Skip to main content

URBO-NKL

Šarūnas Vasiliauskas

Šarūnas
Vasiliauskas

STATISTIKA / 2024/2025
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL29:5047%
109/232
39.2%
104/265
85.3%
145/170
2.3
0.3/2.1
5.412.30.10.32.13.818.818.136 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-23 3225%
1/4
25%
3/12
100%
6/6
2
0/2
20000361712
03-21 3166.7%
6/9
25%
2/8
-
0/0
1
1/0
81000121820
03-19 3275%
3/4
0%
0/5
100%
2/2
4
0/4
214003284
03-16 3250%
2/4
16.7%
2/12
75%
3/4
3
0/3
80200461311
03-13 1633.3%
1/3
42.9%
3/7
-
0/0
1
0/1
12000011110
03-11 3614.3%
1/7
33.3%
2/6
-
0/0
6
0/6
524014284
03-09 3350%
3/6
50%
4/8
75%
3/4
1
0/1
50101142120
03-06 3533.3%
1/3
75%
6/8
100%
9/9
1
0/1
100400152936
03-01 2550%
3/6
40%
2/5
80%
4/5
3
0/3
40100221615
02-22 3160%
3/5
37.5%
3/8
83.3%
5/6
3
0/3
33200152023
APIE

Europos jaunimo (iki 20 metų) čempionato sidabro medalio laimėtojas 2008 metais

NKL čempionas 2008 metais
LKL vicečempionas 2009 metais
BBL vicečempionas 2009 metais
LKF vicečempionas 2009 metais

2006-2007: Kauno Žalgirio-Sabonio mokykla (NKL)
2007-2008: Kauno Žalgirio-Sabonio mokykla (NKL)
2008-2009: BC Kaunas Triobet (LKL). Lapkritį perėjo į Kauno Žalgirį (LKL)
2009-2010: Kauno Žalgiris (LKL)
2010-2011: Kauno Kaunas (LKL)
2011-2012: Kauno Baltai (LKL), gruodį perleistas Panevėžio Techasui (LKL)
2012-2013: Saransko Ruskon-Mordavija (Rusijos 2-oji lyga), gruodį perėjo į Pasvalio Pieno žvaigždes (LKL)
2013-2014: Sopoto Trefl (Lenkija)
2014-2015: Sopoto Trefl (Lenkija)
2015-2016: Prienų-Birštono Vytautas (LKL)
2016-2017: Badalonos Divina Seguros Joventut (Ispanija), gruodį perėjo į Ušako Sportif (Turkija)
2017-2018: Trabzono Trabzonspor (Turkija)
2018-2019: Gaziantepo Gaziantep (Turkija)
2019-2020: Gaziantepo Gaziantep (Turkija)
2020-2021: Izmiro SOCAR Petkim (Turkija)
2021-2022: Voluntario CSO (Rumunija), birželį sudarė sutartį su Skarboro Shooting Stars (Kanada)
2022-2023: Voluntario CSO (Rumunija), lapkritį persikėlė į Kijevo Budivelnik (Ukraina), liepą sudarė sutartį su Skarboro Shooting Stars (Kanada)
2023-2024: Kauno r. Omega-Tauras (RKL)
2024-2025: Kauno r. „Omega-Tauras-LSU" (NKL)
2025-2026: Kauno r. „Omega-Tauras-LSU" (NKL)

2026-2027: Kauno r. Omega-Tauras-LSU (NKL)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2026/2027
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL23:3426.7%
8/30
36.6%
15/41
95.7%
44/46
1.8
0.4/1.4
4.90.61.80.10.423.310.512 10 »
STATISTIKA 2025/2026
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL30:2448.6%
101/208
36.3%
107/295
87.6%
176/201
2.3
0.3/2.1
5.81.22.900.32.14.217.918 39 »
STATISTIKA 2024/2025
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL29:5047%
109/232
39.2%
104/265
85.3%
145/170
2.3
0.3/2.1
5.412.30.10.32.13.818.818.1 36 »
STATISTIKA 2006/2007
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL14:0066.7%
2/3
0%
0/1
-
0/0
0
0/0
00400204-4 1 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 24/25
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-23 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 82-743225%
1/4
25%
3/12
100%
6/6
2
0/2
20000361712
03-21 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 94-883166.7%
6/9
25%
2/8
-
0/0
1
1/0
81000121820
03-19 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 88-793275%
3/4
0%
0/5
100%
2/2
4
0/4
214003284
03-16 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 80-683250%
2/4
16.7%
2/12
75%
3/4
3
0/3
80200461311
03-13 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 81-721633.3%
1/3
42.9%
3/7
-
0/0
1
0/1
12000011110
03-11 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 85-753614.3%
1/7
33.3%
2/6
-
0/0
6
0/6
524014284
03-09 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 79-903350%
3/6
50%
4/8
75%
3/4
1
0/1
50101142120
03-06 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 98-1003533.3%
1/3
75%
6/8
100%
9/9
1
0/1
100400152936
03-01 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 88-692550%
3/6
40%
2/5
80%
4/5
3
0/3
40100221615
02-22 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 83-903160%
3/5
37.5%
3/8
83.3%
5/6
3
0/3
33200152023
02-20 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 81-773141.7%
5/12
37.5%
3/8
100%
5/5
0
0/0
61201222416
02-15 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 85-893225%
1/4
57.1%
4/7
100%
4/4
0
0/0
70400431814
02-13 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 88-793358.3%
7/12
50%
2/4
0%
0/1
4
0/4
80401242021
02-08 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 94-632950%
3/6
33.3%
2/6
100%
6/6
3
0/3
50300361819
02-06 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 74-952861.5%
8/13
0%
0/6
63.6%
7/11
4
1/3
40200282320
01-25 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 89-802860%
3/5
30%
3/10
60%
6/10
2
1/1
41400162116
01-23 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 97-1033280%
4/5
16.7%
1/6
100%
3/3
0
0/0
101100131420
01-18 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 83-903220%
1/5
33.3%
5/15
100%
10/10
2
1/1
82210342725
01-16 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 87-812916.7%
1/6
11.1%
1/9
66.7%
4/6
2
1/1
701002494
01-09 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 83-753227.3%
3/11
37.5%
3/8
100%
8/8
4
1/3
61200252322
01-07 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 86-773233.3%
3/9
57.1%
4/7
100%
3/3
5
0/5
31300372122
01-04 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 92-793150%
5/10
55.6%
5/9
100%
6/6
1
0/1
70300143130
12-21 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 73-972916.7%
1/6
33.3%
2/6
100%
2/2
3
0/3
52001331010
12-19 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 86-813350%
3/6
40%
4/10
100%
3/3
3
0/3
60701032116
12-14 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 104-913350%
3/6
63.6%
7/11
100%
6/6
3
0/3
51200243335
12-12 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 79-662575%
3/4
100%
6/6
-
0/0
3
0/3
42000422430
12-07 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 92-903227.3%
3/11
42.9%
3/7
87.5%
7/8
3
1/2
73400342219
12-05 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 71-733466.7%
4/6
20%
2/10
40%
2/5
2
0/2
71200121612
11-30 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 79-822733.3%
1/3
62.5%
5/8
66.7%
6/9
2
0/2
32002252323
10-24 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 80-72550%
1/2
66.7%
2/3
-
0/0
1
1/0
102011084
10-19 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 77-823562.5%
5/8
20%
1/5
100%
7/7
3
0/3
81500372024
10-17 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 69-863060%
3/5
33.3%
2/6
75%
3/4
3
1/2
82300231519
10-12 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 86-643250%
2/4
33.3%
2/6
66.7%
4/6
0
0/0
2160033143
10-10 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 93-682071.4%
5/7
66.7%
2/3
100%
5/5
0
0/0
13100222121
10-05 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 75-852944.4%
4/9
80%
4/5
100%
4/4
3
0/3
51110242429
10-03 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 88-742250%
3/6
40%
2/5
100%
2/2
2
0/2
101100251423
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas29:0645.5%
61/134
42.6%
66/155
85%
91/107
2.2
0.3/1.9
5.61.22.40.10.223.819.619.421 »
Reguliarusis sezonas – II etapas30:1951.7%
30/58
36.4%
16/44
81.6%
31/38
2.4
0.1/2.3
5.30.62.600.32.34.319.918.37 »
Atkrintamosios varžybos31:1845%
18/40
33.3%
22/66
92%
23/25
2.4
0.1/2.3
5.10.81.900.32.13.515.614.68 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas36 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 2025-03-06
Taškai34 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 2026-03-07
Atkovoti kamuoliai puolime2 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 2025-10-04
Atkovoti kamuoliai gynyboje7 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 2025-10-09
Atkovoti kamuoliai8 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 2025-10-09
Rezultatyvūs perdavimai12 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 2025-10-25
Perimti kamuoliai4 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 2026-02-07
Blokuoti metimai1 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 2024-10-05
Minutės36 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 2026-02-22
Dvitaškių pataikė8 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 2025-02-06
Dvitaškių metė13 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 2025-02-06
Tritaškių pataikė7 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 2024-12-14
Tritaškių metė15 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 2025-01-18
Baudų pataikė12 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 2026-03-05
Baudų metė15 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 2026-03-05
Pražangos4 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 2024-12-12
Išprovokuotas pražangos8 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 2025-02-06
Prarasti kamuoliai7 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 2024-12-19
Gauti blokai2 Kauno r. Omega-Tauras-LSU 2024-11-30
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2024/2025 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.