 | 25% 1/4 | 20% 1/5 | 100% 6/6 | 4 1/3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 11 | 7 |
| 10-29 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | Kauno Žalgiris-2 | 82-93 | 18 | 0% 0/1 | 40% 2/5 | 100% 4/4 | 0 0/0 | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 10 | 10 |
| 10-24 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | Alytaus Patriotai | 74-85 | 26 | 16.7% 1/6 | 0% 0/3 | 83.3% 5/6 | 0 0/0 | 6 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 | 7 | 6 |
| 10-22 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | Vilkaviškio Perlas Go | 82-73 | 25 | 0% 0/2 | 0% 0/4 | 100% 4/4 | 4 1/3 | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | 4 |
| 10-17 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | Marijampolės Sūduva | 82-87 | 26 | 0% 0/3 | 50% 2/4 | - 0/0 | 3 0/3 | 9 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | 13 |
| 10-15 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | Ukmergės Stekas | 73-87 | 19 | 100% 1/1 | 50% 3/6 | 100% 8/8 | 0 0/0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 5 | 19 | 21 |
| 10-10 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | Plungės Olimpas | 82-93 | 24 | 50% 1/2 | 0% 0/4 | 100% 2/2 | 1 1/0 | 5 | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 |
| 10-08 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | Vilniaus Rytas-2 | 91-99 | 21 | 50% 2/4 | 100% 3/3 | 100% 9/9 | 0 0/0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 4 | 22 | 24 |
| 10-03 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | Klaipėdos Neptūnas-II | 72-76 | 30 | 20% 1/5 | 50% 1/2 | 85.7% 6/7 | 5 1/4 | 4 | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 7 | 11 | 19 |
| 09-30 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | Kėdainių Kėdainiai BC | 127-89 | 19 | 50% 1/2 | 60% 3/5 | - 0/0 | 1 0/1 | 8 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 11 | 16 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 23:34 | 26.7% 8/30 | 36.6% 15/41 | 95.7% 44/46 | 1.8 0.4/1.4 | 4.9 | 0.6 | 1.8 | 0.1 | 0.4 | 2 | 3.3 | 10.5 | 12 | 10 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 36 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2025-03-06 | |
| Taškai | 34 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2026-03-07 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 2 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2025-10-04 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 7 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2025-10-09 | |
| Atkovoti kamuoliai | 8 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2025-10-09 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 12 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2025-10-25 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2026-02-07 | |
| Blokuoti metimai | 1 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2024-10-05 | |
| Minutės | 36 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2026-02-22 | |
| Dvitaškių pataikė | 8 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2025-02-06 | |
| Dvitaškių metė | 13 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2025-02-06 | |
| Tritaškių pataikė | 7 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2024-12-14 | |
| Tritaškių metė | 15 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2025-01-18 | |
| Baudų pataikė | 12 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2026-03-05 | |
| Baudų metė | 15 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2026-03-05 | |
| Pražangos | 4 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2024-12-12 | |
| Išprovokuotas pražangos | 8 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2025-02-06 | |
| Prarasti kamuoliai | 7 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2024-12-19 | |
| Gauti blokai | 2 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2024-11-30 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.