Skip to main content

URBO-NKL

Šarūnas Vasiliauskas

Šarūnas
Vasiliauskas

STATISTIKA / 2025/2026
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL30:2448.6%
101/208
36.3%
107/295
87.6%
176/201
2.3
0.3/2.1
5.81.22.900.32.14.217.91839 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-14 26100%
2/2
0%
0/9
100%
4/4
2
0/2
714001488
03-12 3475%
3/4
25%
2/8
100%
3/3
1
0/1
50700141510
03-07 3358.3%
7/12
30.8%
4/13
66.7%
8/12
5
1/4
42500383427
03-05 3445.5%
5/11
30%
3/10
80%
12/15
4
1/3
71400483127
02-26 3316.7%
1/6
20%
1/5
100%
7/7
2
0/2
63202281216
02-22 3633.3%
2/6
41.7%
5/12
100%
3/3
4
0/4
61200462222
02-19 3420%
1/5
36.4%
4/11
85.7%
6/7
0
0/0
112201232019
02-14 2950%
3/6
44.4%
4/9
33.3%
1/3
2
1/1
31200251916
02-07 3260%
3/5
33.3%
2/6
100%
2/2
1
0/1
3450031149
02-05 31100%
2/2
57.1%
4/7
80%
4/5
2
0/2
90400322022
APIE

Europos jaunimo (iki 20 metų) čempionato sidabro medalio laimėtojas 2008 metais

NKL čempionas 2008 metais
LKL vicečempionas 2009 metais
BBL vicečempionas 2009 metais
LKF vicečempionas 2009 metais

2006-2007: Kauno Žalgirio-Sabonio mokykla (NKL)
2007-2008: Kauno Žalgirio-Sabonio mokykla (NKL)
2008-2009: BC Kaunas Triobet (LKL). Lapkritį perėjo į Kauno Žalgirį (LKL)
2009-2010: Kauno Žalgiris (LKL)
2010-2011: Kauno Kaunas (LKL)
2011-2012: Kauno Baltai (LKL), gruodį perleistas Panevėžio Techasui (LKL)
2012-2013: Saransko Ruskon-Mordavija (Rusijos 2-oji lyga), gruodį perėjo į Pasvalio Pieno žvaigždes (LKL)
2013-2014: Sopoto Trefl (Lenkija)
2014-2015: Sopoto Trefl (Lenkija)
2015-2016: Prienų-Birštono Vytautas (LKL)
2016-2017: Badalonos Divina Seguros Joventut (Ispanija), gruodį perėjo į Ušako Sportif (Turkija)
2017-2018: Trabzono Trabzonspor (Turkija)
2018-2019: Gaziantepo Gaziantep (Turkija)
2019-2020: Gaziantepo Gaziantep (Turkija)
2020-2021: Izmiro SOCAR Petkim (Turkija)
2021-2022: Voluntario CSO (Rumunija), birželį sudarė sutartį su Skarboro Shooting Stars (Kanada)
2022-2023: Voluntario CSO (Rumunija), lapkritį persikėlė į Kijevo Budivelnik (Ukraina), liepą sudarė sutartį su Skarboro Shooting Stars (Kanada)
2023-2024: Kauno r. Omega-Tauras (RKL)
2024-2025: Kauno r. „Omega-Tauras-LSU" (NKL)
2025-2026: Kauno r. „Omega-Tauras-LSU" (NKL)

2026-2027: Kauno r. Omega-Tauras-LSU (NKL)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2026/2027
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL23:3426.7%
8/30
36.6%
15/41
95.7%
44/46
1.8
0.4/1.4
4.90.61.80.10.423.310.512 10 »
STATISTIKA 2025/2026
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL30:2448.6%
101/208
36.3%
107/295
87.6%
176/201
2.3
0.3/2.1
5.81.22.900.32.14.217.918 39 »
STATISTIKA 2024/2025
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL29:5047%
109/232
39.2%
104/265
85.3%
145/170
2.3
0.3/2.1
5.412.30.10.32.13.818.818.1 36 »
STATISTIKA 2006/2007
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL14:0066.7%
2/3
0%
0/1
-
0/0
0
0/0
00400204-4 1 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 25/26
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-14 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 98-8926100%
2/2
0%
0/9
100%
4/4
2
0/2
714001488
03-12 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 88-923475%
3/4
25%
2/8
100%
3/3
1
0/1
50700141510
03-07 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 94-983358.3%
7/12
30.8%
4/13
66.7%
8/12
5
1/4
42500383427
03-05 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 83-873445.5%
5/11
30%
3/10
80%
12/15
4
1/3
71400483127
02-26 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 65-803316.7%
1/6
20%
1/5
100%
7/7
2
0/2
63202281216
02-22 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 85-803633.3%
2/6
41.7%
5/12
100%
3/3
4
0/4
61200462222
02-19 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 83-803420%
1/5
36.4%
4/11
85.7%
6/7
0
0/0
112201232019
02-14 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 83-642950%
3/6
44.4%
4/9
33.3%
1/3
2
1/1
31200251916
02-07 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 87-893260%
3/5
33.3%
2/6
100%
2/2
1
0/1
3450031149
02-05 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 84-9531100%
2/2
57.1%
4/7
80%
4/5
2
0/2
90400322022
01-31 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 83-723325%
2/8
40%
2/5
100%
6/6
1
0/1
40401151611
01-29 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 96-59250%
0/4
28.6%
2/7
-
0/0
1
0/1
40200216-1
01-24 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 85-903366.7%
2/3
20%
1/5
100%
1/1
2
0/2
7100032812
01-22 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 99-662075%
3/4
66.7%
2/3
60%
3/5
1
0/1
31300141516
01-18 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 81-843428.6%
2/7
41.7%
5/12
90%
9/10
3
0/3
50102162825
01-15 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 64-813125%
1/4
37.5%
3/8
100%
5/5
1
0/1
31300251613
01-10 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 104-812875%
3/4
66.7%
6/9
100%
2/2
2
0/2
82300222631
01-08 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 98-712725%
1/4
33.3%
1/3
100%
4/4
2
0/2
9060004913
01-03 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 94-822922.2%
2/9
0%
0/7
100%
5/5
4
1/3
512004392
12-20 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 89-983483.3%
5/6
50%
2/4
85.7%
6/7
0
0/0
73300252228
12-18 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 93-793170%
7/10
33.3%
2/6
100%
2/2
4
0/4
02101242221
12-13 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 88-1043137.5%
3/8
42.9%
3/7
100%
2/2
2
0/2
80300341716
12-04 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 88-903071.4%
5/7
16.7%
1/6
100%
4/4
1
0/1
60400151717
11-29 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 81-843540%
2/5
28.6%
2/7
75%
6/8
1
0/1
51300361613
11-27 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 80-893266.7%
2/3
60%
6/10
100%
4/4
3
0/3
22200242628
11-22 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 94-892925%
1/4
50%
5/10
85.7%
6/7
1
0/1
61200242322
11-20 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 105-91300%
0/3
33.3%
3/9
100%
5/5
1
1/0
83200241417
11-15 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 96-81320%
0/3
22.2%
2/9
80%
4/5
2
0/2
5240023105
11-08 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 74-941533.3%
1/3
0%
0/2
100%
3/3
0
0/0
301000356
11-06 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 95-912950%
3/6
37.5%
3/8
66.7%
2/3
3
0/3
52300311713
10-30 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 88-903466.7%
6/9
57.1%
4/7
100%
6/6
3
1/2
50401243029
10-25 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 94-82260%
0/1
33.3%
3/9
85.7%
6/7
4
0/4
121200151526
10-23 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 89-8731100%
4/4
28.6%
2/7
91.7%
11/12
3
2/1
51200382531
10-18 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 100-1072450%
2/4
62.5%
5/8
83.3%
5/6
1
0/1
71401332422
10-16 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 87-892942.9%
3/7
50%
5/10
100%
1/1
4
0/4
21401342216
10-11 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 62-922460%
3/5
20%
1/5
100%
3/3
2
0/2
102200121219
10-09 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 106-983183.3%
5/6
25%
2/8
90.9%
10/11
8
1/7
90100452635
10-04 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 87-813050%
3/6
0%
0/5
100%
5/5
4
2/2
83300241117
10-02 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 91-812850%
1/2
55.6%
5/9
0%
0/1
4
0/4
61300151723
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas29:4549.4%
77/156
38.5%
84/218
89.8%
132/147
2.3
0.3/2
5.81.22.800.22.13.817.41831 »
Reguliarusis sezonas – II etapas32:5546.2%
24/52
29.9%
23/77
81.5%
44/54
2.5
0.4/2.1
6.11.43.500.42.45.820.118.18 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas36 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 2025-03-06
Taškai34 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 2026-03-07
Atkovoti kamuoliai puolime2 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 2025-10-04
Atkovoti kamuoliai gynyboje7 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 2025-10-09
Atkovoti kamuoliai8 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 2025-10-09
Rezultatyvūs perdavimai12 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 2025-10-25
Perimti kamuoliai4 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 2026-02-07
Blokuoti metimai1 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 2024-10-05
Minutės36 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 2026-02-22
Dvitaškių pataikė8 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 2025-02-06
Dvitaškių metė13 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 2025-02-06
Tritaškių pataikė7 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 2024-12-14
Tritaškių metė15 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 2025-01-18
Baudų pataikė12 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 2026-03-05
Baudų metė15 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 2026-03-05
Pražangos4 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 2024-12-12
Išprovokuotas pražangos8 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 2025-02-06
Prarasti kamuoliai7 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 2024-12-19
Gauti blokai2 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 2024-11-30
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2025/2026 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.